О намерении Республики Казахстан не становиться участницей Договора между Республикой Казахстан и Канадой о взаимной правовой помощи по уголовным делам
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июля 2025 года № 947
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
В соответствии с пунктом 3 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 30 мая 2005 года "О международных договорах Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке уведомить Канаду о намерении Республики Казахстан не становиться участницей Договора между Республикой Казахстан и Канадой о взаимной правовой помощи по уголовным делам, совершенного в Оттаве 25 июня 2003 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Қазақстан Республикасы мен Канада арасында Қылмыстық істер бойынша өзара құқықтық көмек туралы шартқа қатысушы болмау ниеті туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 14 шілдедегі № 947 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы
Президенті мен Үкіметі
актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" 2005 жылғы 30 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 3-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 25 маусымда Оттавада жасалған Қазақстан Республикасы мен Канада арасында Қылмыстық істер бойынша өзара құқықтық көмек туралы шартқа қатысушы болмау ниеті жөнінде Канаданы заңнамада белгіленген тәртіппен хабардар етсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев