О внесении изменений в решение районного маслихата (XXXX (очередная) сессия V созыва) от 26 декабря 2014 года № 1/40 "О бюджете Лебяжинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 23 декабря 2015 года № 1/48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2015 года № 4862. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Павлодарского областного маслихата (XLVI сессия, V созывa) от 10 декабря 2015 года № 395/46 "О внесении изменений в решение областного маслихата (XXXVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XXXX (очередная) сессия V созыва) от 26 декабря 2014 года № 1/40 "О бюджете Лебяжинского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4270, опубликованное 24 января 2015 года в районной газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2434781" заменить цифрами "2434361";
цифры "2118386" заменить цифрами "2117966";
в подпункте 2) цифры "2429873" заменить цифрами "2429453";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Е. Сагадиев
Секретарь районного маслихата К. Альтаев
Приложение
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XLVIII (очередная)
сессия V созыва)
от 23 декабря 2015 года № 1/48
Приложение № 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XXXX (очередная)
сессия V созыва)
от 26 декабря 2014 года № 1/40
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
I. Доходы

Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXXX (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 1/48 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 4862 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облысы мәслихатының 2015 жылы 10 желтоқсандағы (V сайланған XLVI сессиясы) "Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы (V сайланған XXXVII сессиясы) "2015 – 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 395/46" шешіміне сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихаттың (V сайланған XXXX (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4270 тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Акку" газетінің № 3 басылымында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"2434781" сандары "2434361" сандарымен ауыстырылсын;
"2118386" сандары "2117966" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2429873" сандары "2429453" сандарымен ауыстырылсын;
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Е. Сагадиев
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Әлтаев
Лебяжі аудандық мәслихатының
(V сайланған XLVIII
(кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 1/48 шешіміне
қосымша
Лебяжі аудандық мәслихатының
(V сайланған XXXX
(кезекті) сессиясы)
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 1/40 шешіміне
№ 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сом мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
I. Кірістер

1350
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
7077
6
Земельные отношения
11337
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11337
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8187
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3000
007
Капитальные расходы государственного органа
150
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
37940
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
37940
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
37940
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17691
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17691
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17691
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
12759
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4932
12
Транспорт и коммуникации
213220
1
Автомобильный транспорт
212285
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11847
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
10315
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
532
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200438
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
56723
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
143715
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
935
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
935
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
935
13
Прочие
14274
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции

1350
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
7077
6
Жер қатынастары
11337
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11337
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8187
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
37940
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
37940
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
37940
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17691
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17691
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
17691
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12759
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4932
12
Көлiк және коммуникация
213220
1
Автомобиль көлiгi
212285
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11847
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
1000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10315
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
532
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200438
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
56723
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
143715
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
935
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
935
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
935
13
Басқалар
14274
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау