О назначении Сарсембаева Е.Ж.
Указ Президента Республики Казахстан от 3 сентября 2026 года № 1433.
Назначить Сарсембаева Ерлана Жаксылыковича Министром юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Е.Ж. Сәрсембаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2026 жылғы 3 қыркүйектегі № 1433 Жарлығы.
Ерлан Жақсылықұлы Сәрсембаев Қазақстан Республикасының Әділет министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев