О намерении Республики Казахстан не становиться участницей Договора между Республикой Казахстан и Республикой Индия о выдаче
Указ Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2026 года № 1166.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
В соответствии с пунктом 3 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О международных договорах Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке уведомить Республику Индия о намерении Республики Казахстан не становиться участницей Договора между Республикой Казахстан и Республикой Индия о выдаче, совершенного в Нью-Дели 24 января 2009 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Қазақстан Республикасы мен Үндістан Республикасы арасындағы ұстап беру туралы шартқа Қазақстан Республикасының қатысушы болмау ниеті туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2026 жылғы 2 ақпандағы № 1166 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы
Президенті мен Үкіметі
актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 3-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі 2009 жылғы 24 қаңтарда Нью-Делиде жасалған Қазақстан Республикасы мен Үндістан Республикасы арасындағы ұстап беру туралы шартқа Қазақстан Республикасының қатысушы болмау ниеті жөнінде Үндістан Республикасын заңнамада белгіленген тәртіппен хабардар етсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев