О приостановлении действия Договора об обычных вооруженных силах в Европе от 19 ноября 1990 года
Указ Президента Республики Казахстан от 17 ноября 2025 года № 1094.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 30 Закона Республики Казахстан "О международных договорах Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Приостановить действие Договора об обычных вооруженных силах в Европе от 19 ноября 1990 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

1990 жылғы 19 қарашадағы Еуропадағы кәдімгі қарулы күштер туралы шарттың қолданысын тоқтата тұру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 17 қарашадағы № 1094 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы
Президенті мен Үкіметі
актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 30-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 1990 жылғы 19 қарашадағы Еуропадағы кәдімгі қарулы күштер туралы шарттың қолданысы тоқтатыла тұрсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президентінің
Қ.Тоқаев