О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 29 декабря 2025 года № 32-12 "О бюджете Бумакольского сельского округа Бурлинского района на 2026-2028 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 2 июля 2026 года № 36-5
Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 29 декабря 2025 года № 32-12 "О бюджете Бумакольского сельского округа Бурлинского района на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бумакольского сельского округа Бурлинского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 798 тысяч теңге:
налоговые поступления – 11 741 тысяча теңге;
неналоговые поступления – 1 200 тысяч теңге;
поступления от продажи основного капитала – 900 тысяч теңге;
специальные поступления – 0 теңге;
поступления трансфертов – 48 957 тысяч теңге;
2) затраты – 65 251,5 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 теңге:
бюджетные кредиты – 0 теңге;
погашение бюджетных кредитов – 0 теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 теңге:
приобретение финансовых активов – 0 теңге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 453,5 тысяч теңге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 теңге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 453,5 тысяч теңге:
поступление займов – 0 теңге;
погашение займов – 0 теңге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 453,5 тысяч теңге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата К. Ермекбаев
Приложение к решению
Бурлинского районного

Бөрлі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 32-12 "2026-2028 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Бумакөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2026 жылғы 2 шілдедегі № 36-5 шешімі
Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 32-12 "2026-2028 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Бумакөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Бумакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 798 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 741 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 900 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 48 957 мың теңге;
2) шығындар – 65 251,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 453,5 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 тенге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 453,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 453,5 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Ермекбаев
Бөрлі аудандық мәслихатының