О некоторых вопросах совета директоров акционерного общества "Компания по страхованию жизни "Государственная аннуитетная компания"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2026 года № 547
В соответствии с подпунктом 4) статьи 8 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить избрание Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Ертаева Аскарбека Маратовича в состав совета директоров акционерного общества "Компания по страхованию жизни "Государственная аннуитетная компания".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

"Мемлекеттік аннуитеттік компания" өмірді сақтандыру компаниясы" акционерлік қоғамының Директорлар кеңесінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 25 маусымдағы № 547 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 8-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі Асқарбек Маратұлы Ертаевты "Мемлекеттік аннуитеттік компания" өмірді сақтандыру компаниясы" акционерлік қоғамының Директорлар кеңесінің құрамына сайлауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов