Об определении юридического лица, оказывающего содействие развитию креативной индустрии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2025 года № 746
В соответствии с подпунктом 1-3) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О культуре" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Корпоративный фонд "Фонд развития креативных индустрий" юридическим лицом, оказывающим содействие развитию креативной индустрии.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

Креативті индустрияны дамытуға жәрдем көрсететін заңды тұлғаны айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 746 қаулысы
"Мәдениет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 1-3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Креативті индустрияларды дамыту қоры" корпоративтік қоры креативті индустрияны дамытуға жәрдем көрсететін заңды тұлға ретінде айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов