Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2013 год
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 26 декабря 2012 года № 634. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 января 2013 года № 3991. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Согласно пункта 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2013 год:
выпускники организаций технического и профессионального послесреднего образования;
безработные лица, не работавшие три и более месяцев;
ранее не работавшие безработные (не имеющие стажа работы);
безработные старше сорока пяти лет;
безработные, уволенные в связи с завершением сроков временных и сезонных работ;
безработные, завершившие профессиональную подготовку и (или) переподготовку, повышение квалификации по направлению уполномоченного органа;
молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет.
2. Считать утратившим силу постановление акимата "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2012 год" от 08 декабря 2011 года № 557 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов по № 9-3-157, опубликовано в газете "Арқалық хабары" от 13 января 2012 года № 2 (388)).
3. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Маметекова Е. Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 01 января 2013 года.
Аким города
Б. Абдыгалиулы

Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2013 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 634 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қаңтарда № 3991 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2013 жылға арналған қосымша тізбесі белгіленсін:
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі ұйымдардың бітірушілер;
үш ай және одан астам жұмыс істемеген жұмыссыз адамдар;
бұрын жұмыс істемеген жұмыссыздар (еңбек өтілі жоқ);
қырық бес жастан асқан жұмыссыздар;
маусымдық және уақытша жұмыстардың мерзімі аяқталуына байланысты жұмыстан босатылған жұмыссыздар;
уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіби даярлықты және (немесе) қайта даярлықты, біліктілігін арттыруды аяқтаған жұмыссыздар;
жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар.
2. "Халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың 2012 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 08 желтоқсанындағы № 557 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-157 тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 2 (388) "Арқалық хабары" газетінде жарияланған) күші жойылды деп есептелсін.
3. Қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.Ж. Мәметеқовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Арқалық қаласының әкімі
Б. Әбдіғалиұлы