О Майском районном бюджете на 2017 - 2019 годы
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 26 декабря 2016 года № 1/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 января 2017 года № 5328. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 3432098 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 429804 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 15002 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 25495 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2961797 тысяч тенге;
2) затраты - 3474245 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 28643 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 47685 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 19042 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -70790 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 70790 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Майского района Павлодарской области от 15.03.2017 № 1/14 (вводится в действие с 01.01.2017); от 04.07.2017 № 1/18 (вводится в действие с 01.01.2017); от 27.09.2017 № 3/20 (вводится в действие с 01.01.2017); от 09.11.2017 № 1/21 (вводится в действие с 01.01.2017); от 12.12.2017 № 8/22 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 1976200 тысяч тенге.
3. Утвердить на 2017 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 4140 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить бюджетные программы сел и сельских округов района на 2017 год согласно приложению 5.
6. Утвердить распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2017 год в разрезе сел и сельских округов согласно приложению 6.

2017 - 2019 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 5328 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 5328 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға арналған мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3432098 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 429804 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15002 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 25495 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2961797 мың теңге;
2) шығындар – 3474245 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28643 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47685 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19042 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -70790 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70790 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 15.03.2017 № 1/14 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.07.2017 № 1/18 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.09.2017 № 3/20 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.11.2017 № 1/21 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2017 № 8/22 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 2017 жылға арналған аудандық бюджетте сомасы 1976200 мың теңге болып ескерілсін.
3. 2017 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 4140 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің ауыл және ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2017 жылға арналған ауыл және ауылдық округтер бойынша жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің сомаларын үлестіру 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

7. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

8. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Байгалиев
Секретарь районного маслихата Г.Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
№ 1/12 от 26 декабря 2016 года
Районный бюджет на 2017 год
(с изменениями)
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата Майского района Павлодарской области от 12.12.2017 № 8/22 (вводится в действие с 01.01.2017).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау мен қадағалау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы А. Байғалиев
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 1/12 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 12.12.2017 № 8/22 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы