О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 29-3 "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2026-2028 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 июня 2026 года № 32-3
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 29-3 "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 881 тысяча тенге:
налоговые поступления – 16 367 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 76 714 тысяч тенге;
2) затраты – 112 672 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 791 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 791 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 18 791 тысяча тенге.";
приложения 1, 7, 10, 13, 22, 25, 37, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Теректинского
районного маслихата
А. Нургалиев
Приложение 1 к решению
Теректинского районного
маслихата от 29 июня
2026 года № 32-3
Приложение 1 к решению
Теректинского районного
маслихата от 23 декабря
2025 года № 29-3
Бюджет Акжаикского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-3 Теректі аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2026 жылғы 29 маусымдағы № 32-3 шешімі
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-3 Теректі аудандық мәслихатының шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93 881 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 367 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 76 714 мың теңге;
2) шығындар – 112 672 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 791 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 791 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 18 791 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 13, 22, 25, 37, 43 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық
мәслихатының төрағасы
А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2026 жылғы 29 маусымдағы
№ 32-3 шешіміне 1-қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 29-3 шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы