О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами" и от 28 марта 2023 года № 261 "О реорганизации акционерного общества "Республиканский центр "Казимпэкс"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2026 года № 419
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами":
в перечне видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 50:
в графе 5:
подпункт 11) изложить в следующей редакции:
"11) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";";
дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 157:
в графе 5:
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) республиканские государственные предприятия;";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 158:
в графе 5:
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инфракос";";
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 159:
в графе 5:
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
"9) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инфракос";";
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 және "Қазимпэкс" республикалық орталығы" акционерлік қоғамын қайта ұйымдастыру туралы" 2023 жылғы 28 наурыздағы № 261 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 21 мамырдағы № 419 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесінде:
реттік көмірі 50-жолда:
5-бағанда:
11) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"11) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 157-жолда:
5-бағанда:
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар;";
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 158-жолда:
5-бағанда:
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) "Инфракос" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;";
мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 159-жолда:
5-бағанда:
9) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"9) "Инфракос" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;";
мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:

"10) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 168:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"1) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Республика Казахстан, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" на приграничных территориях";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 173:
в графе 5:
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
"12) коммунальные государственные предприятия;";
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 174:
в графе 5:
подпункт 18) изложить в следующей редакции:
"18) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";";
дополнить подпунктом 19) следующего содержания:
"19) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 175:
в графе 5:
подпункт 15) изложить в следующей редакции:
"15) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Еңбек" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан;";
дополнить подпунктом 16) следующего содержания:
"16) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Еңбек" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 177:
в графе 5:
подпункт 16) изложить в следующей редакции:
"16) товарищество с ограниченной ответственностью "Decarbonize Solutions Group";";
дополнить подпунктом 17) следующего содержания:

"10) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 168-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "Ембімұнайгаз" акционерлік қоғамы;
2) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – шекара маңы аумақтарында";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 173-жолда:
5-бағанда:
12) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"12) коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар;";
мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 174-жолда:
5-бағанда:
18) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"18) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;";
мынадай мазмұндағы 19) тармақшамен толықтырылсын:
"19) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 175-жолда:
5-бағанда:
15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"15) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің қылмыстық-атқару жүйесі (пенитенциарлық) мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;";
мынадай мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің қылмыстық-атқару (қылмыстық-атқару) жүйесі мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қатысты – 5 жыл, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 177-жолда:
5-бағанда:
16) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"16) "Decarbonize Solutions Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 17) тармақшамен толықтырылсын:

"17) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Decarbonize Solutions Group" – до 31 декабря 2030 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 178:
в графе 5:
подпункт 16) изложить в следующей редакции:
"16) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz Научно-технический центр";";
дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 183:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"1) акционерное общество "Озенмунайгаз";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Республика Казахстан, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – в пограничных переходах и приграничных территориях";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
дополнить строкой, порядковый номер 183-1, следующего содержания:
"
183-1.
Техническое обслуживание и ремонт автомобилей, за исключением произведенных станциями технического обслуживания, находящимися на придорожной полосе
45201
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс"
Республика Казахстан, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – в пограничных переходах и приграничных территориях
постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет
";
в строке, порядковый номер 224:
в графе 5:
подпункт 23) изложить в следующей редакции:
"23) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева";";
дополнить подпунктом 24) следующего содержания:
"24) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Республика Казахстан, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – в пограничных зонах и полосах Республики Казахстан, городе Алатау Алматинской области, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – на приграничных территориях";
графу 7 изложить в следующей редакции:

"17) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Decarbonize Solutions Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2030 жылғы 13 желтоқсанға дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 178-жолда:
5-бағанда:
16) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"16) "QazaqGaz Ғылыми-техникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 17) тармақшамен толықтырылсын:
"17) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 183-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "Өзенмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
2) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – шекаралық өткелдер мен шекара маңы аумақтарында";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 183-1-жолмен толықтырылсын:
"
183-1.
Жол бойындағы белдеуде орналасқан техникалық қызмет көрсету станциялары жүргізгендерді қоспағанда, автомобильдерді жөндеу және техникалық қызмет көрсету
45201
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – шекаралық өткелдер мен шекара маңы аумақтарында
үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл
";
реттік нөмірі 224-жолда:
5-бағанда:
23) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"23) "Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";";
мынадай мазмұндағы 24) тармақшамен толықтырылсын:
"24) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – Қазақстан Республикасының шекаралық аймақтары мен белдеулерінде, Алматы облысының Алатау қаласында, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – шекара маңы аумақтарында";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:

"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – до 27 июля 2029 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности" – до 13 января 2029 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 225:
в графе 5:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) товарищество с ограниченной ответственностью "Порт Курык";";
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Республика Казахстан, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – в пограничных зонах и полосах Республики Казахстан, городе Алатау Алматинской области, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – на приграничных территориях";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – до 27 июля 2029 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 227:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"1) товарищество с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Республика Казахстан, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – в пограничных зонах и полосах Республики Казахстан, городе Алатау Алматинской области, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – на приграничных территориях";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – до 27 июля 2029 года, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 231:
в графе 5
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр организации дорожного движения города Астаны;";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Республика Казахстан, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – в пограничных зонах и полосах Республики Казахстан, товарищества с ограниченной ответственностью "Центр организации дорожного движения города Астаны" – город Астана, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – в пограничных переходах и приграничных территориях";
графу 7 изложить в следующей редакции:

"үнемі, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты 2029 жылғы 13 қаңтарға дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 225-жолда:
5-бағанда:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) "Құрық порты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – Қазақстан Республикасының шекаралық аймақтары мен белдеулерінде, Алматы облысының Алатау қаласында, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – шекара маңы аумақтарында";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 227-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
2) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – Қазақстан Республикасының шекаралық аймақтары мен белдеулерінде, Алматы облысының Алатау қаласында, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – шекара маңы аумақтарында";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 231-жолда:
5-бағанда
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) "Астана қаласының Жол қозғалысын ұйымдастыру орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
3) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – Қазақстан Республикасының шекаралық аймақтары мен белдеулерінде, "Астана қаласының Жол қозғалысын ұйымдастыру орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – Астана қаласы, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – шекаралық өткелдер мен шекара маңы аумақтарында";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:

"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – до 27 июля 2029 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Центр организации дорожного движения города Астаны" – до 15 августа 2030 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 238:
в графе 5:
подпункт 15) изложить в следующей редакции:
"15) товарищество с ограниченной ответственностью "Порт Курык";";
дополнить подпунктом 16) следующего содержания:
"16) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Республика Казахстан, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – в пограничных зонах и полосах Республики Казахстан, городе Алатау Алматинской области, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – в пограничных переходах и приграничных территориях";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – до 27 июля 2029 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 239:
в графе 5:
подпункт 16) изложить в следующей редакции:
"16) товарищество с ограниченной ответственностью "KTZE-Khorgos Gateway";";
дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Республика Казахстан, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – в пограничных переходах и приграничных территориях";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 244:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"1) товарищество с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Республика Казахстан, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – в пограничных зонах и полосах Республики Казахстан, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – на приграничных территориях";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – до 27 июля 2029 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 246:
графу 5 изложить в следующей редакции:

"үнемі, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "Астана қаласының Жол қозғалысын ұйымдастыру орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2030 жылғы 15 тамызға дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 238-жолда:
5-бағанда:
15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"15) "Құрық порты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – Қазақстан Республикасының шекаралық аймақтары мен белдеулерінде, Алматы облысының Алатау қаласында, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – шекаралық өткелдер мен шекара маңы аумақтарында";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 239-жолда:
5-бағанда:
16) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"16) "KTZE-Khorgos Gateway" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 17) тармақшамен толықтырылсын:
"17) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – шекаралық өткелдер мен шекара маңы аумақтарында";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 244-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
2) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – Қазақстан Республикасының шекаралық аймақтары мен белдеулерінде, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – шекара маңы аумақтарында";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 246-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:

"1) товарищество с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Республика Казахстан, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – в пограничных зонах и полосах Республики Казахстан, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – в пограничных переходах и приграничных территориях";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – до 27 июля 2029 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 269:
в графе 5:
подпункт 29) изложить в следующей редакции:
"29) некоммерческое акционерное общество "Национальная гидрогеологическая служба "Казгидрогеология";";
дополнить подпунктом 30) следующего содержания:
"30) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе" – до 31 декабря 2025 года, республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Еңбек" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан – 5 лет, некоммерческого акционерного общества "Национальная гидрогеологическая служба "Казгидрогеология" – до 24 октября 2030 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 270:
в графе 5:
подпункт 30) изложить в следующей редакции:
"30) акционерное общество "Национальная компания "KAZAKH INVEST";";
дополнить подпунктом 31) следующего содержания:
"31) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении акционерного общества "Национальная компания "KAZAKH INVEST" – 3 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 274:
в графе 5:
подпункт 13) изложить в следующей редакции:
"13) некоммерческое акционерное общество "Информационно-аналитический центр водных ресурсов";";
дополнить подпунктом 14) следующего содержания:
"14) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 275:
в графе 5:
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерно-технический центр Управления делами Президента Республики Казахстан";";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:

"1) "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
2) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – Қазақстан Республикасының шекаралық аймақтары мен белдеулерінде, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – шекаралық өткелдер мен шекара маңы аумақтарында";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 269-жолда:
5-бағанда:
29) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"29) "Қазгидрогеология" ұлттық гидрогеологиялық қызметі" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;";
мынадай мазмұндағы 30) тармақшамен толықтырылсын:
"30) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің қылмыстық-атқару (қылмыстық-атқару) жүйесі мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қатысты – 5 жыл, "Қазгидрогеология" ұлттық гидрогеологиялық қызметі" коммерциялық емес акционерлік қоғамына қатысты – 2030 жылғы 24 қазанға дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 270-жолда:
5-бағанда:
30) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"30)  "KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;";
мынадай мазмұндағы 31) тармақшамен толықтырылсын:
"31) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына қатысты – 3 жыл, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 274-жолда:
5-бағанда:
13) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"13) "Су ресурстары ақпараттық-талдау орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;";
мынадай мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын:
"14) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 275-жолда:
5-бағанда:
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының инженерлік-техникалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны";";
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:

"8) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 278:
в графе 5:
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) товарищество с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе";";
дополнить подпунктом 26) следующего содержания:
"26) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе" – до 31 декабря 2025 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – до 27 июля 2029 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 280:
в графе 5:
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр мониторинга и анализа азартных игр";";
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – до 27 июля 2029 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 281:
в графе 5:
подпункт 17) изложить в следующей редакции:
"17) акционерное общество "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан";";
дополнить подпунктом 18) следующего содержания:
"18) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 293:
в графе 5:
подпункт 11) изложить в следующей редакции:
"11) фонд прямых инвестиций "Adal Fund" Limited Partnership.";
дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 294:
в графе 5:
подпункт 17) изложить в следующей редакции:
"17) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр мониторинга и анализа азартных игр";";
дополнить подпунктом 18) следующего содержания:

"8) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 278-жолда:
5-бағанда:
25) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"25) "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 26) тармақшамен толықтырылсын:
"26) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 280-жолда:
5-бағанда:
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) "Құмар ойындар мониторингі және талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 281-жолда:
5-бағанда:
17) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"17) "Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамы;";
мынадай мазмұндағы 18) тармақшамен толықтырылсын:
"18) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 293-жолда:
5-бағанда:
11) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"11) "Adal Fund" Limited Partnership." тікелей инвестициялар қоры;";
мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 294-жолда:
5-бағанда:
17) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"17) "Құмар ойындар мониторингі және талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";";
мынадай мазмұндағы 18) тармақшамен толықтырылсын:

дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 364:
графу 5 дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Астана орманы" – до 19 августа 2030 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 369:
в графе 5:
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
"12) акционерное общество "Казахстанский оператор рынка электрической энергии и мощности";";
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Республика Казахстан, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – на приграничных территориях";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 393:
в графе 5:
подпункт 47) изложить в следующей редакции:
"47) акционерное общество "Национальная компания "KAZAKH INVEST";";
дополнить подпунктом 48) следующего содержания:
"48) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Республика Казахстан, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – на приграничных территориях";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении акционерного общества "Национальная компания "KAZAKH INVEST" – 3 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Decarbonize Solutions Group" – до 31 декабря 2030 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 395:
в графе 5:
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
"12) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный центр тестирования";";
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Республика Казахстан, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – на приграничных территориях";
графу 7 изложить в следующей редакции:

мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
"5-1) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 364-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
"5-1) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Астана орманы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2030 жылғы 19 тамызға дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 369-жолда:
5-бағанда:
12) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"12) "Электр энергиясы мен қуат рыногының қазақстандық операторы" акционерлік қоғамы;";
мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – шекара маңы аумақтарында";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 393-жолда:
5-бағанда:
47) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"47) "KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;";
мынадай мазмұндағы 48) тармақшамен толықтырылсын:
"48) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – шекара маңы аумақтарында";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына қатысты – 3 жыл, "Decarbonize Solutions Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2030 жылғы 13 желтоқсанға дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 395-жолда:
5-бағанда:
12) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"12) "Ұлттық тестілеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;";
мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – шекара маңы аумақтарында";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:

"постоянно, в отношении республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный центр тестирования" – до 11 августа 2030 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 408:
в графе 5:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) республиканские государственные и коммунальные предприятия;";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 409:
в графе 5:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) товарищество с ограниченной ответственностью "Клуб бокса Мангистау" акимата Мангистауской области;";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
в строке, порядковый номер 415:
в графе 5:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) республиканские государственные и коммунальные предприятия;";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет";
2)  в постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2023 года № 261 "О реорганизации акционерного общества "Республиканский центр "Казимпэкс":
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Определить основными направлениями деятельности товарищества:
1) осуществление прочей беспроводной телекоммуникационной связи;
2) исследования и экспериментальные разработки в области обороны и национальной безопасности;
3) аренду и управление собственной недвижимостью;
4) управление недвижимостью за вознаграждение или на договорной основе;
5) деятельность агентов, специализирующихся на торговле отдельными видами товаров или группами товаров, не включенными в другие группировки;
6) информационно-методологическое обеспечение с сопровождением информационных систем и баз данных;
7) разработку строительных проектов для органов национальной безопасности;
8) строительство жилых зданий для органов национальной безопасности;
9) строительство нежилых зданий, за исключением стационарных торговых объектов категорий 1 и 2, для органов национальной безопасности;

"үнемі, "Ұлттық тестілеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қатысты – 2030 жылғы 11 тамызға дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 408-жолда:
5-бағанда:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) республикалық және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар;";
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 409-жолда:
5-бағанда:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау бокс клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
реттік нөмірі 415-жолда:
5-бағанда:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) республикалық және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар;";
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл";
2) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" акционерлік қоғамын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 28 наурыздағы № 261 қаулысында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Серіктестіктің мынадай негізгі қызмет бағыттары айқындалсын:
1) өзге сымсыз телекоммуникациялық байланысты жүзеге асыру;
2) қорғаныс және ұлттық қауіпсіздік саласындағы зерттеулер мен эксперименттік әзірлемелер;
3) жекеменшік жылжымайтын мүлікті жалдау және басқару;
4) сыйақы үшін немесе шарттық негізде жылжымайтын мүлікті басқару;
5) басқа топтамаларға енгізілмеген тауарлардың жекелеген түрлерінің немесе тауарлар топтарының саудасына маманданған агенттер қызметі;
6) ақпараттық жүйелер мен дерекқорларды сүйемелдей отырып, ақпараттық-әдіснамалық қамтамасыз ету;
7) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін құрылыс жобаларын әзірлеу;
8) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін тұрғын ғимараттар құрылысы;
9) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін 1 және 2-санаттағы стационарлық сауда объектілерін қоспағанда, тұрғын емес ғимараттар құрылысы;

10) разборку и снос зданий и сооружений, расположенных на приграничных территориях, для органов национальной безопасности;
11) электромонтажные работы по прокладке телекоммуникационных, компьютерных и телевизионных сетей для органов национальной безопасности;
12) прочие электромонтажные работы для органов национальной безопасности;
13) монтаж систем водоснабжения, отопления и кондиционирования воздуха для органов национальной безопасности;
14) прочие строительно-монтажные работы, не включенные в другие группировки, для органов национальной безопасности;
15) пуск и наладку смонтированного оборудования для органов национальной безопасности;
16) деятельность в области архитектуры для объектов национальной безопасности, расположенных на приграничных территориях, за исключением объектов атомной промышленности и атомной энергетики, расположенных на приграничных территориях;
17) деятельность в области инженерно-технического проектирования для объектов национальной безопасности, расположенных на приграничных территориях, за исключением объектов атомной промышленности и атомной энергетики;
18) деятельность по разработке, производству, ремонту, торговле, коллекционированию, экспонированию гражданского и служебного оружия и патронов к нему для органов национальной безопасности;
19) деятельность в области разработки и тестирования программного кода для органов национальной безопасности;
20) сопровождение программного обеспечения, программных продуктов, баз данных, интернет-ресурсов (сайты), информационных систем для органов национальной безопасности;
21) системно-техническое обслуживание аппаратно-программных комплексов для органов национальной безопасности;
22) деятельность в области монтажа и настройки аппаратно-программных комплексов для органов национальной безопасности;
23) деятельность по предоставлению в пользование серверных помещений (центров обработки данных) для органов национальной безопасности;
24) предоставление в пользование программных продуктов, электронных информационных ресурсов, мобильных и иных предложений для органов национальной безопасности;
25) деятельность веб-порталов для органов национальной безопасности;
26) складирование и хранение продовольственных товаров, кроме овощей и фруктов, осуществляемые на приграничных территориях;
27) складирование и хранение овощей и фруктов, осуществляемые на приграничных территориях;
28) деятельность по благоустройству территорий для объектов национальной безопасности;
29) прочую деятельность по уборке для объектов национальной безопасности;

10) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін шекара маңы аумақтарында орналасқан ғимараттар мен құрылысжайларды бөлшектеу және бұзу;
11) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін телекоммуникациялық, компьютерлік және телевизиялық желілерді тарту бойынша электрмонтаждау жұмыстары;
12) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін өзге электр – монтаждау жұмыстары;
13) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін сумен жабдықтау, жылыту және ауа баптау жүйелерін монтаждау;
14) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін басқа топтамаларға енгізілмеген өзге де құрылыс - монтаждау жұмыстары;
15) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін монтаждалған жабдықты қосу және баптау;
16) шекара маңы аумақтарында орналасқан атом өнеркәсібі және атом энергетикасы объектілерін қоспағанда, шекара маңы аумақтарында орналасқан ұлттық қауіпсіздік объектілері үшін сәулет саласындағы қызмет;
17) шекара маңы аумақтарында орналасқан атом өнеркәсібі және атом энергетикасы объектілерін қоспағанда, шекара маңы аумақтарында орналасқан ұлттық қауіпсіздік объектілері үшін сәулет саласындағы қызмет;
18) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын әзірлеу, шығару, жөндеу, сату, коллекцияға жинау және экспонаттау қызметі;
19) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін бағдарламалық кодты әзірлеу және тестілеу саласындағы қызмет;
20) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін бағдарламалық қамтылымды, бағдарламалық өнімдерді, дерекқорларды, интернет-ресурстарды (сайттарды), ақпараттық жүйелерді сүйемелдеу;
21) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін аппараттық-бағдарламалық кешендерге жүйелік-техникалық қызмет көрсету;
22) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін аппараттық-бағдарламалық кешендерді монтаждау және баптау саласындағы қызмет;
23) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін (деректерді өңдеу орталықтарын) серверлік үй-жайларды пайдалануға беру жөніндегі қызмет;
24) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін бағдарламалық өнімдерді, электрондық ақпараттық ресурстарды, мобильді және өзге де қосымшаларды пайдалануға беру;
25) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін веб-порталдардың қызметі;
26) шекара маңы аумақтарында жүзеге асырылатын көкөністер мен жемістерден басқа азық-түлік тауарларын қоймаға жинау мен сақтау;
27) шекара маңы аумақтарында жүзеге асырылатын көкөністер мен жемістерді қоймаға жинау мен сақтау;
28) ұлттық қауіпсіздік объектілері үшін аумақтарды абаттандыру қызметі;
29) ұлттық қауіпсіздік объектілері үшін жинап-тазалау бойынша өзге де қызмет;

30) техническое обслуживание и ремонт автотранспорта, производимые на придорожной полосе, расположенной на пограничных переходах и приграничных территориях;
31) техническое обслуживание и ремонт автомобилей, за исключением произведенных станциями технического обслуживания, находящимися на придорожной полосе, расположенной на пограничных переходах и приграничных территориях;
32) складирование и хранение непродовольственных товаров, кроме зерна, масличных культур и нефти, осуществляемые на приграничных территориях;
33) деятельность автомобильных стоянок, расположенных на пограничных переходах и приграничных территориях;
34) транспортную обработку грузов, расположенных на пограничных переходах и приграничных территориях;
35) транспортно-экспедиционные услуги, оказываемые на пограничных переходах и приграничных территориях;
36) предоставление услуг гостиницами с ресторанами, за исключением гостиниц, находящихся на придорожной полосе в приграничных территориях;
37) предоставление услуг гостиницами, находящимися на придорожной полосе в пограничных переходах и приграничных территориях;
38) другие финансовые услуги, финансирование в различных отраслях экономики, инвестиционная деятельность для органов национальной безопасности;
39) другие виды финансовых услуг, кроме страхования и пенсионного обеспечения, для органов национальной безопасности, не включенные в другие группировки;
40) комплексное обслуживание коммерческих объектов, расположенных на приграничных территориях;
41) прочую деятельность по предоставлению вспомогательных коммерческих услуг для объектов национальной безопасности, расположенных на приграничных территориях, не включенную в другие группировки;
42) прочую деятельность в области образования для объектов национальной безопасности, расположенных на приграничных территориях, не включенную в другие группировки;
43) прочую вспомогательную деятельность в области образования для органов национальной безопасности на приграничных территориях;
44) деятельность организаций, учрежденных национальными компаниями, по предоставлению технического и вспомогательного персонала для обслуживания стратегических объектов национальной безопасности;
45) прочие виды деятельности по организации отдыха и развлечений для органов национальной безопасности;
46) деятельность спортивных объектов для органов национальной безопасности;
47) деятельность спортивных клубов для органов национальной безопасности.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

30) шекаралық өткелдер мен шекара маңы аумақтарында орналасқан жол бойындағы белдеуде жүргізілетін автокөлікке техникалық қызмет көрсету және жөндеу;
31) шекаралық өткелдер мен шекара маңы аумақтарында орналасқан жол бойындағы белдеудегі техникалық қызмет көрсету станциялары жүргізгендерді қоспағанда, автомобильдерге техникалық қызмет көрсету және оларды жөндеу;
32) шекара маңы аумақтарындағы жүзеге асырылатын астықтан, майлы дақылдар мен мұнайдан басқа азық-түлік емес тауарларды қоймаға жинау мен сақтау;
33) шекаралық өткелдер мен шекара маңы аумақтарында орналасқан автокөлік тұрақтарының қызметі;
34) шекаралық өткелдер мен шекара маңы аумақтарында орналасқан жүктерді көліктік өңдеу;
35) шекаралық өткелдер мен шекара маңы аумақтарында көрсетілетін көліктік-экспедициялық қызметтер;
36) шекара маңы аумақтарында жол бойындағы белдеуде орналасқан қонақүйлерді қоспағанда, мейрамханалары бар қонақүйлердің қызметтер көрсетуі;
37) шекаралық өткелдер мен шекара маңы аумақтарында жол бойындағы белдеулерде орналасқан қонақүйлердің қызметтер көрсетуі;
38) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін басқа да қаржылық көрсетілетін қызметтер, экономиканың түрлі салаларындағы қаржыландыру, инвестициялық қызмет;
39) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін басқа топтамаларға енгізілмеген сақтандырудан және зейнетақымен қамсыздандырудан басқа, қаржылық көрсетілетін қызметтердің басқа түрлері;
40) шекара маңы аумақтарында орналасқан коммерциялық объектілерге кешенді қызмет көрсету;
41) шекара маңы аумақтарында орналасқан ұлттық қауіпсіздік объектілері үшін басқа топтамаларға енгізілмеген коммерциялық қосалқы қызметтер көрсету бойынша өзге қызмет;
42) шекара маңы аумақтарында орналасқан ұлттық қауіпсіздік объектілері үшін басқа топтамаларға енгізілмеген білім беру саласындағы өзге қызмет;
43) шекара маңы аумақтарында ұлттық қауіпсіздік органдары үшін білім беру саласындағы өзге де қосалқы қызмет;
44) ұлттық компаниялар құрған ұйымдардың ұлттық қауіпсіздіктің стратегиялық объектілеріне қызмет көрсету үшін техникалық және қосалқы персонал ұсыну бойынша қызметі;
45) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін демалысты және ойын-сауықты ұйымдастыру қызметінің өзге түрлері;
46) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін спорт объектілерінің қызметі;
47) ұлттық қауіпсіздік органдары үшін спорт клубтарының қызметі.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов