О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2018 года № 389 "Об утверждении перечня стратегических участков недр"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2026 года № 283
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2018 года № 389 "Об утверждении перечня стратегических участков недр".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

"Стратегиялық жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 389 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 17 сәуірдегі № 283 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Стратегиялық жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 389 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов