О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 341/48 "О бюджете города Павлодара на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 26 мая 2015 года № 389/53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 июня 2015 года № 4507. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 341/48 "О бюджете города Павлодара на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4258, опубликовано в газете "Шаһар" 23 января 2015 года № 3, 30 января 2015 года № 4, 6 февраля 2015 года № 5 и в газете "Версия" 19 января 2015 года № 2, 26 января 2015 года № 3, 2 февраля 2015 года № 4, 9 февраля 2015 года № 5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "44 440 907" заменить цифрами "39 699 932";
цифры "11 416 474" заменить цифрами "7 775 499";
в подпункте 2) цифры "42 229 581" заменить цифрами "40 920 221";
в подпункте 5) цифры " 2 211 326" заменить цифрами "-1 220 289";
в подпункте 6) цифры "-2 211 326" заменить цифрами "1 220 289";
дополнить указанное решение пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Утвердить объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2015 год, согласно приложению 10.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;

Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 341/48 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы № 389/53 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 маусымда № 4507 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 341/48 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4258 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3, 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4, 2015 жылғы 6 ақпандағы № 5 "Шаһар" газетінде және 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 2, 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 3, 2015 жылғы 2 ақпандағы № 4, 2015 жылғы 9 ақпандағы № 5 "Версия" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"44 440 907" сандары "39 699 932" сандарымен ауыстырылсын;
"11 416 474" сандары "7 775 499" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "42 229 581" сандары "40 920 221" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "2 211 326" сандары "-1 220 289" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "- 2 211 326" сандары "1 220 289" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2015 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер сомаларын бөлу көлемдері 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;