Об изменении границ (черты) города Жанаозена Мангистауской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2025 года № 755.
В соответствии со статьей 13 Земельного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с совместным решением Мангистауского областного маслихата от 28 февраля 2025 года № 19/217 и постановлением акимата Мангистауской области от 19 февраля 2025 года № 58 "Об изменении границ города Жанаозен и Каракиянского района Мангистауской области" об изменении границ (черты) города Жанаозена Мангистауской области путем включения части земель Каракиянского района общей площадью 112988,2 гектара в границы (черту) города Жанаозена согласно приложению к настоящему постановлению.

Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 15 қыркүйектегі № 755 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 13-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қарақия ауданының жалпы ауданы 112988,2 гектар болатын жерінің бір бөлігін Жаңаөзен қаласының шекарасына (шегіне) қосу арқылы Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы "Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласы мен Қарақия ауданының шекараларын өзгерту туралы" Маңғыстау облысы мәслихатының 2025 жылғы 28 ақпандағы № 19/217 бірлескен шешіміне және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 19 ақпандағы № 58 қаулысына келісім берілсін.