О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 30 декабря 2025 года № 35-9 "О бюджете Пятимарского сельского округа Жангалинского района на 2026-2028 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 июня 2026 года № 40-9
Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О бюджете Пятимарского сельского округа Жангалинского района на 2026-2028 годы" от 30 декабря 2025 года № 35-9 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Пятимарского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 993 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 988 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 48 005 тысяч тенге;
2) затраты – 59 199 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 206 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 206 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Жаңақала аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 35-9 "2026-2028 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Пятимар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2026 жылғы 23 маусымдағы № 40-9 шешімі
Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Пятимар ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 35-9 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Пятимар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 993 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 988 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 48 005 мың теңге;
2) шығындар – 59 199 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 206 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 206 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;