О реализации Указа Президента Республики Казахстан "О дисциплинарных советах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы в областях, городах Астане и Алматы и внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2005 года N 785. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2025 года № 480
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.06. 2025 № 480.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 1598 "О дисциплинарных советах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы в областях, городах Астане и Алматы и внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 49, ст. 627) следующие изменения:
в Лимитах штатной численности местных исполнительных органов и предельном числе заместителей акимов областей, городов Алматы и Астаны, районов (городов областного значения), утвержденных указанным постановлением:
в графе "Всего, штатная численность* (ед.)":
в строке "Акмолинская" цифры "3548" заменить цифрами "3544";
в строке "Актюбинская" цифры "2670" заменить цифрами "2665";
в строке "Алматинская" цифры "4176" заменить цифрами "4171";
в строке "Атырауская" цифры "1724" заменить цифрами "1720";
в строке "Восточно-Казахстанская" цифры "4485" заменить цифрами "4481";
в строке "Жамбылская" цифры "3020" заменить цифрами "3014";
в строке "Западно-Казахстанская" цифры "2591" заменить цифрами "2586";
в строке "Карагандинская" цифры "3880" заменить цифрами "3874";
в строке "Костанайская" цифры "3816" заменить цифрами "3811";
в строке "Кызылординская" цифры "2039" заменить цифрами "2035";
в строке "Мангистауская" цифры "1164" заменить цифрами "1162";
в строке "Павлодарская" цифры "3183" заменить цифрами "3179";
в строке "Северо-Казахстанская" цифры "3003" заменить цифрами "2998";

"Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттігінiң облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы тәртiптiк кеңестерi және Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығын iске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 шілдедегі N 785 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 27 маусымдағы № 480 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2025 № 480 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгiнiң облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы тәртiптiк кеңестерi және Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 30 маусымдағы
N 1598 Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жергілiктi атқарушы органдардың штат санының лимиттерiн бекiтудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 49, 627-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жергiлiктi атқарушы органдардың штат санының лимиттерi және облыстардың, Алматы және Астана қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкiмдерi орынбасарларының шектi санында:
"Барлығы, штат саны* (бiрлiк)" деген бағанда:
"Ақмола" деген жолдағы "3548" деген сандар "3544" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе" деген жолдағы "2670" деген сандар "2665" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы" деген жолдағы "4176" деген сандар "4171" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау" деген жолдағы "1724" деген сандар "1720" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан" деген жолдағы "4485" деген сандар "4481" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл" деген жолдағы "3020" деген сандар "3014" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан" деген жолдағы "2591" деген сандар "2586" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды" деген жолдағы "3880" деген сандар "3874" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай" деген жолдағы "3816" деген сандар "3811" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда" деген жолдағы "2039" деген сандар "2035" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау" деген жолдағы "1164" деген сандар "1162" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар" деген жолдағы "3183" деген сандар "3179" деген сандармен ауыстырылсын;
"Солтүстiк Қазақстан" деген жолдағы "3003" деген сандар "2998" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Южно-Казахстанская" цифры "4462" заменить цифрами "4456";
в строке "г. Алматы" цифры "1784" заменить цифрами "1777";
в строке "г. Астана" цифры "1001" заменить цифрами "996";
в строке "ИТОГО" цифры "46546" заменить цифрами "46469".
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы:
1) привести свои акты в соответствие с настоящим постановлением;
2) принять в соответствии с законодательством Республики Казахстан меры по сокращению председателей и сотрудников секретариатов дисциплинарных советов областей, городов Астаны и Алматы;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2002 года N 1311 "Некоторые вопросы дисциплинарных советов областей, городов Астаны и Алматы";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2004 года N 556 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2002 года N 1311".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Оңтүстiк Қазақстан" деген жолдағы "4462" деген сандар "4456" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласы" деген жолдағы "1784" деген сандар "1777" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласы" деген жолдағы "1001" деген сандар "996" деген сандармен ауыстырылсын;
"ЖИЫНЫ" деген жолдағы "46546" деген сандар "46469" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi:
1) өздерiнiң кесiмдерiн осы қаулыға сәйкес келтiрсiн;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес облыстардың, Астана және Алматы қалаларының тәртіптік кеңестерінің төрағаларын және хатшылық қызметкерлерiн қысқарту жөнiнде шаралар қабылдасын;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының тәртіптік кеңестерiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 13 желтоқсандағы N 1311 қаулысы ;
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 13 желтоқсандағы N 1311 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 19 мамырдағы
N 556 қаулысы .
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі