О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 35-3 "О районном бюджете Каратобинского района на 2026-2028 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 июня 2026 года № 41-1
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О районном бюджете Каратобинского района на 2026-2028 годы" от 25 декабря 2025 года № 35-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 964 963 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 123 701 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 13 568 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 550 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 816 144 тысячи тенге;
2) затраты – 3 595 601,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 82 709,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 162 479,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 79 770 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 713 348 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 713 348 тысяч тенге;
поступление займов – 457 325 тысяч тенге;
погашение займов – 206 622 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 462 645 тысяч тенге.";
в пункте 4:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме – 640 627 тысяч тенге:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 21 792 тысячи тенге;
на гарантированный социальный пакет – 4 523 тысячи тенге;
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан – 89 299 тысяч тенге;
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения– 220 308 тысяч тенге;
на приобретение арендных квартир социально уязвимым слоям населения в очередях местных исполнительных органов – 297 300 тысяч тенге;
на предоставление жилищных сертификатов – 5 000 тысяч тенге;
на организацию отлова и уничтожения бродячих собак и кошек – 1 080 тысяч тенге;
на временное содержание безнадзорных и бродячих животных – 437,5 тысяч тенге;
на идентификацию безнадзорных и бродячих животных – 125 тысяч тенге;
на вакцинацию и стерилизацию бродячих животных – 762,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-3 "Қаратөбе ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2026 жылғы 19 маусымдағы № 41-1 шешімі
Қаратөбе аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 964 963 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 123 701 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 568 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 550 мың теңге;
трансферттер түсімі – 816 144 теңге;
2) шығындар – 3 595 601,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 82 709,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 162 479,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 79 770 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 713 348 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 713 348 мың теңге;
қарыздар түсімі – 457 325 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 206 622 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 462 645 мың теңге.";
4-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы – 640 627 мың теңге:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 21 792 мың теңге;
кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 4 523 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сапасын жақсартуға – 89 299 мың теңге;
халықтың әлеуметтік жағынан осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй сатып алуға – 220 308 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдар кезегіндегі халықтың әлеуметтік осал топтарына жалдамалы пәтерлерді сатып алуға – 297 300 мың теңге;
тұрғын үй сертификаттарын беруге – 5 000 мың теңге;
қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыруға – 1 080 мың теңге;
қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды уақытша ұстауға – 437,5 мың теңге;
қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды сәйкестендіруге - 125 мың теңге;
қаңғыбас жануарларды егу және зарарсыздандыруға – 762,5 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.