О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза и Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 6 октября 2015 года № 129.
В соответствии с подпунктом 15 пункта 43 и пунктом 48 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в решения Комиссии Таможенного союза и Коллегии Евразийской экономической комиссии изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии А. Слепнев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 6 октября 2015 г. № 129
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в решения Комиссии Таможенного союза
и Коллегии Евразийской экономической комиссии
1. В Инструкции о порядке заполнения декларации на товары, утвержденной Решением Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 257:
а) в пункте 6:
абзац восемнадцатый после слова "В" дополнить словами "Кыргызской Республике и";
абзац двадцать первый после слов "используемом в" дополнить словами "Кыргызской Республике и";
б) в пункте 15:
абзац второй (после таблицы) подпункта 4 после слова "В" дополнить словами "Кыргызской Республике и";
в подпункте 8:
абзац шестнадцатый (после таблицы) после слова "единица" дополнить словами "(код административно-территориальной единицы в соответствии с государственным классификатором системы обозначений объектов административно-территориальных и территориальных единиц (ГК СОАТЕ) - для Кыргызской Республики)";
после абзаца двадцать третьего (после таблицы) дополнить абзацем следующего содержания:
"в Кыргызской Республике - идентификационный налоговый номер налогоплательщика (ИНН), присвоенный получателю в соответствии с законодательством Кыргызской Республики, если получателем является юридическое лицо или физическое лицо, зарегистрированное в качестве индивидуального предпринимателя в соответствии с законодательством Кыргызской Республики, либо персональный идентификационный номер (ПИН), если получателем является физическое лицо, осуществляющее коммерческую деятельность на территории Кыргызской Республики и не зарегистрированное в качестве индивидуального предпринимателя;";
после абзаца двадцать шестого (после таблицы) дополнить абзацем следующего содержания:
"в Кыргызской Республике - код Общереспубликанского классификатора предприятий и организаций (ОКПО) для юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;";
в подпункте 9:
абзац одиннадцатый (после таблицы) изложить в следующей редакции:
"для физического лица, не являющегося индивидуальным предпринимателем, - фамилия, имя, отчество физического лица и его место жительства (краткое название страны в соответствии с классификатором стран мира, административно-территориальная единица (код административно-территориальной единицы в соответствии с государственным классификатором системы обозначений объектов административно-территориальных и территориальных единиц (ГК СОАТЕ) - для Кыргызской Республики), населенный пункт, улица, номер дома и квартиры), сведения о документе, удостоверяющем личность (наименование документа - для Российской Федерации), серия и номер документа, дата его выдачи, идентификационный номер (при наличии) либо номерной знак общественных услуг (НЗОУ) или номер справки об отсутствии такого знака (для Республики Армения).";
после абзаца пятнадцатого (после таблицы) дополнить абзацем следующего содержания:
"в Кыргызской Республике - идентификационный налоговый номер налогоплательщика (ИНН), присвоенный получателю в соответствии с законодательством Кыргызской Республики, если получателем является юридическое лицо или физическое лицо, зарегистрированное в качестве индивидуального предпринимателя в соответствии с законодательством Кыргызской Республики, либо персональный идентификационный номер (ПИН), если получателем является физическое лицо, осуществляющее коммерческую деятельность на территории Кыргызской Республики и не зарегистрированное в качестве индивидуального предпринимателя;";
после абзаца восемнадцатого (после таблицы) дополнить абзацем следующего содержания:
"в Кыргызской Республике - код Общереспубликанского классификатора предприятий и организаций (ОКПО) для юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;";
в подпункте 12:
абзац пятый (после таблицы) изложить в следующей редакции:
"для физического лица, не являющегося индивидуальным предпринимателем, - фамилия, имя, отчество физического лица и его место жительства (краткое название страны в соответствии с классификатором стран мира, административно-территориальная единица (код административно-территориальной единицы в соответствии с государственным классификатором системы обозначений объектов административно-территориальных и территориальных единиц (ГК СОАТЕ) - для Кыргызской Республики), населенный пункт, улица, номер дома и квартиры), адрес электронной почты (при наличии) (для Республики Беларусь), сведения о документе, удостоверяющем личность (наименование документа - для Российской Федерации), серия и номер документа, дата его выдачи, идентификационный номер (при наличии) либо номерной знак общественных услуг (НЗОУ) или номер справки об отсутствии такого знака (для Республики Армения).";
после абзаца девятого (после таблицы) дополнить абзацем следующего содержания:
"в Кыргызской Республике - идентификационный налоговый номер налогоплательщика (ИНН), присвоенный получателю в соответствии с законодательством Кыргызской Республики, если получателем является юридическое лицо или физическое лицо, зарегистрированное в качестве индивидуального предпринимателя в соответствии с законодательством Кыргызской Республики, либо персональный идентификационный номер (ПИН), если получателем является физическое лицо, осуществляющее коммерческую деятельность на территории Кыргызской Республики и не зарегистрированное в качестве индивидуального предпринимателя;";
после абзаца двенадцатого (после таблицы) дополнить абзацем следующего содержания:
"в Кыргызской Республике - код Общереспубликанского классификатора предприятий и организаций (ОКПО) для юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;";
абзац первый (после таблицы) подпункта 22 после слов "Республики Казахстан" дополнить словами ", Кыргызской Республики";
в подпункте 27:
в абзаце девятом (после таблицы) слова "или Республики Казахстан" заменить словами ", Республики Казахстан или Кыргызской Республики";
в абзаце двенадцатом (после таблицы) слова "или Республике Казахстан" заменить словами ", Республике Казахстан или Кыргызской Республике";

Кеден одағы Комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 6 қазандағы № 129 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 43-тармағының 15-тармақшасына және 48-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Кеден одағы Комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының
міндетін уақытша атқарушы
А. Слепнев
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2015 жылғы 6 қазандағы
№ 129 шешіміне
ҚОСЫМША
Кеден одағы Комиссиясы мен Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 257 шешімімен бекітілген Тауарларға декларация толтыру тәртібі туралы нұсқаулықта:
а) 6-тармақта:
он сегізінші абзац "Ресей" деген сөздің алдынан "Қырғыз Республикасында және" деген сөздермен толықтырылсын;
жиырма бірінші абзац "Ресей" деген сөздің алдынан "Қырғыз Республикасында және" деген сөздермен толықтырылсын;
б) 15-тармақта:
4-тармақшаның екінші абзацы (кестеден кейін) "Ресей" деген сөздің алдынан "Қырғыз Республикасында және" деген сөздермен толықтырылсын;
8-тармақшада:
он алтыншы абзац (кестеден кейін) "бірлік" деген сөзден кейін "(Қырғыз Республикасы үшін – Әкімшілік-аумақтық және аумақтық бірліктер объектілері белгіленімдері жүйесінің мемлекеттік сыныптауышына (ӘААБ МС) сәйкес әкімшілік-аумақтық бірлік коды)" деген сөздермен толықтырылсын;
жиырма үшінші абзацтан кейін (кестеден кейін) мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қырғыз Республикасында егер алушы Қырғыз Республикасының заңнамасына сәйкес дара кәсіпкер ретінде тіркелген заңды тұлға немесе жеке тұлға болып табылса, Қырғыз Республикасының заңнамасына сәйкес алушыға берілген салық төлеушінің сәйкестендіру салық нөмірі (ССН) не егер алушы Қырғыз Республикасының аумағында коммерциялық қызметті жүзеге асыратын және дара кәсіпкер ретінде тіркелмеген жеке тұлға болып табылса, дербес сәйкестендіру нөмірі (ДСН);";
жиырма алтыншы абзацтан кейін (кестеден кейін) мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қырғыз Республикасында заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлер үшін Кәсіпорындар мен ұйымдардың жалпыреспубликалық сыныптауышының (КҰЖС) коды;";
9-тармақшада:
он бірінші абзац (кестеден кейін) мынадай редакцияда жазылсын:
"дара кәсіпкер болып табылмайтын жеке тұлға үшін (әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің қысқаша атауы, жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты және тұрғылықты жері (Қырғыз Республикасы үшін – әкімшілік-аумақтық және аумақтық бірліктер объектілері белгіленімдері жүйесінің мемлекеттік сыныптауышына (ӘААБ МС) сәйкес әкімшілік-аумақтық бірлік коды), елді мекен, көше, үйдің және пәтердің нөмірі), жеке басты куәландыратын құжат туралы мәліметтер (Ресей Федерациясы үшін – құжаттың атауы), құжаттың сериясы мен нөмірі, оның берілген күні, сәйкестендіру нөмірі (бар болған кезде) не қоғамдық қызметтер көрсетудің нөмірлік белгісі (ҚҚНБ) немесе мұндай белгінің жоқтығы туралы анықтаманың нөмірі (Армения Республикасы үшін).";
он бесінші абзацтан кейін (кестеден кейін) мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қырғыз Республикасында егер алушы Қырғыз Республикасының заңнамасына сәйкес дара кәсіпкер ретінде тіркелген заңды тұлға немесе жеке тұлға болып табылса, Қырғыз Республикасының заңнамасына сәйкес алушыға берілген салық төлеушінің сәйкестендіру салық нөмірі (ССН) не егер алушы Қырғыз Республикасының аумағында коммерциялық қызметті жүзеге асыратын және дара кәсіпкер ретінде тіркелмеген жеке тұлға болып табылса, дербес сәйкестендіру нөмірі (ДСН);";
он сегізінші абзацтан кейін (кестеден кейін) мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қырғыз Республикасында заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлер үшін Кәсіпорындар мен ұйымдардың жалпыреспубликалық сыныптауышының (КҰЖС) коды;";
12-тармақшада:
бесінш абзац (кестеден кейін) мынадай редакцияда жазылсын:
"дара кәсіпкер болып табылмайтын жеке тұлға үшін (әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің қысқаша атауы, жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты және тұрғылықты жері (Қырғыз Республикасы үшін – әкімшілік-аумақтық және аумақтық бірліктер объектілері белгіленімдері жүйесінің мемлекеттік сыныптауышына (ӘААБ МС) сәйкес әкімшілік-аумақтық бірлік коды), елді мекен, көше, үйдің және пәтердің нөмірі), электрондық поштаның мекенжайы (бар болған кезде) (Беларусь Республикасы үшін), жеке басты куәландыратын құжат туралы мәліметтер (Ресей Федерациясы үшін – құжаттың атауы), құжаттың сериясы мен нөмірі, оның берілген күні, сәйкестендіру нөмірі (болған кезде) не қоғамдық көрсетілетін қызметтердің нөмірлік белгісі (ҚҚНБ) немесе мұндай белгінің жоқтығы туралы анықтаманың нөмірі (Армения Республикасы үшін).";
тоғызыншы абзацтан кейін (кестеден кейін) мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қырғыз Республикасында егер алушы Қырғыз Республикасының заңнамасына сәйкес дара кәсіпкер ретінде тіркелген заңды тұлға немесе жеке тұлға болып табылса, Қырғыз Республикасының заңнамасына сәйкес алушыға берілген салық төлеушінің сәйкестендіру салық нөмірі (ССН) не егер алушы Қырғыз Республикасының аумағында коммерциялық қызметті жүзеге асыратын және дара кәсіпкер ретінде тіркелмеген жеке тұлға болып табылса, дербес сәйкестендіру нөмірі (ДСН);";
он екінші абзацтан кейін (кестеден кейін) мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қырғыз Республикасында заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлер үшін Кәсіпорындар мен ұйымдардың жалпыреспубликалық сыныптауышының (КҰЖС) коды;";
22-тармақшаның бірінші абзацы (кестеден кейін) "Қазақстан Республикасы" деген сөздерден кейін ", Қырғыз Республикасы" деген сөздермен толықтырылсын;
27-тармақшада:
тоғызыншы абзацтағы (кестеден кейін) "немесе Қазақстан Республикасы" деген сөздер ", Қазақстан Республикасы немесе Қырғыз Республикасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы (кестеден кейін) "немесе Қазақстан Республикасында" деген сөздер ", Қазақстан Республикасында немесе Қырғыз Республикасында" деген сөздермен ауыстырылсын;

в абзаце четырнадцатом (после таблицы) слова "или "39852300" заменить словами ", "39852300" или "41710302";
в подпункте 29:
в абзаце шестнадцатом (после таблицы) слово "ввозимых" заменить словом "перевозимых";
абзац шестой (после таблицы) подпункта 31 после слова "в" дополнить словами "Кыргызской Республике и";
абзац четвертый (после таблицы) подпункта 32 после слова "В" дополнить словами "Кыргызской Республике и";
абзац восьмой (после таблицы) подпункта 34 после слов "в Республике Казахстан" дополнить словами "и Кыргызской Республике";
абзац двенадцатый (после таблицы) подпункта 36 после слова "В" дополнить словами "Кыргызской Республике и";
подпункт 38 после абзаца пятого (после таблицы) дополнить абзацем следующего содержания:
"В Кыргызской Республике при подаче полной ДТ в графе указываются регистрационный номер периодической или временной ДТ, а также регистрационный номер ДТ для товаров, перемещаемых в несобранном или разобранном виде, в том числе некомплектном или незавершенном виде, и через знак разделителя "/" порядковый номер этого товара из первого подраздела графы 32 предшествующей ДТ.";
абзац первый (после таблицы) подпункта 40 после слов "в Республике Беларусь" дополнить словами "и Кыргызской Республике";
в подпункте 45:
абзац третий (после таблицы) после слов "Республике Беларусь" дополнить словами ", Кыргызской Республике";
абзацы девятнадцатый и двадцать второй (после таблицы) после слов "в Республике Казахстан" дополнить словами ", Кыргызской Республике";
абзац двадцать седьмой (после таблицы) после слова "в" дополнить словами "Кыргызской Республике и";
абзац сорок второй (после таблицы) после слов "в Республике Казахстан" дополнить словами ", Кыргызской Республике";
в подпункте 46:
абзац шестой (после таблицы) после слова "в" дополнить словами "Кыргызской Республике и";
в абзаце восемнадцатом (после таблицы) слова "пунктом 44 настоящей Инструкции" заменить словами "Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10 декабря 2013 г. № 289";
последний абзац (после таблицы) подпункта 48 после слов "Республике Казахстан" дополнить словами ", Кыргызской Республике";
в) в пункте 18:
в подпункте 2:
абзац шестнадцатый (после таблицы) после слова "единица" дополнить словами "(код административно-территориальной единицы в соответствии с государственным классификатором системы обозначений объектов административно-территориальных и территориальных единиц (ГК СОАТЕ) - для Кыргызской Республики)";
после абзаца двадцать третьего (после таблицы) дополнить абзацем следующего содержания:
"в Кыргызской Республике - идентификационный налоговый номер налогоплательщика (ИНН), присвоенный получателю в соответствии с законодательством Кыргызской Республики, если получателем является юридическое лицо или физическое лицо, зарегистрированное в качестве индивидуального предпринимателя в соответствии с законодательством Кыргызской Республики, либо персональный идентификационный номер (ПИН), если получателем является физическое лицо, осуществляющее коммерческую деятельность на территории Кыргызской Республики и не зарегистрированное в качестве индивидуального предпринимателя;";
после абзаца двадцать шестого (после таблицы) дополнить абзацем следующего содержания:
"в Кыргызской Республике - код Общереспубликанского классификатора предприятий и организаций (ОКПО) для юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;";
абзац третий (после таблицы) подпункта 17 после слов "Республике Казахстан" дополнить словами ", Кыргызской Республике";
абзац третий (после таблицы) подпункта 18 после слов "В Республике Казахстан" дополнить словами ", Кыргызской Республике";
г) в пункте 43:
в подпункте 1:
после абзаца четвертого дополнить абзацем следующего содержания:
"При декларировании товаров в Республике Армения указывается двухзначный код таможенного органа, зарегистрировавшего ДТ, в соответствии с классификатором таможенных органов, применяемым в Республике Армения.";
в абзаце пятом слова "и Республике Казахстан" заменить словами ", Республике Казахстан и Кыргызской Республике";
после абзаца десятого дополнить абзацем следующего содержания:

он төртінші абзацтағы (кестеден кейін) "немесе "39852300" деген сөздер ","39852300" немесе "41710302" деген сөздермен ауыстырылсын;
29-тармақшада:
он екінші абзац (кестеден кейін) "Қазақстан" деген сөздің алдынан "Қырғыз Республикасында және" деген сөздермен толықтырылсын;
он үшінші абзац (кестеден кейін) "Қазақстан Республикасында" деген сөздерден кейін "және Қырғыз Республикасында" деген сөздермен толықтырылсын;
он алтыншы абзацтағы (кестеден кейін) "әкелінетін" деген сөз "тасымалданатын" деген сөзбен ауыстырылсын;
31-тармақшаның алтыншы абзацы (кестеден кейін) "Ресей" деген сөздің алдынан "Қырғыз Республикасында және" деген сөздермен толықтырылсын;
32-тармақшаның төртінші абзацы (кестеден кейін) "Ресей" деген сөздің алдынан "Қырғыз Республикасында және" деген сөздермен толықтырылсын;
34-тармақшаның сегізінші абзацы (кестеден кейін) "Қазақстан Республикасында" деген сөздерден кейін "және Қырғыз Республикасында" деген сөздермен толықтырылсын;
36-тармақшаның он екінші абзацы (кестеден кейін) "Ресей" деген сөздің алдынан "Қырғыз Республикасында және" деген сөздермен толықтырылсын;
38-тармақша бесінші абзацтан кейін (кестеден кейін) мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қырғыз Республикасында толық ТД беру кезінде кезеңдік немесе уақытша ТД тіркеу нөмірі, сондай-ақ жиналмаған немесе шашыраңқы түрдегі, соның ішінде жинақталмаған немесе аяқталмаған түрдегі тауарларға арналған ТД тіркеу нөмірі және "/" бөлгіш белгісі арқылы алдыңғы ТД 32-графасының бірінші кіші бөлімінен осы тауардың реттік нөмірі көрсетіледі.";
39-тармақшаның жетінші абзацы (кестеден кейін) "Беларусь Республикасында" деген сөздерден кейін "және Қырғыз Республикасында" деген сөздермен толықтырылсын;
40-тармақшаның бірінші абзац (кестеден кейін) "Беларусь Республикасында" деген сөздерден кейін "және Қырғыз Республикасында" деген сөздермен толықтырылсын;
45-тармақшада:
үшінші абзац (кестеден кейін) "Беларусь Республикасында" деген сөздерден кейін ", Қырғыз Республикасында" деген сөздермен толықтырылсын;
он тоғызыншы және жиырма екінші абзацтар (кестеден кейін) "Қазақстан Республикасында" деген сөздерден кейін ", Қырғыз Республикасында" деген сөздермен толықтырылсын;
жиырма жетінші абзац (кестеден кейін) "Ресей" деген сөзден кейін "Қырғыз Республикасында және" деген сөздермен толықтырылсын;
қырық екінші абзац (кестеден кейін) "Қазақстан Республикасында" деген сөздерден кейін ", Қырғыз Республикасында" деген сөздермен толықтырылсын;
46-тармақшада:
алтыншы абзац (кестеден кейін) "Ресей" деген сөздің алдынан "Қырғыз Республикасында және" деген сөздермен толықтырылсын;
он сегізінші абзацтағы (кестеден кейін) "осы Нұсқаулықтың 44-тармағында" деген сөздер "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 289 шешімінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
48-тармақшаның соңғы абзацы (кестеден кейін) "Қазақстан Республикасында" деген сөздерден кейін ", Қырғыз Республикасында" деген сөздермен толықтырылсын;
в) 18-тармақта:
2-тармақшада:
он алтыншы абзац (кестеден кейін) "бірлік" деген сөзден кейін "(Қырғыз Республикасы үшін – әкімшілік-аумақтық және аумақтық бірліктер объектілері белгіленімдері жүйесінің мемлекеттік сыныптауышына (ӘААБ МС) сәйкес әкімшілік-аумақтық бірлік коды)" деген сөздермен толықтырылсын;
жиырма үшінші абзацтан кейін (кестеден кейін) мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қырғыз Республикасында егер алушы Қырғыз Республикасының заңнамасына сәйкес дара кәсіпкер ретінде тіркелген заңды тұлға немесе жеке тұлға болып табылса, Қырғыз Республикасының заңнамасына сәйкес алушыға берілген салық төлеушінің сәйкестендіру салық нөмірі (ССН) не егер алушы Қырғыз Республикасының аумағында коммерциялық қызметті жүзеге асыратын және дара кәсіпкер ретінде тіркелмеген жеке тұлға болып табылса, дербес сәйкестендіру нөмірі (ДСН);";
жиырма алтыншы абзацтан кейін (кестеден кейін) мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қырғыз Республикасында заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлер үшін Кәсіпорындар мен ұйымдардың жалпыреспубликалық сыныптауышының (КҰЖС) коды;";
17-тармақшаның үшінші абзацы (кестеден кейін) "Қазақстан Республикасында" деген сөздерден кейін ", Қырғыз Республикасында" деген сөздермен толықтырылсын;
18-тармақшаның үшінші абзацы (кестеден кейін) "Қазақстан Республикасында" деген сөздерден кейін ", Қырғыз Республикасында" деген сөздермен толықтырылсын;
г) 43-тармақта:
1-тармақшада:
төртінші абзацтан кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Армения Республикасында тауарларды декларациялау кезінде Армения Республикасында қолданылатын кеден органдары сыныптауышына сәйкес ТД тіркеген кеден органының екі мәнді коды көрсетіледі.";
бесінші абзацтағы "және Қазақстан Республикасында" деген сөздер ", Қазақстан Республикасында және Қырғыз Республикасында" деген сөздермен ауыстырылсын;
оныншы абзацтан кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

13. В Инструкции по заполнению формы корректировки декларации на товары, утвержденной Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10 декабря 2013 г. № 289:
а) пункт 7 после слов "Республике Казахстан" дополнить словами ", Кыргызской Республике";
б) абзац шестой (после таблицы) подпункта 9 пункта 10 после слова "в" дополнить словами "Кыргызской Республике и".

13. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 289 шешімімен бекітілген Тауарларға декларацияны түзету нысанын толтыру жөніндегі нұсқаулықта:
а) 7-тармақ "Қазақстан Республикасында" деген сөздерден кейін ", Қырғыз Республикасында" деген сөздермен толықтырылсын;
б) 10-тармақтың 9-тармақшасының алтыншы абзацы (кестеден кейін) "Ресей" деген сөздің алдынан "Қырғыз Республикасында және" деген сөздермен толықтырылсын.