Об утверждении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии в области лесоустройства
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 18-02/164. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 мая 2015 года № 10960. Утратил силу приказом Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 29 июля 2025 года № 202.
Сноска. Утратил силу приказом Министра экологии и природных ресурсов РК от 29.07.2025 № 202 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с частью 2 пункта 2 статьи 55 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии в области лесоустройства.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
___________ Б. Султанов
6 апреля 2015 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
___________ Е. Досаев
18 марта 2015 года
Утверждены приказом
исполняющего обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан

Орман орналастыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 27 ақпандағы № 18-02/164 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 6 мамырда № 10960 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2025 жылғы 29 шiлдедегi № 202 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экология және табиғи ресурстар министрінің 29.07.2025 № 202 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 55-бабының 2-тармағының екінші бөлігіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған орман орналастыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы
С. Омаров
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
______________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы 6 сәуір
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Ұлтық экономика министрі
______________ Е. Досаев
2015 жылғы 11 наурыз
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
міндетін атқарушы

от 27 февраля 2015 года
№ 18-02/164
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии в области лесоустройства
Сноска. Цены - в редакции приказа Министра экологии и природных ресурсов РК от 16.05.2023 № 149 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование лесоустроительных работ
Цены (в тенге за 1 гектар) без учета НДС
Цены (в тенге за 1 гектар) с НДС
Подготовительные работы
1.
I разряд лесоустройства (равнинные леса)

2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 18-02/164 бұйрығымен
бекітілген
Орман орналастыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. Бағалары жаңа редакцияда – ҚР Экология және табиғи ресурстар министрінің 16.05.2023 № 149 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
№ п/п
Орман орналастыру жұмыстарының атауы
Бағалар (1 гектар үшін теңгемен) ҚҚС есебінсіз
Бағалар (1 гектар үшін теңгемен) ҚҚС - мен
Дайындық жұмыстары
1.
I разрядты орман орналастыру (жазық ормандар)