О некоторых вопросах компании "Eurasian Resourses Group S.a.r.l."
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 1411.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 8 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления Правительства РК от 06.03.2024 № 151.
1. Разрешить Скляру Роману Васильевичу – Первому заместителю Премьер-Министра Республики Казахстан и Такиеву Мади Токешовичу –Министру финансов Республики Казахстан входить в состав Совета директоров компании "Eurasian Resources Group S.a.r.l." (Люксембург).
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 27.02.2026 № 135.
2. Комитету по государственному имуществу и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов

"Eurasian Resourses Group S.a.r.l." компаниясының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1411 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 8-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 06.03.2024 № 151 қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Роман Васильевич Склярға және Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Мәди Төкешұлы Такиевке "Eurasian Resources Group S.a.r.l." компаниясы (Люксембург) Директорлар кеңесінің құрамына кіруге рұқсат етілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 27.02.2026 № 135 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі С. Ахметов