О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (X сессия, VI созыв) от 12 декабря 2016 года № 76/10 "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 15 июня 2017 года № 125/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 июня 2017 года № 5538. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (X сессия, VI созыв) от 12 декабря 2016 года № 76/10 "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5298, опубликованное в газете "Регион.КZ" от 30 декабря 2016 года № 52) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "139928250" заменить цифрами "142046102";
цифры "2044426" заменить цифрами "2079697";
цифры "51000" заменить цифрами "15729";
цифры "109575680" заменить цифрами "111693532";
в подпункте 2) цифры "139403357" заменить цифрами "142408414";
в подпункте 3):
цифры "1210344" заменить цифрами "773042";
цифры "3806265" заменить цифрами "3749599";
цифры "2595921" заменить цифрами "2976557";
в подпункте 5) цифры "-1091711" заменить цифрами "-1541614";
в подпункте 6) цифры "1091711" заменить цифрами "1541614";
в пункте 7:
цифры "86847" заменить цифрами "76562";
цифры "3491889" заменить цифрами "4073689";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"2234082 тысячи тенге - на расходы текущего и капитального характера в сфере образования;";
абзацы седьмой, девятый исключить;
цифры "813416" заменить цифрами "385693";
цифры "2874202" заменить цифрами "3106111";
цифры "11000" заменить цифрами "10900";
цифры "35400" заменить цифрами "29577";
цифры "333123" заменить цифрами "429939";
цифры "15000" заменить цифрами "8960";
цифры "40309" заменить цифрами "61309";
дополнить абзацами следующего содержания:
"43400 тысяч тенге - на обслуживание автоматизированных рабочих мест акимов сел, поселков, сельских округов;
10000 тысяч тенге - на проведение текущего ремонта объектов культуры;
260992 тысячи тенге - на приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда.";
в пункте 8:

Облыстық мәслихаттың (VІ сайланған Х сессиясы) 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 76/10 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 маусымдағы № 125/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 5538 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 5-тармағына, 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихатының (VІ сайланған Х сессиясы) 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 76/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5298 болып тіркелген, "Регион.КZ" газетінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 52 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"139928250" сандары "142046102" сандарымен ауыстырылсын;
"2044426" сандары "2079697" сандарымен ауыстырылсын;
"51000" сандары "15729" сандарымен ауыстырылсын;
"109575680" сандары "111693532" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "139403357" сандары "142408414" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"1210344" сандары "773042" сандарымен ауыстырылсын;
"3806265" сандары "3749599" сандарымен ауыстырылсын;
"2595921" сандары "2976557" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-1091711" сандары "-1541614" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "1091711" сандары "1541614" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"86847" сандары "76562" сандарымен ауыстырылсын;
"3491889" сандары "4073689" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2234082 мың теңге - білім беру саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға;";
жетінші, тоғызыншы абзацтар алынып тасталсын;
"813416" сандары "385693" сандарымен ауыстырылсын;
"2874202" сандары "3106111" сандарымен ауыстырылсын;
"11000" сандары "10900" сандарымен ауыстырылсын;
"35400" сандары "29577" сандарымен ауыстырылсын;
"333123" сандары "429939" сандарымен ауыстырылсын;
"15000" сандары "8960" сандарымен ауыстырылсын;
"40309" сандары "61309" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"43400 мың теңге - ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдерінің автоматтандырылған жұмыс орындарына қызмет көрсету;
10000 мың теңге – мәдениет объектілеріне ағымдағы жөндеу жүргізуге;
260992 мың теңге - мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының баспанасын сатып алуға.";
8-тармақта:

484 560
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
117 698
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 005
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 532
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 679
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 211 410
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
32 234
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
32 234
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 016 627
1
Социальное обеспечение
3 039 072
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 853 364
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
557 078
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
109 305
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
896 296
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
115 392
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
131 318
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
43 975
261
Управление образования области
1 082 922
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 043 711
037
Социальная реабилитация
39 211
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
102 786
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
102 786
2
Социальная помощь
250 091
256
Управление координации занятости и социальных программ области

484 560
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
117 698
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 005
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
18 532
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 679
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 211 410
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
32 234
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
32 234
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 016 627
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 039 072
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 853 364
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
557 078
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
109 305
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
896 296
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
115 392
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
131 318
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
43 975
261
Облыстың білім басқармасы
1 082 922
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 043 711
037
Әлеуметтік сауықтандыру
39 211
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
102 786
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
102 786
2
Әлеуметтiк көмек
250 091
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

250 091
003
Социальная поддержка инвалидов
250 091
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 727 464
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 661 647
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109 993
007
Капитальные расходы государственного органа
3 519
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
304
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
9 344
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11 630
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
7 140
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
694 847
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
7 467
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
433 737
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
36 154
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
150 096
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
130 315
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
67 101
297
Управление труда области
65 817
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
63 813
003
Капитальные расходы государственного органа
2 004
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 274 772
1
Жилищное хозяйство
8 643 008
251
Управление земельных отношений области
26 186
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
26 186
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

250 091
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
250 091
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 727 464
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 661 647
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 993
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 519
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
304
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 344
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11 630
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
7 140
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
694 847
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
7 467
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
433 737
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
36 154
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
150 096
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
130 315
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
67 101
297
Облыстың еңбек басқармасы
65 817
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
63 813
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 004
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 274 772
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 643 008
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
26 186
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
26 186
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

8 616 822
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 788 115
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 060 783
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
767 924
2
Коммунальное хозяйство
14 029 454
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 248 075
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
71 403
005
Капитальные расходы государственного органа
7 813
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
136 339
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
142 526
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 178 320
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
711 674
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 781 379
018
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
95 535
025
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
56 211
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
9 629 633
3
Благоустройство населенных пунктов
602 310
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
602 310
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
602 310
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
7 495 826
1
Деятельность в области культуры

8 616 822
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 788 115
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 060 783
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
767 924
2
Коммуналдық шаруашылық
14 029 454
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 248 075
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 403
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 813
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
136 339
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
142 526
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
3 178 320
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
711 674
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 781 379
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
95 535
025
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
56 211
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 629 633
3
Елді-мекендерді көркейту
602 310
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
602 310
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
602 310
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
7 495 826
1
Мәдениет саласындағы қызмет

2 147
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
183 463
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48 481
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2 709 273
1
Топливо и энергетика
2 709 273
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 329 548
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
2 329 548
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
47 410
031
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
47 410
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
332 315
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
332 315
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
13 720 110
1
Сельское хозяйство
12 369 485
255
Управление сельского хозяйства области
12 219 979
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
112 685
002
Поддержка семеноводства
348 000
003
Капитальные расходы государственного органа
3 632
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
150 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 200 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
21 000
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
840 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
29 502
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 978
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
450 000
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
16 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях

2 147
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
183 463
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
48 481
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2 709 273
1
Отын және энергетика
2 709 273
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 329 548
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 329 548
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
47 410
031
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
47 410
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
332 315
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
332 315
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
13 720 110
1
Ауыл шаруашылығы
12 369 485
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 219 979
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 685
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
348 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 632
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
150 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 200 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
21 000
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
840 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
29 502
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 978
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
450 000
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
16 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу

5 120 205
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 611 219
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
262 394
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
2 624
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
590 171
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
376 905
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
1 180
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
71 033
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10 451
719
Управление ветеринарии области
149 506
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
48 219
003
Капитальные расходы государственного органа
2 064
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 481
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 751
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
18 454
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
77 537
3
Лесное хозяйство
289 453
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
289 453
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
289 453
5
Охрана окружающей среды
957 162
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
957 162
017
Мероприятия по охране окружающей среды
87 326
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
869 836
6
Земельные отношения

5 120 205
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 611 219
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
262 394
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 624
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
590 171
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
376 905
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
1 180
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
71 033
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
10 451
719
Облыстың ветеринария басқармасы
149 506
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 219
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 064
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 481
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
1 751
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
18 454
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
77 537
3
Орман шаруашылығы
289 453
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
289 453
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
289 453
5
Қоршаған ортаны қорғау
957 162
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
957 162
017
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
87 326
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
869 836
6
Жер қатынастары