О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 30 декабря 2025 года № 35-7 "О бюджете Каратобинского сельского округа Каратобинского района на 2026-2028 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 июля 2026 года № 42-1
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О бюджете Каратобинского сельского округа Каратобинского района на 2026-2028 годы" от 30 декабря 2025 года № 35-7 решению следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каратобинского сельского округа Каратобинского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 274 606,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 66 502 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 208 104,2 тысяч тенге;
2) затраты – 290 396 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 789,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –15 789,8 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15789,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 35-7 "2026-2028 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2026 жылғы 7 шілдедегі № 42-1 шешімі
Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 35-7 шешіміне келесі өзгерістер еңгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 274 606,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 66 502 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 208 104,2 мың теңге;
2) шығындар – 290 396 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 789,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 789,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 789,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.