О корректировке показателей республиканского бюджета на 2025 год и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2024 года № 1046 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025 – 2027 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2025 года № 1133
Вводится в действие с 1 января 2025 года.
В соответствии со статьями 16, 93 и 98 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2025 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2025 – 2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 10 желтоқсандағы № 1046 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 1133 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2025 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 16, 93 және 98-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2025 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2024 года № 1046 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025 – 2027 годы" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:
1 961 463 463

1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2025 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2025 – 2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 10 желтоқсандағы № 1046 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:
1 961 463 463

84 046
Строительство пограничного отделения "Рахат" по Павлодарской области
23 015
Строительство пограничного отделения "Баянауыл" по Павлодарской области
23 015
Строительство пограничного отделения "Амангельды" по Павлодарской области
23 016
Строительство пограничного отделения "Шарбакты" по Павлодарской области
7 500
Строительство пограничного отделения "Арлан" по Павлодарской области
7 500
Северо-Казахстанская область
2 551 701
Строительство пограничного отделения "Ашикен" по Северо-Казахстанской области
182 831
Строительство пограничного отделения "им. Баян батыр" по Северо-Казахстанской области
311 219
Строительство пограничного отделения "Каракудык" по Северо-Казахстанской области
234 013
Строительство пограничного отделения "Каскад" по Северо-Казахстанской области
289 849
Строительство пограничного отделения "Келтесай" по Северо-Казахстанской области
433 747
"
изложить в следующей редакции:
"
Костанайская область
65 466
Строительство пограничного отделения "Акбалшык" по Костанайской области
19 630
Павлодарская область
58 888
Строительство пограничного отделения "Рахат" по Павлодарской области
19 629
Строительство пограничного отделения "Баянауыл" по Павлодарской области
19 629
Строительство пограничного отделения "Амангельды" по Павлодарской области
19 630
Северо-Казахстанская область
2 004 426
Строительство пограничного отделения "Ашикен" по Северо-Казахстанской области
25 768
Строительство пограничного отделения "им. Баян батыр" по Северо-Казахстанской области
221 007
Строительство пограничного отделения "Каракудык" по Северо-Казахстанской области
134 013
Строительство пограничного отделения "Каскад" по Северо-Казахстанской области
189 849
Строительство пограничного отделения "Келтесай" по Северо-Казахстанской области

84 046
Павлодар облысы бойынша "Рахат" шекара бөлімшесінің құрылысы
23 015
Павлодар облысы бойынша "Баянауыл" шекара бөлімшесінің құрылысы
23 015
Павлодар облысы бойынша "Амангелді" шекара бөлімшесінің құрылысы
23 016
Павлодар облысы бойынша "Шарбақты" шекара бөлімшесінің құрылысы
7 500
Павлодар облысы бойынша "Арлан" шекара бөлімшесінің құрылысы
7 500
Солтүстік Қазақстан облысы
2 551 701
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ашикен" шекара бөлімшесінің құрылысы
182 831
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Баян батыр атындағы" шекара бөлімшесінің құрылысы
311 219
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қарақұдық" шекара бөлімшесінің құрылысы
234 013
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Каскад" шекара бөлімшесінің құрылысы
289 849
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Келтесай" шекара бөлімшесінің құрылысы
433 747
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қостанай облысы
65 466
Қостанай облысы бойынша "Ақбалшық" шекара бөлімшесінің құрылысы
19 630
Павлодар облысы
58 888
Павлодар облысы бойынша "Рахат" шекара бөлімшесінің құрылысы
19 629
Павлодар облысы бойынша "Баянауыл" шекара бөлімшесінің құрылысы
19 629
Павлодар облысы бойынша "Амангелді" шекара бөлімшесінің құрылысы
19 630
Солтүстік Қазақстан облысы
2 004 426
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ашикен" шекара бөлімшесінің құрылысы
25 768
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Баян батыр атындағы" шекара бөлімшесінің құрылысы
221 007
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қарақұдық" шекара бөлімшесінің құрылысы
134 013
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Каскад" шекара бөлімшесінің құрылысы
189 849
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Келтесай" шекара бөлімшесінің құрылысы

333 747
";
строки:
"
Строительство пограничного отделения "Кенерал" по Костанайской области
7 500
Строительство пограничного отделения "Кайрак" по Костанайской области
7 500
Строительство пограничного отделения "Бирлик" по Костанайской области
7 500
Строительство пограничного отделения "Шарбакты" по Павлодарской области
7 500
Строительство пограничного отделения "Арлан" по Павлодарской области
7 500
";
исключить;
в разделе "V. Целевые трансферты из Национального фонда":
строку:
"
V.I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты
408 673 928
"
изложить в следующей редакции:
"
V.I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты

333 747
";
мына:
"
Қостанай облысы бойынша "Кенерал" шекара бөлімшесінің құрылысы
7 500
Қостанай облысы бойынша "Қайрақ" шекара бөлімшесінің құрылысы
7 500
Қостанай облысы бойынша "Бірлік" шекара бөлімшесінің құрылысы
7 500
Павлодар облысы бойынша "Шарбақты" шекара бөлімшесінің құрылысы
7 500
Павлодар облысы бойынша "Арлан" шекара бөлімшесінің құрылысы
7 500
"
деген жолдар алып тасталсын;
"V. Ұлттық қордан бөлінген нысаналы трансферттер" деген бөлімде:
мына:
"
V.I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар
408 673 928
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
V.I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар

398 112 180
";
в функциональной группе 2 "Оборона":
по администратору 208 "Министерство обороны Республики Казахстан":
в бюджетной программе 047 "Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан":
в бюджетной подпрограмме 103 "Строительство объектов Вооруженных Сил за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строки:
"
2
Оборона
19 692 162

398 112 180
";
"Қорғаныс" деген 2-функционалдық топта:
208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" деген әкімші бойынша:
047 "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламада:
103 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен Қарулы Күштердің объектілерін салу" деген бюджеттік кіші бағдарламада:
мына:
"
2
Қорғаныс
19 692 162

208
Министерство обороны Республики Казахстан
11 964 885
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
11 964 885
103
Строительство объектов Вооруженных Сил за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
11 964 885
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
11 964 885
Для служебного пользования
11 964 885
"
изложить в следующей редакции:
"
2
Оборона
16 572 055
208
Министерство обороны Республики Казахстан
8 844 778
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
8 844 778
103
Строительство объектов Вооруженных Сил за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
8 844 778
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
8 844 778
Для служебного пользования
8 844 778
";
в функциональной группе 3 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
по администратору 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
в бюджетной программе 076 "Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности":
в бюджетной подпрограмме 134 "Строительство объектов общественного порядка, безопасности за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строки:
"
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
37 618 505
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
37 618 505
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
37 618 505
134
Строительство объектов общественного порядка, безопасности за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
37 618 505
"
изложить в следующей редакции:
"
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
30 176 864
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
30 176 864
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
30 176 864
134
Строительство объектов общественного порядка, безопасности за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
30 176 864
";
строки:
"
Область Ұлытау
3 850 245
Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Жезказгане
3 850 245
Туркестанская область
3 580 798
Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Туркестане
3 580 798
город Алматы
6 100 668
Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Алматы
6 100 668
"
изложить в следующей редакции:
"
Область Ұлытау
2 130 513
Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Жезказгане
2 130 513
Туркестанская область
1 575 904
Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Туркестане
1 575 904
город Алматы
2 383 653
Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Алматы
2 383 653
";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 228 "Министерство транспорта Республики Казахстан":
в бюджетной программе 003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в бюджетной подпрограмме 032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строки:
"

208
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi
11 964 885
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
11 964 885
103
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен Қарулы Күштердің объектілерін салу
11 964 885
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
11 964 885
Қызмет бабында пайдалану үшін
11 964 885
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
2
Қорғаныс
16 572 055
208
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi
8 844 778
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
8 844 778
103
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен Қарулы Күштердің объектілерін салу
8 844 778
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
8 844 778
Қызмет бабында пайдалану үшін
8 844 778
";
"Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" деген 3-функционалдық топта:
201 "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі" деген әкімші бойынша:
076 "Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламада:
134 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау" деген бюджеттік кіші бағдарламада:
мына:
"
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
37 618 505
201
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
37 618 505
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
37 618 505
134
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау
37 618 505
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
30 176 864
201
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
30 176 864
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
30 176 864
134
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау
30 176 864
";
мына:
"
Ұлытау облысы
3 850 245
Жезқазған қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу
3 850 245
Түркістан облысы
3 580 798
Түркістан қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу
3 580 798
Алматы қаласы
6 100 668
Алматы қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу
6 100 668
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ұлытау облысы
2 130 513
Жезқазған қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу
2 130 513
Түркістан облысы
1 575 904
Түркістан қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу
1 575 904
Алматы қаласы
2 383 653
Алматы қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу
2 383 653
";
"Көлiк және коммуникация" деген 12-функционалдық топта:
228 "Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі" деген әкімші бойынша:
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" деген бюджеттік бағдарламада:
032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен" деген бюджеттік кіші бағдарламада:
мына:
"

Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Подстепное – Федоровка – граница РФ" 0-144 км
25 048 155
Строительство моста через реку Иртыш на автомобильной дороге республиканского значения "Кызылорда – Павлодар – Успенка – граница РФ" км 1381
22 475 908
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Подстепное – Федоровка – граница РФ" 0-144 км
23 420 603
Строительство моста через реку Иртыш на автомобильной дороге республиканского значения "Кызылорда – Павлодар – Успенка – граница РФ" км 1381

0-144 км "Подстепное – Федоровка – РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолын реконструкциялау
25 048 155
1381 км "Қызылорда – Павлодар – Успенка – РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолында Ертіс өзені арқылы өтетін көпір салу
22 475 908
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
0-144 км "Подстепное – Федоровка – РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолын реконструкциялау
23 420 603
1381 км "Қызылорда – Павлодар – Успенка – РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолында Ертіс өзені арқылы өтетін көпір салу

24 103 460
";
в бюджетной программе 240 "Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан":
в бюджетной подпрограмме 032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строки:
"
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Сырым" на казахстанско-российской границе
3 000 000
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Алимбет" на казахстанско-российской границе

24 103 460
";
240 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау" деген бюджеттік бағдарламада:
032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен" деген бюджеттік кіші бағдарламада:
мына:
"
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Сырым" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау және жаңғырту
3 000 000
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Әлімбет" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау және жаңғырту

2 086 369
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Сырым" на казахстанско-российской границе
1 054 504
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Алимбет" на казахстанско-российской границе
2 011 615
";
после строки:
"
Реконструкция, модернизация автомобильного пункта пропуска "Шарбакты" в Павлодарской области
5 173 586
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Кайрак" в Костанайской области с обеспечением мобильным инспекционно-досмотровым комплексом

2 086 369
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Сырым" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау және жаңғырту
1 054 504
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Әлімбет" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау және жаңғырту
2 011 615
";
мына:
"
Павлодар облысындағы "Шарбақты" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау, жаңғырту
5 173 586
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Қостанай облысындағы "Қайрақ" автомобиль өткізу пунктін мобильді инспекциялық тексеріп қарау кешенімен қамтамасыз ете отырып, реконструкциялау және жаңғырту

5 158 939
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Ауыл" по области Абай с обеспечением мобильным инспекционно-досмотровым комплексом
5 173 586
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Курмангазы" в Атырауской области с обеспечением мобильным инспекционно-досмотровым комплексом
5 173 586
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Кеген" в Алматинской области с обеспечением мобильными инспекционно-досмотровыми комплексами
5 800 000
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Аксай" в Западно-Казахстанской области с обеспечением мобильным инспекционно-досмотровым комплексом
5 173 586
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Сыпатай батыр" в Жамбылской области с обеспечением мобильными инспекционно-досмотровыми комплексами
5 800 000
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Шарбакты" в Павлодарской области с обеспечением мобильными инспекционно-досмотровыми комплексами
5 941 008
";
строки:
"
Реконструкция, модернизация автомобильного пункта пропуска "Кайрак" в Костанайской области
5 158 939
Реконструкция, модернизация автомобильного пункта пропуска "Ауыл" в области Абай
5 173 586
Реконструкция, модернизация автомобильного пункта пропуска "Курмангазы" в Атырауской области
5 173 586
Реконструкция, модернизация автомобильного пункта пропуска "Кеген" в Алматинской области
5 173 586
Реконструкция, модернизация автомобильного пункта пропуска "Аксай" в Западно-Казахстанской области
5 173 586
Реконструкция, модернизация автомобильного пункта пропуска "Сыпатай батыр" в Жамбылской области
5 173 586
Реконструкция, модернизация автомобильного пункта пропуска "Шарбакты" в Павлодарской области
5 173 586
"
исключить;
строку:
"
V.II. Целевые трансферты на развитие

5 158 939
Абай облысындағы "Ауыл" автомобиль өткізу пунктін мобильді инспекциялық тексеріп қарау кешенімен қамтамасыз ете отырып, реконструкциялау және жаңғырту
5 173 586
Атырау облысындағы "Құрманғазы" автомобиль өткізу пунктін мобильді инспекциялық тексеріп қарау кешенімен қамтамасыз ете отырып, реконструкциялау және жаңғырту
5 173 586
Алматы облысындағы "Кеген" автомобиль өткізу пунктін мобильді инспекциялық тексеріп қарау кешендерімен қамтамасыз ете отырып, реконструкциялау және жаңғырту
5 800 000
Батыс Қазақстан облысындағы "Ақсай" автомобиль өткізу пунктін мобильді инспекциялық тексеріп қарау кешенімен қамтамасыз ете отырып, реконструкциялау және жаңғырту
5 173 586
Жамбыл облысындағы "Сыпатай батыр" автомобиль өткізу пунктін мобильді инспекциялық тексеріп қарау кешендерімен қамтамасыз ете отырып, реконструкциялау және жаңғырту
5 800 000
Павлодар облысындағы "Шарбақты" автомобиль өткізу пунктін мобильді инспекциялық тексеріп қарау кешендерімен қамтамасыз ете отырып, реконструкциялау және жаңғырту
5 941 008
";
мына:
"
Қостанай облысындағы "Қайрақ" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау, жаңғырту
5 158 939
Абай облысындағы "Ауыл" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау, жаңғырту
5 173 586
Атырау облысындағы "Құрманғазы" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау, жаңғырту
5 173 586
Алматы облысындағы "Кеген" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау, жаңғырту
5 173 586
Батыс Қазақстан облысындағы "Ақсай" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау, жаңғырту
5 173 586
Жамбыл облысындағы "Сыпатай батыр" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау, жаңғырту
5 173 586
Павлодар облысындағы "Шарбақты" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау, жаңғырту
5 173 586
"
деген жолдар алып тасталсын;
мына:
"
V.II. Нысаналы даму трансферттері

1 191 326 072
"
изложить в следующей редакции:
"
V.II. Целевые трансферты на развитие
1 201 887 820
";
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
по администратору 229 "Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан":
в бюджетной программе 228 "Реализация мероприятий в области жилищного строительства":
в бюджетной подпрограмме 105 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
строки:
"
Акмолинская область

1 191 326 072
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
V.II. Нысаналы даму трансферттері
1 201 887 820
";
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген 7-функционалдық топта:
229 "Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі" деген әкімші бойынша:
228 "Тұрғын үй құрылысы саласындағы іс-шараларды іске асыру" деген бюджеттік бағдарламада:
105 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бюджеттік кіші бағдарламада:
мына:
"
Ақмола облысы

120
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
22 017 821
";
в функциональной группе 13 "Прочие":
по администратору 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
в бюджетной программе 082 "Реализация мероприятий по развитию инженерной, транспортной и социальной инфраструктуры":
в бюджетной подпрограмме 113 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строки:
"
Мангистауская область

120
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
22 017 821
";
"Басқалар" деген 13-функционалдық топта:
243 "Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі" деген әкімші бойынша:
082 "Инженерлік, көліктік және әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту жөніндегі іс-шараларды іске асыру" деген бюджеттік бағдарламада:
113 "Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бюджеттік кіші бағдарламада:
мына:
"
Маңғыстау облысы

1 614 080
13.
Область Ұлытау
1 435 723
14.
Павлодарская область
548 813
";
в приложении 34 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 13, изложить в следующей редакции:
"
13
Проведение мероприятий, направленных на стимулирование развития рынка информационно-коммуникационных технологий
Акселерация технологического бизнес-инкубирования участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставление жилья и создание условий для проживания лиц, проходящих акселерацию в международном технологическом парке "Астана Хаб"
Министерство искусственного интеллекта и цифрового развития Республики Казахстан
Автономный кластерный фонд "Парк инновационных технологий"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан"
103 "Создание инновационной экосистемы на базе международного технологического парка "Астана Хаб"

1 614 080
13.
Ұлытау облысы
1 435 723
14.
Павлодар облысы
548 813
";
көрсетілген қаулыға 34-қосымшада:
реттік нөмірі 13-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
13
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар нарығын дамытуды ынталандыруға бағытталған іс-шараларды жүргізу
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялауды акселерациялау, қатысушылар үшін маркетингтік және өзге де іс-шараларды жүргізу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркіне қатысушылардың дамуын ынталандыру үшін консультациялық, ақпараттық, талдамалық, білім беру іс-шараларын жүргізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторларды іздеу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінен акселерациядан өтіп жатқан адамдарға тұрғын үй беру және тұру үшін жағдайлар жасау
Қазақстан Республикасының Жасанды интеллект және цифрлық даму министрлігі
"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қоры
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету" 103 "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркі негізінде инновациялық экожүйені құру"

3 244 211
";
строку, порядковый номер 16, изложить в следующей редакции:
"
16
Методологическая поддержка развития электронного здравоохранения
1. Разработка проекта национального стандарта СТ РК "Электронное здравоохранение. Часть 3. Регулирование сбора клинико-административных данных".
2. Анализ международного классификатора ICPC-3 с выработкой предложений по возможности применения классификатора в информационных системах Министерства здравоохранения Республики Казахстан, медицинских информационных системах.
3. Мероприятия по актуализации классификатора лабораторных услуг LOINC
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
71 173
";
строку, порядковый номер 19, изложить в следующей редакции:
"
19
Экспертиза качества клинических протоколов, подлежащих разработке/ пересмотру (не менее 180 клинических протоколов)
Проведение экспертной оценки клинических протоколов, разработанных/ пересмотренных на основе международных клинических руководств
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
203 335
";
строку, порядковый номер 37, изложить в следующей редакции:
"
37
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорог республиканского значения
Организация капитального, среднего и текущего ремонта, содержания автомобильных дорог республиканского значения
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленные на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования"
108 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет республиканского бюджета"
61 639 401
";
строку, порядковый номер 40, изложить в следующей редакции:
"
40
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, автомобильных пунктов пропуска через Государственную границу, пограничных отделов (отделений), в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
В целях кардинальной поэтапной модернизации инфраструктурных объектов на всей протяженности границы, особенно на труднодоступных и малонаселенных отрезках, требующих повышенного внимания и создания надлежащих условий для личного состава Пограничной службы
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
207 "Проектирование и строительство пограничных отделений"
030 "За счет средств республиканского бюджета"

3 244 211
";
реттік нөмірі 16-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
16
Электрондық денсаулық сақтауды дамытуды әдіснамалық қолдау
1. ҚР СТ "Электрондық денсаулық сақтау. 3-бөлік. Клиникалық-әкімшілік деректерді жинауды реттеу" ұлттық стандартының жобасын әзірлеу.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ақпараттық жүйелерінде, медициналық ақпараттық жүйелерде сыныптауышты қолдану мүмкіндігі бойынша ұсыныстар әзірлей отырып, ICPC-3 халықаралық сыныптауышын талдау.
3. LOINC зертханалық қызметтер сыныптауышын өзектілендіру бойынша іс-шаралар
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
71 173
";
реттік нөмірі 19-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
19
Әзірленуге/ қайта қаралуға жататын клиникалық хаттамалардың сапасын сараптау (кемінде 180 клиникалық хаттама)
Халықаралық клиникалық нұсқаулықтар негізінде әзірленген/ қайта қаралған клиникалық хаттамаларға сараптамалық бағалау жүргізу
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
203 335
";
реттік нөмірі 37-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
37
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын жөндеуді орындау мен күтіп-ұстауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуді, күтіп-ұстауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру" 108 "Республикалық бюджет қаражат есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру"
61 639 401
";
реттік нөмірі 40-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
40
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен, сенімгерлік басқаруға берілгендерін қоса алғанда, жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын, Мемлекеттік шекара арқылы автомобиль өткізу пункттерін, шекара бөлімдерін (бөлімшелерін), салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Шекараның барлық ұзындығында, әсіресе аса назар аудару және Шекара қызметінің жеке құрамы үшін тиісті жағдайлар жасау талап етілетін жетуі қиын және халық аз қоныстанған кесінділерде инфрақұрылымдық объектілерді түбегейлі кезең-кезеңімен жаңғырту мақсатында
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
207 "Шекара бөлімшелерін жобалау және салу" 030 "Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен"

254 460
";
строки, порядковые номера 63 и 64, изложить в следующей редакции:
"
63
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
21 265 675
64
Проведение государственной информационной политики через АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "QazSport", "Первый канал Евразия", "Абай", областные телеканалы, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Classic"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
32 360 521
";
строку, порядковый номер 68, изложить в следующей редакции:
"
68
Проведение мониторинга средств массовой информации
Услуги по проведению работ по техническому и методическому обеспечению мониторинга средств массовой информации
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

254 460
";
реттік нөмірлері 63 және 64-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
63
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Хабар", "Хабар24", "Ел арна" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Хабар" агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
21 265 675
64
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Қазақстан", "Балапан", "QazSport", "Первый канал Евразия", "Абай" телеарналары, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар" радиосы, "Classic" радиосы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
32 360 521
";
реттік нөмірі 68-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
68
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Бұқаралық ақпарат құралдарын мониторингтеуді техникалық және әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"