Об утверждении перечня видов деятельности, по которым разрешено применение специального налогового режима для самозанятых
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2025 года № 994
Вводится в действие с 1 января 2026 года.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 718 Налогового кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень видов деятельности, по которым разрешено применение специального налогового режима для самозанятых.

Өзін-өзі жұмыспен қамтығандарға арналған арнаулы салық режимін қолдануға рұқсат етілген қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 21 қарашадағы № 994 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2026 ж.бастап қолданысқа енгізіледі..
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 718-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған өзін-өзі жұмыспен қамтығандарға арналған арнаулы салық режимін қолдануға рұқсат етілген қызмет түрлерінің тізбесі бекітілсін.

98100
Деятельность домашних хозяйств по производству товаров для собственного потребления
Примечание:
53200 * за исключением прочей почтовой деятельности;
82990 * исключительно по услугам, оказываемым через интернет-платформы.
________________________________

98100
Өзіндік тұтынуы үшін тауарлар өндіру бойынша үй шаруашылықтарының қызметі
Ескертпе:
53200 * өзге пошта қызметін қоспағанда;
82990 * интернет-платформа арқылы көрсетілетін қызметтер бойынша ғана.