2. В абзаце втором сноски со знаком "*" слова "Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 10 декабря 2014 г. № 113" заменить словами "Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 апреля 2020 г. № 62".

2. Сілтеменің "*" белгісі бар екінші абзацындағы "Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 113 шешімі" деген сөздер "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 62 шешімі" деген сөздермен ауыстырылсын.