О внесении изменений в решение областного маслихата (X сессия, VI созыв) от 12 декабря 2016 года № 76/10 "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 16 октября 2017 года № 149/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 октября 2017 года № 5648. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (X сессия, VI созыв) от 12 декабря 2016 года № 76/10 "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5298, опубликованное 29 декабря 2016 год в Эталлоном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "142070804" заменить цифрами "142569540";
цифры "28257144" заменить цифрами "28755880";
в подпункте 2) цифры "142301137" заменить цифрами "142799873";
в пункте 7:
цифры "71815" заменить цифрами "71575";
цифры "3791090" заменить цифрами "3587283";
цифры "2147730" заменить цифрами "2129258";
цифры "3173962" заменить цифрами "3149303";
цифры "441795" заменить цифрами "471092";
цифры "22899" заменить цифрами "51437";
цифры "43400" заменить цифрами "36098";
цифры "260992" заменить цифрами "619856";
в пункте 8:
цифры "348814" заменить цифрами "347012";
цифры "422863" заменить цифрами "376644";
цифры "218137" заменить цифрами "216316";
цифры "851088" заменить цифрами "796102";
цифры "231874" заменить цифрами "122352";
цифры "699804" заменить цифрами "599804";
цифры "2607398" заменить цифрами "2821765";
цифры "99399" заменить цифрами "96704";
цифры "1001686" заменить цифрами "892697";
цифры "75322" заменить цифрами "72168";
в пункте 13:
цифры "536792" заменить цифрами "444633";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии О. Крук
Секретарь областного маслихата В. Берковский
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XVI сессия, VI созыв)

Облыстық мәслихаттың (VІ сайланған Х сессиясы) 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 76/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 қазандағы № 149/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қазанда № 5648 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихатының (VІ сайланған Х сессиясы) 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 76/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5298 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"142070804" сандары "142569540" сандарымен ауыстырылсын;
"28257144" сандары "28755880" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "142301137" сандары "142799873" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"71815" сандары "71575" сандарымен ауыстырылсын;
"3791090" сандары "3587283" сандарымен ауыстырылсын;
"2147730" сандары "2129258" сандарымен ауыстырылсын;
"3173962" сандары "3149303" сандарымен ауыстырылсын;
"441795" сандары "471092" сандарымен ауыстырылсын;
"22899" сандары "51437" сандарымен ауыстырылсын;
"43400" сандары "36098" сандарымен ауыстырылсын;
"260992" сандары "619856" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"348814" сандары "347012" сандарымен ауыстырылсын;
"422863" сандары "376644" сандарымен ауыстырылсын;
"218137" сандары "216316" сандарымен ауыстырылсын;
"851088" сандары "796102" сандарымен ауыстырылсын;
"231874" сандары "122352" сандарымен ауыстырылсын;
"699804" сандары "599804" сандарымен ауыстырылсын;
"2607398" сандары "2821765" сандарымен ауыстырылсын;
"99399" сандары "96704" сандарымен ауыстырылсын;
"1001686" сандары "892697" сандарымен ауыстырылсын;
"75322" сандары "72168" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақта:
"536792" сандары "444633" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Крук
Облыстық мәслихат хатшысы В. Берковский
Павлодар облыстық
мәслихатының (VI сайланған
ХVI cессиясы)

484 560
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
117 698
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 005
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 532
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 769
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 211 410
271
Управление строительства области
31 677
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
31 677
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 903 706
1
Социальное обеспечение
3 062 397
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 919 863
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
557 078
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
109 305
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
911 111
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
167 876
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
130 518
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
43 975
261
Управление образования области
1 041 914
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
999 524
037
Социальная реабилитация
42 390
271
Управление строительства области
100 620
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
100 620
2
Социальная помощь
250 091
256
Управление координации занятости и социальных программ области
250 091
003
Социальная поддержка инвалидов

484 560
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
117 698
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 005
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
18 532
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 769
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 211 410
271
Облыстың құрылыс басқармасы
31 677
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
31 677
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 903 706
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 062 397
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 919 863
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
557 078
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
109 305
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
911 111
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
167 876
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
130 518
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
43 975
261
Облыстың білім басқармасы
1 041 914
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
999 524
037
Әлеуметтік сауықтандыру
42 390
271
Облыстың құрылыс басқармасы
100 620
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
100 620
2
Әлеуметтiк көмек
250 091
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
250 091
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау

250 091
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 591 218
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 522 819
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
115 433
007
Капитальные расходы государственного органа
3 519
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
304
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
9 344
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11 630
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
7 140
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
562 868
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
7 467
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
433 737
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
36 154
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
150 096
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
130 315
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
54 812
297
Управление труда области
68 399
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
66 395
003
Капитальные расходы государственного органа
2 004
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22 194 550
1
Жилищное хозяйство
7 225 949
251
Управление земельных отношений области
26 186
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
26 186
271
Управление строительства области
7 199 763
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

250 091
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 591 218
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 522 819
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 433
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 519
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
304
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 344
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11 630
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
7 140
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
562 868
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
7 467
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
433 737
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
36 154
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
150 096
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
130 315
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
54 812
297
Облыстың еңбек басқармасы
68 399
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
66 395
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 004
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22 194 550
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 225 949
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
26 186
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
26 186
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 199 763
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

332 315
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
14 296 001
1
Сельское хозяйство
12 961 182
255
Управление сельского хозяйства области
12 761 773
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
117 605
002
Поддержка семеноводства
499 654
003
Капитальные расходы государственного органа
3 632
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
115 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 200 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
17 473
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
1 028 707
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
29 502
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 978
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
656 220
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
16 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 120 205
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 641 219
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
262 394
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
2 624
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
590 171
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
376 905
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

332 315
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
14 296 001
1
Ауыл шаруашылығы
12 961 182
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 761 773
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117 605
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
499 654
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 632
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
115 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 200 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
17 473
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
1 028 707
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
29 502
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 978
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
656 220
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
16 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 120 205
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 641 219
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
262 394
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 624
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
590 171
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
376 905
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру