Об организации общественных работ на 2012 год
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 15 февраля 2012 года № 64. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 5 марта 2012 года № 9-13-146. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах на 2012 год.
2. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере 1,5 минимального размера месячной заработной платы.
3. Определить, что расходы на уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района" и организациями, определенными в перечне.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карасуского района Уалиева Б.Б.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Карасуского района
А. Сейфуллин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Карасуского района"
______________ А. Ерменова
Утвержден
постановлением акимата
от 15 февраля 2012 года № 64
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры оплаты труда
безработных, участвующих в общественных
работах на 2012 год
Наимено-
вание
органи-
зации
Виды работ
Объемы
работ
Размер
оплаты
труда
Конкретные условия
1
Государ-
ственное
учрежде-
ние
"Аппарат
акима
Белорус-
ского
сельско-
го
округа"
Помощь в
уборке и
благоустрой-
стве
территории,
побелке и
покраске
администра-
тивных
зданий,
которая не
требует пред-
варительной
профессио-
нальной
подготовки
работника
700
сорняков и
культиви-
рование
деревьев,
100
деревьев,
355
квадратных
метров,
100 штук,
1045
квадратных
метров

2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 15 ақпандағы № 64 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 наурызда № 9-13-146 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7, 20-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Қарасу ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және нақты жағдайлары, 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу нақты орындалған жұмыстар үшiн айлық жалақының ең төменгi мөлшерiнің 1,5 мөлшерiнде жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен жүргiзiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгiленген мөлшерде әлеуметтiк салықты төлеуге және Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдарға, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндерi үшiн өтемақы төлемдерiне, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға тиесiлi жалақы есептеу және төлеу бойынша екiншi деңгейдегi банктердiң қызметтерiне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен өтелуi белгiленсiн.
4. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы "Қарасу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi және тiзбеде белгiленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындау шартында көрсетiлген жағдайларда жүргiзiлсiн.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің орынбасары Б.Б. Уәлиевке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қарасу
ауданының әкімі
А. Сейфуллин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар "бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
______________ Е. Ерменова
Әкімдіктің
2012 жылғы 15 ақпандағы
№ 64 қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi,
көлемi және нақты жағдайлары, 2012 жылға арналған
қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың
еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
Ұйымның
атауы
Жұмыс түрлерi
Жұмыс
көлемдері
Еңбекақы
төлеу
мөлшерi
Жұмыстардың
нақты
жағдайлары
1
"Белорус
ауылдық округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердiң
алдын ала
кәсiби
даярлығын талап
етпейтiн,
аумақты жинауда
және
абаттандыруда,
әкімшілік
ғимараттарды
ақтауда және
сырлауда көмек
көрсету.
700 арам
шөп пен
ағашты
баулау,
100 ағаш,
355 шаршы
метр, 100
дана, 1045
шаршы метр
Айлық ең
төменгi
жалақы-

1,5 мини-
мального
размера
месячной
заработ-
ной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
2
Государ-
ственное
учрежде-
ние
"Аппарат
акима
Восточ-
ного
сельско-
го
округа"
Помощь в
уборке и
благоустрой-
стве
территории,
побелке и
покраске
администра-
тивных
зданий,
которая не
требует пред-
варительной
профессио-
нальной
подготовки
работника
20 тонн,
1500
деревьев
и цветов,
10 клумб,
617,7
квадратных
метров
1,5 мини-
мального
размера
месячной
заработ-
ной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
3
Государ-
ственное
учрежде-
ние
"Аппарат
акима
села
Жалгыс-
кан"
Помощь в
уборке и
благоустрой-
стве
территории,
побелке и
покраске
администра-
тивных
зданий,
которая не
требует пред-
варительной
профессио-
нальной
подготовки
работника.
20
деревьев,
4 клумбы,
43100
квадратных
метра,
18 тонн
1,5
минималь-
ного
размера
месячной
заработ-
ной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
4
Государ-
ственное
учрежде-
ние
"Аппарат
акима
Жамбыл-
ского
сельско-
го
округа"
Помощь в
уборке и
благоустрой-
стве
территории,
побелке и
покраске
администра-
тивных
зданий,
которая не
требует пред-
варительной
профессио-
нальной
подготовки
работника.
150
деревьев,
86270
квадратных
метров,
1600
погонных
метра,
2 арки
1,5
минималь-
ного
размера
месячной
заработ-
ной платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
5
Государ-
ственное
учрежде-
ние
"Аппарат
акима
Ильичев-
ского
сельско-
го
округа"
Помощь в
уборке и
благоустрой-
стве
территории,
побелке и
покраске
администра-
тивных
зданий,
которая не
требует
предваритель-
ной
профессио-
нальной
подготовки
работника.
20
деревьев,
10 клумб
цветов,
1 тонна,
245210
квадратных
метров,
5 арок
1,5 мини-
мального
размера
месячной
заработ-
ной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
6
Государ-
ственное
учрежде-
ние
"Аппарат
акима
Карамыр-
зинского
сельско-
го
округа"
Помощь в
уборке и
благоустрой-
стве
территории,
побелке и
покраске
администра-
тивных
зданий,
которая не
требует пред-
варительной
профессио-
нальной
подготовки
работника.
150
деревьев,
20 кустов
цветов,
7 тонн,
4978
квадратных
метров
1,5
минималь-
ного
размера
месячной
заработ-
ной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
7
Государ-
ственное
учрежде-
ние
"Аппарат
акима
села
Карасу"
Помощь в
уборке и
благоустрой-
стве
территории,
побелке и
покраске
администра-
тивных
зданий,
которая не
требует пред-
варительной
профессио-
нальной
подготовки
работника.
5 тонн,
2000
цветов,
2 тонны,

ның 1,5
мөлшерi
Қоғамдық
жұмыстарға бiр
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы екi
демалыс күнiн,
бiр сағаттан
кем емес түскi
үзiлiстi
Қазақстан
Республикасы-
ның еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулердi
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес.
2
"Восток
ауылдық округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердiң
алдын ала
кәсiби
даярлығын талап
етпейтiн,
аумақты жинауда
және
абаттандыруда,
әкімшілік
ғимараттарды
ақтауда және
сырлауда көмек
көрсету.
20 тонна,
1500 ағаш
мен гүл,
10 гүлзар,
617,7
шаршы метр
Айлық ең
төменгi
жалақы-
ның 1,5
мөлшерi
Қоғамдық
жұмыстарға бiр
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы екi
демалыс күнiн,
бiр сағаттан
кем емес түскi
үзiлiстi
Қазақстан
Республикасы-
ның еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулердi
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес.
3
"Жалғысқан
ауылы әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердiң
алдын ала
кәсiби
даярлығын талап
етпейтiн,
аумақты жинауда
және
абаттандыруда,
әкімшілік
ғимараттарды
ақтауда және
сырлауда көмек
көрсету.
20 ағаш,
4 гүлзар,
43100
шаршы
метр,
18 тонна
Айлық ең
төменгi
жалақы-
ның 1,5
мөлшерi
Қоғамдық
жұмыстарға бiр
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы екi
демалыс күнiн,
бiр сағаттан
кем емес түскi
үзiлiстi
Қазақстан
Республикасы-
ның еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулердi
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес.
4
"Жамбыл
ауылдық округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердiң
алдын ала
кәсiби
даярлығын талап
етпейтiн,
аумақты жинауда
және
абаттандыруда,
әкімшілік
ғимараттарды
ақтауда және
сырлауда көмек
көрсету.
150 ағаш,
86270
шаршы
метр,
1600 құма
метр,
2 арка
Айлық ең
төменгi
жалақы-
ның 1,5
мөлшерi
Қоғамдық
жұмыстарға бiр
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы екi
демалыс күнiн,
бiр сағаттан
кем емес түскi
үзiлiстi
Қазақстан
Республикасы-
ның еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулердi
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес.
5
"Ильичев
ауылдық округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердiң
алдын ала
кәсiби
даярлығын талап
етпейтiн,
аумақты жинауда
және
абаттандыруда,
әкімшілік
ғимараттарды
ақтауда және
сырлауда көмек
көрсету.
20 ағаш,
10
гүлзар,
1 тонна,
245210
шаршы
метр,
5 арка
Айлық ең
төменгi
жалақы-
ның 1,5
мөлшерi
Қоғамдық
жұмыстарға бiр
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы екi
демалыс күнiн,
бiр сағаттан
кем емес түскi
үзiлiстi
Қазақстан
Республикасы-
ның еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулердi
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес.
6
"Қарамырза
ауылдық округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердiң
алдын ала
кәсiби
даярлығын талап
етпейтiн,
аумақты жинауда
және
абаттандыруда,
әкімшілік
ғимараттарды
ақтауда және
сырлауда көмек
көрсету.
150 ағаш,
20 гүл
бұтағы,
7 тонна,
4978 шаршы
метр
Айлық ең
төменгi
жалақы-
ның 1,5
мөлшерi
Қоғамдық
жұмыстарға бiр
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы екi
демалыс күнiн,
бiр сағаттан
кем емес түскi
үзiлiстi
Қазақстан
Республикасы-
ның еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулердi
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес.
7
"Қарасу ауылы
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердiң
алдын ала
кәсiби
даярлығын талап
етпейтiн,
аумақты жинауда
және
абаттандыруда,
әкімшілік
ғимараттарды
ақтауда және
сырлауда көмек
көрсету.
5 тонна,
2000 гүл,
2 тонна,