"Қазақстан Республикасының Конституциясына 30 жыл" мерекелік медалімен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 28 тамыздағы № 978 Жарлығы.
Үзінді
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы мемлекеттілігінің қалыптасуына, егемендігінің нығаюы мен әлеуметтік-экономикалық дамуына қосқан елеулі үлесі үшін "Қазақстан Республикасының Конституциясына 30 жыл" мерекелік медалімен наградталсын:
Әділет министрлігі бойынша
Абдреева Шолпан
Тоқтарқызы
комитет төрағасы
Ахметов Сәбит Мейрамұлы
"Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК директоры
Әбдіқалықова Ләззат
Жақсыбекқызы
Қарағанды облысы Әділет департаментінің бас маманы
Ваисов Дәниел
Мерейұлы
вице-министр
Жақселекова Ботогөз
Шаймарданқызы
вице-министр
Исабекова Айнұр Ақжігітқызы
Шымкент қаласы Әділет департаментінің басшысы
Калимова Венера Қамысбайқызы
комитет төрағасы
Мерсалимова Лаура Қанатқызы
вице-министр
Молдабеков Бекболат Серікұлы
вице-министр
Тасыбаева Әлия Әнесқызы
Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің басшысы
Шахаева Айман Аманкелдіқызы
департамент директоры.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О награждении юбилейной медалью "Қазақстан Республикасының Конституциясына 30 жыл"
Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2025 года № 978.
Выписка
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За значительный вклад в становление государственности, укрепление суверенитета и социально-экономическое развитие Республики Казахстан наградить юбилейной медалью "Қазақстан Республикасының Конституциясына 30 жыл":
по Министерству юстиции
Абдрееву Шолпан
Токтаровну
председателя Комитета
Абдыкалыкову Ляззат
Жаксыбековну
главного специалиста Департамента юстиции Карагандинской области
Ахметова Сабита
Мейрамовича
директора РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности"
Ваисова Дәниела
Мерейұлы
вице-министра
Жакселекову Ботагоз
Шаймардановну
вице-министра
Исабекову Айнур
Акжигитовну
руководителя Департамента юстиции города Шымкента
Калимову Венеру
Камысбаевну
председателя Комитета
Мерсалимову Лауру
Канатовну
вице-министра
Молдабекова Бекболата
Сериковича
вице-министра
Тасыбаеву Алию
Анесовну
руководителя Департамента юстиции Западно-Казахстанской области
Шахаеву Айман
Аманкельдиевну
директора департамента.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев