О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2010 года № 496. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2025 года № 480
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.06. 2025 № 480.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627) следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в графе "Штатная численность аппаратов акимов (ед.)":
в строке "до 1,5" цифру "4" заменить цифрой "5";
в строке "от 1,5 до 3" цифры "4-5" заменить цифрами "5-6";
в строке "от 3 до 5" цифры "5-6" заменить цифрами "6-7";
в строке "от 5 до 10" цифры "6-8" заменить цифрами "7-9";
в строке "от 10 до 20" цифры "8-10" заменить цифрами "9-11";
в строке "свыше 20" цифры "10-12" заменить цифрами "11-13".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 мамырдағы № 496 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 27 маусымдағы № 480 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2025 № 480 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 627-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
"Әкімдер аппараттарының штат саны (бірлік)" деген бағанда:
"1,5-ға дейін" деген жолдағы "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
"1,5-нан 3-ке дейін" деген жолдағы "4-5" деген сандар "5-6" деген сандармен ауыстырылсын;
"3-тен 5-ке дейін" деген жолдағы "5-6" деген сандар "6-7" деген сандармен ауыстырылсын;
"5-тен 10-ға дейін" деген жолдағы "6-8" деген сандар "7-9" деген сандармен ауыстырылсын;
"10-нан 20-ға дейін" деген жолдағы "8-10" деген сандар "9-11" деген сандармен ауыстырылсын;
"20-дан астам" деген жолдағы "10-12" деген сандар "11-13" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов