О структуре Управления делами Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2003 года N 1167.
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
В целях совершенствования деятельности Управления делами Президента Республики Казахстан постановляю:
1. Утвердить прилагаемую структуру Управления делами Президента Республики Казахстан. U000378
2. Признать утратившим силу подпункт 2) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 20, ст. 218; 2002 г., N 6, ст. 40).
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
УТВЕРЖДЕНА
Указом Президента
Республики Казахстан
от 18 августа 2003 года N 1167
СТРУКТУРА
Управления делами Президента Республики Казахстан
Сноска. Структура в редакции Указа Президента РК от 13.11.2012 № 428; с изменениями, внесенными указами Президента РК от 18.02.2016 № 196; от 31.10.2016 № 366; от 19.03.2019 № 884 (вводится в действие с момента прекращения президентских полномочий Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы); от 01.07.2026 № 1337.
Руководство
Отдел внутреннего аудита
Отдел официальных мероприятий и внешних связей
Отдел по управлению подведомственными организациями
Финансово-экономический отдел
Отдел капитального строительства
Юридический отдел
Отдел бухгалтерского учета и отчетности
Отдел организационно-контрольной и кадровой работы
Отдел по обеспечению деятельности Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы
Департамент хозяйственного обеспечения Курултая Республики Казахстан
Медицинский центр Управления делами Президента Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 18 тамыздағы N 1167 Жарлығы.
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Президенті Iс басқармасының қызметiн жетілдiру мақсатында қаулы етемін:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының құрылымы бекiтiлсiн. U000378
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығының 1-тармағының 2) тармақшасының күшi жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2000 ж., N 20, 218-құжат; 2002 ж., N 6, 40-құжат).
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2003 жылғы 18 тамыздағы
N 1167 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Ескерту. Құрылым жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 2012.11.13 N 428 Жарлығымен; өзгерістер енгізілді - ҚР Президентінің 18.02.2016 № 196; 31.10.2016 № 366; 19.03.2019 № 884 (ҚР Тұңғыш Президентінің – Елбасының президенттік өкілеттіктері тоқтатылғаннан сәттен бастап қолданысқа енгізіледі); 01.07.2026 № 1337 (01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) Жарлықтарымен.
Басшылық
Ішкі аудит бөлімі
Ресми іс-шаралар және сыртқы байланыстар бөлімі
Ведомстволық қарасты ұйымдарды басқару жөніндегі бөлім
Қаржы-экономикалық бөлім
Күрделі құрылыс бөлімі
Заң бөлімі
Бухгалтерлік есеп және есептілік бөлімі
Ұйымдастыру-бақылау және кадр жұмысы бөлімі
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының қызметін қамтамасыз ету бөлімі
"Қазақстан Республикасы Құрылтайының қызметін шаруашылық қамтамасыз ету департаменті" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығы