О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 31 декабря 2025 года № 35-3 "О бюджете Бисенского сельского округа Бокейординского района на 2026-2028 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 июня 2026 года № 40-3
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 31 декабря 2025 года № 35-3 "О бюджете Бисенского сельского округа Бокейординского района на 2026 - 2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бисенского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 453 тысяч тенге:
налоговые поступления – 27 067 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 52 352 тысяч тенге;
2) затраты – 84 217 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -4 764 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 764 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 764 тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 35-3 "2026-2028 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Бисен ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 23 маусымдағы № 40-3 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 35-3 "2026-2028 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Бисен ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Бисен ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 79 453 мың теңге:
салықтық түсімдер – 27 067 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 52 352 мың теңге;
2) шығындар – 84 217 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге: қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 764 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 764 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 764 теңге."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.