О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 “О присвоении особого статуса организациям высшего и (или) послевузовского образования”
Указ Президента Республики Казахстан от 12 августа 2025 года № 958.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 “О присвоении особого статуса организациям высшего и (или) послевузовского образования” следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 18) следующего содержания:
“18) Карагандинскому университету имени академика Е.А. Букетова.”.
Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

"Жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарына ерекше мәртебе беру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 12 тамыздағы № 958 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарына ерекше мәртебе беру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 Жарлығына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ 17) тармақшасындағы "университетіне ерекше мәртебе берілсін." деген сөздер "университетіне;" деген сөзбен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы 18) тармақшамен толықтырылсын:
"18) Академик Е.А. Бекетов атындағы Қарағанды университетіне ерекше мәртебе берілсін.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ