О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 2019 года № 220 "О Совете по финансовой стабильности Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 2025 года № 1018
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 2019 года № 220 "О Совете по финансовой стабильности Республики Казахстан" следующее изменение:
в cоставе Совета по финансовой стабильности Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
строку "советник Президента Республики Казахстан, курирующий социально-экономические вопросы" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

"Қазақстан Республикасының қаржылық тұрақтылығы жөніндегі кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 220 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 27 қыркүйектегі № 1018 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының қаржылық тұрақтылығы жөніндегі кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 220 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Қаржылық тұрақтылығы жөніндегі кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Президентінің әлеуметтік-экономикалық мәселелерге жетекшілік ететін кеңесшісі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев