Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Коксуском районе
Постановление акимата Коксуского района Алматинской области от 17 марта 2015 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 марта 2015 года № 3110.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Определить совместно с Коксуской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики Коксуского района" Кубиеву Жанар Ануарбековну опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Садыкову Алию Секергалиевну.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Токпеисов
Согласование к постановлению акимата Коксуского района от 17 марта 2015 года № 121 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Коксуском районе"
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Коксуской районной
избирательной комиссии Агыбаев Гани Бартаевич
Приложение 1 к постановлению акимата Коксуского района от 17 марта 2015 года № 121 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Коксуском районе"
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Коксуского района области Жетісу от 20.01.2026 № 08 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места для размещения агитационных печатных материалов в Коксуском районе

Көксу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 121 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 26 наурызда № 3110 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Көксу аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
"Көксу ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Кубиева Жанар Әнуарбекқызына осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әлия Секерғалиқызы Садықоваға жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Тоқпейісов
Көксу ауданы әкімінің 2015 жылғы 17 наурыздағы "Көксу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 121 қаулысына келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
Көксу аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы Ағыбаев Ғани Бартайұлы
Көксу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы "Көксу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 121 қаулысына 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жетісу облысы Көксу ауданы әкімдігінің 20.01.2026 № 08 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Көксу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

1. По Айнабулакскому сельскому округу:
1) станция Айнабулак, улица Б. Агыбаева, № 20, стенд у здания сельского клуба. 2. По Алгабасскому сельскому округу:
1) село Алгабас, улица Б. Онгарова, № 38 А, стенд у здания средней щколы Алгабас; 2) село Кызылтоган, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта. 3. По Балпыкскому сельскому округу:
1) село Балпык би, улица Балпык би, № 7, стенд у здания средней школы имени Н. Алдабергенова;
2) село Балпык би, улица Шадрина, № 6, стенд у здания ясли-детского сада "Куаныш";
3) село Балпык би, улица Мырзабекова, № 44, стенд у здания ясли-детского сада "Жулдыз";
4) село Балпык би, улица Тазабулак, № 39, стенд у здания ясли-детского сада "Балдаурен";
5) село Балпык би, улица Мырзабекова, № 41, стенд у здания районной поликлиники;
6) село Акшатоган, улица Ерденбекова, № 13, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
7) село Теректы, улица Колбулдинова, № 10, стенд у здания ФАП;
8) село Балпык би, улица Исабаева, стенд рядом дома №462;
9) село Балпык би, улица Мынбаева, №31, стенд у здания филиала АО "ТАТЕК".
4. По Енбекшинскому сельскому округу:
1) село Каратал, улица Набережная, № 54, стенд у здания сельского клуба;
2) село Бескайнар, улица Кайнар, № 16, стенд у здания сельского клуба;
3) село Зылиха Тамшыбай, стенд у здания средней школы имени З.Тамшыбай;
4) село Кенарал, улица Кырыкбаева, № 31, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
5. По Жарлыозекскому сельскому округу:
1) село Жарлыозек, улица Идигова, № 9, стенд у здания магазина Айдын;
2) село Бозтоган, улица Идигова, № 22, стенд у зданиямагазина Болашак
6. По Каблисанскому сельскому округу:
1) село Актекше, улица Егинбаева, № 30, стенд у здания средней школы имени Кабан Жырау;
2) село Актекше, улица Егинбаева , № 29, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
3) село Актекше, улица Егинбаева , № 29 б, кафе Сарыой.
7. По Лабасинскому сельскому округу:
1) село Мамбет, улица Алпысбаева, № 7/1, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Мамбет, улица Алпысбаева, № 7/2, стенд у здания ясли-детского сада "Ер-Тостик";
3) село Мамбет, улица Мамбет, № 5, стенд у здания спортивного комплекса "Жастар";

1. Көксу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
2. Айнабұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Айабұлақ бекеті, Б. Ағыбаев көшесі, № 20, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд.
2. Алғабас ауылдық округі бойынша:
1) Алғабас ауылы, Б. Оңғаров көшесі, № 38 А, мекен-жайында орналасқан Алғабас орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Қызылтоған ауылы, Лабилданов көшесі № 30 мекен-жайында орналасқан фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
3. Балпық ауылдық округі бойынша:
1) Балпық би ауылы, Балпық би көшесі, № 7, Н. Алдабергенов атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
2) Балпық би ауылы, Шадрин көшесі, № 6, "Қуаныш"бөбекжай балабақшасы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Балпық би ауылы, Мырзабеков көшесі, № 44, "Жұлдыз"бөбекжай- балабақшасы ғимаратының жанындағы стенд;
4) Балпық би ауылы, Тазабұлақ көшесі, № 39, "Балдәурен"бөбекжай-балабақшасы ғимаратының жанындағы стенд;
5) Балпық би ауылы, Мырзабеков көшесі, № 41, аудандық емхана ғимаратының жанындағы стенд;
6) Ақшатоған ауылы, Ерденбеков көшесі, № 13, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
7) Теректі ауылы, Колбулдинов көшесі, № 10, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
8) Балпық би ауылы, Исабаев көшесі, №462 үйдің жанындағы стенд;
9) Балпық би ауылы, Мыңбаев көшесі, №31, "ТАТЕК"АҚ филиалы ғимаратының жанындағы стенд.
4. Енбекші ауылдық округі бойынша:
1) Қаратал ауылы, Набережная көшесі, № 54, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд;
2) Бесқайнар ауылы, Қайнар көшесі, № 16, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд;
3) Зылиха Тамшыбай ауылы, З. Тамшыбай атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
4) Кенарал ауылы, Қырықбаев көшесі, № 31, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд
5. Жарлыөзек ауылдық округі бойынша:
1) Жарлыөзек ауылы, Идигов көшесі, № 9, айдын дүкені ғимаратының жанындағы стенд;
2) Бозтоған ауылы, Идигов көшесі, № 22, Болашақ дүкені ғимаратының жанындағы стенд
6. Қабылиса ауылдық округі бойынша:
1) Ақтекше ауылы, Егінбаев көшесі, № 30, Қабан Жырау атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд.
2) Ақтекше ауылы, Егінбаев көшесі, № 29, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
3) Ақтекше ауылы, Егінбаев көшесі, № 29 б, Сарыой кафесі.
7. Лабасы ауылдық округі бойынша:
1) Мамбет ауылы, Алпысбаев көшесі, № 7/1, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
2) Мамбет ауылы, Алпысбаев көшесі, № 7/2, "Ер-Төстік"бөбекжай-балабақшасы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Мамбет ауылы, Мамбет көшесі, № 5, "Жастар"спорт кешені ғимаратының жанындағы стенд;

4) село Мамбет, улица А. Адилбекова, № 31, стенд у здания средней школы имени Ж.Егинбаева;
5) село Енбекшиказах, улица Бабашева, № 53, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
6) село Енбекшиказак, улица Абданбековой, № 1, стенд у здания ясли- детского сада "Еркемай";
7) село Жамбыл, улица Жамбыла, № 11, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
8) село Талапты, улица Абая, № 26, стенд у здания средней школы Талапты;
9) село Талапты, улица Абая, № 1, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
10) село Талапты, улица Абая, № 24, стенд у здания ясли-детского сада "Балбобек".
8. По Мукринскому сельскому округу:
1) село "10 лет Казахстан", улица Сатбаева, № 1, стенд у здания сельского клуба;
2) село "10 лет Казахстан", улица С. Нурманбет, № 5, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Мукры, улица Алдабергенова, № 31, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
4) село Мукры, улица Сыдыкова, № 9, стенд у здания дом культуры.
9. По Мусабекскому сельскому округу:
1) село Женис, улица Смайла, № 12а, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
2) село Мусабек, улица Алибаева, № 1а, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
3) Станция Быжы, по улиц безымянная, стенд у здания конторы железнодорожников.
10. По Муканчинскому сельскому округу:
1) село Жетыжал, улица Какенова, № 27, стенд у здания дом культуры;
2) станция Коксу, стенд у здания политехнического колледжа;
3) село Муканшы, улица Оракты батыр, № 53, фельдшерский пункт,
4) село "50 лет Казахстана", улица Жапсарбаева, № 58, стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
Приложение 2 к постановлению акимата Коксуского района от 17 марта 2015 года № 121 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Коксуском районе"
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата Коксуского района области Жетісу от 20.01.2026 № 08 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Коксуском районе.
1. По Айнабулакскому сельскому округу:
1) станция Айнабулак, улица Б. Агыбаева, № 20, актовый зал сельского клуба.
2. По Алгабасскому сельскому округу:
1) село Алгабас, улица Б. Онгарова, № 28, актовый зал дом культуры; 2) село Кызылтоган, фельдшерско-акушерский пункт.
3. По Балпыкскому сельскому округу:

4) Мәмбет ауылы, А. Әділбеков көшесі, № 31, Ж. Егінбаев атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
5) Еңбекшіқазақ ауылы, Бабашев көшесі, № 53, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
6) Еңбекшіқазақ ауылы, Әбданбекова көшесі, № 1, "Еркемай"бөбекжай - балабақшасы ғимаратының жанындағы стенд;
7) Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, № 11, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
8) Талапты ауылы, Абай көшесі, № 26, Талапты орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
9) Талапты ауылы, Абай көшесі, № 1, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
10) Талапты ауылы, Абай көшесі, № 24, "Балбөбек"бөбекжай-балабақшасы ғимаратының жанындағы стенд.
8. Мұқыры ауылдық округі бойынша:
1) "Қазақстан 10 жыл" ауылы, Сәтбаев көшесі, № 1, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд;
2) "Қазақстан 10 жыл" ауылы, С. Нұрманбет көшесі, № 5, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Мұқыры ауылы, Алдабергенов көшесі, № 31, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
4) Мұқыры ауылы, Сыдықов көшесі, № 9, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
9. Мұсабек ауылдық округі бойынша:
1) Жеңіс ауылы, Смайл көшесі, № 12а, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
2) Мұсабек ауылы, Әлібаев көшесі, № 1а, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
3) Быжы бекеті, теміржолшылар кеңсесі ғимаратының жанындағы стенд;
10. Мұқаншы ауылдық округі бойынша:
1) Жетіжал ауылы, Кәкенов көшесі, № 27, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Көксу бекеті, политехникалық колледж ғимаратының жанындағы стенд;
3) Мұқаншы ауылы, Орақты батыр көшесі, № 53, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
4) "50 жылдық Қазақстан" ауылы, Жапсарбаев көшесі, № 58, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд.
Көксу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы "Көксу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 121 қаулысына 2-қосымша
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Жетісу облысы Көксу ауданы әкімдігінің 20.01.2026 № 08 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Көксу ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарт негізінде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1) Айнабұлақ ауылдық округі бойынша:
2) Айабұлақ бекеті, Б. Ағыбаев көшесі, № 20, ауылдық клуб ғимаратының акті залы
2) Алғабас ауылдық округі бойынша:
1) Алғабас ауылы, Б. Оңғаров көшесі, № 28, Мәдениет үйінің акті залы.
2) Қызылтоған ауылы, Лабилданов көшесі № 30 мекен-жайында орналасқан фельдшерлік-акушерлік пункт ғимараты.
3) Балпық ауылдық округі бойынша:

1) село Балпык би, улица Балпык би, № 7, актовый зал средней школы имени Н. Алдабергенова;
2) село Балпык би, улица Шадрина, № 6, актовый зал ясли-детского сада "Куаныш";
3) село Балпык би, улица Мырзабекова, № 44, актовый зал ясли-детского сада "Жулдыз";
4) село Балпык би, улица Тазабулак, № 39, актовый зал детского сада "Балдаурен";
5) село Балпык би, улица Мырзабекова, № 41, актовый зал районной поликлиники;
6) село Акшатоган, улица Ерденбекова, № 13, фельдшерско-акушерского пункта;
7) село Теректы, улица Колбулдинова, № 10, здания ФАП;
8) село Балпык би, улица Мынбаева, №31, здания филиала АО "ТАТЕК".
4. По Енбекшинскому сельскому округу:
1) село Каратал, улица Набережная, № 54, зал сельского клуба;
2) село Бескайнар, улица Кайнар, № 16, зал сельского клуба;
3) село Амангельды, актовый зал средней школы имени Амангельды;
4) село Кенарал, улица Кырыкбаева, № 31, фельдшерско-акушерский пункт.
5. По Жарлыозекскому сельскому округу:
1) село Бозтоган, улица Идигова, № 17, актовый зал Дома культуры;
2) село Жарлыозек, улица Бейсека № 1, актовый зал ясли-детского сада "Балдырган".
6. По Каблисанскому сельскому округу:
1) село Актекше, улица Егинбаева, № 30, актовый зал средней школы имени Кабан Жырау;
2) село Актекше, улица Егинбаева, № 29, фельдшерско-акушерский пункт. 7. По Лабасинскому сельскому округу:
1) село Мамбет, улица Алпысбаева, № 7/1, сельская врачебная амбулатория;
2) село Мамбет, улица Алпысбаева, № 7/2, актовый зал ясли-детского сада "Ер-Тостик";
3) село Мамбет, улица Мамбет, № 5, зал спортивного комплекса "Жастар";
4) село Мамбет, улица А. Адилбекова, № 31, актовый зал средней школы имени Ж.Егинбаева;
5) село Енбекшиказак, улица Бабашева, № 53, фельдшерско-акушерский пункт;
6) село Енбекшиказак, улица Абданбеков, № 1, актовый зал ясли-детского сада "Еркемай";
7) село Жамбыл, улица Жамбыла, № 11, фельдшерско-акушерский пункт;
8) село Талапты, улица Абая, № 26, актовый зал средней школы Талапты;
9) село Талапты, улица Абая, № 1, фельдшерско-акушерский пункт;
10) село Талапты, улица Абая, № 24, актовый зал ясли-детского сада "Балбобек".
8. По Мукринскому сельскому округу:
1) село "10 лет Казахстан", улица С. Нурманбет, № 5, фельдшерско-акушерский пункт;
2) село Мукыры, улица Алдабергенова, № 31, сельская врачебная амбулатория;

1) Балпық би ауылы, Балпық би көшесі, № 7, Н. Алдабергенов атындағы орта мектептің акт залы;
2) Балпық би ауылы, Шадрин көшесі, № 6, "Қуаныш" бөбекжай-балабақшасының акті залы.;
3) Балпық би ауылы, Мырзабеков көшесі, № 44, "Жұлдыз" бөбекжай-балабақшасының акті залы;
4) Балпық би ауылы, Тазабұлақ көшесі, № 39, "Балдәурен" балабақшасының акті залы;
5) Балпық би ауылы, Мырзабеков көшесі, № 41, аудандық емхананың акті залы;
6) Ақшатоған ауылы, Есенбеков көшесі, № 13, фельдшерлік-акушерлік пунктінің мәжіліс залы.
7) Теректі ауылы, Колбулдинов көшесі, № 10, ФАП ғимаратының мәжіліс залы.;
8) Балпық би ауылы, Мыңбаев көшесі, №31, "ТАТЕК"АҚ филиалының ғимараттары мәжіліс залы.
4. Енбекші ауылдық округі бойынша:
1) Қаратал ауылы, Набережная көшесі, № 54, ауылдық клуб акті залы;
2) Бесқайнар ауылы, Қайнар көшесі, № 16, ауылдық клуб акті залы;
3) Амангелді ауылы, Амангелді атындағы орта мектептің акті залы;
4) Кенарал ауылы, Қырықбаев көшесі, № 31, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының мәжіліс залы.
5. Жарлыөзек ауылдық округі бойынша:
1) Бозтоған ауылы, Идигов көшесі, № 17, мәдениет үйінің акт залы;
2) Жарлыөзек ауылы, Бейсек көшесі № 1, "Балдырған" бөбекжай-балабақшасының акті залы.
6. Қаблиса ауылдық округі бойынша:
1) Ақтекше ауылы, Егінбаев көшесі, № 30, Қабан Жарау атындағы орта мектептің акті залы;
2) Ақтекше ауылы, Егінбаев көшесі, № 29, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының мәжіліс залы;
7. Лабасы ауылдық округі бойынша:
1) Мамбет ауылы, Алпысбаев көшесі, № 7/1, ауылдық дәрігерлік амбулатория;
2) Мамбет ауылы, Алпысбаев көшесі, № 7/2, "Ер-Төстік"бөбекжай-балабақшасы ғимаратының мәжіліс залы;
3) Мамбет ауылы, Мамбет көшесі, № 5, "Жастар"спорт кешенінің залы;
4) Мәмбет ауылы, А. Әділбеков көшесі, № 31, Ж. Егінбаев атындағы орта мектептің акт залы;
5) Еңбекшіқазақ ауылы, Бабашев көшесі, № 53, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының мәжіліс залы;
6) Еңбекшіқазақ ауылы, Әбданбеков көшесі, № 1, "Еремай" бөбекжай-балабақшасының акті залы;
7) Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, № 11, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының мәжіліс залы;
8) Талапты ауылы, Абай көшесі, № 26, Талапты орта мектебінің акті залы;
9) Талапты ауылы, Абай көшесі, № 1, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының мәжіліс залы;
10) Талапты ауылы, Абай көшесі, № 24, "Балбөбек" бөбекжай-балабақшасының акті залы.
8. Мұқыры ауылдық округі бойынша:
1) "Қазақстан 10 жыл" ауылы, С. Нұрманбет көшесі, № 5, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының мәжіліс залы;
2) Мұқыры ауылы, Алдабергенов көшесі, № 31, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының мәжіліс залы;

3) село Мукыры, улица Сыдыкова, № 9, актовый зал дом культуры.
9. По Мусабекскому сельскому округу:
1) село Маулимбай, улица Смайыла, № 12а, фельдшерско-акушерский пункт;
2) село Мусабек, улица Алибаева, № 1а, фельдшерско-акушерский пункт.
10. По Муканчинскому сельскому округу:
1) село Жетыжал, улица Какенова, № 27, актовый зал дом культуры;
2) станция Коксу, актовый зал политехнического колледжа;
3) село Муканшы, улица Оракты батыр, № 53, фельдшерский пункт,
4) село "50 лет Казахстана", улица Жапсарбаева, № 58, сельская врачебная амбулатория.

3) Мұқыры ауылы, Сыдықов көшесі, № 9, Мәдениет үйінің акті залы.
9. Мұсабек ауылдық округі бойынша:
1) Мәулімбай ауылы, Смайыл көшесі, № 12а, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының мәжіліс залы;
2) Мұсабек ауылы, Әлібаев көшесі, № 1а, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының мәжіліс залы;
10. Мұқаншы ауылдық округі бойынша:
1) Жетіжал ауылы, Кәкенов көшесі, № 27, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Көксу бекеті, политехникалық колледж ғимаратының акті залы;
3) Мұқаншы ауылы, Орақты батыр көшесі, № 53, фельдшерлік пункт ғимаратының мәжіліс залы;
4) "50 жылдық Қазақстан" ауылы, Жапсарбаев көшесі, № 58, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының мәжіліс залы.