О Майском районном бюджете на 2013 - 2015 годы
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 20 декабря 2012 года N 1/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2012 года N 3312. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением сессии областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3290) Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013 - 2015 годы соответственно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1695653 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 328482 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4382 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 540 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1362249 тысяч тенге;
2) затраты – 1761655 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45952 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1433 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 47622 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13800 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -125754 тысяч тенге;
6) финансирование бюджета (использование профицита) бюджета – 125754 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Майского района Павлодарской области от 06.02.2013 N 2/12 (вводится в действие с 01.01.2013); от 18.06.2013 N 1/16 (вводится в действие с 01.01.2013); от 19.07.2013 N 1/19 (вводится в действие с 01.01.2013); от 30.10.2013 N 1/23 (вводится в действие с 01.01.2013); от 05.12.2013 N 1/25 (вводится в действие с 01.01.2013); от 18.12.2013 N 1/26 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год субвенцию из областного бюджета в размере 1064268 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа в размере 800 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год согласно приложения 4.
5. Утвердить бюджетные программы сельских округов района на 2013 год согласно приложения 5.

2013 - 2015 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 1/10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 3312 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 116/11 "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда N 3290 тіркелген) шешіміне сәйкес, Май аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1695653 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 328482 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4382 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 540 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1362249 мың теңге;
2) шығындар – 1761655 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 45952 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1433 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 47622 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13800 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -125754 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 125754 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 06.02.2013 N 2/12 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.06.2013 N 1/16 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.07.2013 N 1/19 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.10.2013 N 1/23 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.12.2013 N 1/25 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.12.2013 N 1/26 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 2013 жылға арналған аудандық бюджетте жалпы сомасы 1064268 мың теңге болып ескерілсін.
3. 2013 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 800 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің селолық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
7. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
К. Ботабаев
Секретарь районного маслихата
Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(Х сессия, V созыв)
N 1/10 от 20 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год (с изменениями)

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау мен қадағалау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қ. Ботабаев
Аудандық мәслихатының хатшысы
Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған X сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1/10 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет (өзгерістермен)

14667
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7976
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
266
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5035
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14984
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1231
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1231
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
101561
2
Социальная помощь
82245
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7313
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7313
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74932
002
Программа занятости
22686
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6751
005
Государственная адресная социальная помощь
4359
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34253
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
333
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
534
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3896
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2120
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19316
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19316
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18767
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
549
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
94230
1
Жилищное хозяйство
7969
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1791
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

14667
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
7976
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
266
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5035
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14984
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1231
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1231
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
101561
2
Әлеуметтiк көмек
82245
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7313
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7313
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74932
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22686
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6751
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4359
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34253
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
333
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
534
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3896
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2120
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19316
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19316
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18767
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
549
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
94230
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7969
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1791
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру