О внесении изменения в приложение № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 25 декабря 2023 года № 25.
Высший Евразийский экономический совет решил:
1. Приложение № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, дополнить пунктом 51 следующего содержания:
"51. Определение более короткого или более продолжительного, чем 2 года, срока действия таможенной процедуры временного ввоза (допуска).".
2. Настоящее Решение вступает в силу с даты его официального опубликования.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации

Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне тіркелген № 1 қосымшаға өзгеріс енгізу туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 25 шешімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
1. Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне тіркелген № 1 қосымша мынадай мазмұндағы 51-тармақпен толықтырылсын:
"51. Уақытша әкелу (жіберу) кедендік рәсімінің қолданылу мерзімін 2 жылдан қысқа немесе ұзағырақ мерзімін анықтау.".
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан