О некоторых вопросах государственной поддержки инвестиций
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 1133. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2015 года № 12572.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего приказа см. п.5
В соответствии с пунктом 1 статьи 296-2 Предпринимательского Кодекса Республики Казахстан и пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике", ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа и.о. Министра иностранных дел РК от 31.12.2024 № 11-1-4/747 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить:
1) исключен приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 31.12.2024 № 11-1-4/747 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) исключен приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 31.12.2024 № 11-1-4/747 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
3) форму полугодового отчета о выполнении инвестиционного контракта согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму акта текущего состояния исполнения рабочей программы инвестиционного контракта согласно приложению 4 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 31.12.2024 № 11-1-4/747 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан, Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан, Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан, исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан согласно приложению 5 к настоящему приказу.
3. Комитету по инвестициям Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Хаиров Е.К.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканский центр правовой информации для внесения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Инвестицияларды мемлекеттік қолдаудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 1113 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 12572 тіркелді.
Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік Кодексінің 296-2-бабының 1-тармағына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 31.12.2024 № 11-1-4/747 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Мыналар:
1) алып тасталды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 31.12.2024 № 11-1-4/747 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2) алып тасталды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 31.12.2024 № 11-1-4/747 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес инвестициялық келісімшартты орындау туралы жартыжылдық есептің нысаны;
3) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес инвестициялық келісімшарттың жұмыс бағдарламасын орындаудың ағымдағы жай-күйінің актісінің нысаны бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 31.12.2024 № 11-1-4/747 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушысының кейбір бұйрықтарының күші жойылды дел танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Инвестициялар комитеті (Е.Қ. Хаиров):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және Әділет ақпараттық-құқықтық жүйесінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялауға оның көшірмелерін баспа және электронды түрде жіберуді;

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 3 настоящего приказа.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
А. Исекешев
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
_______________ А.Смаилов
30 ноября 2015 года
Приложение 1
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 1133
Форма
Заявка
на предоставление инвестиционных преференций
Сноска. Форма исключена приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 31.12.2024 № 11-1-4/747 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к приказу
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 1133
Форма
Требования по составлению бизнес-плана инвестиционного проекта
Сноска. Форма исключена приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 31.12.2024 № 11-1-4/747 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 1133
Сноска. Приложение 3 - в редакции приказа Министра иностранных дел РК от 11.08.2022 № 11-1-4/417 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
"Форма, предназначенная для сбора административных данных "Полугодовой отчет о выполнении инвестиционного контракта от "__" ________20__года № ________"
Представляется: в Комитет по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.mfa.gov.kz
Наименование формы административных данных: Полугодовой отчет о выполнении инвестиционного контракта от "__" ________20__года № ________
Индекс формы административных данных (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): Форма № 1 – ИК
Периодичность: полугодовая
Отчетный период: до 25 июля текущего года и до 25 января года, следующего за отчетным периодом
Круг лиц, представляющих информацию: юридические лица Республики Казахстан, заключившие инвестиционный контракт с уполномоченным органом по инвестициям
Срок представления формы административных данных: до 25 июля текущего года и до 25 января года, следующего за отчетным периодом

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4. осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде 3-тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ә. Исекешев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитетінің төрағасы
_____________ Ә. Смайлов
2015 жылғы қараша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 1133 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Инвестициялық преференцияларды беруге арналған өтінім
Ескерту. Нысан алып тасталды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 31.12.2024 № 11-1-4/747 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 1133 бұйрығына
2-қосымша
Инвестициялық жобаның бизнес-жоспарын жасау бойынша талаптар
Ескерту. Талаптар алып тасталды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 31.12.2024 № 11-1-4/747 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 1133 бұйрығына
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Сыртқы істер министрінің 11.08.2022 № 11-1-4/417 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен; орыс тіліндегі мәтіндеріне өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтіндер өзгермейді - ҚР Сыртқы істер министрінің 16.06.2026 № 11-1-4/328 (01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан 20___жылғы "____" ______ №____ инвестициялық келісімшартты орындау туралы жартыжылдық есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Инвестициялар комитетіне
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: www.mfa.gov.kz
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: 20___жылғы "____" ______ №____ инвестициялық келісімшартты орындау туралы жартыжылдық есеп
Әкімшілік дереккөздер нысанының индексі (нысан атауының әріптік-сандық қысқаша көрінісі): № 1 - ИК нысан
Кезеңділік: жартыжылдық
Есепті кезең: ағымдағы жылғы 25 шілдеге дейін және есептік кезеңнен кейінгі жылдың 25 қаңтарына дейін
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: инвестициялар жөніндегі уәкілетті органмен инвестициялық келісімшартты жасасқан Қазақстан Республикасының заңды тұлғалары
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: ағымдағы жылғы 25 шілдеге дейін және есептік кезеңнен кейінгі жылдың 25 қаңтарына дейін

Раздел 3. Производственные показатели _____________________________________
(наименование выпускаемой продукции)
11
Дата начала выпуска продукции/оказания услуги
12
Объем произведенной продукции/оказанной услуги
13
Объем использованного сырья и материала
Подтверждаем, что фиксированные активы не переданы в аренду, не отчуждены и не изменено целевое назначение предоставленного государственного натурного гранта и фиксированных активов, приобретенных в соответствии с условиями инвестиционного Контракта.
Заверяем подлинность и достоверность указанных сведений.
Исполнитель ______________ Тел. _____ E-mail ____подпись __________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель _______________ Подпись ______________________М.П.
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Главный бухгалтер _____________ Подпись ______________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Пояснение по заполнению формы "Полугодовой отчет о выполнении инвестиционного контракта от "__" ________20__года № ________" (далее – Форма).
1. Форма разработана в соответствии с пунктом 1 статьи 296-2 Предпринимательского Кодекса Республики Казахстан.
2. Форма представляется юридическими лицами Республики Казахстан, заключившими инвестиционный контракт с уполномоченным органом по инвестициям, не позднее 25 января и 25 июля с расшифровкой по статьям затрат, предусмотренных рабочей программой, с приложением документов, подтверждающих ввод в эксплуатацию фиксированных активов, поставку и использование запасных частей к технологическому оборудованию, сырья и (или) материалов.
2. Форма заполняется следующим образом:
Раздел 1. "Инвестиции в фиксированные активы, тыс.тенге":
в графе 1 "№ п/п" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку;
в графе 2 "Статьи затрат" указываются статьи затрат из Приложения 1 к инвестиционному контракту "Рабочая программа" за отчетный период;
в графе 3 "План" указывается сумма затрат из Приложения 1 к инвестиционному контракту "Рабочая программа" за отчетный период;
в графе 4 "Факт" указывается сумма затрат согласно подтверждающим документам за отчетный период;
в графе 5 "Отклонения (+;-)": данные графы "4" минус данные графы "3";
в графе 6 "Причина отклонения" указывается причина возникшей разницы между графами "4" и "3";
в графе 7 "Подтверждающие документы (наименование, №, дата)" указываются, наименование, номер и дата документа, подтверждающего сумму расходов за отчетный период;
в строке "Дата ввода в эксплуатацию" указывается дата ввода в эксплуатацию фиксированного актива, указанного в статье затрат строки 1;
далее строки Раздела 1 заполняются аналогично строке "1".

3-бөлім. Өндірістік көрсеткіштер
_______________________________________
(шығарылатын өнімнің атауы)
11
Өнімді шығарудың/ қызметтерді көрсетудің басталған күні
12
Өндірілген өнімнің/көрсетілген қызметтің көлемі
13
Пайдаланылған шикізаттың және материалдың көлемі
Осымен инвестициялық Келісімшарттың талаптарына сәйкес тіркелген активтер жалға берілмегенін, иеліктен айырылмағанын және берілген мемлекеттік заттай гранттың және сатып алынған тіркелген активтердің нысаналы мақсаты өзгертілмегенін растаймыз. Көрсетілген мәліметтердің дұрыстығын және түпнұсқалығын куәландырамыз.
Орындаушы ______________ Тел. _____________ E-mail __________
Тегі, аты, әкесінің аты
Қолы _______________
Басшы ______________________ Қолы _____________________ М.О.
Тегі, аты, әкесінің аты
Бас бухгалтер _______________ Қолы ___________________________
Тегі, аты, әкесінің аты
"20___жылғы "____" ______ №____ инвестициялық келісімшартты орындау туралы жартыжылдық есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша түсініктеме
1. Нысан, Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік Кодексінің 296-2-бабының 1-тармағына сәйкес әзірленген.
2. Нысан, Инвестициялар жөніндегі уәкілетті органмен инвестициялық келісімшарт жасасқан Қазақстан Республикасының заңды тұлғаларымен белгіленген активтердің пайдалануға берілуін, технологиялық жабдыққа қосалқы бөлшектердің, шикізаттың және (немесе) материалдардың жеткізілуі мен пайдаланылуын растайтын құжаттарды қоса бере отырып, жұмыс бағдарламасында көзделген шығын баптары бойынша толық жазылып, 25 қаңтардан және 25 шілдеден кешіктірмей ұсынылады.
3. Нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бөлім. "Тіркелген активтерге инвестициялар, мың теңге":
"Р/н №" деген 1-бағанда рет бойынша нөмірмен көрсетіледі. Кейінгі ақпарат рет бойынша нөмірлеуді үзбеуі тиіс;
"Шығын баптары" деген 2-бағанда есептік кезең ішінде "Жұмыс бағдарламасы" инвестициялық келісімшартқа 1-қосымшадан шығын баптары көрсетіледі;
"Жоспар" деген 3-бағанда есептік кезең ішінде "Жұмыс бағдарламасы" инвестициялық келісімшартқа 1-қосымшадан шығын сомасы көрсетіледі;
"Нақты" деген 4-бағанда есептік кезең ішінде расталатын құжаттарға сәйкес шығын сомасы көрсетіледі;
"Ауытқу (+;-)" деген 5-бағанда "4" баған дерегінен "3" баған дерегін шегереміз;
"Ауытқу себебі" деген 6-бағанда "4" және "3" бағанар арасында туындаған айырмашылық себебі көрсетіледі;
"Растайтын құжаттар (атауы, №, күні)" деген 7-бағанда есептік кезең ішінде шығын сомасын растайтын құжаттың атауы, нөмірі және күні көрсетіледі;
"Пайдалануға енгізілген күні" деген жолда 1-жолдың шығын бабында көрсетілген, тіркелген активтердің пайдалануға енгізілген күні көрсетіледі;
1-бөлімнің қалған жолдары "1" жолға ұқсас толтырылады.

Раздел 2 "Импорт запасных частей к технологическому оборудованию, сырья и материалов, единица измерения".
Данные Раздела 2 заполняются аналогично Разделу 1, при этом показатели графы "Статьи затрат" и "План" указываются согласно Приложению 2 к инвестиционному контракту.
Раздел 3 "Производственные показатели".
Данные Раздела 3 в графе "План" указываются из бизнес-плана, предоставленного к Заявке на предоставление инвестиционных преференций юридическим лицом, заключившим инвестиционный контракт.
Остальные показатели заполняются аналогично Разделам 1 и 2.
Приложения: прилагаются копии документов, подтверждающих ввод в эксплуатацию фиксированных активов, поставку и использование запасных частей к технологическому оборудованию, сырья и (или) материалов, заверенные подписью руководителя и печатью юридического лица, заключившего инвестиционный контракт.
Приложение 4
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 1133
Форма
АКТ
текущего состояния исполнения рабочей программы
инвестиционного контракта
от "__" _____ ___ года № ___
Сноска. Форма акта в редакции приказа Министра по инвестициям и развитию РК от 29.01.2018 № 56 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ __ "__"________ 20_____ года
Инвестиции в фиксированные активы
Сведения раздела 1 приложения 1 и приложения 2 к контракту
Фактические данные, установленные в ходе проверки
Отклонение суммы, +/- (графа "5"- графа "3")
статьи затрат
сумма (тыс. тенге)
дата ввода в эксплуатацию
сумма (тыс. тенге)
дата ввода в эксплуатацию
1
2
3
4
5
6
7
1.1
и т.д.
Итого:
Причины и доказательства отклонения фактических показателей от плановых с указанием подтверждающих документов
Приложения:
1) сводный реестр по документам, подтверждающим исполнение
обязательств по инвестиционному контракту;
2) фотографии объекта инвестиционной деятельности;
3) дополнительные документы, относящиеся к инвестиционному контракту.
Проверяющий:______________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись)
Я, _____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность руководителя
юридического лица, заключившего инвестиционный контракт) заверяю
подлинность и достоверность представленных для проверки документов.
С результатом проверки ознакомлен (-а)
______________________________________________________________________________
(замечания и (или) предложения по проведенной проверке)
__________________________
(подпись и печать)
Главный бухгалтер: ___________________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Приложение 5
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 1133
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан, Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан, Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан, исполняющего обязанности Министра по
инвестициям и развитию Республики Казахстан

2-бөлім. "Технологиялық жабдыққа қосалқы бөлшектері, шикізат және (немесе) материалдардың импорты, өлшем бірлігі".
2-бөлімнің деректері 1-бөлімге ұқсас толтырылады, бұл ретте "Шығын баптары" және "Жоспар" деген бағандардың көрсекіштері инвестициялық келісімшартқа 2-қосымшаға сәйкес көрсетіледі.
3-бөлім. "Өндірістік көрсеткіштер".
"Жоспар" деген бағандағы 3-бөлімнің деректері инвестициялық келісімшарт жасаған заңды түлға Инвестициялық преференцияларды беруге арналған өтінімге ұсынылған бизнес-жоспардан көрсетіледі. Қалған көрсеткіштер 1 және 2-бөлімдерге ұқсас толтырылады.
Қосымшалар: тіркелген активтердің пайдалануға енгізілгенін, технологиялық жабдыққа қосалқы бөлшектердің, шикізаттың және (немесе) материалдардың жеткізілуі мен пайдаланылуын растайтын құжаттардың Инвестициялық келісімшартты жасасқан заңды тұлға басшысының қолымен және мөрімен куәландырылған көшірмелері қоса беріледі.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 1133 бұйрығына
4-қосымша
Нысан
_______ жылғы "____" _______ № ________ Инвестициялық келісімшарттың жұмыс
бағдарламасын орындаудың ағымдағы жай-күйінің
АКТІСІ
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Инвестициялар және даму министрінің 29.01.2018 № 56 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен; орыс тіліндегі мәтіндеріне өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтіндер өзгермейді - ҚР Сыртқы істер министрінің 16.06.2026 № 11-1-4/328 (01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20____ жылғы "__" _______ № ________
Тіркелген активтерге инвестициялар
Келісімшартқа 1-қосымшаның және 2- қосымшаның 1-бөлімнің мәліметтері
Тексеру барысында белгіленген нақты деректер
Сомасының ауытқуы, +/- ("5" баған - "3" баған)
шығын баптары
сомасы (мың теңге)
пайдалануға енгізілген күні
сомасы (мың теңге)
пайдалануға енгізілген күні
1
2
3
4
5
6
7
1.1
және т.б.
Жиыны:
Растайтын құжаттарды көрсете отырып, нақты көрсеткіштердің жоспарлыдан ауытқу себептері мен дәлелдері
Қосымшалар:
1) инвестициялық келісімшарт бойынша міндеттемелерді орындауды растайтын
құжаттардың жиынтық тізілімі;
2) инвестициялық қызмет объектісінің фото суреттері;
3) инвестициялық келісімшартқа қатысты қосымша құжаттар.
Тексеруші: ________________________________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) (қолы)
Мен, _____________________________________________________________________
(Инвестициялық келісімшарт жасасқан заңды тұлға басшысының тегі, аты,
әкесінің аты (бар болған жағдайда) және лауазымы)
тексеру үшін ұсынылған құжаттардың түпнұсқалылығы мен дұрыстығын растаймын.
Тексеру нәтижелерімен таныстым.
________________________________________________________________________________
(өткізілген тексеру бойынша ескертулер және/немесе ұсыныстар)
__________________________
(қолы және мөрі)
Бас бухгалтер: _____________________________________________      ____________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)                  (қолы)
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 1133 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі

1. Приказ Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 1 июня 2012 года № 184 "О некоторых вопросах государственной поддержки инвестиций" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7760, опубликованный в газете "Казахстанская правда" 22 августа 2012 года № 280-281 (27099-27100);
2. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 июля 2013 года № 229 "Об утверждении форм в сфере государственной поддержки инвестиций" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 8639, опубликованный в газете "Казахстанская правда" 26 октября 2013 года № 302 (27579);
3. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 18 августа 2014 года № 2 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 1 июня 2012 года № 184 "О некоторых вопросах государственной поддержки инвестиций" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 9714, опубликованный в газете "Казахстанская правда" 15 октября 2015 года № 197 (28073);
4. Приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 2 сентября 2014 года № 14 "О внесении изменений и дополнений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 июля 2013 года № 229 "Об утверждении форм в сфере государственной поддержки инвестиций" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 9776, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 10 ноября 2014 года).

1. "Инвестицияларды мемлекеттік қолдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 1 маусымдағы № 184 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізімінде № 7760 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2012 жылы 22 тамызда № 534-539 (27612) ресми жарияланған);
2. "Инвестицияларды мемлекеттік қолдау саласындағы нысандарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 26 шілдедегі № 229 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізімінде № 8639 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2013 жылы 26 қазанда № 240 (28179) ресми жарияланған);
3. "Инвестицияларды мемлекеттік қолдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Индуситрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 1 маусмыдағы № 184 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2014 жылғы 18 шілдедегі № 2 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізімінде № 9714 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2015 жылы 15 қазанда № 197 (28675) ресми жарияланған);
4. "Инвестицияларды мемлекеттік қолдау саласындағы нысандарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 26 шілдедегі № 229 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушысының 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 14 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізімінде № 9776 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 10 қарашада жарияланған).