1701 13 103 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 103 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 103 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 901 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 901 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 901 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 901 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 901 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 902 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 902 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 326,28 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 902 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 326,29 доллара США за 1 т, но не более 365,97 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 902 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 365,98 доллара США за 1 т, но не более 405,65 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 902 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 405,66 доллара США за 1 т, но не более 445,33 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 902 6
– – – – – при среднемесячной цене не менее 445,34 доллара США за 1 т, но не более 485,02 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 902 7
– – – – – при среднемесячной цене не менее 485,03 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 903 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 13 903 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже

1701131033
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
361,56 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701131034
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
396,83 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701131035
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
396,84 АҚШ долларынан кем емес орташа айлық баға кезінде
1701139011
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
286,60 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701139012
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
324,08 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701139013
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
361,56 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701139014
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
396,83 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701139015
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
396,84 АҚШ долларынан кем емес орташа айлық баға кезінде
1701139021
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
286,60 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701139022
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
326,28 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701139023
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
326,29 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
365,97 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701139024
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға 365,98 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
405,65 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701139025
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
405,66 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
445,33 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701139026
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
445,34 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
485,02 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701139027
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға 485,03 АҚШ долларынан кем емес орташа айлық баға кезінде
1701139031
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
286,60 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701139032
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
324,08 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде

1701 14 903 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 14 903 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 14 903 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 91 001 1
– – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 91 001 2
– – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 91 001 3
– – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 91 001 4
– – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 91 001 5
– – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 91 002 1
– – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 91 002 2
– – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 326,28 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 91 002 3
– – – – при среднемесячной цене не менее 326,29 доллара США за 1 т, но не более 365,97 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 91 002 4
– – – – при среднемесячной цене не менее 365,98 доллара США за 1 т, но не более 405,65 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 91 002 5
– – – – при среднемесячной цене не менее 405,66 доллара США за 1 т, но не более 445,33 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 91 002 6
– – – – при среднемесячной цене не менее 445,34 доллара США за 1 т, но не более 485,02 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 91 002 7
– – – – при среднемесячной цене не менее 485,03 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 91 003 1
– – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701 91 003 2
– – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже

1701149033
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
361,56 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701149034
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
396,83 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701149035
– – – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
396,84 АҚШ долларынан кем емес орташа айлық баға кезінде
1701910011
– – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
286,60 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701910012
– – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
324,08 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701910013
– – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
361,56 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701910014
– – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
396,83 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701910015
– – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
396,84 АҚШ долларынан кем емес орташа айлық баға кезінде
1701910021
– – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
286,60 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701910022
– – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
326,28 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701910023
– – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
326,29 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
365,97 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701910024
– – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
365,98 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
405,65 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701910025
– – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
405,66 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға
445,33 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701910026
– – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға 445,34 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға 485,02 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701910027
– – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
485,03 АҚШ долларынан кем емес орташа айлық баға кезінде
1701910031
– – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға
286,60 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде
1701910032
– – – – Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тоннаға 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 тоннаға 324,08 АҚШ долларынан көп емес орташа айлық баға кезінде

5205 12 000 0
– – линейной плотности менее 714,29 дтекс, но не менее 232,56 дтекс (выше 14 метрического номера, но не выше 43 метрического номера)
5205 13 000 0
– – линейной плотности менее 232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но не выше 52 метрического номера)
5205 14 000 0
– – линейной плотности менее 192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но не выше 80 метрического номера)
5205 15 100 0
– – – линейной плотности менее 125 дтекс, но не менее 83,33 дтекс (выше 80 метрического номера, но не выше 120 метрического номера)
5205 15 900 0
– – – линейной плотности менее 83,33 дтекс (выше 120 метрического номера)
5205 21 000 0
– – линейной плотности 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера)
5205 22 000 0
– – линейной плотности менее 714,29 дтекс, но не менее 232,56 дтекс (выше 14 метрического номера, но не выше 43 метрического номера)
5205 23 000 0
– – линейной плотности менее 232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но не выше 52 метрического номера)
5205 24 000 0
– – линейной плотности менее 192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но не выше 80 метрического номера)
5205 26 000 0
– – линейной плотности менее 125 дтекс, но не менее 106,38 дтекс (выше 80 метрического номера, но не выше 94 метрического номера)
5205 27 000 0
– – линейной плотности менее 106,38 дтекс, но не менее 83,33 дтекс (выше 94 метрического номера, но не выше 120 метрического номера)
5205 28 000 0
– – линейной плотности менее 83,33 дтекс (выше 120 метрического номера)
5205 31 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера для однониточной пряжи)
5205 32 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 714,29 дтекс, но не менее 232,56 дтекс (выше 14 метрического номера, но не выше 43 метрического номера для однониточной пряжи)
5205 33 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но не выше 52 метрического номера для однониточной пряжи)
5205 34 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но не выше 80 метрического номера для однониточной пряжи)
5205 35 000 0

5205 12 000 0
– – – желілік тығыздығы 714,29 дтекстен төмен, бірақ 232,56 дтекстен төмен емес (14 метрлікномерден жоғары, бірақ 43 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 13 000 0
– – – желілік тығыздығы 232,56 дтекстен төмен, бірақ 192,31 дтекстен төмен емес (43 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 52 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 14 000 0
– – – желілік тығыздығы 192,31 дтекстен төмен, бірақ 125 дтекстен төмен емес (52 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 80 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 15 100 0
– – – желілік тығыздығы 125 дтекстен төмен, бірақ 83,33 дтекстен төмен емес (80 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 120 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 15 900 0
– – – желілік тығыздығы 83,33 дтекстен төмен(120 метрлік нөмірден жоғары)
5205 21 000 0
– – желілік тығыздығы 714,29 дтекс немесе одан жоғары (14 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 22 000 0
– – желілік тығыздығы 714,29 дтекстен төмен, бірақ 232,56 дтекстен төмен емес (14 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 43 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 23 000 0
– – желілік тығыздығы 232,56 дтекстен төмен, бірақ 192,31 дтекстен төмен емес(43 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 52 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 24 000 0
– – желілік тығыздығы 192,31 дтекстен төмен, бірақ 125 дтекстен төмен емес(52 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 80 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 26 000 0
– – желілік тығыздығы 125 дтекстен төмен, бірақ 106,38 дтекстен төмен емес (80 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 94 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 27 000 0
– – желілік тығыздығы 106,38 дтекстен төмен, бірақ 83,33 дтекстен төмен емес (94 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 120 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 28 000 0
– – желілік тығыздығы 83,33 дтекстен төмен(120 метрлік нөмірден жоғары)
5205 31 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 714,29 дтекс немесе одан жоғары (бір жіптен иірілген орам үшін 14 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 32 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 714,29 дтекстен төмен, бірақ 232,56 дтекстен төмен емес (14 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір жіптен иірілген орам үшін 43 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 33 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 232,56 дтекстен төмен, бірақ 192,31 дтекстен төмен емес (43 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір жіптен иірілген орам үшін 52 метрлік иірімжібінен жоғары емес)
5205 34 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін жиілік тығыздығы 192,31 дтекстен төмен, бірақ 125 дтекстен төмен емес (52 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір жіптен иірілген орам үшін 80 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 35 000 0

– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 125 дтекс (выше 80 метрического номера для однониточной пряжи)
5205 41 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера для однониточной пряжи)
5205 42 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 714,29 дтекс, но не менее 232,56 дтекс (выше 14 метрического номера, но не выше 43 метрического номера для однониточной пряжи)
5205 43 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но не выше 52 метрического номера для однониточной пряжи)
5205 44 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но не выше 80 метрического номера для однониточной пряжи)
5205 46 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 125 дтекс, но не менее 106,38 дтекс (выше 80 метрического номера, но не выше 94 метрического номера для однониточной пряжи)
5205 47 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 106,38 дтекс, но не менее 83,33 дтекс (выше 94 метрического номера, но не выше 120 метрического номера для однониточной пряжи)
5205 48 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 83,33 дтекс (выше 120 метрического номера для однониточной пряжи)
5206 11 000 0
– – линейной плотности 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера)
5206 12 000 0
– – линейной плотности менее 714,29 дтекс, но не менее 232,56 дтекс (выше 14 метрического номера, но не выше 43 метрического номера)
5206 13 000 0
– – линейной плотности менее 232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но не выше 52 метрического номера)
5206 14 000 0
– – линейной плотности менее 192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но не выше 80 метрического номера)
5206 15 000 0
– – линейной плотности менее 125 дтекс (выше 80 метрического номера)
5206 21 000 0
– – линейной плотности 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера)
5206 22 000 0
– – линейной плотности менее 714,29 дтекс, но не менее 232,56 дтекс (выше 14 метрического номера, но не выше 43 метрического номера)
5206 23 000 0
– – линейной плотности менее 232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но не выше 52 метрического номера)

– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 125 дтекстен төмен (бір жіптен иірілген орам үшін 80 метрлік нөмірден жоғары)
5205 41 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 714,29 дтекс немесе одан жоғары (бір жіптен иірілген орам үшін 14 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 42 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 714,29 дтекстен төмен, бірақ 232,56 дтекстен төмен емес (14 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір жіптен иірілген орам үшін 43 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 43 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 232,56 дтекстен төмен, бірақ 192,31 дтекстен төмен емес (43 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір жіптен иірілген орам үшін 52 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 44 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы менее 192,31 дтекстен төмен, бірақ 125 дтекстен төмен емес (52 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір жіптен иірілген орам үшін 80 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 46 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 125 дтекстен төмен, бірақ 106,38 дтекстен төмен емес(80 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір жіптен иірілген орам үшін 94 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 47 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 106,38 дтекстен төмен, бірақ 83,33 дтекстен төмен емес (94 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір жіптен иірілген орам үшін 120 метрлік нөмірден жоғары емес)
5205 48 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 83,33 дтекстен төмен (бір жіптен иірілген орам үшін 120 метрлік нөмірден жоғары)
5206 11 000 0
– – желілік тығыздығы 714,29 дтекс немесе одан жоғары (14 метрлік нөмірден жоғары емес)л
5206 12 000 0
– – желілік тығыздығы 714,29 дтекстен төмен, бірақ 232,56 дтекстен төмен емес (14 метрлік нөмірден жоғары,бірақ 43 метрлік нөмірден жоғары емес)
5206 13 000 0
– – желілік тығыздығы 232,56 дтекстен төмен, бірақ 192,31 дтекстен төмен емес (43 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 52 метрлік нөмірден жоғары емес)
5206 14 000 0
– – желілік тығыздығы 192,31 дтекстен төмен, бірақ 125 дтекстен төмен емес (52 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 80 метрлік нөмірден жоғары емес)
5206 15 000 0
– – желілік тығыздығы 125 дтекстен төмен(80 метрлік нөмірден жоғары)
5206 21 000 0
– – желілік тығыздығы 714,29 дтекс немесе одан жоғары(14 метрлік нөмірден жоғары емес)
5206 22 000 0
– – желілік тығыздығы 714,29 дтекстен төмен, бірақ 232,56 дтекстен төмен емес (14 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 43 метрлік нөмірден жоғары емес)
5206 23 000 0
– – желілік тығыздығы 232,56 дтекстен төмен, бірақ 192,31 дтекстен төмен емес (43 метрлікнөмірден жоғары, бірақ 52 метрлік нөмірден жоғары емес)

5206 24 000 0
– – линейной плотности менее 192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но не выше 80 метрического номера)
5206 25 000 0
– – линейной плотности менее 125 дтекс (выше 80 метрического номера)
5206 31 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера для однониточной пряжи)
5206 32 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 714,29 дтекс, но не менее 232,56 дтекс (выше 14 метрического номера, но не выше 43 метрического номера для однониточной пряжи)
5206 33 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но не выше 52 метрического номера для однониточной пряжи)
5206 34 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но не выше 80 метрического номера для однониточной пряжи)
5206 35 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 125 дтекс (выше 80 метрического номера для однониточной пряжи)
5206 41 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера для однониточной пряжи)
5206 42 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 714,29 дтекс, но не менее 232,56 дтекс (выше 14 метрического номера, но не выше 43 метрического номера для однониточной пряжи)
5206 43 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но не выше 52 метрического номера для однониточной пряжи)
5206 44 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но не выше 80 метрического номера для однониточной пряжи)
5206 45 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 125 дтекс (выше 80 метрического номера для однониточной пряжи)
5207 10 000 0
– содержащая 85 мас.% или более хлопковых волокон
5207 90 000 0
– прочая
5208 11 100 0
– – – ткани для изготовления бинтов, перевязочных материалов и медицинской марли
5208 11 900 0
– – – прочие
5208 12 160 0
– – – – не более 165 см
5208 12 190 0
– – – – более 165 см
5208 12 960 0
– – – – не более 165 см
5208 12 990 0
– – – – более 165 см

5206 24 000 0
– – желілік тығыздығы 192,31 дтекстен төмен, бірақ 125 дтекстен төмен емес (52 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 80 метрлік нөмірден жоғары емес)
5206 25 000 0
– – желілік тығыздығы 125 дтекстен төмен (80 метрлік нөмірден жоғары)
5206 31 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 714,29 дтекс ремесе одан жоғары (бір жіптен иірілген орам үшін 14 метрлік нөмірден жоғары емес)
5206 32 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 714,29 дтекстен төмен, бірақ 232,56 дтекстен төмен емес (14 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір жіптен иірілген орам үшін 43 метрлік нөмірден жоғары емес)
5206 33 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 232,56 дтекстен төмен, бірақ 192,31 дтекстен төмен емес (43 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір жіптен иірілген орам үшін 52 метрлік нөмірден жоғары емес)
5206 34 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 192,31 дтекстен төмен, бірақ 125 дтекстен төмен емес (52 метрлік нөмірден жоғары, бірақбір жіптен иірілген орам үшін 80 метрлік нөмірден жоғары емес)
5206 35 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 125 дтекстен төмен (бір жіптен иірілген орам үшін 80 метрлік нөмірден жоғары)
5206 41 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 714,29 дтекс немесе одан жоғары (бір жіптен иірілген орам үшін 14 метрлік нөмірден жоғары емес)
5206 42 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 714,29 дтекстен төмен, бірақ 232,56 дтекстен төмен емес(14 метрлік нөмірден төмен, бірақ бір жіптен иірілген орам үшін 43 метрлік нөмірден жоғары емес)
5206 43 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 232,56 дтекстен төмен, бірақ 192,31 дтекстен төмен емес(43 метрлік нөмірден төмен, бірақ бір жіптениірілген орам үшін 52 метрлік нөмірден жоғары емес)
5206 44 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 192,31 дтекстен төмен, бірақ 125 дтекстен төмен емес (52 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір жіптен иірілген орам үшін 80 метрлік нөмірден жоғары емес)
5206 45 000 0
– – бір жіптен иірілген орам үшін желілік тығыздығы 125 дтекстен төмен (бір жіптен иірілген орам үшін 80 метрлік нөмірден жоғары емес)
5207 10 000 0
– – массасының 85 % немесе одан астамы мақта талшықтарынан құралатын
5207 90 000 0
– – өзгелері
5208 11 100 0
– – дәкелер, орайтын материалдар мен медициналық дәкелер даярлауға арналған маталар
5208 11 900 0
– – өзгелері
5208 12 160 0
– – 165 сантиметрден аспайтын
5208 12 190 0
– – 165 сантиметрден астам
5208 12 960 0
– – 165 сантиметрден аспайтын
5208 12 990 0
– – 165 сантиметрден астам

5901 90 000 0
– прочие
5902 10 100 0
– – пропитанные резиной
5902 10 900 0
– – прочие
5902 20 100 0
– – пропитанные резиной
5902 20 900 0
– – прочие
5902 90 100 0
– – пропитанные резиной
5902 90 900 0
– – прочие
5903 10 100 0
– – пропитанные
5903 10 900 1
– – – клеенка столовая на тканевой основе
5903 10 900 9
– – – прочие
5903 20 100 0
– – пропитанные
5903 20 900 0
– – с покрытием или дублированные
5903 90 100 0
– – пропитанные
5903 90 910 0
– – – производными целлюлозы или другими пластмассами, с текстильным материалом, образующим лицевую сторону
5903 90 990 0
– – – прочие
5904 10 000 0
– линолеум
5904 90 000 1
– – с основой из войлока, полученного иглопробивным способом
5904 90 000 9
– – прочие
5905 00 100 0
– состоящие из параллельных нитей, закрепленных на подложке из любого материала
5905 00 300 0
– – из льна
5905 00 500 0
– – из джутового волокна
5905 00 700 0
– – из химических нитей
5905 00 900 0
– – прочие
5906 10 000 0
– клейкие ленты шириной не более 20 см
5906 91 000 0
– – трикотажные машинного или ручного вязания
5906 99 100 0
-----материалы, упомянутые в примечании 5 (в) к данной группе
5906 99 900 0
– – – прочие
5907 00 000 0
Текстильные материалы, иным способом пропитанные или покрытые; расписанные холсты, являющиеся театральными декорациями, задниками для художественных студий, или аналогичные
5908 00 000 0
Текстильные фитили, тканые, плетеные или трикотажные для ламп, керосинок, зажигалок, свечей или аналогичных изделий; калильные сетки для газовых фонарей и трубчатое трикотажное полотно для калильных сеток газовых фонарей, пропитанное или непропитанное
5909 00 100 0
– из синтетических нитей
5909 00 900 0
– из прочих текстильных материалов
5910 00 000 0
Ленты конвейерные или ремни приводные, или бельтинг, из текстильных материалов, пропитанных или непропитанных, с покрытием или без покрытия, дублированных или недублированных пластмассами или армированных металлом или прочим материалом
5911 10 000 0
– текстильные материалы, войлок или фетр и ткани с войлочной подкладкой, с покрытием или дублированные резиной, кожей или другим материалом, применяемые для игольчатой ленты, и аналогичные материалы, используемые для прочих технических целей, включая узкие ткани, изготовленные из вельвета, пропитанного резиной, для покрытия ткацких навоев
5911 20 000 0
– ситоткань в готовом или неготовом виде
5911 31 110 0
– – – – тканые материалы, типа материалов, используемых в бумагоделательных машинах (например, формовочные ткани)

5901 90 000 0
– өзгелері
5902 10 100 0
– – резеңке сіңірілген
5902 10 900 0
– – өзгелері
5902 20 100 0
– – резеңке сіңірілген
5902 20 900 0
– – өзгелері
5902 90 100 0
– – резеңке сіңірілген
5902 90 900 0
– – өзгелері
5903 10 100 0
– – сіңірілген
5903 10 900 1
– – – асханалық мата негізді клеенка
5903 10 900 9
– – – өзгелері
5903 20 100 0
– – сіңірілген
5903 20 900 0
– – жамылғылы немесе қосарланған
5903 90 100 0
– – сіңірілген
5903 90 910 0
– – – целлюлоза түзілістерімен немесе басқа да пластмассалармен, бет жағын құрайтын материалдармен
5903 90 990 0
– – – өзгелері
5904 10 000 0
– линолеум
5904 90 000 1
– – инемен қабу әдісімен бастырылған киіз негізінде
5904 90 000 9
– – өзгелері
5905 00 100 0
– қосарлас жіптерден тұратын, кез келген материалдан жасалған төсеніште бедерленген
5905 00 300 0
– – зығырдан
5905 00 500 0
– – кендір талшықтарынан
5905 00 700 0
– – химиялық жіптерден
5905 00 900 0
– – өзгелері
5906 10 000 0
– ені 20 сантиметрден аспайтын жабысқақ ленталар
5906 91 000 0
– – машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж
5906 99 100 0
– – – осы топқа қатысты 4в ескертпесінде аталған материалдар
5906 99 900 0
– – – өзгелері
5907 00 000 0
– – өзгелерітәсілдермен сіңірілген немесе жамылғылы тоқыма материалдар; театр декорациялары, көркемсурет студиялары немесе соларға ұқсастар үшін сыртында тіреніші бар керме маталар болып табылатын тоқыма материалдар
5908 00 000 0
– – тоқыма білтелер, тоқымалы, тоқылған немесе шамдарға, керосин шамдарға, шақпақтарға, май шамдарға немесе соларға ұқсас бұйымдарға арналған трикотаж; газбен жанатын қол шам және газбен жанатын қол шамдардың қыздырғыш торларына арналған түтік тәрізді трикотаж кенеп, сіңірілген немесе сіңірілмеген
5909 00 100 0
– синтетикалық жіптерден
5909 00 900 0
– өзгелері тоқыма материалдардан
5910 00 000 0
– – конвейерлі ленталар немесе қозғалтқыш белдік немесе сіңірілген немесе сіңірілмеген, жамылғылы немесе жамылғысыз, пластмассалармен немесе армирленген металмен немесе басқа металмен қосарланған немесе қосарланбаған тоқыма материалдардан жасалған бельтинг
5911 10 000 0
– тоқыма материалдар, киіз және биязы жүннен бастырылған, сіңірілген немесе сіңірілмеген жұқа киіз және инелі ленталар пайдаланылатын киіз астары бар, жамылғылы немесе резеңкемен, терімен немесе басқа материалдармен қосарланған маталар және тігін бедерлерімен зерделеу үшін резеңке сіңірілген, вельветтен әзірленген енсіз маталарды қоса алғанда, өзгелері техникалық мақсаттарға пайдаланылатын соған ұқсас материалдар
5911 20 000 0
– дайын немесе дайын емес түрдегі тор мата
5911 31 110 0
– – – –тоқымалы материалдар, қағаз жасайтын машиналарда пайдаланылатын материалдар типі (мысалы, қалыптайтын маталар)

6005 41 000 0
– – неотбеленные или отбеленные
6005 42 000 0
– – окрашенные
6005 43 000 0
– – из пряжи различных цветов
6005 44 000 0
– – напечатанные
6005 90 100 0
– – из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
6005 90 900 0
– – прочие
6006 10 000 0
– из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
6006 21 000 0
– – неотбеленные или отбеленные
6006 22 000 0
– – окрашенные
6006 23 000 0
– – из пряжи различных цветов
6006 24 000 0
– – напечатанные
6006 31 100 0
– – – для гардин, включая полотно для тюлевых занавесей
6006 31 900 0
– – – прочие
6006 32 100 0
– – – для гардин, включая полотно для тюлевых занавесей
6006 32 900 0
– – – прочие
6006 33 100 0
– – – для гардин, включая полотно для тюлевых занавесей
6006 33 900 0
– – – прочие
6006 34 100 0
– – – для гардин, включая полотно для тюлевых занавесей
6006 34 900 0
– – – прочие
6006 41 000 0
– – неотбеленные или отбеленные
6006 42 000 0
– – окрашенные
6006 43 000 0
– – из пряжи различных цветов
6006 44 000 0
– – напечатанные
6006 90 000 0
– прочие
6101 20 100 0
– – пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия
6101 20 900 0
– – куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия
6101 30 100 0
– – пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия
6101 30 900 0
– – куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия
6101 90 200 0
– – пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия
6101 90 800 0
– – куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия
6102 10 100 0
– – пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия
6102 10 900 0
– – куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия
6102 20 100 0
– – пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия
6102 20 900 0
– – куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия
6102 30 100 0
– – пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия
6102 30 900 0
– – куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия
6102 90 100 0
– – пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия
6102 90 900 0
– – куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия

6005 41 000 0
– – ағартылмағандар немесе ағартылғандар
6005 42 000 0
– – боялғандар
6005 43 000 0
– – әртүсті иірімжібінен
6005 44 000 0
– – басып шығарылғандар
6005 90 100 0
– – жүн иірімжібінен немесе үй жануарларының биязы қылшығы иірімжібінен
6005 90 900 0
– – өзгелері
6006 10 000 0
– жүн иірімжібінен немесе үй жануарларының биязы қылшығы иірімжібінен
6006 21 000 0
– – ағартылмағандар немесе ағартылғандар
6006 22 000 0
– – боялғандар
6006 23 000 0
– – әртүсті иірімжібінен
6006 24 000 0
– – басып шығарылғандар
6006 31 100 0
– – – шілтері шымылдықтарға арналған маталарды қоса алғанда, тұтас перделер үшін
6006 31 900 0
– – – өзгелері
6006 32 100 0
– – – шілтері шымылдықтарға арналған маталарды қоса алғанда, тұтас перделер үшін
6006 32 900 0
– – – өзгелері
6006 33 100 0
– – – шілтері шымылдықтарға арналған маталарды қоса алғанда, тұтас перделер үшін
6006 33 900 0
– – – өзгелері
6006 34 100 0
– – – шілтері шымылдықтарға арналған маталарды қоса алғанда, тұтас перделер үшін
6006 34 900 0
– – – өзгелері
6006 41 000 0
– – ағартылмағандар немесе ағартылғандар
6006 42 000 0
– – боялғандар
6006 43 000 0
– – әртүсті иірімжіп
6006 44 000 0
– – басып шығарылғандар
6006 90 000 0
– өзгелері
6101 20 100 0
– – пальто, шолақ пальто, жамылғылар, плаштар және соларғаұқсас киімдер
6101 20 900 0
– – күртелер (шаңғы күртелерін қоса алғанда), жұқа күрте, қалың күрте және соларға ұқсас киімдер
6101 30 100 0
– – пальто, шолақ пальто, жамылғылар, плаштар және соларға ұқсас киімдер
6101 30 900 0
– – күртелер (шаңғы күртелерін қоса алғанда), желқағар, қорғанышқа арналған және соған ұқсас киімдер
6101 90 200 0
– – пальто, шолақ пальто, жамылғылар, плаштар және соларға ұқсас киімдер
6101 90 800 0
– – күртелер (шаңғы күртелерін қоса алғанда), жұқа күрте, қалың күрте және соларға ұқсас киімдер
6102 10 100 0
– – пальто, шолақ пальто, жамылғылар, плаштар және соларға ұқсас киімдер
6102 10 900 0
– – күртелер (шаңғы күртелерін қоса алғанда), жұқа күрте, қалың күрте және соларға ұқсас киімдер
6102 20 100 0
– – пальто, шолақ пальто, жамылғылар, плаштар және соларға ұқсас киімдер
6102 20 900 0
– – – күртелер (шаңғы күртелерін қоса алғанда), жұқа күрте, қалың күрте және соларға ұқсас киімдер
6102 30 100 0
– – пальто, шолақ пальто, жамылғылар, плаштар және соларға ұқсас киімдер
6102 30 900 0
– – – күртелер (шаңғы күртелерін қоса алғанда), жұқа күрте, қалың күрте және соларға ұқсас киімдер
6102 90 100 0
– – пальто, шолақ пальто, жамылғылар, плаштар және соларға ұқсас киімдер
6102 90 900 0
– күртелер (шаңғы күртелерін қоса алғанда), жұқа күрте, қалың күрте және соларға ұқсас киімдер

7228 30 690 0
– – – – менее 80 мм
7228 30 890 0
– – – прочие
7303 00 100 0
– трубы и трубки, используемые в системах, работающих под давлением
7304 11 000 1
– – – предназначенные для работы в среде, содержащей сероводород (H2S)1)
7304 11 000 2
– – – из стали с ударной вязкостью 2,5 кгс·м/см2 и более при температуре испытания –40о C и ниже, для изготовления соединительных деталей газопроводов1)
7304 11 000 5
– – – – наружным диаметром не более 406,4 мм
7304 11 000 8
– – – – наружным диаметром более 406,4 мм
7304 19 100 1
– – – – предназначенные для работы в среде, содержащей сероводород (H2S)1)
7304 19 100 2
– – – – из стали с ударной вязкостью 2,5 кгс·м/см2 и более при температуре испытания –40 ҮC и ниже, для изготовления соединительных деталей газопроводов1)
7304 19 100 9
– – – – прочие
7304 19 300 1
– – – – предназначенные для работы в среде, содержащей сероводород (H2S)1)
7304 19 300 2
– – – – из стали с ударной вязкостью 2,5 кгс·м/см2 и более при температуре испытания –40 ҮC и ниже, для изготовления соединительных деталей газопроводов1)
7304 19 300 9
– – – – прочие
7304 19 900 1
– – – – предназначенные для работы в среде, содержащей сероводород (H2S)1)
7304 19 900 2
– – – – из стали с ударной вязкостью 2,5 кгс·м/см2 и более при температуре испытания –40 ҮC и ниже, для изготовления соединительных деталей газопроводов1)
7304 19 900 9
– – – – прочие
7304 22 000 1
– – – из стали с минимальным пределом текучести 724 МПа и более1)
7304 22 000 2
– – – предназначенные для работы в среде, содержащей сероводород (H2S), из стали с минимальным пределом текучести 655 МПа и более, с резьбовыми замковыми соединениями1)
7304 22 000 9
– – – прочие
7304 23 000 1
– – – из стали с минимальным пределом текучести 724 МПа и более1)
7304 23 000 2
– – – предназначенные для работы в среде, содержащей сероводород (H2S), из стали с минимальным пределом текучести 655 МПа и более, с резьбовыми замковыми соединениями1)
7304 23 000 9
– – – прочие
7304 24 000 1
– – – – трубы обсадные и насосно-компрессорные из стали с минимальным пределом текучести 758 МПа и более1)
7304 24 000 2
– – – – трубы обсадные и насосно-компрессорные, предназначенные для работы в среде, содержащей сероводород (H2S), из стали с минимальным пределом текучести 517 МПа и более, с высокогерметичными резьбовыми соединениями1)
7304 24 000 3
– – – – трубы обсадные с безмуфтовыми соединениями
7304 24 000 4
– – – – трубы обсадные наружным диаметром 339,7 мм
7304 24 000 5
– – – – прочие

7228 30 690 0
– – – – 80 мм аз
7228 30 890 0
– – – өзгесі
7303 00 100 0
– қысыммен жұмыс істейтін жүйелерде пайдаланылатын құбырлар мен түтікшелер
7304 11 000 1
– – –құрамында күкірттісутек (H2S) бар ортада жұмыс істеуге арналған1)
7304 11 000 2
– – – соққылық тұтқырлығы 2,5 кгс·м/см2 және одан астам болаттан,–40°C және одан да төмен температурада сынаған кезде газ желілерінің жалғаушы бөлшектерін дайындау үшін 1)
7304 11 000 3
– – – – сыртқы диаметрі 168,3 мм аспайтын
7304 11 000 4
– – – – сыртқы диаметрі 168,3 мм астам, бірақ 406,4 мм аспайтын
7304 11 000 8
– – – – сыртқы диаметрі 406,4 мм астам
7304 19 100 1
– – – – құрамында күкіртті сутек (H2S) бар ортада жұмыс істеуге арналған1)
7304 19 100 2
– – – соққылық тұтқырлығы 2,5 кгс·м/см2 және одан астам болаттан, –40°C және одан да төмен температурада сынаған кезде газ желілерінің жалғаушы бөлшектерін дайындау үшін 1)
7304 19 100 9
– – – – өзгелері
7304 19 300 1
– – – – құрамында күкіртті сутек (H2S) бар ортада жұмыс істеуге арналған1)
7304 19 300 2
– – – соққылық тұтқырлығы 2,5 кгс·м/см2 және одан астам болаттан, –40°C және одан да төмен температурада сынаған кезде газ желілерінің жалғаушы бөлшектерін дайындау үшін 1)
7304 19 300 9
– – – – өзгелері
7304 19 900 1
– – – – құрамында күкіртті сутек (H2S) бар ортада жұмыс істеуге арналған1)
7304 19 900 2
– – – соққылық тұтқырлығы 2,5 кгс·м/см2 және одан астам болаттан, –40°C және одан да төмен температурада сынаған кезде газ желілерінің жалғаушы бөлшектерін дайындау үшін 1)
7304 19 900 9
– – – – өзгелері
7304 22 000 1
– – – ағымдылығы ең төмен шекте 724 МПа және одан астам болаттан1)
7304 22 000 2
– – – құрамында күкіртті сутек (H2S) бар ортада жұмыс істеуге арналған, ең төмен шекте 655 МПа және одан астам, бұрандалы құлыпты қосылыспен
7304 22 000 9
– – – өзгелері
7304 23 000 1
– – –ағымдылығы ең төмен шекте724 МПа және одан астам болаттан1)
7304 23 000 2
– – – құрамында күкіртті сутек (H2S) бар ортада жұмыс істеуге арналған, ең төмен шекте 655 МПа және одан астам, бұрандалы құлыпты қосылыспен1)
7304 23 000 9
– – – өзгелері
7304 24 000 1
– – – – ағымдылығы ең төмен шекте724 МПа және одан астам болаттан1) жасалған қаптама және сорып-айдау құбырлары1)
7304 24 000 2
– – – – – құрамында күкіртті сутек (H2S) бар ортада жұмыс істеуге арналған қаптама және сорып-айдау құбырлары, ағымдылығы ең төмен шекте 724 МПа және одан астам жоғары герметикалық бұрандалы қосылысты болаттан жасалған
7304 24 000 3
– – – – муфтасыз жалғастырылған қаптама құбырлар
7304 24 000 4
– – – – сыртқы диаметрі 339,7 мм қаптама құбырлар
7304 24 000 5
– – – – өзгелері

7304 24 000 6
– – – – трубы обсадные наружным диаметром 508 мм и более
7304 24 000 9
– – – – прочие
7304 29 100 1
– – – – трубы обсадные и насосно-компрессорные из стали с минимальным пределом текучести 758 МПа и более1)
7304 29 100 2
– – – – трубы обсадные и насосно-компрессорные, предназначенные для работы в среде, содержащей сероводород (H2S), из стали с минимальным пределом текучести 517 МПа и более, с высокогерметичными резьбовыми соединениями1)
7304 29 100 3
– – – – трубы обсадные с безмуфтовыми соединениями
7304 29 100 9
– – – – прочие
7304 29 300 1
– – – – трубы обсадные и насосно-компрессорные из стали с минимальным пределом текучести 758 МПа и более1)
7304 29 300 2
– – – – трубы обсадные и насосно-компрессорные, предназначенные для работы в среде, содержащей сероводород (H2S), из стали с минимальным пределом текучести 517 МПа и более, с высокогерметичными резьбовыми соединениями1)
7304 29 300 3
– – – – трубы обсадные с безмуфтовыми соединениями
7304 29 300 4
– – – – трубы обсадные наружным диаметром 339,7 мм
7304 29 300 9
– – – – прочие
7304 29 900 1
– – – – трубы обсадные наружным диаметром 508 мм и более
7304 29 900 9
– – – – прочие
7304 31 200 1
– – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов5)
7304 31 200 2
– – – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7304 31 200 8
– – – – – прочие
7304 31 800 1
– – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7304 31 800 9
– – – – прочие
7304 39 100 0
– – – необработанные, прямые, с равномерной толщиной стенки для использования исключительно в производстве труб другого сечения и с другой толщиной стенки
7304 39 520 1
– – – – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7304 39 520 9
– – – – – – прочие
7304 39 580 1
– – – – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7304 39 580 9
– – – – – – прочие
7304 39 920 1
– – – – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7304 39 920 9
– – – – – – прочие
7304 39 930 0
– – – – – более 168,3 мм, но не более 406,4 мм
7304 39 980 1
– – – – – – наружным диаметром более 421 мм и толщиной стенки более 10,5 мм
7304 39 980 9
– – – – – – прочие
7304 41 000 1
– – – для производства авиационных двигателей5)
7304 41 000 5
– – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7304 41 000 8
– – – – прочие

7304 24 000 6
– – – – сыртқы диаметрі 508 мм және одан да көп қаптама құбырлар
7304 24 000 9
– – – – өзгелері
7304 29 100 1
– – – – ағымдылығы ең төмен шекте 758 МПа және одан астам болаттан жасалған қаптама және сорып-айдау құбырлары1)
7304 29 100 2
– – – – құрамында күкіртті сутек (H2S) бар ортада жұмыс істеуге арналған қаптама және сорып-айдау құбырлары, ағымдылығы ең төмен шекте 517 МПа және одан астам жоғары герметикалық бұрандалы қосылысты болаттан жасалған1)
7304 29 100 3
– – – – муфтасыз жалғастырылған қаптама құбырлар
7304 29 100 9
– – – – өзгелері
7304 29 300 1
– – – – ағымдылығы ең төмен шекте 758 МПа және одан астам болаттан жасалған қаптама және сорып-айдау құбырлары
7304 29 300 2
– – – – – құрамында күкіртті сутек (H2S) бар ортада жұмыс істеуге арналған қаптама және сорып-айдау құбырлары, ағымдылығы ең төмен шекте 517 МПа және одан астам жоғары герметикалық бұрандалы қосылысты болаттан жасалған1)
7304 29 300 3
– – – – муфтасыз жалғастырылған қаптама құбырлар
7304 29 300 4
– – – – сыртқы диаметрі 339,7 мм қапсырама құбырлар
7304 29 300 9
– – – – өзгелері
7304 29 900 1
– – – – сыртқы диаметрі 508 мм қапсырма құбырлар
7304 29 900 9
– – – – өзгелері
7304 31 200 1
– – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын, олардың тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік жолмен құрастыру үшін5)
7304 31 200 2
– – –азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7304 31 200 8
– – – өзгелері
7304 31 800 1
– – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7304 31 800 9
– – – – өзгелері
7304 39 100 0
– – – қабырғалары басқаша қиықты және басқаша қалыңдықтағы айрықша түрде құбырлар өндірісінде пайдалануға арналған, өңделмеген, тік, бірдей қалыңдықтағы қабырғалар
7304 39 520 1
– – – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7304 39 520 9
– – – – – – өзгелері
7304 39 580 1
– – – – – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7304 39 580 9
– – – – – – өзгелері
7304 39 920 1
– – – – – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7304 39 920 9
– – – – – – өзгелері
7304 39 930 0
– – – – – 168,3 мм астам, бірақ 406,4 мм аспайтын
7304 39 980 1
– – – – – – сыртқы диаметрі 421 мм астам және қабырғасының қалыңдығы 10,5 мм астам
7304 39 980 9
– – – – – – өзгелері
7304 41 000 1
– – – әуе кемелері қозғалтқыштары өндірісіне арналған5)
7304 41 000 9
– – – өзгелері

7304 49 100 0
– – – необработанные, прямые, с равномерной толщиной стенки для использования исключительно в производстве труб другого сечения и с другой толщиной стенки
7304 49 930 1
– – – – – для гражданских воздушных судов5)
7304 49 930 9
– – – – – прочие
7304 49 950 1
– – – – – для гражданских воздушных судов5)
7304 49 950 9
– – – – – прочие
7304 49 990 0
– – – – наружным диаметром более 406,4 мм
7304 51 120 0
– – – – не более 0,5 м
7304 51 180 0
– – – – более 0,5 м
7304 51 810 1
– – – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7304 51 810 9
– – – – – прочие
7304 51 890 1
– – – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7304 51 890 9
– – – – – прочие
7304 59 100 0
– – – необработанные, прямые, с равномерной толщиной стенки для использования исключительно в производстве труб другого сечения и с другой толщиной стенки
7304 59 320 0
– – – – не более 0,5 м
7304 59 380 0
– – – – более 0,5 м
7304 59 920 1
– – – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7304 59 920 9
– – – – – прочие
7304 59 930 0
– – – – наружным диаметром более 168,3 мм, но не более 406,4 мм
7304 59 990 0
– – – – наружным диаметром более 406,4 мм
7304 90 000 1
– – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7304 90 000 9
– – прочие
7305 11 000 1
– – – наружным диаметром 530 мм и более, из стали с временным сопротивлением разрыву (пределом прочности) 565 МПа (что соответствует 57,6 кгс/мм2) и более1)
7305 11 000 2
– – – наружным диаметром 530 мм и более, из стали с временным сопротивлением разрыву (пределом прочности) 530 МПа (что соответствует 54 кгс/мм2) и более и ударной вязкостью металла 2,5 кгс·м/см2 и более при температуре испытания –34 ҮC и ниже1)
7305 11 000 3
– – – наружным диаметром 530 мм и более, из стали с пределом текучести 290 МПа (что соответствует 29,6 кгс/мм2) и выше, предназначенные для работы в среде, содержащей сероводород (H2S)1)
7305 11 000 4
– – – с утяжеляющей бетонной оболочкой
7305 11 000 8
– – – прочие
7305 12 000 0
----- сварные прямошовные прочие
7305 19 000 0
– – прочие
7305 20 000 0
– трубы обсадные, используемые при бурении нефтяных или газовых скважин
7305 31 000 0
– – сварные прямошовные
7305 39 000 0
– – прочие
7305 90 000 0
– прочие
7306 11 900 0
– – – сварные спиральношовные
7306 19 100 0
– – – сварные прямошовные

7304 49 100 0
– – – қабырғалары басқаша қиықты және басқаша қалыңдықтағы айрықша түрде құбырлар өндірісінде пайдалануға арналған, өңделмеген, тік, бірдей қалыңдықтағы қабырғалар
7304 49 930 1
– – – – – азаматтық әуе кемелері үшін5)
7304 49 930 9
– – – – – өзгелері
7304 49 950 1
– – – – – азаматтық әуе кемелері үшін5)
7304 49 950 9
– – – – – өзгелері
7304 49 990 0
– – – – сыртқы диаметрі 406,4 ммастам
7304 51 120 0
– – – – 0,5 м аспайтын
7304 51 180 1
– – – – – 4,5 м аспайтын
7304 51 180 9
– – – – – өзгелері
7304 51 810 0
– – – – үлгілік құбырлар
7304 51 890 1
– – – – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7304 51 890 9
– – – – – өзгелері
7304 59 100 0
– – – – – қабырғалары басқаша қиықты және басқаша қалыңдықтағы айрықша түрде құбырлар өндірісінде пайдалануға арналған, өңделмеген, тік, бірдей қалыңдықтағы қабырғалар
7304 59 320 0
– – – – 0,5 м аспайтын
7304 59 380 0
– – – – 0,5 м астам
7304 59 920 0
– – – – сыртқы диаметрі 168,3 мм аспайтын
7304 59 930 0
– – – – сыртқы диаметрі 168,3 мм астам, бірақ 406,4 мм аспайтын
7304 59 990 0
– – – – сыртқы диаметрі 406,4 мм астам
7304 90 000 0
– өзгелері
7305 11 000 1
– – – сыртқы диаметрі 530 мм. және одан астам, жарылуға (беріктік шегінде) 565 МПа және одан астам1) (57,6 кгс/мм2сәйкес келетін) уақытша кедергісі бар болаттан
7305 11 000 2
– – – сыртқы диаметрі 530 мм. және одан астам, жарылуға (беріктік шегінде) 565 МПа және одан астам1) (57,6 кгс/мм2 сәйкес келетін) уақытша кедергісі бар болаттан және соққылық тұтқырлығы –34 °C және одан да төмен температура кезінде сынаққа берік 2,5 кгс·м/см2 металдан1)
7305 11 000 3
– – – сыртқы диаметрі 530 мм және одан астам, ағымдылық шегі 290 МПа (29,6 кгс/мм2 сәйкес келетін) және одан астам, құрамында күкіртті сутек (H2S) бар ортада жұмыс істеуге арналған болаттан жасалған1)
7305 11 000 4
– – – ауырлатқыш бетон қабыршақтан
7305 11 000 8
– – – өзгелері
7305 12 000 1
– – –жоғары жиіліктегі токпен (ЖЖТ) электрлі дәнекерлеу әдісімен әзірленген, сыртқы диаметрі 406,4 мм астам, бірақ 530 мм аспайтын, жарылуға уақытша қарсылығы (беріктілік шегінде) 530 МПа (54 кгс/мм2 сәйкес келетін) және одан да астам болаттан жасалған1)
7305 12 000 9
– – – өзгелері
7305 19 000 0
– – өзгелері
7305 20 000 1
сыртқы диаметрі 508 мм және одан астам тік дәнекерленген жіктер1)
7305 20 000 9
– – өзгелері
7305 31 000 0
– – тік дәнекерленген жіктер
7305 39 000 0
– – өзгелері
7305 90 000 0
– өзгелері
7306 11 900 0
– – – шиыршық дәнекерленген жіктер
7306 19 100 0
– – – тік дәнекерленген жіктер

7306 21 000 0
– – сварные, из коррозионностойкой стали
7306 30 110 0
– – – не более 2 мм
7306 30 190 1
– – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7306 30 190 9
– – – – прочие
7306 30 410 1
– – – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7306 30 410 9
– – – – – прочие
7306 30 720 1
– – – – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7306 30 720 9
– – – – – – прочие
7306 30 770 1
– – – – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов5)
7306 30 770 2
– – – – – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7306 30 770 8
– – – – – – – прочие
7306 30 800 0
– – – – более 168,3 мм, но не более 406,4 мм
7306 50 200 1
– – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7306 50 200 9
– – – прочие
7306 61 100 1
– – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7306 61 100 9
– – – – прочие
7306 69 100 1
– – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7306 69 100 9
– – – – прочие
7404 00 100 0
– рафинированной меди
7404 00 910 0
– – сплавов на основе меди и цинка (латуни)
7404 00 990 0
– – прочих
7408 11 000 0
– – с максимальным размером поперечного сечения более 6 мм
7408 19 100 0
– – – с максимальным размером поперечного сечения более 0,5 мм
7408 19 900 0
– – – с максимальным размером поперечного сечения не более 0,5 мм
7408 21 000 0
– – из сплавов на основе меди и цинка (латуни)
7408 22 000 0
– – из сплавов на основе меди и никеля (купроникеля) или сплавов на основе меди, никеля и цинка (нейзильбера)
7408 29 000 0
– – прочая
7410 11 000 0
– – из рафинированной меди
7410 12 000 0
– – из медных сплавов
7410 21 000 0
– – из рафинированной меди
7410 22 000 0
– – из медных сплавов
7606 12 200 2
– – – – – многослойные панели
7606 12 200 3
– – – – – толщиной не более 0,35 мм, с пределом прочности на растяжение не менее 345 МПа, в рулонах шириной не менее 30 мм, но не более 2000 мм
7606 12 200 8
– – – – – прочие
7607 11 110 1
– – – – – толщиной менее 0,0046 мм
7607 11 110 9
– – – – – толщиной не менее 0,0046 мм, но менее 0,021 мм
7607 11 190 1

7306 21 000 0
– – дәнекерленгендер, тотқа төзімді болаттан
7306 30 110 0
– – – 2 мм аспайтын
7306 30 190 1
– – – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5))
7306 30 190 9
– – – – өзгелері
7306 30 410 1
– – – – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7306 30 410 9
– – – – – өзгелері
7306 30 720 1
– – – – – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7306 30 720 9
– – – – – – өзгелері
7306 30 770 1
– – – – – –8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын, олардың тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік жолмен құрастыру үшін5)
7306 30 770 2
– – – – – – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7306 30 770 8
– – – – – – – өзгелері
7306 30 800 0
– – – – 168,3 мм астам, бірақ 406,4 мм аспайтын
7306 50 200 1
– – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7306 50 200 9
– – – өзгелері
7306 61 100 1
– – – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7306 61 100 9
– – – – өзгелері
7306 69 100 1
– – – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7306 69 100 9
– – – – өзгелері
7404 00 100 0
– тазартылған жез
7404 00 910 0
– – жез бен мырыш (латунь) негізіндегіқорытпалар
7404 00 990 0
– – өзгелері
7408 11 000 0
– – ең жоғары көлденең қиығының мөлшері 6 мм астам
7408 19 100 0
– – – ең жоғары көлденең қиығының мөлшері 0,5 мм астам
7408 19 900 0
– – – ең жоғары көлденең қиығының мөлшері 0,5 мм астам
7408 21 000 0
– – жез бен мырыш (латунь) негізіндегіқорытпалар
7408 22 000 0
– – жез және никель (купроникель) қорытпаларынан немесе жез, никель және мырыш (нейзильбер) қорытпаларынан
7408 29 000 0
– – өзгелері
7410 11 000 0
– – тазартылған жезден
7410 12 000 0
– – жез қорытпаларынан
7410 21 000 0
– – тазартылған жезден
7410 22 000 0
– – жез қорытпаларынан
7606 12 200 2
– – – – – көп қабатты панельдер
7606 12 200 9
– – – – – өзгелері
7607 11 110 1
– – – – – қалыңдығы 0,0046 мм аз
7607 11 110 9
– – – – – қалыңдығы 0,0046 мм аз емес, бірақ 0,021 мм аз
7607 11 190 1

– – – – – толщиной менее 0,0046 мм
7607 11 190 9
– – – – – толщиной не менее 0,0046 мм, но менее 0,021 мм
7607 11 900 0
– – – толщиной не менее 0,021 мм, но не более 0,2 мм
7607 19 100 0
– – – толщиной менее 0,021 мм
7607 19 900 1
– – – – самоклеящаяся
7607 19 900 9
– – – – прочая
7607 20 100 0
– – толщиной (не считая основы) менее 0,021 мм
7607 20 900 0
– – толщиной (не считая основы) не менее 0,021 мм, но не более 0,2 мм
7608 10 000 1
– – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7608 10 000 9
– – прочие
7608 20 200 1
– – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7608 20 200 9
– – – прочие
7608 20 810 1
– – – – для производства авиационных двигателей5)
7608 20 810 4
– – – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7608 20 810 8
– – – – – прочие
7608 20 890 2
– – – – для производства авиационных двигателей и/или гражданских воздушных судов5)
7608 20 890 3
– – – – – с присоединенными фитингами, пригодные для подачи газов или жидкостей, предназначенные для гражданских воздушных судов5)
7608 20 890 7
– – – – – прочие
7609 00 000 0
Фитинги для труб или трубок алюминиевые (например, муфты, колена, фланцы)
8104 20 000 0
– отходы и лом
8302 10 000 0
– шарниры
8302 20 000 0
– мебельные колеса
8302 30 000 1
– – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов5)
8302 30 000 9
– – прочие
8302 41 100 0
– – – для дверей
8302 41 500 0
– – – для окон
8302 41 900 0
– – – прочие
8302 42 000 0
– – прочие, применяемые для мебели
8302 49 000 1
– – – для производства авиационных двигателей5)
8302 49 000 9
– – – прочие
8302 50 000 0
– вешалки для шляп, крючки для шляп, кронштейны и аналогичные изделия
8302 60 000 1
– – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов5)
8302 60 000 9
– – прочие
8309 10 000 0
– крончатые колпачки
8309 90 100 0
– – закупорочные крышки из свинца; закупорочные крышки из алюминия диаметром более 21 мм
8309 90 900 0
– – прочие
8407 10 000 1
– – для гражданских воздушных судов5)
8407 10 000 2
– – для установки на разведывательно-ударные беспилотные летательные аппараты14)
8407 10 000 3
– – – со взлетной мощностью не более 200 кВт
8407 10 000 7
– – - прочие
8407 21 100 0
– – – с рабочим объемом цилиндров двигателя не более 325 см3
8407 21 910 0
– – – – мощностью не более 30 кВт
8407 21 990 0
– – – – мощностью более 30 кВт

– – – – – қалыңдығы 0,0046 ммаз
7607 11 190 9
– – – – – қалыңдығы 0,0046 мм аз емес, бірақ 0,021 мм аз
7607 11 900 0
– – – қалыңдығы 0,021 мм аз емес, бірақ 0,2 мм көп емес
7607 19 100 0
– – – қалыңдығы 0,021 ммаз
7607 19 900 1
– – – – өзі желімделетін
7607 19 900 9
– – – – өзгелері
7607 20 100 0
– – қалыңдығы (негізін есептемегенде) 0,021 мм аз
7607 20 900 0
– – қалыңдығы (негізін есептемегенде) 0,021 мм аз емес, бірақ 0,2 мм көп емес
7608 10 000 1
– – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7608 10 000 9
– – өзгелері
7608 20 200 1
– – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7608 20 200 9
– – – өзгелері
7608 20 810 1
– – – – әуе кемелерінің қозғалтқыштарын шығаруға арналған5)
7608 20 810 4
– – – – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7608 20 810 8
– – – – – өзгелері
7608 20 890 2
– – – – әуе кемелерінің қозғалтқыштары және / немесе азаматтық әуе кемелері өндірісіне арналған5)
7608 20 890 3
– – – – – азаматтық әуе кемелеріне арналған, газ немесе сұйықтар беруге жарамды фитингтермен жалғастырылған5)
7608 20 890 7
– – – – – өзгелері
7609 00 000 0
Алюминий құбырларға немесе түтікшелерге арналған фитингтер (мысалы, муфталар, иіндер, фланцтар)
8104 20 000 0
– қалдықтар мен, сынықтар
8302 10 000 0
– шарнирлер
8302 20 000 0
– жиһаз дөңгелектері
8302 30 000 1
– – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын, олардың тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік жолмен құрастыру үшін5)
8302 30 000 9
– – өзгелері
8302 41 100 0
– – – есіктер үшін
8302 41 500 0
– – – терезелер үшін
8302 41 900 0
– – – өзгелері
8302 42 000 0
– – өзгелері жиһаз үшін қолданылатындар
8302 49 000 1
– – – авиациялық қозғалтқыштар өндірісі үшін 5)
8302 49 000 9
– – – өзгелері
8302 50 000 0
– қалпақ ілгіштер, қалпақ ілмешектері, кронштейндер және соларға ұқсас бұйымдар
8302 60 000 1
– – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын, олардың тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік жолмен құрастыру үшін5)
8302 60 000 9
– – өзгелері
8309 10 000 0
– жиекті қалпақшалар
8309 90 100 0
– – қорғасыннан құйылатын бітеуші қақпақтар; диаметрі 21 мм астам алюминийден құйылатын бітеуші қақпақтар
8309 90 900 0
– – өзгелері
8407 10 000 1
– – азаматтық әуе кемелері үшін5)
8407 10 000 9
– – өзгелері
8407 21 100 0
– – – қозғалтқыш цилиндрінің 325 см3 аспайтын жұмыс көлемімен
8407 21 910 0
– – – – қуаты 30 кВт аспайтын
8407 21 990 0
– – – – қуаты 30 кВт астам

8407 29 000 0
– – прочие
8407 31 000 0
– – с рабочим объемом цилиндров двигателя не более 50 см3
8407 32 100 0
– – – с рабочим объемом цилиндров двигателя более 50 см3, но не более 125 см3
8407 32 900 0
– – – с рабочим объемом цилиндров двигателя более 125 см3, но не более 250 см3
8407 33 200 0
– – – с рабочим объемом цилиндров двигателя более 250 см³, но не более 500 см³
8407 33 800 0
– – – с рабочим объемом цилиндров двигателя более 500 см³, но не более 1000 см³
8407 34 100 0
– – – для промышленной сборки: тракторов, управляемых рядом идущим водителем, субпозиции 8701 10; моторных транспортных средств товарной позиции 8703; моторных транспортных средств товарной позиции 8704, с рабочим объемом цилиндров двигателя менее 2800 см3; моторных транспортных средств товарной позиции 87055)
8407 34 300 1
– – – – – для автобусов, предназначенных для перевозки не менее 20 человек, включая водителя
8407 34 300 9
– – – – – прочие
8407 34 910 1
– – – – – – для автобусов, предназначенных для перевозки не менее 20 человек, включая водителя
8407 34 910 9
– – – – – – прочие
8407 34 990 2
– – – – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, с рабочим объемом цилиндров двигателя не менее 2800 см3, кроме моторных транспортных средств, упомянутых в подсубпозиции 8407 34 100 05)
8407 34 990 3
– – – – – – – для автобусов, предназначенных для перевозки не менее 20 человек, включая водителя
8407 34 990 8
– – – – – – – прочие
8407 90 100 0
– – с рабочим объемом цилиндров двигателя не более 250 см3
8407 90 500 0
– – – для промышленной сборки: тракторов, управляемых рядом идущим водителем, субпозиции 8701 10; моторных транспортных средств товарной позиции 8703; моторных транспортных средств товарной позиции 8704, с рабочим объемом цилиндров двигателя менее 2800 см3; моторных транспортных средств товарной позиции 87055)
8407 90 800 0
– – – – мощностью не более 10 кВт
8407 90 900 1
– – – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, с рабочим объемом цилиндров двигателя не менее 2800 см3, кроме моторных транспортных средств, упомянутых в подсубпозиции 8407 90 500 05)
8407 90 900 9
– – – – – прочие
8408 10 110 0
– – – для морских судов товарных позиций 8901 – 8906, буксиров подсубпозиции 8904 00 100 0 и военных кораблей субпозиции 8906 10 000
8408 10 190 0
– – – прочие
8408 10 230 0
– – – – для морских судов товарных позиций 8901 – 8906, буксиров подсубпозиции 8904 00 100 0 и военных кораблей субпозиции 8906 10 000

8407 29 000 0
– – өзгелері
8407 31 000 0
– – қозғалтқыш цилиндрінің 50 см3 аспайтын жұмыс көлемімен
8407 32 100 0
– – – қозғалтқыш цилиндрінің 50 см3 астам, бірақ 125 см3 аспайтын жұмыс көлемімен
8407 32 900 0
– – – қозғалтқыш цилиндрінің 125 см3 астам, бірақ 250 см аспайтын жұмыс көлемімен
8407 33 000 0
– қозғалтқыш цилиндрінің250 см3астам, бірақ 1000 см3 аспайтын жұмыс көлемімен
8407 34 100 0
– – –өнеркәсіптік құрастыру үшін: 8701 10 қосалқы позицияның қатар жүріп отыратын жүргізушісі басқаратын тракторларын; 8703 тауар позициясының моторлы көлік құралдарын; 8704тауар позициясының қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі 2800 см3 аз моторлы көлік құралдарын; 8705 тауар позициясының моторлы көлік құралдарын5)
8407 34 300 1
– – – – – жүргізушіні қоса алғанда, 20 адамнан көп жолаушы тасымалдауға арналған автобустар үшін
8407 34 300 9
– – – – – өзгелері
8407 34 910 1
– – – – – – жүргізушіні қоса алғанда, 20 адамнан көп жолаушы тасымалдауға арналған автобустар үшін
8407 34 910 9
– – – – – – өзгелері
8407 34 990 2
– – – – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі 2800 см3кем емес моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8407 34 100 0 кіші қосалқы позициядағы аталған моторлы көлік құралдарын қоспағанда
8407 34 990 3
– – – – – – – жүргізушіні қоса алғанда, 20 адамнан көп жолаушы тасымалдауға арналған автобустар үшін
8407 34 990 8
– – – – – – – өзгелері
8407 90 100 0
– – қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі250 см3-ден аспайтын
8407 90 500 0
– – – өнеркәсіптік құрастыру үшін: 8701 10 қосалқы позицияның қатар жүріп отыратын жүргізушісі басқаратын тракторларын; 8703 тауар позициясының моторлы көлік құралдарын; 8704тауар позициясының қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі 2800 см3 аз моторлы көлік құралдарын; 8705 тауар позициясының моторлы көлік құралдарын5)
8407 90 800 0
– – – – қуаты 10 кВт-тан аспайтын
8407 90 900 1
– – – – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі 2800 см3-ден аз, моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8407 90 500 0 кіші қосалқы позициядағы аталған моторлы көлік құралдарын қоспағанда5)
8407 90 900 9
– – – – – өзгесі
8408 10 110 0
– – –8901 – 8906 тауар позициясындағы теңіз кемелері, 8904 00 100 0 кіші қосалқы позициясындағы және 8906 10 000 кіші қосалқы позициясындағы әскери кемелерді жетекке алу үшін
8408 10 190 0
– – – өзгелері
8408 10 230 0
– – – – 8901 – 8906 тауар позициясындағы теңіз кемелері, 8904 00 100 0 кіші қосалқы позициясындағы және 8906 10 000 кіші қосалқы позициясындағы әскери кемелерді жетекке алу үшін

8408 10 270 0
– – – – прочие
8408 10 310 0
– – – – для морских судов товарных позиций 8901 – 8906, буксиров подсубпозиции 8904 00 100 0 и военных кораблей субпозиции 8906 10 000
8408 10 390 0
– – – – прочие
8408 10 410 0
– – – – для морских судов товарных позиций 8901 – 8906, буксиров подсубпозиции 8904 00 100 0 и военных кораблей субпозиции 8906 10 000
8408 10 490 0
– – – – прочие
8408 10 510 0
– – – – для морских судов товарных позиций 8901 – 8906, буксиров подсубпозиции 8904 00 100 0 и военных кораблей субпозиции 8906 10 000
8408 10 590 0
– – – – прочие
8408 10 610 0
– – – – для морских судов товарных позиций 8901 – 8906, буксиров подсубпозиции 8904 00 100 0 и военных кораблей субпозиции 8906 10 000
8408 10 690 0
– – – – прочие
8408 10 710 0
– – – – для морских судов товарных позиций 8901 – 8906, буксиров подсубпозиции 8904 00 100 0 и военных кораблей субпозиции 8906 10 000
8408 10 790 0
– – – – прочие
8408 10 810 0
– – – – для морских судов товарных позиций 8901 – 8906, буксиров подсубпозиции 8904 00 100 0 и военных кораблей субпозиции 8906 10 000
8408 10 890 0
– – – – прочие
8408 10 910 0
– – – – для морских судов товарных позиций 8901 – 8906, буксиров подсубпозиции 8904 00 100 0 и военных кораблей субпозиции 8906 10 000
8408 10 990 0
– – – – прочие
8408 20 100 0
– – для промышленной сборки: тракторов, управляемых рядом идущим водителем, субпозиции 8701 10; моторных транспортных средств товарной позиции 8703; моторных транспортных средств товарной позиции 8704, с рабочим объемом цилиндров двигателя менее 2500 см3; моторных транспортных средств товарной позиции 87055)
8408 20 310 1
– – – – – для промышленной сборки тракторов, с рабочим объемом цилиндров двигателя не менее 2500 см3, но не более 3000 см3, кроме тракторов, упомянутых в подсубпозиции 8408 20 100 05)
8408 20 310 9
– – – – – прочие
8408 20 350 1
– – – – – для промышленной сборки тракторов, с рабочим объемом цилиндров двигателя не менее 2500 см3, но не более 3000 см3, кроме тракторов, упомянутых в подсубпозиции 8408 20 100 05)
8408 20 350 9
– – – – – прочие
8408 20 370 1
– – – – – для промышленной сборки тракторов, с рабочим объемом цилиндров двигателя не менее 2500 см3, но не более 3000 см3, кроме тракторов, упомянутых в подсубпозиции 8408 20 100 05)

8408 10 270 0
– – – – өзгелері
8408 10 310 0
– – – – 8901 – 8906 тауар позициясындағы теңіз кемелері, 8904 00 100 0 кіші қосалқы позициясындағы және 8906 10 000 кіші қосалқы позициясындағы әскери кемелерді жетекке алу үшін
8408 10 390 0
– – – – өзгелері
8408 10 410 0
– – – – 8901 – 8906 тауар позициясындағы теңіз кемелері, 8904 00 100 0 кіші қосалқы позициясындағы және 8906 10 000 кіші қосалқы позициясындағы әскери кемелерді жетекке алу үшін
8408 10 490 0
– – – – өзгелері
8408 10 510 0
– – – – 8901 – 8906 тауар позициясындағы теңіз кемелері, 8904 00 100 0 кіші қосалқы позициясындағы және 8906 10 000 кіші қосалқы позициясындағы әскери кемелерді жетекке алу үшін
8408 10 590 0
– – – – өзгелері
8408 10 610 0
– – – – 8901 – 8906 тауар позициясындағы теңіз кемелері, 8904 00 100 0 кіші қосалқы позициясындағы және 8906 10 000 кіші қосалқы позициясындағы әскери кемелерді жетекке алу үшін
8408 10 690 0
– – – – өзгелері
8408 10 710 0
– – – – 8901 – 8906 тауар позициясындағы теңіз кемелері, 8904 00 100 0 кіші қосалқы позициясындағы және 8906 10 000 кіші қосалқы позициясындағы әскери кемелерді жетекке алу үшін
8408 10 790 0
– – – – өзгелері
8408 10 810 0
– – – – 8901 – 8906 тауар позициясындағы теңіз кемелері, 8904 00 100 0 кіші қосалқы позициясындағы және 8906 10 000 кіші қосалқы позициясындағы әскери кемелерді жетекке алу үшін
8408 10 890 0
– – – – өзгелері
8408 10 910 0
– – – – 8901 – 8906 тауар позициясындағы теңіз кемелері, 8904 00 100 0 кіші қосалқы позициясындағы және 8906 10 000 кіші қосалқы позициясындағы әскери кемелерді жетекке алу үшін
8408 10 990 0
– – – – өзгелері
8408 20 100 0
– – – өнеркәсіптік құрастыру үшін: 8701 10 қосалқы позицияның қатар жүріп отыратын жүргізушісі басқаратын тракторларын; 8703 тауар позициясының моторлы көлік құралдарын; 8704 тауар позициясыныңқозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі 2800 см3 аз моторлы көлік құралдарын; 8705 тауар позициясының моторлы көлік құралдарын5)
8408 20 310 1
– – – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі 2500 см3-ден аз,бірақ 3000 см3-ден аспайтын тракторларды өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8408 20 100 0 кіші қосалқы позициядағы аталған тракторларды қоспағанда5)
8408 20 310 9
– – – – – өзгелері
8408 20 350 1
– – – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі 2500 см3-ден аз,бірақ 3000 см3-ден аспайтын тракторларды өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8408 20 100 0 кіші қосалқы позициядағы аталған тракторларды қоспағанда5)
8408 20 350 9
– – – – – өзгелері
8408 20 370 1
– – – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі 2500 см3-ден аз,бірақ 3000 см3-ден аспайтын тракторларды өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8408 20 100 0 кіші қосалқы позициядағы аталған тракторларды қоспағанда5)

8408 20 370 9
– – – – – прочие
8408 20 510 2
– – – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, с рабочим объемом цилиндров двигателя не менее 2500 см3, но не более 3000 см3, кроме моторных транспортных средств, упомянутых в подсубпозиции 8408 20 100 0, колесных сельскохозяйственных или лесохозяйственных тракторов5)
8408 20 510 3
– – – – – – для автобусов, предназначенных для перевозки не менее 20 человек, включая водителя
8408 20 510 8
– – – – – – прочие
8408 20 550 2
– – – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, с рабочим объемом цилиндров двигателя не менее 2500 см3, но не более 3000 см3, кроме моторных транспортных средств, упомянутых в подсубпозиции 8408 20 100 0, колесных сельскохозяйственных или лесохозяйственных тракторов5)
8408 20 550 3
– – – – – – для автобусов, предназначенных для перевозки не менее 20 человек, включая водителя
8408 20 550 8
– – – – – – прочие
8408 20 571 1
– – – – – – для промышленной сборки, с рабочим объемом цилиндров двигателя не менее 2500 см3, но не более 3000 см3 5)
8408 20 571 9
– – – – – – прочие
8408 20 579 1
– – – – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, с рабочим объемом цилиндров двигателя не менее 2500 см3, но не более 3000 см3, кроме моторных транспортных средств, упомянутых в подсубпозиции 8408 20 100 0, колесных сельскохозяйственных или лесохозяйственных тракторов5)
8408 20 579 9
– – – – – – прочие
8408 20 990 2
– – – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, с рабочим объемом цилиндров двигателя не менее 2500 см3, но не более 3000 см3, кроме моторных транспортных средств, упомянутых в подсубпозиции 8408 20 100 0, колесных сельскохозяйственных или лесохозяйственных тракторов5)
8408 20 990 3
– – – – – – для автобусов, предназначенных для перевозки не менее 20 человек, включая водителя
8408 20 990 4
– – – – – – – для сборки моторных транспортных средств товарной позиции 8704, с рабочим объемом цилиндров двигателя не менее 18 500 см3, мощностью не менее 500 кВт5)
8408 20 990 7
– – – – – – – прочие
8408 90 210 0
– – для рельсового транспорта
8408 90 270 1
– – – – для гражданских воздушных судов5)
8408 90 270 9
– – – – прочие
8408 90 410 1
– – – – – для гражданских воздушных судов5)
8408 90 410 9
– – – – – прочие
8408 90 430 1
– – – – – для гражданских воздушных судов5)
8408 90 430 9
– – – – – прочие
8408 90 450 1
– – – – – для гражданских воздушных судов5)

8408 20 370 9
– – – – – өзгелері
8408 20 510 2
– – – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі 2500 см3-ден аз,бірақ 3000 см3-ден аспайтын моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8408 20 100 0 кіші қосалқы позицияда аталғанмоторлы көлік құралдарын, доңғалақты ауылшаруашылық немесе орман шаруашылығы тракторларын қоспағанда5)
8408 20 510 3
– – – – – – жүргізушіні қоса алғанда, 20 адамнан көп жолаушы тасымалдауға арналған автобустар үшін
8408 20 510 8
– – – – – – өзгелері
8408 20 550 2
– – – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі 2500 см3-ден аз,бірақ 3000 см3-ден аспайтын моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8408 20 100 0 кіші қосалқы позицияда аталған моторлы көлік құралдарын, доңғалақты ауыл шаруашылық немесе орман шаруашылығы тракторларын қоспағанда5)
8408 20 550 3
– – – – – – жүргізушіні қоса алғанда, 20 адамнан көп жолаушы тасымалдауға арналған автобустар үшін
8408 20 550 8
– – – – – – өзгелері
8408 20 571 1
– – – – – –цилиндрінің жұмыс көлемі 2500 см3-ден аз,бірақ 3000 см3-ден аспайтын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8408 20 571 9
– – – – – – өзгелері
8408 20 579 1
– – – – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі 2500 см3-ден аз, бірақ 3000 см3-ден аспайтын моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8408 20 100 0 кіші қосалқы позицияда аталған моторлы көлік құралдарын, доңғалақты ауыл шаруашылық немесе орман шаруашылығы тракторларын қоспағанда5)
8408 20 579 9
– – – – – – өзгелері
8408 20 990 2
– – – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі 2500 см3-ден аз, бірақ 3000 см3-ден аспайтын моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8408 20 100 0 кіші қосалқы позицияда аталған моторлы көлік құралдарын, доңғалақты ауыл шаруашылық немесе орман шаруашылығы тракторларын қоспағанда5))
8408 20 990 3
– – – – – жүргізушіні қоса алғанда, 20 адамнан көп жолаушы тасымалдауға арналған автобустар үшін
8408 20 990 4
– – – – – – – 8704 тауар позициясындағы қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі18 500 см3-ден аз емес, қуаты 500 кВт-тан аз емес моторлы көлік құралдарын құрастыру үшін5)
8408 20 990 7
– – – – – – – өзгелері
8408 90 210 0
– – рельсті көлік үшін
8408 90 270 1
– – – – азаматтық әуе кемелері үшін5)
8408 90 270 9
– – – – өзгелері
8408 90 410 1
– – – – – азаматтық әуе кемелері үшін5)
8408 90 410 9
– – – – – өзгелері
8408 90 430 1
– – – – – азаматтық әуе кемелері үшін5)
8408 90 430 9
– – – – – өзгелері
8408 90 450 1
– – – – – азаматтық әуе кемелері үшін5)

8455 22 000 1
– – – оборудование прокатного стана "2000"
8455 22 000 2
– – – станы прокатные непрерывной прокатки с 5 и более клетями
8455 22 000 5
– – – – для вальцовки заготовок столовых приборов5)
8455 22 000 8
– – – – прочие
8455 30 100 0
– – из чугунного литья
8455 30 310 1
– – – – нетто-массой более 180 000 кг или содержащие не менее 4,7 мас.% хрома
8455 30 310 9
– – – – прочие
8455 30 390 1
– – – – содержащие не менее 4,7 мас.% хрома
8455 30 390 9
– – – – прочие
8455 30 900 0
– – прочие
8455 90 000 0
– части прочие
8456 11 000 0
– – работающие с использованием процессов лазерного излучения
8456 12 000 0
– – работающие с использованием процессов другого светового или фотонного излучения
8456 20 000 1
– – для полирования поверхности деталей с мощностью двигателя главного привода не более 15 кВт, для авиационной промышленности5)
8456 20 000 8
– – прочие
8456 30 110 1
– – – – с точностью позиционирования по любой оси не ниже 0,005 мм
8456 30 110 9
– – – – прочие
8456 30 190 0
– – – прочие
8456 30 900 0
– – прочие
8456 40 000 0
– работающие с использованием плазменно-дуговых процессов
8456 90 000 0
– прочие
8457 10 100 1
– – – станки вихрефрезерной обработки коленчатых валов дизелей мощностью свыше 300 кВт
8457 10 100 2
– – – фрезерные центры с высокоскоростным приводом (3000 об/мин и более, но не более 15000 об/мин) и числовым программным управлением, для авиационной промышленности5)
8457 10 100 8
– – – прочие
8457 10 900 1
– – – станки вихрефрезерной обработки коленчатых валов дизелей мощностью свыше 300 кВт
8457 10 900 2
– – – фрезерные центры с высокоскоростным приводом (5000 об/мин и более, но не более 15000 об/мин) и числовым программным управлением, для авиационной промышленности5)
8457 10 900 8
-----прочие
8457 20 000 0
– станки агрегатные однопозиционные
8457 30 100 0
– – с числовым программным управлением
8457 30 900 0
– – прочие
8458 11 200 0
-----станки токарные многоцелевые
8458 11 410 1
– – – – – с высокоскоростным приводом (6000 об/мин и более, но не более 8000 об/мин), для авиационной промышленности5)
8458 11 410 9
– – – – – прочие
8458 11 490 0
-----многошпиндельные
8458 11 800 0
– – – прочие
8458 19 000 0
– – прочие
8458 91 200 1
– – – – высокоскоростные (со скоростью резания
100 м/мин и более) токарно-карусельные станки, для авиационной промышленности5)
8458 91 200 9
-----прочие
8458 91 800 1
– – – – токарно-карусельные станки (со скоростью резания 100 м/мин и более), для авиационной промышленности5)

8455 22 000 1
– – – "2000" прокаттау орнағы жабдығы
8455 22 000 2
– – – 5 және одан астам көтермелермен үздіксіз прокатталатын прокаттық орнақтар
8455 22 000 5
– – – – асхана жабдықтарын жаншып қақтау үшін5)
8455 22 000 8
– – – – өзгелері
8455 30 100 0
– – шойыннан құйылған
8455 30 310 1
– – – – таза салмағы 180 000 кг астам немесе массасының 4,7%- ынан кем болмайтын бөлігін хром құрайтын
8455 30 310 9
– – – – өзгелері
8455 30 390 1
– – – – массасының 4,7%- ынан кем болмайтын бөлігін хром құрайтын
8455 30 390 9
– – – – өзгелері
8455 30 900 0
– – құйылған немесе қысыммен өңделген болат
8455 90 000 0
– өзгелері бөліктері
8456 10 001 0
– – лазерлік сәулелененуді пайдалана отырып, жұмыс істейтін
8456 10 009 0
– – өзгелері
8456 20 000 1
– – авиация өнеркәсібі үшін, детальдардың үстіңгі қабатын басты жетек қозғалтқышының 15 кВт- тан астам қуатымен жылтыратуға арналған5)
8456 20 000 8
– – өзгелері
8456 30 110 1
– – – – кез келген осі бойынша 0,005 мм-ден төмен болмайтын дәлдікпен болжау
8456 30 110 9
– – – – өзгелері
8456 30 190 0
– – – өзгелері
8456 30 900 0
– – өзгелері
8456 90 800 0
– – өзгелері
8457 10 100 1
– – – дизелдердің иінді біліктерін 300 кВт-тан астам қуатпен жонып өңдейтін станоктар
8457 10 100 2
– – – авиация өнеркәсібі үшін, жоғары жылдамдықты жетегі бар және цифрлық бағдарламалық басқарудағы фрезерлік орталықтар (минутына 3000 және одан да астам айналым, бірақ минутына 15000 айналымнан аспайтын) 5)
8457 10 100 8
– – – өзгелері
8457 10 900 1
– – – дизелдердің иінді біліктерін 300 кВт-тан астам қуатпен өңдейтін фрезерлік станоктар
8457 10 900 2
– – – авиация өнеркәсібі үшін, жоғары жылдамдықты жетегі бар және цифрлық бағдарламалық басқарудағы фрезерлік орталықтар (минутына 3000 және одан да астам айналым, бірақ минутына 15000 айналымнан аспайтын) 5)
8457 10 900 8
– – – өзгелері
8457 20 000 0
– бір бағыттағы агрегат станоктары
8457 30 100 0
– –цифрлық бағдарламалық басқару арқылы
8457 30 900 0
– – өзгелері
8458 11 200 0
– – – көп мақсатты жонушы станоктар
8458 11 410 1
– – – – – авиация өнеркәсібі үшін, жоғары жылдамдықты жетегі бар (минутына 6000 және одан да астам, бірақ минутына 8000-нан аспайтын айналым)5)
8458 11 410 9
– – – – – өзгелері
8458 11 490 0
– – – – көп шпиндельді
8458 11 800 0
– – – өзгелері
8458 19 000 0
– – өзгелері
8458 91 200 1
– – – – авиация өнеркәсібі үшін, жоғары жылдамдықты (жылдамдығы 100 м/мин және одан да астам) токарлік-айналдырғы станоктар5)
8458 91 200 9
– – – – өзгелері
8458 91 800 1
– – – – авиация өнеркәсібі үшін, (кесу жылдамдығы 100 м/мин және одан да астам) токарлік-айналдырғы станоктар5

8474 39 000 1
– – – оборудование для медицинской промышленности
8474 80 101 0
– – – для медицинской промышленности
8481 10 050 0
– – объединенные с фильтрами или смазочными устройствами
8481 10 190 2
– – – – для производства авиационных двигателей и/или гражданских воздушных судов5)
8481 10 190 8
– – – – прочие
8481 10 990 1
– – – – для гражданских воздушных судов5)
8481 10 990 2
– – – – предназначенные для установки на транспортные средства, использующие природный газ в качестве моторного топлива5)
8481 10 990 8
– – – – прочие
8481 20 100 1
– – – для производства авиационных двигателей5)
8481 20 100 9
– – – прочие
8481 20 900 1
– – – для производства авиационных двигателей5)
8481 20 900 9
– – – прочие
8481 30 910 2
– – – для производства авиационных двигателей и/или гражданских воздушных судов5)
8481 30 910 8
– – – прочие
8481 30 990 1
– – – для гражданских воздушных судов5)
8481 30 990 2
– – – предназначенные для установки на транспортные средства, использующие природный газ в качестве моторного топлива5)
8481 30 990 8
– – – прочие
8481 40 100 0
– – из литейного чугуна или стали
8481 40 900 1
– – – для производства гражданских воздушных судов5)
8481 40 900 9
– – – прочие
8481 80 110 0
– – – арматура смесительная
8481 80 190 0
– – – прочие
8481 80 310 0
– – – арматура термостатическая
8481 80 390 0
– – – прочая
8481 80 400 0
– – арматура для пневматических шин и камер
8481 80 510 0
– – – – регуляторы температуры
8481 80 591 0
– – – – – регуляторы давления
8481 80 599 0
– – – – – прочая
8481 80 610 0
– – – – – из литейного чугуна
8481 80 631 0
– – – – – – предназначенные для работы при температуре окружающего воздуха –40 ҮC и ниже, давлении 16 Па и выше, в среде, содержащей сероводород (H2S)2)
8481 80 632 0
– – – – – – предназначенные для работы при температуре окружающего воздуха –55 ҮC и ниже, давлении 80 Па и выше2)
8481 80 639 0
– – – – – – прочие
8481 80 690 0
– – – – – прочие
8481 80 710 0
– – – – – из литейного чугуна
8481 80 731 0
– – – – – – предназначенные для работы при температуре окружающего воздуха –40 ҮC и ниже, давлении 16 Па и выше, в среде, содержащей сероводород (H2S)2)
8481 80 732 0
– – – – – – предназначенные для работы при температуре окружающего воздуха –55 ҮC и ниже, давлении 80 Па и выше2)
8481 80 739 1
– – – – – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов5)
8481 80 739 9
– – – – – – – прочие
8481 80 790 0
– – – – – прочие
8481 80 811 0
– – – – – предназначенные для работы при температуре окружающего воздуха –40 ҮC и ниже, давлении 16 Па и выше, в среде, содержащей сероводород (H2S)2)

8474 39 000 1
– – – медицина өнеркәсібіне арналған жабдық
8474 80 101 0
– – – медицина өнеркәсібі үшін
8481 10 050 0
– – сүзгілермен немесе майлайтын құрылғылармен біріктірілген
8481 10 190 2
– – – – авиациялық қозғалтқыштар және/ немесе азаматтық әуе кемелері өндірісі үшін5)
8481 10 190 8
– – – – өзгелері
8481 10 990 1
– – – – азаматтық әуе кемелері үшін5)
8481 10 990 9
– – – – өзгелері
8481 20 100 1
– – – авиациялық қозғалтқыштар өндірісі үшін5)
8481 20 100 9
– – – өзгелері
8481 20 900 1
– – – авиациялық қозғалтқыштар өндірісі үшін5)
8481 20 900 9
– – – өзгелері
8481 30 910 2
– – – авиациялық қозғалтқыштар және/ немесе азаматтық әуе кемелері өндірісі үшін5)
8481 30 910 8
– – – өзгелері
8481 30 990 1
– – – азаматтық әуе кемелері үшін5)
8481 30 990 9
– – – өзгелері
8481 40 100 0
– – құймалы шойыннан немесе болаттан
8481 40 900 1
– – – азаматтық әуе кемелері өндірісі үшін5)
8481 40 900 9
– – – өзгелері
8481 80 110 0
– – – жалғастырушы арматура
8481 80 190 0
– – – өзгелері
8481 80 310 0
– – – термостатикалық арматура
8481 80 390 0
– – – өзгелері
8481 80 400 0
– – ішіне ауа толтырылған шиналар мен камераларға арналған арматура
8481 80 510 0
8481 80 591 0
– – – – температураны реттегіштер
8481 80 599 0
– – – – қысымды реттегіштер
---- өзгесі
8481 80 610 0
------ құйма шойыннан
8481 80 631 0
– – – – – – айналадағы ауаның температурасы –40 °C және одан төмен, қысымы 16 Па және одан жоғары кезде, құрамында күкіртті сутек (H2S)2) бар ортада жұмыс істеуге арналған
8481 80 632 0
– – – – – – айналадағы ауаның температурасы –55 °C және одан төмен, қысымы 80 Па және одан жоғары кезде жұмыс істеуге арналған2)
8481 80 639 0
– – – – – – өзгелері
8481 80 690 0
– – – – – өзгелері
8481 80 710 0
– – – – – құйма шойыннан
8481 80 731 0
– – – – – айналадағы ауаның температурасы –40 °C және одан төмен, қысымы 16 Па және одан жоғары кезде, құрамында күкіртті сутек (H2S)2) бар ортада жұмыс істеуге арналған
8481 80 732 0
– – – – – – айналадағы ауаның температурасы –55 °C және одан төмен, қысымы 80 Па және одан жоғары кезде жұмыс істеуге арналған2)
8481 80 739 1
– – – – – – –8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын, олардың тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8481 80 739 9
– – – – – – – өзгелері
8481 80 790 0
– – – – – өзгелері
8481 80 811 0
– – – – – айналадағы ауаның температурасы –40 °C және одан төмен, қысымы 16 Па және одан жоғары кезде, құрамында күкіртті сутек (H2S)2) бар ортада жұмыс істеуге арналған

8481 80 812 0
– – – – – предназначенные для работы при температуре окружающего воздуха –55 ҮC и ниже, давлении 80 Па и выше2)
8481 80 819 1
– – – – – – для производства гражданских воздушных судов5)
8481 80 819 9
– – – – – – прочие
8481 80 850 1
– – – – – предназначенные для работы при температуре окружающего воздуха –40 ҮC и ниже, давлении 16 Па и выше, в среде, содержащей сероводород (H2S)2)
8481 80 850 2
– – – – – предназначенные для работы при температуре окружающего воздуха –55 ҮC и ниже, давлении 80 Па и выше2)
8481 80 850 7
– – – – – – для гражданских воздушных судов5)
8481 80 850 8
– – – – – – прочие
8481 80 870 0
– – – – арматура мембранная
8481 80 990 2
– – – – – для производства авиационных двигателей и/или гражданских воздушных судов5)
8481 80 990 3
– – – – – - предназначенная для установки на транспортные средства, использующие природный газ в качестве моторного топлива5)
8481 80 990 7
– – – – – - прочая
8481 90 000 0
– части
8482 10 100 1
– – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов5)
8482 10 100 2
– – – для производства авиационных двигателей5)
8482 10 100 9
– – – прочие
8482 10 900 1
– – – стоимостью на условиях франко-границы страны ввоза, не превышающей 2,2 евро за 1 кг брутто-массы
8482 10 900 2
– – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов5)
8482 10 900 3
– – – – для производства авиационных двигателей5)
8482 10 900 8
– – – – прочие
8482 20 000 1
– – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов5)
8482 20 000 2
– – для производства авиационных двигателей5)
8482 20 000 9
– – прочие
8482 30 000 1
– – для производства авиационных двигателей5)
8482 30 000 9
– – прочие
8482 40 000 1
– – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов5)
8482 40 000 9
– – прочие
8482 50 000 1
– – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов5)
8482 50 000 2
– – для производства авиационных двигателей5)
8482 50 000 9
– – прочие
8482 80 000 1
– – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов5)
8482 80 000 2
– – для производства авиационных двигателей5)
8482 80 000 9
– – прочие
8482 91 100 0
– – – конические ролики
8482 91 900 0
– – – прочие
8482 99 000 0
– – прочие
8501 10 100 1
– – – для гражданских воздушных судов5)

8481 80 812 0
– – – – – айналадағы ауаның температурасы –55 °C және одан төмен, қысымы 80 Па және одан жоғары кезде жұмыс істеуге арналған2)
8481 80 819 1
– – – – – – азаматтық әуе кемелері өндірісіне арналған5)
8481 80 819 9
– – – – – – өзгелері
8481 80 850 1
– – – – – айналадағы ауаның температурасы –40 °C және одан төмен, қысымы 16 Па және одан жоғары кезде, құрамында күкіртті сутек (H2S)2) бар ортада жұмыс істеуге арналған
8481 80 850 2
– – – – – айналадағы ауаның температурасы –55 °C және одан төмен, қысымы 80 Па және одан жоғары кезде жұмыс істеуге арналған2)
8481 80 850 7
– – – – – – азаматтық әуе кемелері үшін5)
8481 80 850 8
– – – – – – өзгелері
8481 80 870 0
– – – – мембраналық арматура
8481 80 990 2
– – – – – авиациялық қозғалтқыштар және/ немесе азаматтық әуе кемелері өндірісіне арналған5)
8481 80 990 8
– – – – – өзгелері
8481 90 000 0
– бөліктері
8482 10 100 1
– – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын, олардың тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8482 10 100 2
– – – авиациялық қозғалтқыштар өндірісіне арналған5)
8482 10 100 9
– – – өзгелері
8482 10 900 1
– – – әкелуші елдердің франко-шекаралық жағдайында брутто-массасының 1 килограмының құны 2,2 евродан аспайтын
8482 10 900 2
– – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын, олардың тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8482 10 900 3
– – – – авиациялық қозғалтқыштар өндірісіне арналған5)
8482 10 900 8
– – – – өзгелері
8482 20 000 1
– – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын, олардың тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8482 20 000 2
– – авиациялық қозғалтқыштар өндірісіне арналған5)
8482 20 000 9
– – өзгелері
8482 30 000 1
– – авиациялық қозғалтқыштар өндірісіне арналған5)
8482 30 000 9
– – өзгелері
8482 40 000 1
– – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын, олардың тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8482 40 000 9
– – өзгелері
8482 50 000 1
– – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын, олардың тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8482 50 000 2
– – авиациялық қозғалтқыштар өндірісіне арналған5
8482 50 000 9
– –өзгелері
8482 80 000 1
– – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын, олардың тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8482 80 000 2
– – авиациялық қозғалтқыштар өндірісіне арналған5
8482 80 000 9
– – өзгелері
8482 91 100 0
– – – конус роликтер
8482 91 900 0
– – – өзгелері
8482 99 000 0
– – өзгелері
8501 10 100 1
– – – азаматтық әуе кемелері үшін5)

----- на напряжение более 1000 В, но не более 72,5 кВ
8539 21 920 0
– – – – более 100 В
8539 21 980 0
– – – – не более 100 В
8539 22 100 0
– – – лампы рефлекторные
8539 22 900 0
– – – прочие
8539 29 300 1
– – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов5)
8539 29 300 9
– – – – прочие
8539 29 920 0
– – – – более 100 В
8539 29 980 0
– – – – не более 100 В
8539 31 100 0
– – – двухцокольные
8539 31 900 0
– – – прочие
8539 32 200 1
– – – – ртутные лампы
8539 32 200 9
– – – – натриевые лампы
8539 32 900 0
– – – металлогалогенные лампы
8539 39 000 0
– – прочие
8539 41 000 0
– – дуговые лампы
8539 49 000 0
– – прочие
8539 51 900 1
-----для ламп субпозиции 8539 52 000
8539 90 100 0
– – цоколи для ламп
8539 90 800 9
-----прочие
8541 51 000 0
----- преобразователи на основе полупроводников
8541 59 000 0
----- прочие
8542 31 300 0
-----товары, поименованные в примечании 12 (б) (iv) к данной группе
8542 31 901 0
– – – – схемы интегральные монолитные
8542 32 300 0
-----товары, поименованные в примечании 12 (б) (iv) к данной группе
8542 33 300 0
-----товары, поименованные в примечании 12 (б) (iv) к данной группе
8542 39 300 0
-----товары, поименованные в примечании 12 (б) (iv) к данной группе
8544 20 000 0
– кабели коаксиальные и другие коаксиальные электрические проводники
8545 11 002 0
– – – графитированные круглого сечения диаметром более 520 мм, но не более 650 мм, или иного поперечного сечения площадью более 2700 см2, но не более 3300 см2
8603 10 000 1
– – предназначенные для движения в составе железнодорожных электропоездов с максимальной эксплуатационной скоростью не менее 250 км/ч
8603 10 000 2
– – предназначенные для движения в составе железнодорожных электропоездов с максимальной эксплуатационной скоростью не менее 140 км/ч, но менее 250 км/ч
8603 10 000 8
– – прочие
8605 00 000 1
– предназначенные для движения в составе железнодорожных электропоездов с максимальной эксплуатационной скоростью не менее 250 км/ч
8605 00 000 2
– предназначенные для движения в составе железнодорожных электропоездов с максимальной эксплуатационной скоростью не менее 140 км/ч, но менее 250 км/ч
8605 00 000 3
– – вагоны железнодорожные для перевозки пассажиров, оборудованные спальными местами для пассажиров, с длиной по осям буферов 26400 мм, с наружной шириной кузова (без гофр) 2825 мм, с расстоянием между осями поворота тележек 19000 мм
8605 00 000 5
– – – вагоны железнодорожные пассажирские, включая вагоны-рестораны, вагоны-буфеты, имеющие один колесный блок с двумя независимо вращающимися колесами, предназначенные для движения с максимальной эксплуатационной скоростью не менее 200 км/час

– – қуаты 1000 В-тан жоғары, бірақ 72,5 кВ-тан жоғары емес
8539 21 920 0
– – – – 100 В-тан жоғары
8539 21 980 0
– – – – 100 В-тан жоғары емес
8539 22 100 0
– – – рефлекторлы шамдар
8539 22 900 0
– – – өзгелері
8539 29 300 1
– – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын, олардың тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8539 29 300 9
– – – – өзгелері
8539 29 920 0
– – – – 100 В-тан астам
8539 29 980 0
– – – – 100 В-тан аспайтын
8539 31 100 0
– – – екі цокольді
8539 31 900 0
– – – өзгелері
8539 32 200 1
– – – – сынапты шамдар
8539 32 200 9
– – – – натрийлі шамдары
8539 32 900 0
– – – металлогалогенді шамдар
8539 39 000 0
– – өзгелері
8539 41 000 0
– – доғалы шамдар
8539 49 000 0
– – өзгелері
8539 90 100 0
– – шам цокольдері
8539 90 900 0
– – өзгелері
8542 31 901 1
– – – – – цифрлы
8544 20 000 1
– – оқшаулануы бойынша 9 мм және одан артық, бірақ 35 мм-ден артық емес, номиналды толқынды қарсылығы 50 Ом-нан аспайтын, полимерлі материалдан жасалған диэлектрикпен, полимерлі материалмен жабылған гофрленген немесе гофрленбеген метал құбыр түріндегі сыртқы өткізгішпен бірге, номиналды диаметрмен
8544 20 000 9
– – өзгелері
8545 11 002 0
– – –диаметрі 520 мм-ден астам, бірақ 650 мм-ден аспайтын графиттелген орама қиық немесе көлемі 2700 см2 астам, бірақ 3300 см2аспайтын өзгеше көлденең қиық
8603 10 000 1
– – сағатына кем дегенде 250 шақырымдықең жоғары пайдалану жылдамдығымен жүретін темір жол электр поездары құрамындағы қозғалысқа арналғандар
8603 10 000 2
– – сағатына кем дегенде 140 шақырымдық, бірақ 250 км/сағаттан аспайтын ең жоғары пайдалану жылдамдығымен жүретін темір жол электр поездары құрамындағы қозғалысқа арналғандар
8603 10 000 8
– – өзгелері
8605 00 000 1
– сағатына кем дегенде 250 шақырымдық ең жоғары пайдалану жылдамдығымен жүретін темір жол электр поездары құрамындағы қозғалысқа арналғандар
8605 00 000 2
– сағатына кем дегенде 140 шақырымдық, бірақ 250 км/сағаттан аспайтын ең жоғары пайдалану жылдамдығымен жүретін темір жол электр поездары құрамындағы қозғалысқа арналғандар
8605 00 000 3
– – жолаушылардың ұйықтайтын орындарымен жабдықталған, осі бойынша буферлерінің ұзындығы 26400 мм, кузовының сыртқы ені (гофрсыз) 2825 мм, арба бұрылысының өстері арасының қашықтығы 19000 мм болатын жолаушылар тасымалдауға арналған теміржол вагондары
8605 00 000 5
– – –вагон-мейрамханасын, вагон-буфеттерін қоса алғанда, блок доңғалақтары бір-біріне байланыссыз айналатын бір доңғалақты блогы бар, сағатына кем дегенде 200 шақырымдық ең төменгі пайдалану жылдамдығымен қозғалуға арналған теміржол жолаушылар вагондары

8605 00 000 6
– – – вагоны железнодорожные технического обеспечения пассажирского поезда, оборудованные помимо прочего дизель-генераторной установкой, аккумуляторными батареями, компрессорной установкой, имеющие не более двух колесных блоков с двумя независимо вращающимися колесами в каждом, предназначенные для движения с максимальной эксплуатационной скоростью не менее 200 км/час
8605 00 000 8
– – – прочие
8701 10 000 0
– тракторы одноосные
8701 21 101 1
-----экологического класса 4 или выше 7)
8701 21 101 9
----- прочие
8701 21 109 0
-----прочие
8701 21 901 1
-----с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8701 21 901 2
-----с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8701 21 901 9
-----прочие
8701 21 909 0
-----прочие
8701 22 101 1
-----экологического класса 4 или выше 7)
8701 22 101 9
----- прочие
8701 22 109 0
-----прочие
8701 22 901 1
-----с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8701 22 901 2
-----с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8701 22 901 9
----- прочие
8701 22 909 0
-----прочие
8701 23 101 1
-----экологического класса 4 или выше 7)
8701 23 101 9
----- прочие
8701 23 109 0
-----прочие
8701 23 901 1
-----с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8701 23 901 2
-----с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8701 23 901 9
----- прочие
8701 23 909 0
-----прочие
8701 24 101 0
-----тягачи седельные
8701 24 109 0
-----прочие
8701 24 901 1
-----с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8701 24 901 2
-----с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8701 24 901 9
-----прочие
8701 24 909 0
----- прочие
8701 29 101 1
-----экологического класса 4 или выше 7)
8701 29 101 9
----- прочие
8701 29 109 0
-----прочие
8701 29 901 1
-----с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8701 29 901 2
-----с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8701 29 901 9
----- прочие
8701 29 909 0
-----прочие
8701 30 000 1
– – для прокладывания лыжных трасс
8701 30 000 9
– – прочие
8701 91 100 0
– – – – новые
8701 91 500 0
– – – – бывшие в эксплуатации
8701 91 900 0
– – – прочие
8701 92 100 0
– – – – новые
8701 92 500 0
– – – – бывшие в эксплуатации
8701 92 900 0
– – – прочие
8701 93 100 0
– – – – новые
8701 93 500 0
– – – – бывшие в эксплуатации
8701 93 900 0
– – – прочие
8701 94 100 1
– – – – – трелевочные тракторы (скиддеры) для лесного хозяйства, колесные, новые, с мощностью двигателя более 90 кВт, но не более 130 кВт
8701 94 100 9
– – – – – прочие
8701 94 500 0
– – – – бывшие в эксплуатации
8701 94 900 0
– – – прочие
8701 95 100 1
– – – – – трелевочные тракторы (скиддеры) для лесного хозяйства, колесные, новые, с мощностью двигателя более 130 кВт
8701 95 100 9
– – – – – прочие
8701 95 500 0
– – – – бывшие в эксплуатации
8701 95 900 0
– – – прочие
8702 10 111 0
– – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8702 10 112 0
– – – – автобусы, предназначенные для перевозки более 120 человек, включая водителя
8702 10 119 2
– – – – – – экологического класса 57), с мощностью двигателя более 308 кВт, габаритной длиной более 13 м, имеющие более 55 посадочных мест, включая водителя, объем багажного отсека более 12 мі
8702 10 119 3
– – – – – – прочие экологического класса 4 или выше7)
8702 10 119 9
– – – – – прочие
8702 10 191 0
– – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8702 10 192 3
– – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8702 10 192 4
– – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8702 10 192 8
– – – – – прочие
8702 10 199 4
– – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8702 10 199 5
– – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8702 10 199 6
– – – – – – экологического класса 4 или выше7), габаритной длиной не менее 11,5 м, имеющие не менее 41 посадочного места, включая водителя, объем багажного отсека не менее 5 м3 и предназначенные для перевозки только сидящих пассажиров и их багажа
8702 10 199 7
– – – – – – прочие
8702 10 911 0
– – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8702 10 912 0
– – – – автобусы, предназначенные для перевозки более 120 человек, включая водителя
8702 10 919 1
– – – – – экологического класса 4 или выше7), габаритной длиной не менее 11,5 м, имеющие не менее 41 посадочного места, включая водителя, объем багажного отсека не менее 5 м3 и предназначенные для перевозки только сидящих пассажиров и их багажа
8702 10 919 9
– – – – – прочие
8702 10 991 0
– – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8702 10 992 3
– – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8702 10 992 4
– – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8702 10 992 8
– – – – – прочие
8702 10 999 3
– – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8702 10 999 4
– – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8702 10 999 7
– – – – – – экологического класса 4 или выше7), габаритной длиной не менее 11,5 м, имеющие не менее 41 посадочного места, включая водителя, объем багажного отсека не менее 5 м3 и предназначенные для перевозки только сидящих пассажиров и их багажа

8605 00 000 6
– – – басқа да дизель-генератор қондырғыларына, аккумулятор батареяларына, компрессор қондырғыларына қоса, әрқайсысы бір біріне байланыссыз айналатын екі доңғалағы бар екі доңғалақты блоктан аспайтын, сағатына кемінде 200 шақырымдық ең жоғары пайдалану жылдамдығымен қозғалуға арналған жолаушылар поезын техникалық жағынан қамтамасыз ететін теміржол вагондары
8605 00 000 8
– – – өзгелері
8701 10 000 0
– қатар жүріп отыратын жүргізушісі басқаратын тракторлар
8701 20 101 3
– – – – 4 экологиялық сыныпты немесе одан да жоғары7)
8701 20 101 8
– – – – өзгелері
8701 20 109 0
– – – өзгелері
8701 20 901 4
– – – – шығарылғанына 7 жылдан астам уақыт өткен
8701 20 901 5
– – – – шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8701 20 901 7
– – – – өзгелері
8701 20 909 0
– – – өзгелері
8701 30 000 1
– – шаңғы трассаларынтөсеу үшін
8701 30 000 9
– – өзгелері
8701 90 110 0
– – – – 18 кВт-тан аспайтын
8701 90 200 0
– – – – 18 кВт-тан астам, бірақ 37 кВт-тан аспайтын
8701 90 250 0
– – – – 37 кВт-тан астам,бірақ 59 кВт- тан аспайтын
8701 90 310 0
– – – – 59 кВт-тан астам, бірақ 75 кВт-тан аспайтын
8701 90 350 0
– – – – 75 кВт-тан астам, бірақ 90 кВт-тан аспайтын
8701 90 390 1
– – – – – қозғалтқышыныңқуаты 90 кВт-тан астам, доңғалақты, жаңа, орман шаруашылығына арналғантрелевті тракторлар (скиддерлер)
8701 90 390 9
– – – – – өзгелері
8701 90 500 0
– – – бұрын пайдалануда болғандар
8701 90 900 0
– – өзгелері
8702 10 111 0
– – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8702 10 112 0
– – – – жүргізушіні қоса алғанда, 120-дан астам адамды тасымалдауға арналған автобустар
8702 10 119 2
– – – – – – қозғалтқышының қуаты 308 кВт-тан астам, габаритті ұзындығы 13 м-ден астам, жүргізушіні қоса алғанда, 55-тен астам отыратын орны бар, жүк салатын бөлек орнының көлемі 12 м³ астам, 5 экологиялық сыныпты)7
8702 10 119 3
– – – – – өзгелері 4 немесе одан жоғары экологиялық сыныпты7)
8702 10 119 9
– – – – – өзгелері
8702 10 191 0
– – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8702 10 192 3
– – – – – шығарылғанына 7 жылдан астам уақыт өткен
8702 10 192 4
– – – – –шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8702 10 192 8
– – – – – өзгелері
8702 10 199 4
– – – – – шығарылғанына 7 жылдан астам уақыт өткен
8702 10 199 5
– – – – – шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8702 10 199 6
– – – – – – габаритті ұзындығыкемінде 11,5 м, жүргізушіні қоса алғанда, кемінде 41 отыратын орны бар, жүк салатын бөлек орнының көлемі кемінде 5 м³ және отыратын жолаушылар мен олардың жолжүгін тасымалдауға ғана арналған, 4 және одан да жоғары экологиялық сыныпты7)
8702 10 199 7
– – – – – – өзгелері
8702 10 911 0
– – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8702 10 912 0
– – – – жүргізушіні қоса алғанда, 120-дан астам адамды тасымалдауға арналған автобустар
8702 10 919 1
– – – – – габаритті ұзындығыкемінде 11,5 м, жүргізушіні қоса алғанда, кемінде 41 отыратын орны бар, жүк салатын бөлек орнының көлемі кемінде 5 м³ және отыратын жолаушылар мен олардың жолжүгін тасымалдауға ғана арналған, 4 және одан да жоғары экологиялық сыныпты7)
8702 10 919 9
– – – – – өзгелері
8702 10 991 0
– – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8702 10 992 3
– – – – шығарылғанына 7 жылдан астам уақыт өткен
8702 10 992 4
– – – – шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8702 10 992 8
– – – – – өзгелері
8702 10 999 3
– – – – – шығарылғанына 7 жылдан астам уақыт өткен
8702 10 999 4
– – – – – шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8702 10 999 7
– – – – – – габаритті ұзындығы кемінде 11,5 м, жүргізушіні қоса алғанда, кемінде 41 отыратын орны бар, жүк салатын бөлек орнының көлемі кемінде 5 м³ және отыратын жолаушылар мен олардың жолжүгін тасымалдауға ғана арналған, 4 және одан да жоғары экологиялық сыныпты7)

8702 90 111 0
– – – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8702 90 112 0
– – – – – автобусы, предназначенные для перевозки более 120 человек, включая водителя
8702 90 119 0
– – – – – прочие
8702 90 191 0
– – – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8702 90 192 3
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8702 90 192 4
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8702 90 192 8
– – – – – – прочие
8702 90 199 4
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8702 90 199 5
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8702 90 199 8
– – – – – – прочие
8702 90 311 0
– – – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8702 90 312 0
– – – – – автобусы, предназначенные для перевозки более 120 человек, включая водителя
8702 90 319 0
– – – – – прочие
8702 90 391 0
– – – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8702 90 392 3
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8702 90 392 4
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8702 90 392 8
– – – – – – прочие
8702 90 399 3
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8702 90 399 4
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8702 90 399 8
– – – – – – прочие
8702 90 801 0
– – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8702 90 802 0
– – – автобусы, предназначенные для перевозки более 120 человек, включая водителя
8702 90 809 0
– – – прочие
8703 10 110 0
– – транспортные средства, специально предназначенные для движения по снегу, с поршневым двигателем внутреннего сгорания с воспламенением от сжатия (дизелем или полудизелем), или с поршневым двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием
8703 10 180 0
– – прочие
8703 21 101 0
– – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8703 21 109 1
– – – – – четырехколесные моторные транспортные средства повышенной проходимости с двумя или четырьмя ведущими колесами, оборудованные сиденьем мотоциклетного (седельного) типа, рычагами ручного рулевого управления двумя передними колесами, шинами для бездорожья, с автоматическим или ручным управлением трансмиссией, обеспечивающей задний ход
8703 21 109 9
– – – – – прочие
8703 21 901 0
– – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8703 21 909 3
– – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8703 21 909 4
– – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет

8702 90 111 0
– – – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8702 90 112 0
– – – – – жүргізушіні қоса алғанда, 120-дан астам адамды тасымалдауға арналған автобустар
8702 90 119 0
– – – – – өзгелері
8702 90 191 0
– – – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8702 90 192 3
– – – – – шығарылғанына 7 жылдан аастам уақыт өткен
8702 90 192 4
– – – – – шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ, 7 жылдан асрайтын уақыт өткен
8702 90 192 8
– – – – – – өзгелері
8702 90 199 4
– – – – – – шығарылғанына 7 жылдан астам уақыт өткен
8702 90 199 5
– – – – – – шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8702 90 199 8
– – – – – – өзгелері
8702 90 311 0
– – – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8702 90 312 0
– – – – – жүргізушіні қоса алғанда, 120-дан астам адамды тасымалдауға арналған автобустар
8702 90 319 0
– – – – – өзгелері
8702 90 391 0
– – – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8702 90 392 3
– – – – – шығарылғанына 7 жылдан астам уақыт өткен
8702 90 392 4
– – – – – – шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8702 90 392 8
– – – – – – өзгелері
8702 90 399 3
– – – – – – шығарылғанына 7 жылдан астам уақыт өткен
8702 90 399 4
– – – – – – шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8702 90 399 8
– – – – – – өзгелері
8702 90 901 0
– – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8702 90 902 0
– – – жүргізушіні қоса алғанда, 120-дан астам адамды тасымалдауға арналған автобустар
8702 90 909 0
– – – өзгелері
8703 10 110 0
– – қысыммен тұтаныпіштей жанатын (дизельмен немесе жартылай дизельмен) поршеньді қозғалтқышы бар немесе ұшқынмен тұтанып іштей жанатын поршеньдіқозғалтқышы бар, арнайы қар үстінде жүруге арналған көлік құралдары
8703 10 180 0
– – өзгелері
8703 21 101 0
– – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8703 21 109 1
– – – – – мотоцикл (отыратын) үлгідегі орындықпен жабдықталған, алдында екі доңғалағы бар, қолмен басқарылатын тетіктермен, екі немесе төрт доңғалағы бірдей тартатын, ауыр жерлерде жүре алатын, жолсыз жерлерге арналған шиналармен, артқа жүруді қамтамасыз ете алатын автоматты немесе көлікті қолмен басқару қызметін атқаратын жабдықтармен жабдықталған төртдоңғалақты моторлы көлік құралдары
8703 21 109 9
– – – – – өзгелері
8703 21 901 0
– – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8703 21 909 3
– – – – – шығарылғанына 7 жылдан астам уақыт өткен автомобильдер
8703 21 909 4
– – – – – шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен автомобильдер

8703 21 909 8
– – – – – прочие
8703 22 101 0
– – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8703 22 109 1
– – – – – моторные транспортные средства, оборудованные для проживания
8703 22 109 9
– – – – – прочие
8703 22 901 0
– – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8703 22 909 3
– – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8703 22 909 4
– – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8703 22 909 8
– – – – – прочие
8703 23 110 0
– – – – моторные транспортные средства, оборудованные для проживания
8703 23 193 0
– – – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8703 23 194 0
– – – – – – с рабочим объемом цилиндров двигателя более 1500 см³, но не более 1800 см³
8703 23 198 1
– – – – – – – с рабочим объемом цилиндров двигателя более 1800 см³, но не более 2300 см³
8703 23 198 2
– – – – – – – с рабочим объемом цилиндров двигателя более 2300 см³, но не более 2800 см³
8703 23 198 3
– – – – – – – – автомобили повышенной проходимости, поименованные в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 6 к данной группе
8703 23 198 8
– – – – – – – – прочие
8703 23 903 0
– – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8703 23 904 1
– – – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8703 23 904 2
– – – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8703 23 904 9
– – – – – – прочие
8703 23 908 1
– – – – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8703 23 908 2
– – – – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8703 23 908 3
– – – – – – – прочие
8703 23 908 7
– – – – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8703 23 908 8
– – – – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8703 23 908 9
– – – – – – – прочие
8703 24 109 2
– – – – – автомобили повышенной проходимости с рабочим объемом цилиндров двигателя более 3000 см³, но менее 3500 см³, поименованные в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 6 к данной группе
8703 24 109 8
– – – – – прочие
8703 24 901 0
– – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
8703 24 909 3
– – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8703 24 909 4
– – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8703 24 909 8
– – – – – прочие
8703 31 101 0
– – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей

8703 21 909 8
– – – – – өзгелері
8703 22 101 0
– – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8703 22 109 1
– – – – – адам тұруға арналып жабдықталған моторлы көлік құралдары
8703 22 109 9
– – – – – өзгелері
8703 22 901 0
– – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8703 22 909 3
– – – – – шығарылғанына 7 жылдан астам уақыт өткен
8703 22 909 4
– – – – – шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8703 22 909 8
– – – – – өзгелері
8703 23 110 0
– – – – адам тұруға арналып жабдықталған моторлы көлік құралдары
8703 23 191 0
– – – – – цилиндрінің жұмыс көлемі 1500 см3-ден астам, бірақ 1800 см3-ден аспайтын қозғалтқышпен
8703 23 192 1
– – – – – – цилиндрінің жұмыс көлемі 1800 см3-ден астам, бірақ 2300 см3-ден аспайтын қозғалтқышпен
8703 23 192 2
– – – – – – өзгелері
8703 23 199 0
– – – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8703 23 901 3
– – – – – шығарылғанына 7 жылдан астам уақыт өткенавтомобильдер
8703 23 901 4
– – – – – шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен автомобильдер
8703 23 901 8
– – – – – өзгелері
8703 23 902 2
– – – – – – шығарылғанына 7 жылдан астам уақыт өткен автомобильдер
8703 23 902 3
– – – – – – шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткенавтомобильдер
8703 23 902 4
– – – – – – өзгелері
8703 23 902 7
– – – – – – шығарылғанына 7 жылдан астам уақыт өткен автомобильдер
8703 23 902 8
– – – – – – шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткенавтомобильдер
8703 23 902 9
– – – – – – өзгелері
8703 23 909 0
– – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8703 24 101 0
– – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8703 24 109 1
– – – – – Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қатысты 6 қосымша ескертпесінде аталғандай, қозғалтқышы цилиндрінің жұмыс көлемі 4200 см3-ден астам, жүру қуаты көтеріңкі автомобильдер
8703 24 109 9
– – – – – өзгелері
– – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
8703 24 909 3
– – – – – шығарылғанына 7 жылдан астам уақыт өткенавтомобильдер
8703 24 909 4
– – – – – шығарылғанына 5 жылдан астам, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткенавтомобильдер
8703 24 909 8
– – – – – өзгелері
8703 31 101 0
– – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер

8704 90 000 0
- прочие
8705 10 009 1
– – – новые
8705 10 009 5
– – – бывшие в эксплуатации
8705 20 000 1
– – новые
8705 20 000 5
– – бывшие в эксплуатации
8705 30 000 1
– – новые
8705 30 000 5
– – бывшие в эксплуатации
8705 40 000 1
– – новые
8705 40 000 5
– – бывшие в эксплуатации
8705 90 300 1
– – – новые
8705 90 300 5
– – – бывшие в эксплуатации
8705 90 800 1
– – – – новые
8705 90 800 2
– – – – бывшие в эксплуатации
8705 90 800 5
– – – – новые
8705 90 800 9
– – – – бывшие в эксплуатации
8708 10 900 1
– – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, кроме моторных транспортных средств, упомянутых в подсубпозиции 8708 10 100 0; для промышленной сборки узлов и агрегатов моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 87055)
8708 10 900 9
– – – прочие
8708 21 900 1
– – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, кроме моторных транспортных средств, упомянутых в подсубпозиции 8708 21 100 0; для промышленной сборки узлов и агрегатов моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 87055)
8708 21 900 9
– – – – прочие
8708 22 000 1
-----для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 -8705; для промышленной сборки узлов и агрегатов моторных транспортных средств товарных позиций 8701 -87055)
8708 22 000 9
-----прочие
8708 29 900 1
– – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, кроме моторных транспортных средств, упомянутых в подсубпозиции 8708 29 100 0; для промышленной сборки узлов и агрегатов моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 87055)
8708 29 900 9
– – – – прочие
8708 40 200 9
– – – части5)
8708 40 500 1
– – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, кроме моторных транспортных средств, упомянутых в подсубпозиции 8708 40 200; для промышленной сборки узлов и агрегатов моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 87055)
8708 40 500 9
– – – – прочие
8708 40 910 1
– – – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, кроме моторных транспортных средств, упомянутых в подсубпозиции 8708 40 200; для промышленной сборки узлов и агрегатов моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 87055)
8708 40 910 9
– – – – – прочие
8708 50 350 1
– – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, кроме моторных транспортных средств, упомянутых в подсубпозиции 8708 50 200; для промышленной сборки узлов и агрегатов моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 87055)

8704 90 000 0
– өзгелері
8705 10 009 1
– – – жаңалары
8705 10 009 5
– – – бұрын пайдалануда болғандар
8705 20 000 1
– – жаңалары
8705 20 000 5
– – бұрын пайдалануда болғандар
8705 30 000 1
– – жаңалары
8705 30 000 5
– – бұрын пайдалануда болғандар
8705 40 000 1
– – жаңалары
8705 40 000 5
– – бұрын пайдалануда болғандар
8705 90 100 1
– – – жаңалары
8705 90 100 5
– – – бұрын пайдалануда болғандар
8705 90 300 1
– – – жаңалары
8705 90 300 5
– – бұрын пайдалануда болғандар
8705 90 900 1
– – – жаңалары
8705 90 900 5
– – – бұрын пайдалануда болғандар
8708 10 900 1
– – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8708 10 100 0 кіші қосалқы позициясында аталған моторлы көлік құралдарын қоспағанда; 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарының тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8708 10 900 9
– – – өзгелері
8708 21 900 1
– – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8708 21 100 0 кіші қосалқы позициясында аталған моторлы көлік құралдарын қоспағанда; 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарының тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8708 21 900 9
– – – – өзгелері
8708 29 900 1
– – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8708 29 100 0 кіші қосалқы позициясында аталған моторлы көлік құралдарын қоспағанда; 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарының тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8708 29 900 9
– – – – өзгелері
8708 40 200 9
– – – бөліктер5)
8708 40 500 1
– – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8708 40 200 кіші қосалқы позициясында аталған моторлы көлік құралдарын қоспағанда; 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарының тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8708 40 500 9
– – – – өзгелері
8708 40 910 1
– – – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8708 40 100 0 кіші қосалқы позициясында аталған моторлы көлік құралдарын қоспағанда; 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарының тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8708 40 910 9
– – – – – өзгелері
8708 50 350 1
– – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8708 50 200 кіші қосалқы позициясында аталған моторлы көлік құралдарын қоспағанда; 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарының тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)

8708 95 910 1
– – – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, кроме моторных транспортных средств, упомянутых в подсубпозиции 8708 95 100 0; для промышленной сборки узлов и агрегатов моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 87055)
8708 95 910 9
– – – – – прочие
8708 99 930 1
– – – – – для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, кроме моторных транспортных средств, упомянутых в подсубпозиции 8708 99 100 0; для промышленной сборки узлов и агрегатов моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 87055)
8708 99 930 9
– – – – – прочие
8716 10 920 0
– – массой не более 1600 кг
8716 10 980 0
– – массой более 1600 кг
8716 20 000 0
– прицепы и полуприцепы самозагружающиеся или саморазгружающиеся для сельского хозяйства
8716 31 000 0
– – прицепы-цистерны и полуприцепы-цистерны
8716 39 100 0
– – – специально предназначенные для перевозки высокорадиоактивных материалов
8716 39 300 1
– – – – – – автомобильные, с полной массой более 15 т и габаритной длиной не менее 13,6 м
8716 39 300 2
– – – – – – автомобильные рефрижераторные, с внутренним объемом кузова не менее 76 м3
8716 39 300 9
– – – – – – прочие
8716 39 500 1
– – – – – – одноосные
8716 39 500 2
– – – – – – – прицепы автомобильные, с полной массой более 15 т
8716 39 500 9
– – – – – – – прочие
8716 39 800 3
– – – – – – полуприцепы автомобильные, с полной массой более 15 т и габаритной длиной не менее 13,6 м
8716 39 800 4
– – – – – – полуприцепы автомобильные рефрижераторные с внутренним объемом кузова не менее 76 м3
8716 39 800 5
– – – – – – прочие
8716 39 800 6
– – – – – – полуприцепы автомобильные, с полной массой более 15 т и габаритной длиной не менее 13,6 м
8716 39 800 7
– – – – – – полуприцепы автомобильные рефрижераторные с внутренним объемом кузова не менее 76 м3
8716 39 800 8
– – – – – – прочие
8716 40 000 0
– прицепы и полуприцепы прочие
8716 80 000 0
– транспортные средства прочие
8716 90 100 0
– – шасси
8716 90 300 0
– – кузова
8716 90 500 0
– – оси
8716 90 900 0
– – части прочие
8802 11 000 2
– – – – с массой пустого снаряженного аппарата не более 1000 кг
8802 11 000 3
- - – – прочие
8802 11 000 9
– – – прочие
8802 12 000 1
– – – гражданские
8802 12 000 9
– – – прочие
8802 20 000 1
– – гражданские
8802 20 000 8
– – прочие

8708 95 910 1
– – – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8708 95 100 кіші қосалқы позициясында аталған моторлы көлік құралдарын қоспағанда; 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарының тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8708 95 910 9
– – – – – өзгелері
8708 99 930 1
– – – – – 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін, 8708 99 100 0 кіші қосалқы позициясында аталған моторлы көлік құралдарын қоспағанда; 8701 – 8705 тауар позициясындағы моторлы көлік құралдарының тораптары мен агрегаттарын өнеркәсіптік құрастыру үшін5)
8708 99 930 9
– – – – – өзгелері
8716 10 100 0
– – ашылмалы-жабылмалы
8716 10 910 0
– – – 750 килограмнан аспайтын
8716 10 940 0
– – – 750 киилограмнан астам, бірақ 1600 килограмнан аспайтын
8716 10 960 0
– – – 1600 килограмнан астам, 3500 килограмнан аспайтын
8716 10 990 0
– – –3500 килограмнан астам
8716 20 000 0
– ауыл шаруашылығына арналған, жүкті өзі тиейтін немесе өзі түсіретінтіркемелер мен жартылай тіркемелер
8716 31 000 0
– – тіркеме-цистерналар мен жартылай тіркеме-цистерналар
8716 39 100 0
– – – арнайы жоғары радиоактивті материалдарды тасымалдауға арналған
8716 39 300 1
– – – – – – автомобильдің толық массасы 15 т-дан астам және габаритті ұзындығы 13,6 м-ден кем емес
8716 39 300 2
– – – – – –кузовының ішкі көлемі 76 м3-ден кем болмайтын рефрижераторлы автомобильдің
8716 39 300 9
– – – – – – өзгелері
8716 39 510 0
– – – – – – бір осьті
8716 39 590 1
– – – – – – – автомобильдің толық массасы 15 тоннадан асатын тіркемелері
8716 39 590 9
– – – – – – – өзгелері
8716 39 800 3
– – – – – – автомобильдердің толық массасы15 т-дан астам және габаритті ұзындығы 13,6 м-ден кем емес жартылай тіркемелері
8716 39 800 4
– – – – – – кузовының ішкі көлемі 76 м3-ден кем болмайтын рефрижераторлы автомобильдің жартылай тіркемелері
8716 39 800 5
– – – – – – өзгелері
8716 39 800 6
– – – – – – автомобильдердің толық массасы 15 т-дан астам және габаритті ұзындығы 13,6 м-ден кем емес жартылай тіркемелері
8716 39 800 7
– – – – – – кузовының ішкі көлемі 76 м3-ден кем болмайтын рефрижераторлы автомобильдің жартылай тіркемелері
8716 39 800 8
– – – – – – өзгелері
8716 40 000 0
– тіркемелер мен өзгелері жартылай тіркемелер
8716 80 000 0
– өзгелері көлік құралдары
8716 90 100 0
– – шасси
8716 90 300 0
– – кузовтар
8716 90 500 0
– – осьтер
8716 90 900 0
– – өзгелері бөліктер
8802 11 000 1
– – – азаматтық
8802 11 000 9
– – – өзгелері
8802 12 000 1
– – – азаматтық
8802 12 000 9
– – – өзгелері
8802 20 000 1
– – азаматтық
8802 20 000 9
– – өзгелері