О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 43-6 "О бюджете Камыстинского сельского округа Жанибекского района на 2026–2028 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 июня 2026 года № 48-6
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 43-6 "О бюджете Камыстинского сельского округа Жанибекского района на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 247 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 748 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 67 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 432 тысячи тенге;
2) затраты – 45 090 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 843 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 843 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 843 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жәнібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 43-6 "2026-2028 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2026 жылғы 22 маусымдағы № 48-6 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 43-6 "2026–2028 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Жәнібек ауданының Қамысты ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 247 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 748 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 432 мың теңге;
2) шығындар – 45 090 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 843 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 843 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 843 мың теңге";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.