О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по Акмолинской области.
Решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 6С-17-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 декабря 2017 года № 6255.
В редакции от: 26.01.2022
Опубликовано: Эталонный контрольный банк НПА РК в электронном виде, 09.01.2018 г.
Решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 6С-17-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 декабря 2017 года № 6255.
О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по Акмолинской области
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 26.01.2022 № 7С-14-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ
Сноска. Преамбула - в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 26.01.2022 № 7С-14-2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Повысить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Акмолинской области согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 26.01.2022 № 7С-14-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области" от 30 сентября 2015 года № 5С-41-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5009, опубликовано 23 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата      А.Баймагамбетов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата      Д.Нурмулдин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области"      Б.Малгаждаров
13.12.2017
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"      Т.Ошакбаев
13.12.2017
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление природных
ресурсов и регулирования
природопользования
Акмолинской области"      К.Биржекеев
13.12.2017
Приложение к решению
Акмолинского областного
маслихата от 13 декабря
2017 года № 6С-17-5
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области

Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы.
Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-17-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 6255 болып тіркелді.
26.01.2022 редакциясында
ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі, 09.01.2018 ж. жарияланды
Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-17-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 6255 болып тіркелді.
Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 26.01.2022 № 7С-14-2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 576-бабының 8-тармағына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 26.01.2022 № 7С-14-2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес арттырылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 26.01.2022 № 7С-14-2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 5С-41-7 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5009 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы      Ә.Баймағамбетов
Ақмола облыстық
мәслихатының
хатшысы      Д.Нұрмолдин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы      Б.Малғаждаров
13.12.2017
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Мемлекеттік
кірістер комитетінің Ақмола
облысы бойынша Мемлекеттік
кірістер департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы      Т.Ошақбаев
13.12.2017
"Ақмола облысының табиғи
ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін
атқарушы      К.Біржекеев
13.12.2017
Ақмола облыстық
мәслихатының
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 6С-17-5 шешіміне
қосымша
Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері