О Программе по разработке (внесению изменений, пересмотру) межгосударственных стандартов, в результате применения которых на добровольной основе обеспечивается соблюдение требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности аппаратов, работающих на газообразном топливе" (TP ТС 016/2011), и межгосударственных стандартов, содержащих правила и методы исследований (испытаний) и измерений, в том числе правила отбора образцов, необходимые для применения и исполнения требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности аппаратов, работающих на газообразном топливе" (TP ТС 016/2011) и осуществления оценки соответствия объектов технического регулирования
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 мая 2021 года № 58.
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п.3
В целях реализации принципов, предусмотренных подпунктами 11 и 12 пункта 1 статьи 51 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, и в соответствии с пунктом 7 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:

Оларды қолдану нәтижесінде Кеден одағының "Газ тәрізді отынмен жұмыс істейтін аппараттардың қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 016/2011) техникалық регламенті талаптарының сақталуы ерікті негізде қамтамасыз етілетін мемлекетаралық стандарттарды, және зерттеу (сынау) және өлшеу қағидалары мен әдістерін, оның ішінде Кеден одағының "Газ тәрізді отынмен жұмыс істейтін аппараттардың қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 016/2011) техникалық регламентінің талаптарын қолдану және орындау және техникалық реттеу объектілерінің сәйкестігін бағалауды жүзеге асыру үшін қажетті үлгілерді іріктеу қағидаларын қамтитын мемлекетаралық стандарттарды әзірлеу (өзгерістер енгізу, қайта қарау) жөніндегі бағдарлама туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 25 мамырдағы № 58 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3 т. қараңыз
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 51-бабы 1-тармағының 11 және 12-тармақшаларында көзделген қағидаттарды іске асыру мақсатында және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 7-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:

1. Утвердить прилагаемую Программу по разработке (внесению изменений, пересмотру) межгосударственных стандартов, в результате применения которых на добровольной основе обеспечивается соблюдение требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности аппаратов, работающих на газообразном топливе" (TP ТС 016/2011), и межгосударственных стандартов, содержащих правила и методы исследований (испытаний) и измерений, в том числе правила отбора образцов, необходимые для применения и исполнения требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности аппаратов, работающих на газообразном топливе" (TP ТС 016/2011) и осуществления оценки соответствия объектов технического регулирования.

1.  Қоса беріліп отырған Оларды қолдану нәтижесінде Кеден одағының "Газ тәрізді отынмен жұмыс істейтін аппараттардың қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 016/2011) техникалық регламенті талаптарының сақталуы ерікті негізде қамтамасыз етілетін мемлекетаралық стандарттарды, және зерттеу (сынау) және өлшеу қағидалары мен әдістерін, оның ішінде Кеден одағының "Газ тәрізді отынмен жұмыс істейтін аппараттардың қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 016/2011) техникалық регламентінің талаптарын қолдану және орындау және техникалық реттеу объектілерінің сәйкестігін бағалауды жүзеге асыру үшін қажетті үлгілерді іріктеу қағидаларын қамтитын мемлекетаралық стандарттарды әзірлеу (өзгерістер енгізу, қайта қарау) жөніндегі бағдарлама бекітілсін.

2. Признать утратившим силу Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 апреля 2013 г. № 89 "О программе по разработке (внесению изменений, пересмотру) межгосударственных стандартов, в результате применения которых на добровольной основе обеспечивается соблюдение требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности аппаратов, работающих на газообразном топливе" (TP ТС 016/2011), а также межгосударственных стандартов, содержащих правила и методы исследований (испытаний) и измерений, в том числе правила отбора образцов, необходимые для применения и исполнения требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности аппаратов, работающих на газообразном топливе" (TP ТС 016/2011) и осуществления оценки (подтверждения) соответствия продукции".

2.  Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Оларды қолдану нәтижесінде Кеден одағының "Газ тәрізді отынмен жұмыс істейтін аппараттардың қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 016/2011) техникалық регламенті талаптарының сақталуы ерікті негізде қамтамасыз етілетін мемлекетаралық стандарттарды, сондай-ақ зерттеу (сынау) және өлшеу қағидалары мен әдістерін, оның ішінде Кеден одағының "Газ тәрізді отынмен жұмыс істейтін аппараттардың қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 016/2011) техникалық регламентінің талаптарын қолдану және орындау және және өнімнің сәйкестігін бағалауды (растауды) жүзеге асыру үшін қажетті үлгілерді іріктеу қағидаларын қамтитын мемлекетаралық стандарттарды әзірлеу (өзгерістер енгізу, қайта қарау) жөніндегі бағдарлама" туралы 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 89 шешімінің күші жойылды деп танылсын.

3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович
УТВЕРЖДЕНА
Решением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 25 мая 2021 г. № 58
ПРОГРАММА
по разработке (внесению изменений, пересмотру) межгосударственных стандартов, в результате применения которых на добровольной основе обеспечивается соблюдение требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности аппаратов, работающих на газообразном топливе" (ТР ТС 016/2011), и межгосударственных стандартов, содержащих правила и методы исследований (испытаний) и измерений, в том числе правила отбора образцов, необходимые для применения и исполнения требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности аппаратов, работающих на газообразном топливе" (ТР ТС 016/2011) и осуществления оценки соответствия объектов технического регулирования
п/п
Код МКС
Наименование проекта межгосударственного стандарта.
Виды работ
Элементы технического регламента Евразийского экономического союза
Сроки разработки
Государство – член Евразийского экономического союза – ответственный разработчик
начало
окончание
1
2
3
4
5
6
7
1
27.060.20
Технические требования к приборам, работающим на сжиженном углеводородном газе. Приборы газовые переносные, работающие на сжиженном углеводородном газе.

3.  Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2021 жылғы 25 мамырдағы
№ 58 Шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
Оларды қолдану нәтижесінде Кеден одағының "Газ тәрізді отынмен жұмыс істейтін аппараттардың қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 016/2011) техникалық регламенті талаптарының сақталуы ерікті негізде қамтамасыз етілетін мемлекетаралық стандарттарды, және зерттеу (сынау) және өлшеу қағидалары мен әдістерін, оның ішінде Кеден одағының "Газ тәрізді отынмен жұмыс істейтін аппараттардың қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 016/2011) техникалық регламентінің талаптарын қолдану және орындау және техникалық реттеу объектілерінің сәйкестігін бағалауды жүзеге асыру үшін қажетті үлгілерді іріктеу қағидаларын қамтитын мемлекетаралық стандарттарды әзірлеу (өзгерістер енгізу, қайта қарау) жөніндегі БАҒАДАРЛАМА
р/с
СМС коды
Мемлекетаралық стандарт жобасының атауы. Жұмыс түрлері
Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламентінің элементтері
Әзірлеу мерзімі
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекет жауапты әзірлеуші
басталуы
аяқталуы
1
2
3
4
5
6
7
1
27.060.20

Разработка ГОСТ на основе EN 521:2019+АС:2019
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Беларусь
2
23.040.70
Рукава резиновые и пластмассовые, гибкие трубы и трубные соединения для использования с пропаном, бутаном и их смесями в паровой фазе. Часть 1. Рукава и гибкие трубы.
Разработка ГОСТ на основе
EN 16436-1:2014+A3:2020
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Беларусь
3
23.040.70
Рукава резиновые и пластмассовые, гибкие трубы и трубные соединения для использования с пропаном, бутаном и их смесями в паровой фазе. Часть 2. Трубные соединения. Разработка ГОСТ на основе EN 16436-2:2018
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Беларусь
4
27.060.20
Устройства защиты и управления газовых горелок и аппаратов. Общие требования.
Пересмотр ГОСТ ISO 23550-2015 на основе ISO 23550-2018
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
5
27.060.20
Предохранители и регуляторы для газовых горелок и газосжигательного оборудования. Частные требования. Часть 2. Редукционные клапаны.
Пересмотр ГОСТ ISO 23551-2-2015 на основе ISO 23551-2:2018
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
6
27.060.20
Предохранители и регуляторы для газовых горелок и газосжигательного оборудования. Частные требования. Часть 4. Системы для автоматического отключения клапанов.
Пересмотр ГОСТ ISO 23551-4-2015 на основе ISO 23551-4:2018
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
7
27.060.20
Устройства защиты и управления газовых горелок и аппаратов. Частные требования. Часть 5. Газовые клапаны с ручным управлением.
Разработка ГОСТ на основе
ISO 23551-5:2014
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
8
27.060.20
Устройства защиты и управления газовых горелок и аппаратов. Частные требования. Часть 6. Термоэлектрические средства контроля пламени.
Разработка ГОСТ на основе ISO 23551-6:2014
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
9
27.060.20
Устройства защиты и управления газовых горелок и аппаратов. Частные требования. Часть 8. Многофункциональные управляющие устройства.
Разработка ГОСТ на основе ISO 23551-8:2016
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
10
27.060.20
Устройства защиты и управления газовых горелок и аппаратов. Частные требования. Часть 9. Механические газовые термостаты. Разработка ГОСТ на основе ISO 23551-9:2015
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
11
27.060.20
Устройства защиты и управления газовых горелок и аппаратов. Частные требования. Часть 10. Выпускные клапаны.
Разработка ГОСТ на основе ISO 23551-10:2016

Сұйытылған көмірсутекті газбен жұмыс істейтін аспаптарға қойылатын техникалық талаптар. Сұйытылған көмірсутекті газбен жұмыс істейтін тасымалданатын газды аспаптар. EN 521:2019+АС:2019 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Беларусь Республикасы
2
23.040.70
Резеңке және пластмасса құбыршектері/жеңдер, икемді құбырлар және пропанмен, бутанмен және олардың қоспаларымен бу фазасында пайдалануға арналған құбыр қосылыстары. 1 бөлім. Жеңдер және икемді құбырлар. . EN 16436-1:2014+A3:2020 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Беларусь Республикасы
3
23.040.70
Резеңке және пластмасса жеңдер, икемді құбырлар және пропанмен, бутанмен және олардың қоспаларымен бу фазасында пайдалануға арналған құбыр қосылыстары. 2 бөлім. Құбыр қосылыстары. EN 16436-2:2018 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Беларусь Республикасы
4
27.060.20
Газ жанарғылары мен аппараттарын қорғау және басқару құрылғылары. Жалпы талаптар. ISO 23550-2018 негізінде МемСТ ISO 23550-2015 қайта қарау
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
5
27.060.20
Газ жанарғыларына және газ тұтату жабдығына арналған сақтандырғыштар мен реттегіштер. Жеке талаптар. 2 бөлім. Редукциялық клапандар. ISO ISO 23551-2: 2018 негізінде МемСТ 23551-2-2015 қайта қарау
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
6
27.060.20
Газ жанарғыларына және газды жағу жабдығына арналған сақтандырғыштар мен реттегіштер. Жеке талаптар. 4 бөлім. Клапандарды автоматты түрде ажыратуға арналған жүйелер. ISO 23551-4: 2018 негізінде МемСТ ISO 23551-4:2015 қайта қарау
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
7
27.060.20
Газ жанарғылары мен аппараттарын қорғау және басқару құрылғылары. Жеке талаптар. 5 бөлім. Қолмен басқарылатын газ клапандары. ISO 23551-5:2014 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
8
27.060.20
Газ жанарғылары мен аппараттарын қорғау және басқару құрылғылары. Жеке талаптар. 6 бөлім. Жалынды термоэлектрлік бақылау құралдары. ISO 23551-6:2014 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
9
27.060.20
Газ жанарғылары мен аппараттарын қорғау және басқару құрылғылары. Жеке талаптар. 8 бөлім. Көп функциялы басқару құрылғылары. ISO 23551-8:2016 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
10
27.060.20
Газ жанарғылары мен аппараттарын қорғау және басқару құрылғылары. Жеке талаптар. 9 бөлім. Механикалық газ термостаттары. ISO 23551-9:2015 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
11
27.060.20
Газ жанарғылары мен аппараттарын қорғау және басқару құрылғылары. Жеке талаптар. 10 бөлім. Шығару клапандары. ISO 23551-10: 2016 негізінде МемСТ әзірлеу

статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
12
97.100.20
Нагреватели трубчатые радиационные газовые потолочные
с одной горелкой,
не предназначенные для бытового применения. Часть 2. Рациональное использование энергии.
Разработка ГОСТ на основе ЕN 416:2019
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
13
97.100.20
Нагреватели ленточные радиационные потолочные газовые и системы трубчатых радиационных нагревателей непрерывного действия с несколькими горелками. Безопасность и энергетическая эффективность.
Разработка ГОСТ на основе EN 17175:2019

4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
12
97.100.20
Тұрмыстық қолдануға арналмаған бір оттығы бар құбырлы радиациялық газды төбелік жылытқыштар. 2 бөлім. Энергияны ұтымды пайдалану. ЕN 416:2019 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
13
97.100.20
Таспалы радиациялық төбелік газ жылытқыштары және бірнеше қыздырғыштары бар үздіксіз жұмыс істейтін құбырлы радиациялық жылытқыштар жүйелері. Қауіпсіздік және энергия тиімділігі. EN 17175:2019 негізінде МемСТ әзірлеу

статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
14
27.080
91.140.30
Газовые сорбционные приборы для отопления и/или охлаждения с чистой тепловой мощностью не более 70 кВт. Часть 1. Термины и определения.
Разработка ГОСТ на основе СТ РК EN 12309-1-2020
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
15
27.080
91.140.30
Газовые сорбционные приборы для отопления и/или охлаждения
с чистой тепловой мощностью не более 70 кВт. Часть 2. Безопасность.
Разработка ГОСТ на основе СТ РК EN 12309-2-2020
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
16
27.080
91.140.30
Приборы газовые сорбционные для обогрева и/или охлаждения с номинальной тепловой мощностью до 70 кВт. Часть 3. Условия испытаний.
Разработка ГОСТ на основе EN 12309-3:2014
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
17
27.080
91.140.30
Приборы газовые сорбционные для обогрева и/или охлаждения с номинальной тепловой мощностью до 70 кВт. Часть 4. Методы испытаний.
Разработка ГОСТ на основе EN 12309-4:2014
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
18
27.080
91.140.30
Приборы газовые сорбционные для обогрева и/или охлаждения с номинальной тепловой мощностью до 70 кВт. Часть 5. Требования. Разработка ГОСТ на основе EN 12309-5:2014
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
19
27.080
91.140.30
Приборы газовые сорбционные для обогрева и/или охлаждения с номинальной тепловой мощностью до 70 кВт. Часть 6. Расчет сезонных эксплуатационных показателей. Разработка ГОСТ на основе EN 12309-6:2014
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
20
27.080
91.140.30
Приборы газовые сорбционные для обогрева и/или охлаждения с номинальной тепловой мощностью до 70 кВт. Часть 7. Особые требования к гибридным приборам. Разработка ГОСТ на основе EN 12309-7:2014

4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
14
27.080 91.140.30
Таза жылу қуаты 70 кВт аспайтын жылытуға және/немесе салқындатуға арналған газ сорбциялық аспаптар. 1 бөлім. Терминдер мен анықтамалар. ҚР СТ EN 12309-1-2020 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
15
27.080 91.140.30
Таза жылу қуаты 70 кВт аспайтын жылытуға және/немесе салқындатуға арналған газ сорбциялық аспаптар. 2 бөлім. Қауіпсіздік. ҚР СТ EN 12309-2-2020 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
16
27.080 91.140.30
Номиналды жылу қуаты 70 кВт дейін жылытуға және/немесе салқындатуға арналған газды сорбциялық аспаптар. 3 бөлім. Сынақ шарттары.
EN 12309-3:2014 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
17
27.080 91.140.30
Номиналды жылу қуаты 70 кВт дейін жылытуға және/немесе салқындатуға арналған газды сорбциялық аспаптар. 4 бөлім. Сынау әдістері. EN 12309-4:2014 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
18
27.080 91.140.30
Номиналды жылу қуаты 70 кВт дейін жылытуға және/немесе салқындатуға арналған газды сорбциялық аспаптар. 5 бөлім. Талаптар. EN 12309-5:2014 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
19
27.080 91.140.30
Номиналды жылу қуаты 70 кВт дейін жылытуға және/немесе салқындатуға арналған газды сорбциялық аспаптар. 6 бөлім. Маусымдық пайдалану көрсеткіштерін есептеу. EN 12309-6:2014 негізінде МЕМСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
20
27.080 91.140.30
Номиналды жылу қуаты 70 кВт дейін жылытуға және/немесе салқындатуға арналған газды сорбциялық аспаптар. 6 бөлім. Маусымдық пайдалану көрсеткіштерін есептеу. EN 12309-6:2014 негізінде МемСТ әзірлеу

статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
21
23.060.40
Регуляторы давления и связанные с ними предохранительные устройства для газовых приборов. Часть 1. Регуляторы давления с давлением на входе до 500 кПа включительно.
Разработка ГОСТ на основе EN 88-1:2011+А1:2016
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
22
23.060.40
Регуляторы давления и связанные с ними предохранительные устройства для газовых приборов. Часть 2. Регуляторы давления с давлением на входе от 50 кПа до 0,5 мПа включительно.
Разработка ГОСТ на основе СТ РК EN 88-2-2014
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
23
97.100.20
Бытовые и небытовые газовые принудительно конвективные воздухонагреватели для обогрева помещений мощностью не более 300 кВт.
Разработка ГОСТ на основе EN 17082:2019
статья 4
2022 год
2024
год
Республика Казахстан
24
91.140.10
Газовые мгновенные водонагреватели для производства бытовой горячей воды.
Разработка ГОСТ на основе EN 26:2015
статья 4
2022 год
2024 год
Республика Казахстан
25
97.040.20
Технические требования к приборам, работающим на сжиженном углеводородном газе. Автономные плиты со встроенным грилем для использования вне помещений.
Разработка ГОСТ на основе EN 484:2019/AC:2020
статья 4
2022 год
2024 год
Российская Федерация
26
97.040.20
Технические требования к приборам, работающим на сжиженном углеводородном газе. Горелки многоцелевые для использования вне помещений.
Разработка ГОСТ на основе EN 497:1997
статья 4
2022 год
2024 год
Российская Федерация
27
97.040.20
Технические требования к приборам, работающим на сжиженном углеводородном газе. Барбекю для использования вне помещений, включая контактные грили.
Разработка ГОСТ на основе EN 498:2012
статья 4
2022 год
2024 год
Российская Федерация
28
83.140.50
Материалы резиновые для уплотнителей и мембран газовых приборов и оборудования. Технические условия.
Разработка ГОСТ на основе EN 549:2019
статья 4
2022 год
2024 год
Российская Федерация

4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
21
23.060.40
Газ аспаптарына арналған қысымды реттегіштер және олармен байланысты сақтандырғыш құрылғылар. 1 бөлім. Кірістегі қысымы 500 кПа дейінгі қысымды реттегіштерді қоса алғанда. EN 88-1:2011+A1:2016 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
22
23.060.40
Газ аспаптарына арналған қысымды реттегіштер және олармен байланысты сақтандырғыш құрылғылар. 2 бөлім. Кірістегі қысымы 50 кПа-дан 0,5 мПа-ға дейінгі қысымды реттегіштер. ҚР СТ EN 88-2-2014 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
23
97.100.20
Қуаты 300 кВт-тан аспайтын үй-жайларды жылытуға арналған тұрмыстық және тұрмыстық емес газды мәжбүрлі конвективті ауа жылытқыштар. EN 17082:2019 негізінде МЕМСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
24
91.140.10
Тұрмыстық ыстық суды өндіруге арналған газ лездік Су жылытқыштар. EN 26:2015 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Қазақстан Республикасы
25
97.040.20
Сұйытылған көмірсутекті газбен жұмыс істейтін аспаптарға қойылатын техникалық талаптар. Үйден тыс жерде пайдалануға арналған кіріктірілген гриль бар автономды плиталар. EN 484:2019/AC:2020 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
26
97.040.20
Сұйытылған көмірсутекті газбен жұмыс істейтін аспаптарға қойылатын техникалық талаптар. Оттықтар көп мақсатты пайдалану үшін үй-жайлардан тыс. EN 497:1997 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
27
97.040.20
Сұйытылған көмірсутекті газбен жұмыс істейтін аспаптарға қойылатын техникалық талаптар. Жанасатын грильдерді қоса алғанда, үй-жайлардан тыс пайдалануға арналған барбекю. EN 498:2012 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы
28
83.140.50
Газ аспаптары мен жабдықтардың тығыздағыштары мен мембраналарына арналған резеңке материалдар. Техникалық шарттар. EN 549:2019 негізінде МемСТ әзірлеу
4-бап
2022 жыл
2024 жыл
Ресей Федерациясы