Об образовании избирательных участков на территории Темирского района
Решение акима Темирского района Актюбинской области от 3 февраля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 февраля 2014 года № 3778.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Темирского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Темирского района согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения акима Темирского района Актюбинской области от 28.12.2022 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Б.Адилханова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Каниев
Согласовано:
Председатель Темирской
районной территориальной
избирательной комиссии
М. Амиров
Приложение к решению акима Темирского района от 3 февраля 2014 года № 1
Избирательные участки на территории Темирского района
Сноска. Приложение – в редакции решения акима Темирского района Актюбинской области от 23.04.2026 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 358
Местонахождение: село Алтыкарасу, улица Карабас 12, здание Алтыкарасуского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина".
В границах улиц Астана, Бақаев Қаблен, Қарабас, С.Аманғосов, Қарағанды, Кызыл села Алтыкарасу.
Избирательный участок № 359
Местонахождение: село Енбекши, улица Шығырлы 37б, здание Енбекшинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина".
В границах улиц Еңбекші, Қаракемер, Шилітоғай, Шығырлы села Енбекши.
Избирательный участок № 360
Местонахождение: село Сартогай, улица Мектеп 7, здание коммунального государственного учреждения "Сартогайская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Темирского района Управления образования Актюбинской области".
В границах улиц Нұрлепес ата, Мектеп, Абай села Сартогай.
Избирательный участок № 361
Местонахождение: село Аксай, улица Төсбұлақ 4, здание Аксайского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина".
В границах улиц: Мүсіртау, Латыпов Қарағұл, Жаманағаш, Нұрпейс Байғанин,Қален Тұрдалин, Төсбұлақ, Жасыл, Мектеп, Рауан села Аксай.
Избирательный участок № 362
Местонахождение: село Бабатай, улица Қ.Тұрдалыұлы 1, здание коммунального государственного учреждения "Бабатайская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Темирского района Управления образования Актюбинской области".
В границах улиц Жиенәлі Хазірет, Қызыл Тұрдалыұлы, Жансен Кереев села Бабатай.
Избирательный участок № 363
Местонахождение: село Кумкудык, улица Мектеп 6, здание Кумкудыкского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина".
В границах улиц Ойыл, Батыс, Мектеп, Достық, Жастар, Бабатай, Жігер, Астана, Орман села Кумкудык; села Шибулак.
Избирательный участок № 364
Местонахождения: поселок Шубаркудык, микрорайон Кызылжар 55 В, здание коммунального государственного учреждения "Темирская районная централизованная библиотечная система" государственного учреждения "Темирский районный отдел культуры, физической культуры и спорта".

Темір ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданының әкімінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 ақпанда № 3778 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес Темір ауданының әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Темір ауданы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімінің 28.12.2022 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Б. Әділхановқа жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi Б.Қаниев
Келісілді:
Темір аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
М. Әміров
Темір ауданы әкімінің 2014
жылғы 3 ақпандағы № 1
шешіміне қосымша
Темір ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімінің 23.04.2026 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 358 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алтықарасу ауылы, Қарабас көшесі 12, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны Алтықарасу ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Алтықарасу ауылының Астана, Бақаев Қаблен, Қарабас, С.Аманғосов, Қарағанды, Қызыл керуен көшелерінің шекараларында.
№ 359 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Еңбекші ауылы, Шығырлы көшесі 37б, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны Шығырлы ауылдық клубының ғимараты.
Еңбекші ауылының Еңбекші, Қаракемер, Шилітоғай, Шығырлы көшесі көшелерінің шекараларында.
№ 360 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сартоғай ауылы, Мектеп көшесі 7, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сартоғай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сартоғай ауылының Нұрлепес ата, Мектеп, Абай көшелерінің шекараларында.
№ 361 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай ауылы, Төсбұлақ көшесі 4, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны Ақсай ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Ақсай ауылының Мүсіртау, Латыпов Қарағұл, Жаманағаш, Нұрпейс Байғанин, Қален Тұрдалин, Төсбұлақ, Жасыл, Мектеп, Рауан көшелерінің шекараларында.
№ 362 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бабатай ауылы, Қ.Тұрдалыұлы көшесі 1, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бабатай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Бабатай ауылының шекараларында, көшелер: Жиенәлі Хазірет, Қызыл Тұрдалыұлы, Жансен Кереев.
№ 363 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Құмқұдық ауылы, Мектеп көшесі 6, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны Құмқұдық ауылдық клубының ғимараты.
Құмқұдық ауылының; Шибұлақ ауылының Ойыл, Батыс, Мектеп, Достық, Жастар, Бабатай, Жігер, Астана, Орман көшелерінің шекараларында.
№ 364 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шұбарқұдық кенті, "Қызылжар" мөлтек ауданы 55 В, "Темір аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Темір аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.

В границах улиц Астана, Кызылжар, микрорайон Кызылжар 2, А.Оразбаева, Кызылжар 3, А.Торебаева, У.Калниязова поселка Шубаркудык.
Избирательный участок № 365
Местонахождение: село Копа, улица Саябак 43, здание Копинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина".
В границах улиц: Ақбұлақ, Ықсан Ниетов, Орталық, Талшын Ержанова, Мектеп, Саябақ села Копа; села Шитубек.
Избирательный участок № 366
Местонахождение: станция Калмаккырган, улица С.Бекниязовой 38, здание коммунального государственного учреждения "Кенестуская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Темирского района Управления образования Актюбинской области".
В границах улиц Теміржолшы, Сара Бекниязова, Завод станции Калмаккырган.
Избирательный участок № 367
Местонахождение: поселок Шубаркудык, улица Н.Байганина 43 Б, здание государственного коммунального казенного предприятия "Кенкиякская музыкальная школа Темирского района" государственного учреждения "Отдел образования Темирского района Управления образования Актюбинской области".
В границах улиц Локомотивная, Шыганак Берсеев, Наурыз, Курылыс, Темирская, Каратау би, Уилская, Геолог, Ізтлеу Балмұханбедов поселка Шубаркудык.
Избирательный участок № 368
Местонахождение: село Кенкияк, улица К.Балуанова 11 В, здание коммунального государственного учреждения "Кенкиякская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Темирского района Управления образования Актюбинской области".
В границах улиц Абай Құнанбаев, Корпусы, микрорайон Сазда – 1, микрорайон Сазда – 2, Смагулов Ажмаги, Сәңкібай Ата, Сәкен Сейфуллин села Кенкияк; села Башенкуль.
Избирательный участок № 369
Местонахождение: село Кенкияк, улица Парковая 9 Б, здание Кенкиякского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина".
В границах улиц Парк, Дербесалин, Жағалау, Мұнайшылар, Қабылғазы Балуанов, Әлия Молдағұлова, Кеңкияқ, Нұрпейс Байганин, Құрманғазы Сағырбайұлы, Ыбырай Алтынсарин села Кенкияк.
Избирательный участок № 371
Местонахождение: села Саркуль, улица Мектеп 32, здание Саркульского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина".
В границах улиц Мектеп, Мешіт, Мәуішев Сақи, Сәңкібай Батыр, Тәуелсіздік, Степная, Каз ССР 50 жылдығы села Саркуль.
Избирательный участок № 372
Местонахождение: село Кумсай, улица О.Жауымбаева 25, здание коммунального государственного учреждения "Кумсайская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Темирского района Управления образования Актюбинской области".
В границах улиц Жауымбаев Обай, Құмсай села Кумсай.
Избирательный участок № 373
Местонахождение: село Копа, улица К.Жайлыбаева 5, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени М.Ауэзова" государственного учреждения "Отдел образования Темирского района Управления образования Актюбинской области".
В границах улиц Дәрібаев Жексенбай, Жайлыбаев Куан, Жалғасбаев Орыналы села Копа.
Избирательный участок № 374
Местонахождение: село Таскопа, улица Мектеп 20, здание Таскопинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина".
В границах улиц Ашы-ойыл, Астана, Мектеп села Таскопа.
Избирательный участок № 375
Местонахождение: город Темир, улица Ы.Алтынсарина 38, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени С.Байшева" государственного учреждения "Отдел образования Темирского района Управления образования Актюбинской области".
В границах улиц Сәңкібай батыр, Сайын Балмұханов, Өмірбай Нағауов, Абай, Ыбырай Алтынсарин, Әбілқайыр хан, Қаныш Сәтбаев, Қожабай Жазықов города Темир.
Избирательный участок № 376
Местонахождение: город Темир, улица С.Байшева 6, здание Темирского городского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина".
В границах улиц Сақтаған Бәйішев, Дінмұхамед Қонаев, Ағайынды Жұбановтар, Әбу Тәкенов, Шоқан Уәлиханов, Бауыржан Момышұлы, Ахмет Халфе, Нұрпейіс Байғанин, Бөгенбай Батыр, Толғанай, Мәншук Мәметова, Әлия Молдағұлова города Темир.
Избирательный участок № 377
Местонахождение: село Жамбыл, улица Бирлик №10, здание коммунального государственного учреждения "Жамбылская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Темирского района Управления образования Актюбинской области".
В границах улиц Бейбітшілік, Бірлік, Тәуелсіздік села Жамбыл.
Избирательный участок № 378
Местонахождение: поселок Шубаркудык, улица Ж.Кереева 17 Б, здание государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом школьников" государственного учреждения "Отдел образования Темирского района Управления образования Актюбинской области".
В границах улиц Терискей, Нефтебаза, переулок Аккудык, Аккудык поселка Шубаркудык.
Избирательный участок № 379

Шұбарқұдық кентінің Астана, Қызылжар мөлтек ауданы, Қызылжар 2 мөлтек ауданы, А.Оразбаев, Қызылжар 3 мөлтек ауданы, А.Төребаев, Ө.Қалниязов көшелерінің шекараларында.
№ 365 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қопа ауылы, Саябақ көшесі 43, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны Қопа ауылдық клубының ғимараты.
Қопа ауылының; Шитүбек ауылының Ақбұлақ, Ықсан Ниетов, Орталық, Талшын Ержанова, Мектеп, Саябақ көшелерінің шекараларында.
№ 366 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қалмаққырған бекеті, С.Бекниязова көшесі 38, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кеңесту негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Қалмаққырған бекетінің Теміржолшы, Сара Бекниязова, Завод көшелерінің шекараларында.
№ 367 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шұбарқұдық кенті, Н.Байғанин көшесі 45, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шұбарқұдық балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шұбарқұдық кентінің Локомотив, Шығанақ Берсеев, Наурыз, Құрылыс, Темір, Қаратау би, Ойыл, Геолог, Ізтлеу Балмұханбедов көшелерінің шекараларында.
№ 368 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Кеңқияқ ауылы, Қ.Балуанов көшесі 11В, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кеңқияқ жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Кеңқияқ ауылының; Бәшенкөл ауылының Абай Құнанбаев, Корпусы, Сазда – 1, Сазда – 2, Смағұлов Әжмағи, Сәңкібай ата, Сәкен Сейфуллин көшелерінің шекараларында.
№ 369 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Кеңқияқ ауылы, Парк көшесі 9 Б, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны Кеңқияқ ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Кеңқияқ ауылының Парк, Дербесалин, Жағалау, Мұнайшылар, Қабылғазы Балуанов, Әлия Молдағулова, Кеңқияқ, Нұрпейіс Байғанин, Құрманғазы Сағырбайұлы, Ыбырай Алтынсарин көшелерінің шекараларында.
№ 371 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Саркөл ауылы, Мектеп көшесі 32, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны Саркөл ауылдық клубының ғимараты.
Саркөл ауылының Мектеп, Мешіт, Мәуішев, Сәңкібай Батыр, Тәуелсіздік, Степная, КазССР 50 жылдығы көшелерінің шекараларында.
№ 372 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Құмсай ауылы, О.Жауымбаев көшесі 25, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құмсай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Құмсай ауылының Жауымбаев Обай, Құмсай көшелерінің шекараларында.
№ 373 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қопа ауылы, Қ.Жайлыбаев көшесі 5, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Әуезов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Қопа ауылының Дәрібаев Жексенбай, Жайлыбаев Куан, Жалғасбаев Орыналы көшелерінің шекараларында.
№ 374 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тасқопа ауылы, Мектеп көшесі 20, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Теректі мектеп-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Тасқопа ауылының Ащы-ойыл, Астана, Мектеп көшелерінің шекараларында.
№ 375 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Темір қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі 38, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Байшев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Темір қаласының Сәнкібай Батыр, Сайын Балмұханов, Өмірбай Нағауов, Абай, Ыбырай Алтынсарин, Әбілқайыр Хан, Қаныш Сәтбаев, Қожабай Жазықов көшелерінің шекараларында.
№ 376 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Темір қаласы, С.Бәйішев көшесі 6, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны Темір қалалық клубының ғимараты.
Темір қаласының Сақтаған Бәйішев, Дінмұхамед Қонаев, Ағайынды Жұбановтар, Әбу Тәкенов, Шоқан Уәлиханов, Бауыржан Момышұлы, Ахмет Халфе, Нұрпейіс Байғанин, Бөгенбай Батыр, Толғанай, Мәншүк Мәметова, Әлия Молдағұлова көшелерінің шекараларында.
№ 377 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жамбыл ауылы, Бірлік көшесі 10, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Жамбыл ауылының Бейбітшілік, Бірлік, Тәуелсіздік көшелерінің шекараларында
№ 378 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шұбарқұдық кенті, Ж.Кереев көшесі 17 Б, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Темір аудандық оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шұбарқұдық кентінің Терискей, Нефтебаза, Аққұдық тұйық, Аққұдық көшелерінің шекараларында.
№ 379 сайлау учаскесі

Местонахождение: поселок Шубаркудык, улица Джамбула 1, здание коммунального государственного учреждения "Шубаркудыкская общеобразовательная средняя школа №3" государственного учреждения "Отдел образования Темирского района Управления образования Актюбинской области".
В границах улиц Алма Оразбаева, Джамбула, Жастар, Актас, СМП 555, Жұмағазы Махимов поселка Шубаркудык.
Избирательный участок № 380
Местонахождение: поселок Шубаркудык, улица Н.Байганин 3, здание государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина".
В границах улиц Темиржол, Барак, Нурпейс Байганин, Абая, Кенжалы, Кенесту, Депо поселка Шубаркудык.
Избирательный участок № 381
Местонахождение: поселок Шубаркудык, улица Ж.Кереева 4 В, здание коммунального государственного учреждения "Шубаркудыкская гимназия" государственного учреждения "Отдел образования Темирского района Управления образования Актюбинской области".
В границах улиц Мектеп, Шили, Кызылжар, Брусковая, Асау Барак, Нарен Имашев, Жансена Кереева поселка Шубаркудык.
Избирательный участок № 382
Местонахождение: поселок Шубаркудык, улица Юрия Гагарина, строение 22, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Ж.Кереева" государственного учреждения "Отдел образования Темирского района Управления образования Актюбинской области".
В границах улиц Юрия Гагарина, Вокзал аланы, Желтоксан, Кирпиш поселка Шубаркудык.
Избирательный участок № 383
Местонахождение: село Шубаркудык, улица Темирская 33 участок, здание
Промселского Шубаркудыкского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина".
В границах улиц Алия Молдагулова, Новостройка, Пожар, Пошта, Кооператив, Аптека, Нефтяник, Темир, Техникум, Мектеп села Шубаркудык; станции Жаксымай.
Избирательный участок № 384
Местонахождение: поселок Шубарши, улица Аэродром 21 А, здание коммунального государственного учреждения "Шубаршийская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Темирского района Управления образования Актюбинской области".
В границах улиц Аэродром, Аврова, Желтоқсан, Бауыржан Момышулы, Нарен Имашев, Биринши Мамыр поселка Шубарши.
Избирательный участок № 385
Местонахождение: поселок Шубарши, улица Геолог 25 А, здание Шубаршийского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина".
В границах улиц Геолог, Жагалау, Мунайшылар, Парк, Подхозная, Курылысшылар, Наурыз, Каныша Сатпаева, Октябрь поселка Шубарши.
Избирательный участок № 386
Местонахождение: село Шыгырлы, улица А.Молдагуловой 2, здание Шыгырлийского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина".
В границах улиц Н.Байганина, А. Молдагуловой, Ж. Кереева села Шыгырлы; села Ащысай; села Бирлик.

Орналасқан жері: Шұбарқұдық кенті, Жамбыл көшесі 1, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№3 Шұбарқұдық жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шұбарқұдық кентінің Алма Оразбаева, Жамбыл, Жастар, Ақтас, СМП 555, Жұмағазы Махимов көшелерінің шекараларында.
№ 380 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шұбарқұдық кенті, Н.Байғанин көшесі 3, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорынының ғимараты.
Шұбарқұдық кентінің Теміржол, Барақ, Нұрпейіс Байғанин, Абай, Кенжалы, Кенесту, Депо көшелерінің шекараларында.
№ 381 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шұбарқұдық кенті, Ж.Кереев көшесі 4 В, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шұбарқұдық гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шұбарқұдық кентінің Мектеп, Шили, Қызылжар, Брусковый, Асау Барақ, Нарен Имашев, Жансен Кереев көшелерінің шекараларында.
№ 382 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шұбарқұдық кенті, Юрий Гагарин көшесі, құрылыс 22, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж.Кереев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шұбарқұдық кентінің Юрий Гагарин, Вокзал алаңы, Желтоқсан, Кірпіш көшелерінің шекараларында.
№ 383 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шұбарқұдық ауылы, Темір көшесі 33 учаске, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны Шұбарқұдық кәсіпшілігі ауылдық клубының ғимараты.
Шұбарқұдық ауылының Жақсымай бекетінің Әлия Молдағулова, Новостройка, Пожар, Пошта, Кооператив, Аптека, Нефтяник, Темір, Техникум, Мектеп көшелерінің шекараларында.
№ 384 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шұбарши кенті, Аэродром көшесі 21А, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шұбарши жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шұбарши кентінің Аэродром, Аврова, Желтоқсан, Бауыржан Момышұлы, Нарен Имашев, Бірінші Мамыр көшелерінің шекараларында.
№ 385 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шұбарши кенті, Геолог көшесі 25А, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны Шұбарши ауылдық клубының ғимараты.
Шұбарши кентінің Геолог, Жағалау, Мұнайшылар, Парк, Подхозная, Құрылысшылар, Наурыз, Қаныш Сәтбаев, Октябрь көшелерінің шекараларында.
№ 386 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шығырлы ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі 2, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны Шығырлы ауылдық клубының ғимараты.
Шығырлы ауылының; Ащысай ауылының; Бірлік ауылының Н.Байганин, Ә.Молдағулова, Ж.Кереев көшелерінің шекараларында.