Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года № 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 марта 2015 года № 3833.
Руководствуясь Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Зеленовской районной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению.
2. Акимам сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Руководителю аппарата акима района (Залмуканов М.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Залмуканова М. Д.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К. Жакупов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Зеленовской
районной избирательной комиссии
_____________Досжанов А. Т.
27 февраля 2015 г.
Приложение
к постановлению акимата
Зеленовского района
от 27 февраля 2015 года № 186
Места для размещения агитационных печатных материалов
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 01.06.2026 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Атамекен
Атамекен
улица Мектеп, 7 перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Атамекен
Қайнар
улица Болашақ, 10 напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Касыма Қайсенова отдела образования района Бәйтерек" управления образования акимата Западно-Казахстанкой области"
2.
Бейбітшілік
Бейбітшілік
улица Бейбітшілік, 18 справа от здания коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-детский сад" имени Касыма Ахмирова" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанкой области"
Сырым батыр
улица Б.Момышұлы, 1 справа от здания коммунального государственного учреждения "Красновская начальная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
3.
Белес
Белес
улица М.Мәметова, 1В слева от здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Белес"
4.
Дарьинский
Дарьинское
улица Балдырған, 27/1 справа от здания сектор поселка Дарьинск отдела района Бәйтерек филиала некоммерческого акционерного общества "государственная корпорация " Правительство для граждан" по Западно-Казахстанской области
улица Шолохова, 18 слева от здания магазина "Арай";
улица А.Молдагуловой, 19/1 справа от здания магазина "Авангард";
улица М.Мәметова 2/1, слева от здания магазина "Наташа"
Озерное

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 186 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 наурызда № 3833 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеленов аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округтер әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Аудан әкімі аппаратының басшысы (М. Залмұқанов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы М. Д. Залмұқановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Жақыпов
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеленов аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________А. Т. Досжанов
27 ақпан 2015 ж.
2015 жылғы 27 ақпандағы № 186
Зеленов ауданы әкiмдiгінiң
қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 01.06.2026 № 175 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық округ атауы
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Атамекен
Атамекен
Мектеп көшесі, 7 "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Атамекен ауылдық клубы ғимаратының алды
Қайнар
Болашақ көшесі, 10 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі "Қасым Қайсенов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарсы
2.
Бейбітшілік
Бейбітшілік
Бейбітшілік көшесі, 18 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Қасым Ахмиров атындағы "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағы
Сырым батыр
Б.Момышұлы көшесі, 1 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Краснов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жағы
3.
Белес
Белес
М.Мәметова көшесі, 1В "Белес ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағы
4.
Дариян
Дариян
Абылай хан көшесі, 50 "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы Бәйтерек ауданы Дариян ауылдық секторы ғимаратының оң жағы; Шолохов көшесі, 18 "Арай" дүкенінің сол жағы; А.Молдагулова көшесі, 19/1 "Авангард" дүкенінің оң жағы; М.Мәметова көшесі, 2/1 "Наташа" дүкенінің сол жағы
Озерное

улица Советская, 39 слева от здания медицинского пункта села Озерное государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "2 – больница района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
5.
Достық
Достык
улица Бостандық, 4/2 справа от здания медицинского пункта села Достык государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "2 – больница района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
Чувашин
улица Ы.Алтынсарина, 26 перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба Чувашин
6.
Егіндібұлақ
Егіндібұлақ
улица Мектеп, 1/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Егіндібұлақ" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанкой области"
7.
Зеленовский
Зеленое
улица Кооперативная, 35 перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Зеленое;
улица Тәуелсіздік, 13 перед зданием медицинского пункта села Зеленое государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
8.
Кушумский
Большой Чаган
улица Абай, 19 перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Большой Чаган
Кушум
улица Мектеп, 1 перед зданием коммунального государственного учреждения "Кушумский комплекс "школа-ясли-детский сад" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Ақсу
улица Абая, 12А перед зданием бывшего мини-центра при коммунальном государственном учреждении "Кушумская средняя общеобразовательная "школа-детский сад" отдела образования района Бәйтерек"
Өркен
улица Төле би, 5/1 перед зданием коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-детский сад "Өркен" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
9.
Құрманғазы
Құрманғазы
улица Школьная, 1 перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Құрманғазы"
Аманат
улица Набережная, 11/1 справа от жилого дома
10.
Макаровский
Макарово
улица Петрова, 1Б перед спортивной площадкой
Садовое
улица Арман, 2А перед зданием коммунального государственного учреждения "Пригородная средняя общеобразовательная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Жалын
улица Достық, 25 перед бывшим зданием коммунального государственного учреждения "Подхозовская основная средняя школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Мирное

Советская көшесі, 39 Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бәйтерек ауданының 2-ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Озерное ауылының медициналық пункті ғимаратының сол жағы
5.
Достық
Достық
Бостандық көшесі, 4/2 Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бәйтерек ауданының 2-ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Достық ауылының медициналық пункті ғимаратының оң жағы
Чувашин
Ы.Алтынсарин көшесі, 26 "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Чувашин ауылдық клубы ғимаратының алды
6.
Егіндібұлақ
Егіндібұлақ
Мектеп көшесі, 1/1 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасы Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Егіндібұлақ "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
7.
Зеленов
Зеленое
Кооперативная көшесі, 35 "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Зеленое ауылдық клубы ғимаратының алды;
Тәуелсіздік көшесі, 13 Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бәйтерек аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Зеленое ауылының медициналық пункті ғимаратының алды
8.
Көшім
Үлкен Шаған
Абай көшесі, 19 "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Үлкен Шаған ауылдық клубы ғимаратының алды
Көшім
Мектеп көшесі, 1 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданының білім беру бөлімінің "Көшім мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
Ақсу
Абай көшесі, 12А "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Көшім жалпы орта білім беретін "мектеп-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталық ғимаратының алды
Өркен
Төле би көшесі, 5/1 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданының білім беру бөлімінің "Өркен" мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
9.
Құрманғазы
Құрманғазы
Школьная көшесі, 1 "Құрманғазы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
Аманат
Набережная көшесі, 11/1 тұрғын үйдің оң жағында
10.
Макаров
Макаров
Петров көшесі, 1Б спорт алаңының алды
Садовое
Арман көшесі, 2А "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданының білім беру бөлімінің "Пригород орта жалпы мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
Жалын
Достық көшесі, 25 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданының білім беру бөлімінің "Подхоз негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі бұрынғы ғимаратының алды
Мирное

улица Октябрьская, 20 перед бывшим зданием медицинского пункта села Мирное государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "2 – больница района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
11.
Махамбет
Махамбет
улица Абая, 25 перед зданием сельской библиотеки села Махамбет государственного учреждения "Централизованная библиотечная система района Бәйтерек";
улица Мектеп, 22 справа от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Махамбет" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Горбунов
улица Минская, 9 перед зданием сельской библиотеки села Горбуново государственного учреждения "Централизованная библиотечная система района Бәйтерек"
Павлово
улица Школьная, 11 рядом со зданием коммунального государственного учреждения "Павловская начальная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
12.
Мичуринский
Мичуринское
улица Школьная, 5 перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №4" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области врачебная амбулатория села Мичуринское;
улица Мичурина, 5/1 на центральной площади;
улица Ленина, 1
Асан
улица Автомобильная, 19/1;
улица Айтматова Ч., 15, перед зданием коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-ясли-детский сад "Асан отдела образовании района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Зеленый
улица Маметова, 1/2
Жамбыл
улица Конаева Д., 1 перед зданием коммунального государственного учреждения "Жамбылская общеобразовательная средняя школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области
Октябрьское
улица Гагарина, 1
13.
Переметнинский
Переметное
улица Гагарина, 137 справа от здания сельского отделения почтовой связи села Переметное;
улица Гагарина, 69А напротив здания государственного учреждения "Аппарата акима Переметнинского сельского округа";
улица Гагарина, 66 перед зданием коммунального государственного учреждения "Станции юных туристов" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области";
улица Жеңіс, 24В перед зданием Отдела района Бәйтерек по социальному обеспечению филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительства для граждан" по Западно-Казахстанской области;
улица Жеңіс, 6В перед парком "Бейбітшілік -Келісім";
улица Ауэзова М., 2А справа от магазина "Алихан"
Калининское
улица Кирова, 19 перед зданием коммунального государственного учреждения "Колледж Бәйтерек" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области;
улица Куйбышева, 4Б перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
Болашақ
улица Ақ бидай, 95 перед зданием сельской библиотеки села Болашақ государственного учреждения "Централизованная библиотечная система района Бәйтерек"
Қаражар
улица Самал, 89 перед зданием сельской библиотеки села Қаражар государственного учреждения "Централизованная библиотечная система района Бәйтерек"
Поливное
улица Өркен, 25
Забродино
улица Балдырған, 60
14.
Раздольненский
Раздольное
улица Школьная, 1 напротив здания коммунального государственного учреждения "Раздольненская общеобразовательная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области
Ақбидай

Октябрьская көшесі, 20 Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бәйтерек ауданының 2-ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Мирное ауылының медициналық бұрынғы пункті ғимаратының алды
11.
Махамбет
Махамбет
Абай көшесі, 25 "Бәйтерек ауданының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі Махамбет ауылдық кітапханасы ғимаратының алды;
Мектеп көшесі, 22 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Махамбет жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оң жағы
Горбунов
Минская көшесі, 9 "Бәйтерек ауданының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі Горбунов ауылдық кітапханасы ғимаратының алды
Павлово
Школьная көшесі, 11 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Павлов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасы
12.
Мичурин
Мичуринское
Школьная көшесі, 5 Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№4 қалалық емхана мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Мичуринское ауылы дәрігерлік амбулаториясы" ғимаратының алды;
Мичурин көшесі, 5/1 орталық алаңында;
Ленин көшесі, 1
Асан
Автомобильная көшесі, 19/1;
Ч.Айтматов көшесі, 15 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасы Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Асан" мектеп-бөбекжай-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
Зеленый
Маметов көшесі, 1/2
Жамбыл
Д. Конаев көшесі, 1 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданының білім беру бөлімінің "Жамбыл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
Октябрьское
Гагарин көшесі, 1
13.
Переметный
Переметное
Гагарин көшесі, 137 Переметное ауылдық пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының оң жағы;
Гагарин көшесі, 69А "Переметное ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарсы;
Гагарин көшесі, 66 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Жас туристер станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды;
Жеңіс көшесі, 24В "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалының әлеуметтік қамсыздандыру жөніндегі Бәйтерек аудандық бөлімі ғимаратының алды;
Жеңіс көшесі, 6В "Бейбітшілік - Келісім" саябағының алды;
М.Ауэзов көшесі, 2А "Алихан" дүкенінің оң жағында
Калининское
Киров көшесі, 19 Батыс Қазақстан облысының әкімдігі Білім басқармасының "Бәйтерек колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды;
Куйбышев көшесі, 4Б Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бәйтерек аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алды
Болашақ
Ақ бидай көшесі, 95 "Бәйтерек ауданының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі Болашақ ауылдық кітапхана ғимаратының алды
Қаражар
Самал көшесі, 89 "Бәйтерек ауданының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі Қаражар ауылдық кітапхана ғимаратының алды
Поливное
Өркен көшесі, 25
Забродино
Балдырған көшесі, 60
14.
Раздольное
Раздольное
Школьная көшесі, 1 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек аудандық білім беру бөлімінің "Раздольный жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарсы
Ақбидай

улица Мерей, 7 справа от здания медицинского пункта села Ақбидай государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "2 – больница района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
15.
Рубежинский
Рубежинское
улица Жастар, 1 слева от здания коммунального государственного учреждения "Рубежинский комплекс "школа-ясли-детский сад" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области";
улица Абая, 42 перед зданием медицинского пункта села Рубежин государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "2 – больница района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
16.
Сұлу көл
Сұлу көл
улица Достық, 13 перед зданием медицинского пункта села Сұлу Көл государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "2 – больница района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
17.
Байқоныс
Байқоныс
улица Жиберина, 12 перед зданием сельского отделения почтовой связи села Трекино
Володар
улица Бигельдинова Т., 26 перед зданием коммунального государственного учреждения "Володарской общеобразовательной школы" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Жайық
улица Достық, рядом с остановкой
Новенький
улица Достық, 25 перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Бүлдіршін" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
18.
Чировский
Чирово
улица Мирная, 61 справа от здания государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Чирово.
Балабаново
улица Пролетарская, 13 перед зданием медицинского пункта села Балабаново государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "2 – больница района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
19.
Шалғай
Шалғай
улица Чамчияна, 12 справа от здания государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Шалғай";
Тыңдала
улица Береке, 21
20.
Щаповский
Щапово
улица Абылай хана, 1Г перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Щаповского сельского округа";
улица Орал, перед спортивной площадкой
Жаңатан
улица Жаңа қоныс, 3 справа от здания сельского медицинского пункта Жаңатаң государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Больницы района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
21.
Январцевский
Январцево
улица Лесхозная, 1 перед зданием Январцевского коммунального государственного учреждения по охране лесов животного мира Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Западно-Казахстанской области;
улица Советская, 58
Кирсаново
улица Чумаева, 18 перед зданием коммунального государственного учреждения "Кирсановская основная средняя школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Красноармейское
улица Красноармейская, 48
Петрово
улица Школьная, 8
Чинарево

Мерей көшесі, 7 Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бәйтерек ауданының 2-ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Ақбидай ауылының медициналық пункті ғимаратының оң жағы
15.
Рубежин
Рубежин
Жастар көшесі, 1 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Рубежин" мектеп-бөбекжай балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында;
Абай көшесі, 42 Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бәйтерек ауданының 2-ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Рубежин ауылдық медициналық пункт ғимаратының алды
16.
Сұлу көл
Сұлу көл
Достық көшесі, 13 Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бәйтерек ауданының 2-ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Сұлу көл ауылының медициналық пункті ғимаратының алды
17.
Байқоныс
Байқоныс
Жиберин көшесі, 12 Байқоныс ауылдық пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының алды
Володар
Т.Бигельдинов көшесі, 26 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Володар жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
Жайық
Достық көшесі, аялдаманың қасы
Новенький
Достық көшесі, 25 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Бүлдіршін" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының алды
18.
Чиров
Чирово
Мирная көшесі, 61 "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Чиров ауылдық клубы ғимаратының оң жағы
Балабаново
Пролетарская көшесі, 13 Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бәйтерек ауданының 2-ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Балабанов ауылының медициналық пункті ғимаратының алды
19.
Шалғай
Шалғай
Чамчиян көшесі, 12 "Шалғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағы
Тыңдала
Береке көшесі, 21
20.
Щапов
Щапов
Абылай хан көшесі, 1Г "Щапово ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды;
Орал көшесі, спорт алаңының алды
Жаңатан
Жаңа қоныс көшесі, 3 Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бәйтерек аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Жаңатаң ауылдық медициналық пункті ғимаратының оң жағында.
21.
Январцев
Январцево
Лесхозная көшесі, 1 Батыс Қазақстан облысы әкімдігі табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Январцев орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды;
Советская көшесі, 58
Кирсаново
Чумаев көшесі, 18 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Кирсанов негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
Красноармейское
Красноармейская көшесі, 48
Петрово
Школьная көшесі, 8
Чинарево

улица Достык, 15 справа от модульного фельдшерского пункта села Чинарево государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "2 – больница района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
22.
Янайкинский
Янайкино
улица М.Маметовой 2 слева от здания государственного учреждения "Аппарат акима Янайкинского сельского округа";
Скворкино
улица Әлия Молдағұловой, 26 перед здания медицинского пункта села Скворкино государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "2 – больница района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области

Достык көшесі, 15 Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бәйтерек ауданының 2-ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Чинарев ауылының модульдік фельдшерлік пункті ғимаратының оң жағы
22.
Янайкин
Янайкино
М.Маметова көшесі, 2 "Янайкин ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің сол жағы
Скворкино
Әлия Молдағұлова көшесі, 26 Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бәйтерек ауданының 2-ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Скворкин ауылының медициналық пункті ғимаратының алды.