Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений по Западно-Казахстанской области на 2026 год
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 марта 2026 года № 67
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений по Западно-Казахстанской области на 2026 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" обеспечить официальное опубликование данного постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Турегалиев
Приложение к постановлению
акимата Западно-Казахстанской
области от "20" марта 2026 года
№ 67

2026 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды коспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2026 жылғы 20 наурыздағы № 67 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды коспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілірінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Төреғалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2026 жылғы
"20" наурыздағы № 67
қаулысына қосымша

Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений по Западно-Казахстанской области на 2026 год
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующего вещества удобрений
Нормы субсидий, тенге
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
1.
ACID3CONTROL
Раствор NP (4-15); Содержание: общий азот (N)-4,0%, азот мочевины (N)-4,0%, водорастворимый фосфор (P2O5)-15,0%, pH 1,0-1,5

2026 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерiнің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормалары
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштардың құрамындағы әсер етуші заттар
Субсидия нормалары, теңге
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
1.
ACID3CONTROL
NP ерітіндісі (4-15); Құрамы: жалпы азот (N)-4,0%, несепнәр азоты (N)-4,0%, суда еритін фосфор (P2O5)-15,0%, рН 1,0-1,5

1848
литр
163.
POTATO START
N - 5, P2O5 - 25, K2O - 5
750
литр
164.
Premiant Delta Ca, sl
N-15, Ca-9, B-0,2
5213
литр
165.
Premiant Omega, sl.
N-5, Ca-8, Zn-3
11911
литр
166.
Protec Al
Cu - 2,24 % w/v; Fe - 2,56 % w/v; Mn - 0,96 % w/v; Zn - 0,64 % w/v
3050
литр
167.
PUENTE
органическое вещество - 42%, общий азот (N) - 2%, органический углерод - 18%, водорастворимый оксид калия (K2O) - 2%, pH – 1-3
704
литр
168.
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3700
килограмм
169.
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3700
килограмм
170.
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3700
килограмм
171.
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3700
килограмм
172.
QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий Азот (N) – 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%
7845
литр
173.
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1921
литр
174.
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v

1848
литр
163.
POTATO START
N - 5, P2O5 - 25, K2O - 5
750
литр
164.
Premiant Delta Ca, sl
N-15, Ca-9, B-0,2
5213
литр
165.
Premiant Omega, sl.
N-5, Ca-8, Zn-3
11911
литр
166.
Protec Al
Cu - 2,24 % w/v; Fe - 2,56 % w/v; Mn - 0,96 % w/v; Zn - 0,64 % w/v
3050
литр
167.
PUENTE
органикалық заттар - 42%, жалпы азот (N) - 2%, органикалық көміртек - 18%, суда еритін калий оксиді (K2O) - 2%, pH – 1-3
704
литр
168.
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы азот (N) – 10%, соның ішінде нитрат азоты (NO3) – 4%, амидті азот (NH2) – 4%, аммоний азоты (NH4) – 2%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 10%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 40%; Хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,01%; мырыш (Zn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,002%; Хелат түріндегі мыс (Cu) (ЭДТА) – 0,002%; Суда еритін бор (B) – 0,01%
3700
килограмм
169.
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы азот (N) – 10%, соның ішінде, аммоний азоты (NH4) – 10%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 10%; Хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,01%; мырыш (Zn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,002%; Хелат түріндегі мыс (Cu) (ЭДТА) – 0,002%; Суда еритін бор (B) – 0,01%
3700
килограмм
170.
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы азот (N) – 20%, соның ішінде, нитрат азоты (NO3) – 2%, амидті азот (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 20%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 20%; Хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,01%; мырыш (Zn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,002%; Хелат түріндегі мыс (Cu) (ЭДТА) – 0,002%; Суда еритін бор (B) – 0,01%
3700
килограмм
171.
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы азот (N) – 25%, соның ішінде амидті азот (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 5%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 5%; Хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,01%; мырыш (Zn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,002%; Хелат түріндегі мыс (Cu) (ЭДТА) – 0,002%; Суда еритін бор (B) – 0,01%
3700
килограмм
172.
QadamFerti Boromax
бос амин қышқылдары – 2%; Жалпы азот (N) – 3,2%; Суда еритін бор (В) – 6%
7845
литр
173.
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1921
литр
174.
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, бос аминқышқылдары -5,76 % w/v

4500
литр
195.
SICOGREEN-L super P
N-6,5%, P-25%, K-6,5%, TE
2500
литр
196.
SICOGREEN-P Economy
N-10%, P-42%, K-10%, MgO-3%, TE
1500
килограмм
197.
SIDERMA
P205: 2%, K20: 18%, B: 0.2%; Si: 14%, полисахариды: 5%
3500
литр
198.
Silacid
SiO2: 32%
5900
килограмм
199.
SINERGON 2000
Азот – 6%, Углерод – 25,2 %
2148
литр
200.
Комплексное удобрение "Smart Start NP"
N 18-P67,21-K 0,35-S 13,35 -Ca 0,15- Mg 0,45-Fe 0,45
280
килограмм
201.
Smart Start P
тройной суперфосфат, суперфосфат, N 3.8-P 33-K 0.1-S 2.3-Ca 18
280
килограмм
202.
SOYAGOLD
Общий азот 2,7% м/м, органический азот (N)-1,7% м/м, мочевинный азот (N)-0,8% м/м, аммиачный азот-(N) 0,2% м/м, органическое вещество-16% м/м, органический углерод-9% м/м, водорастворимый молибден (Mo)-12% м/м, водорастворимый кобальт (Co)-1,5% м/м, свободные аминокислоты-2% м/м, pH 7,3-8,3
28017
литр
203.
SPON
N-8,148, C-10,103
3750
литр
204.
Spreybac
N-4%, P2O5-1%, B-0,1%, Zn-1%
12500
килограмм
205.
SPRINTALGA
общий азот 12%, органический азот 3,4%, амидный азот 8,6%, органическое вещество 20,5%, водорослевая суспензия 60%
3360
литр
206.
STARTERMn PLATINUM
N - 5%, B - 0,3%, Cu - 0,3%, Mn - 5%, Mo - 0,05%, Zn - 3%, SO3 - 11,5%
3575
литр
207.
Stimax flower
Экстракт водорослей Ascophillum nodosum: 5%, водорастворимый фосфор (P2O5)-10%, Маннитол-0,3%, водорастворимый калий (K2O)-6,5% общий азот (N)-0,5%, водорастворимый бор (B)-0,5%, амидный азот-0,5%, водорастворимый цинк молибден (Mo)-0,5%
5613
литр
208.
Stimax Growth
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 5%, общий азот (N): 8,3%, нитратный азот (N): 8,3%, водорастворимый фосфор (P2O5): 8,3%, водорастворимый калий (K2O): 8,3%, железо (Fe), хелат EDTA: 0,03%, водорастворимый марганец (Mn): 0,02%, водорастворимый молибден (Mo): 0,001%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,02%, водорастворимый бор (B): 0,03%, водорастворимый цинк (Zn): 0,01% , водорастворимая медь (Cu): 0,02%
5281
литр
209.
Stimax plus
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 10% Свободные аминокислоты: 4% Общий азот (N): 2% Мочевинный азот(N): 0,6% Органический азот (N): 1,4% Водорастворимый фосфор (P2O5): 8% Водорастворимый калий (K2O): 7% Водорастворимый бор (B): 0,15% Водорастворимый молибден (Mo): 0,15%
7963
литр
210.
Stimax universal
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 15% Общий азот (N): 5,6% Мочевинный азот(N): 5% Органический азот (N): 0,6% Магний (MgO), хелат EDTA: 0,2% Железо (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn), хелат: 0,5% Цинк (Zn), хелат: 0,5%
6956
литр
211.
Stimax Yield
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 12%, свободные аминокислоты: 6%, общий азот (N): 6%, мочевинный азот(N): 3,8%, органический азот (N): 2,2%, фосфор (P2O5): 4%, калий (K2O): 5%, железо (Fe), хелат DTPA: 0,5%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,5%, цинк (Zn), хелат EDTA: 0,5%

4500
литр
195.
SICOGREEN-L super P
N-6,5%, P-25%, K-6,5%, TE
2500
литр
196.
SICOGREEN-P Economy
N-10%, P-42%, K-10%, MgO-3%, TE
1500
килограмм
197.
SIDERMA
P205: 2%, K20: 18%, B: 0.2%; Si: 14%, полисахаридтер: 5%
3500
литр
198.
Silacid
SiO2: 32%
5900
килограмм
199.
SINERGON 2000
Азот – 6%, Көміртек – 25,2 %
2148
литр
200.
Комплексное удобрение
"Smart Start NP"
N 18-P67,21-K 0,35-S 13,35 -Ca 0,15- Mg 0,45-Fe 0,45
280
килограмм
201.
Smart Start P
үш еселенген суперфосфат, суперфосфат, N 3.8-P 33-K 0.1-S 2.3-Ca 18
280
килограмм
202.
SOYAGOLD
Жалпы азот 2,7% м/м, органикалық азот (N)-1,7% м/м, несепнәр азоты (N)-0,8 м/м, аммиак азоты (N) 0,2% м/м, органикалық заттар-16% м/м, органикалық көміртек-9% м/м/м, органикалық көміртек-9% су-солды м/м/моль, м/м, суда еритін кобальт (Ко)-1,5% м/м, бос аминқышқылдары-2% м/м, рН 7,3-8,3
28017
литр
203.
SPON
N-8,148, C-10,103
3750
литр
204.
Spreybac
N-4%, P2O5-1%, B-0,1%, Zn-1%
12500
килограмм
205.
SPRINTALGA
жалпы азот 12%, органикалық азот 3,4%, амидтік азот 8,6%, органикалық заттар 20,5%, балдыр суспензиясы 60%
3360
литр
206.
STARTERMn PLATINUM
N - 5%, B - 0,3%, Cu - 0,3%, Mn - 5%, Mo - 0,05%, Zn - 3%, SO3 - 11,5%
3575
литр
207.
Stimax flower
Ascophillum nodosum теңіз балдыры сығындысы: 5%, суда еритін фосфор (P2O5)-10%, маннитол-0,3%, суда еритін калий (K2O)-6,5% жалпы азот (N)-0,5%, суда еритін бор (B)-0,5% иде-0, 0,5% суда еритін ерітінді мырыш молибден (Mo)-0,5%
5613
литр
208.
Stimax Growth
Ascophyllum nodosum балдыр сығындысы: 5%, жалпы азот (N): 8,3%, нитрат азоты (N): 8,3%, суда еритін фосфор (P2O5): 8,3%, суда еритін калий (K2O): 8,3 %, темір (Fe), ЭДТА хелаты: 0,03%, суда еритін марганец (Mn): 0,02%, суда еритін молибден (Mo): 0,001%, марганец (Mn), ЭДТА хелаты: 0,02%, суда еритін бор (B): 0,03%, суда еритін мырыш (Zn): 0,01%, суда еритін мыс (Cu): 0,02%
5281
литр
209.
Stimax plus
Ascophyllum nodosum балдыр сығындысы: 10% Бос аминқышқылдары: 4% Жалпы азот (N): 2% несепнәр азоты (N): 0,6% Органикалық азот (N): 1,4% Суда еритін фосфор (P2O5): 8% Суда еритін калий (K2O): 7% Суда еритін бор (B): 0,15% Суда еритін молибден (Mo): 0,15%
7963
литр
210.
Stimax universal
Ascophyllum nodosum балдыры сығындысы: 15% Жалпы азот (N): 5,6% несепнәр азоты (N): 5% органикалық азот (N): 0,6% магний (MgO), EDTA хелаты: 0,2% темір (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn), хелат: 0,5% мырыш (Zn), хелат: 0,5%
6956
литр
211.
Stimax Yield
Ascophyllum nodosum теңіз балдыры сығындысы: 12%, бос аминқышқылдары: 6%, жалпы азот (N): 6%, несепнәр азоты (N): 3,8%, органикалық азот (N): 2,2%, фосфор (P2O5): 4%, калий (K2O5) PA: 4%, калий (K2O) D:Fe: 0,5%, марганец (Mn) хелаты ЭДТА: 0,5%, мырыш (Zn) хелаты ЭДТА: 0,5%

200000
тонна
336.
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
200000
тонна
337.
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
338.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
339.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
340.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
341.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
342.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
343.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
344.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
345.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
346.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
347.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
348.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16

200000
тонна
336.
Суда еритін NPK тыңайтқыш 3:11:38+3MgО +МЭ маркалы
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
200000
тонна
337.
Суда еритін NPK тыңайтқыш 6:14:35+2MgO+MЭ маркалы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
338.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
339.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
340.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
341.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
342.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
343.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
344.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
345.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
346.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
347.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
348.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш

N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
349.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
350.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
351.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
352.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
353.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
354.
Водорастворимые NPK удобрения марка: 15:15:30+1,5MgO+МЭ;
N-15, P2O5-15, K2O-30, MgO-1,5, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
355.
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
356.
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
357.
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
358.
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
200000
тонна
359.
Водорастворимые NPK удобрения марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20+МЭ
200000
тонна
360.
Водорастворимые NPK удобрения марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
361.
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
362.
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+4MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-4, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
363.
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ

N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
349.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
350.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
351.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
352.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
353.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
354.
Суда еритін NPK тыңайтқыш 15:15:30+1,5MgO+МЭ;
N-15, P2O5-15, K2O-30, MgO-1,5, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
355.
Суда еритін NPK тыңайтқыш, 12:8:31+2MgO+MЭ маркалары
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
356.
Суда еритін NPK тыңайтқыш 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
357.
Суда еритін NPK тыңайтқыш 18:18:18+3MgO+МЭ маркалары
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
358.
Суда еритін NPK тыңайтқыш 18:18:18+3MgO+МЭ маркалары
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
200000
тонна
359.
Суда еритін NPK тыңайтқыш 20:20:20+МЭ маркалары
N-20, P-20, K-20+МЭ
200000
тонна
360.
Суда еритін NPK тыңайтқыш 20:20:20+МЭ маркалары
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
361.
Суда еритін NPK тыңайтқыш 3:11:38+3MgO+МЭ маркалары
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
362.
Суда еритін NPK тыңайтқыш 3:11:38+4MgO+МЭ маркалары
N-3, P-11, K-38, MgO-4, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
363.
Суда еритін NPK тыңайтқыш 6:14:35+2MgO+МЭ маркалары
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ

200000
тонна
364.
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
365.
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
200000
тонна
366.
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
20:20:20+1,7+1,5 (N:P:K+MgO+S+м/э)
200000
тонна
367.
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
200000
тонна
368.
Гумат Актив
гуминовые кислоты 12%, фульвокислоты 2%, органические низкомолекулярные кислоты
862
литр
369.
Гумат Калия
K2O-12
365
килограмм
370.
Гумат калия "Суфлер" марки: ВР 20%
гумат-40%, К2О-3,0
665
литр
371.
"Гумат Сахалинский" ВР 10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
665
литр
372.
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
665
литр
373.
"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%

200000
тонна
364.
Суда еритін NPK тыңайтқыш 6:14:35+2MgO+МЭ маркалары
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
365.
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
200000
тонна
366.
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
20:20:20+1,7+1,5 (N:P:K+MgO+S+м/э)
200000
тонна
367.
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
200000
тонна
368.
Гумат Актив
гумин қышқылдары 12%, фульвоқышқылдары 2%, органикалық төмен молекулалы қышқылдар
862
литр
369.
Гумат Калия
K2O-12
365
килограмм
370.
ВР 20% маркалы Гумат калий "Суфлер"
гумат-40%, К2О-3,0
665
литр
371.
"Гумат Сахалинский" ВР 10%
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 5,5%, жалпы калийдің (K2O) массалық үлесі - 0,85% -дан кем емес, күкірттің массалық үлесі - 0,002% -дан көп емес, темірдің массалық үлесі - 0,144% -дан көп емес, жалпы калийдің массалық үлесі, массалық үлесі -22% -дан көп емес, массасы 20% -дан аспайды. магний - 0,0205% артық емес, мыстың массалық үлесі – 0,001%-дан көп емес, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,1%-дан көп емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, P2O5 бойынша – 0,1%-дан көп емес, мырыштың массалық үлесі – 0,001%-дан көп емес, натрий – 0,001%-дан көп емес, натрий – оксид – 0,0%-дан көп емес. 0,345%
665
литр
372.
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 11%, органикалық заттардағы гумин қышқылдарының массалық үлесі - 50% -дан кем емес, дисперсия (торы 100 мкм електен қалған қалдық үлесі) - 1% -дан көп емес, жалпы калийдің массалық үлесі (K2O) - p1% -дан кем емес, p1.5% ерітінді. дайындық - 9,0-10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі – 0,002%-дан аспайды, темірдің массалық үлесі – 0,288%-дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, K2O есебімен – 2,45%-дан аспайды, магнийдің массалық үлесі – 0,041%-дан көп емес, мыстың массалық үлесі – жалпы массалық үлесі – 0,01%-дан аспайды. 0,2%-дан астам, P2O5 ретінде есептелген жалпы фосфордың массалық үлесі – 0,1%-дан көп емес, мырыштың – 0,001%-дан көп емес, натрий – 0,34%-дан көп емес, кальций оксиді – 0,69%-дан көп емес
665
литр
373.
"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 1,3%, жалпы калийдің массалық үлесі (K2O) - 0,2% -дан кем емес, күкірттің массалық үлесі - 0,002% -дан көп емес, темірдің массалық үлесі - 0,048% -дан көп емес, жалпы калийдің массалық үлесі, массалық үлесі K230% -дан көп емес. магний - артық емес 0,0068%, мыстың массалық үлесі – 0,001%-дан көп емес, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,033%-дан көп емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, P2O5 бойынша – 0,1%-дан көп емес, мырыштың массалық үлесі – 0,001%-дан көп емес, натрий – 0,5%-дан көп емес, оксид – 0,7%-дан көп емес. 0,115%

665
литр
374.
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
665
литр
375.
Гуминовое удобрение марки F-100
Гуминовый кислота 12-14, P-8,5, K-8, N-3,2, MG-0,5, B-0,55, ЭДТА F6%-4, ЭДТА Cu 11%-0,4, ЭДТА Zn 11%-0,8, ЭДТА Mn 13%-0,4
1800
литр
376.
Жидкие комплексные минеральные удобрения Фолирус Х марки: Фолирус Актив
%: N-354, Mg-19.7, Mn-13.1, Cu-2.6, Fe-2.6, B-2.6, Zn-0.13, Mo-0.07
2279
литр
377.
Жидкие комплексные минеральные удобрения Фолирус Х марки: Фолирус Макси
%: N-146, P-48.7, K-73, Mg-2.4, S-74.8, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.24, Zn-0.06, Mo-0.06
2279
литр
378.
Жидкие комплексные минеральные удобрения Фолирус Х марки: Фолирус Премиум
%: N-126.6, P-126.6, K-126.6, Mg-0.13, Mn-0.13, Cu-0.13, Fe-0.13, B-0.26, Zn-0.08
2279
литр
379.
Жидкие комплексные минеральные удобрения Фолирус Х марки: Фолирус Стимул
%: N-73, P-146, K-73, Mg-0.12, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.12, Zn-0.61, Mo-0.06
2279
литр
380.
Жидкое борное удобрение "BORON"
N-4, B-9
1786
литр
381.
Жидкое гуминовое удобрение "Белый жемчуг"
органическое вещество-46,5г/л, гуминовые кислоты-38,9г/л, фульвокислоты-7,6г/л, N-0,14г/л, P-16,7г/л, K-29,8г/л, Fe-312мг/л, Ca-5670мг/л, Mg-671мг/л, Co-0,051мг/л, Zn-0,23мг/л, Cu-0,30мг/л, Mn-31,4мг/л, Mo-0,10мг/л, Si-631мг/л, сухой остаток-84г/л, зола-55,8%, рН-7,2
2232
литр
382.
Жидкое комплексное микроудобрение "Silver Mix"
Серебро (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1; Медь (Cu)-0,45±0,1; Цинк (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5750
литр
383.
Жидкое комплексное микроудобрение торговой марки "ЗероМакс ФОС"
Коллоидное серебро 500 мг/л + полигексаметиленбигуанид гидрохлорида 100 мг/л Фосфор (Р202) - 3,7%, Калий (K20) - 5,8%, Молибден (Мо) -0,13%, Селен (Se) - 0,043 мг/дм3
4554
литр
384.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки "Диформа БорМолибден"
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
4473
литр
385.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки "Марганец-Цинк"
Mn-4,4, Zn-2,2, N-0,81, SO3-9,1, P2O5-0,49
3400
литр
386.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"

665
литр
374.
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 2,7%, жалпы калийдің массалық үлесі (K2O) - 0,4% -дан кем емес, күкірттің массалық үлесі - 0,002% -дан көп емес, темірдің массалық үлесі - 0,072% -дан көп емес, жалпы калийдің массалық үлесі, массалық үлесі - K20% -дан көп емес. магний - артық емес 0,0103%, мыстың массалық үлесі - 0,001% артық емес, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,05% артық емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, P2O5 бойынша - 0,1% артық емес, мырыштың массалық үлесі - 0,001% артық емес, натрий - 0,08% көп емес, оксид - 0,05% көп емес. 0,1725%
665
литр
375.
Гуминді тыңайтқыш бренді F-100
Гумин қышқылы 12-14, P-8,5, K-8, N-3,2, MG-0,5, B-0,55, ЭДТА F6%-4, ЭДТА Cu 11%-0,4, ЭДТА Zn 11%-0,8, ЭДТА Mn 13%-0,4
1800
литр
376.
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыштар Фолирус Х маркалы: Фолирус Актив
%: N-354, Mg-19.7, Mn-13.1, Cu-2.6, Fe-2.6, B-2.6, Zn-0.13, Mo-0.07
2279
литр
377.
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыштар Фолирус Х маркалы: Фолирус Макси
%: N-146, P-48.7, K-73, Mg-2.4, S-74.8, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.24, Zn-0.06, Mo-0.06
2279
литр
378.
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыштар Фолирус Х маркалы: Фолирус Премиум
%: N-126.6, P-126.6, K-126.6, Mg-0.13, Mn-0.13, Cu-0.13, Fe-0.13, B-0.26, Zn-0.08
2279
литр
379.
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыштар Фолирус Х маркалы: Фолирус Стимул
%: N-73, P-146, K-73, Mg-0.12, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.12, Zn-0.61, Mo-0.06
2279
литр
380.
Сұйық бор тыңайтқышы "BORON"
N-4, B-9
1786
литр
381.
Сұйық гуминді тыңайтқыш "Белый жемчуг"
органическое вещество-46,5г/л, гуминовые кислоты-38,9г/л, фульвокислоты-7,6г/л, N-0,14г/л, P-16,7г/л, K-29,8г/л, Fe-312мг/л, Ca-5670мг/л, Mg-671мг/л, Co-0,051мг/л, Zn-0,23мг/л, Cu-0,30мг/л, Mn-31,4мг/л, Mo-0,10мг/л, Si-631мг/л, сухой остаток-84г/л, зола-55,8%, рН-7,2
2232
литр
382.
Сұйық кешенді микротыңайтқыш "Silver Mix"
Күміс (Ag) -0,3±0,1; Азот (N) -0,46±0,1; Бор (В) -0,33±0,1; Мыс (Cu) -0,45±0,1; Мырыш (Zn) -0,8±0,3; Марганец (Mn) -0,8±0,2; Молибден (Мо) -0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5750
литр
383.
Сауда белгісінің сұйық кешенді микротыңайтқышы "ЗероМакс ФОС"
Коллоидное серебро 500 мг/л + полигексаметиленбигуанид гидрохлорида 100 мг/л Фосфор (Р202) - 3,7%, Калий (K20) - 5,8%, Молибден (Мо) -0,13%, Селен (Se) - 0,043 мг/дм3
4554
литр
384.
"Диформа БорМолибден" маркалы "Волски Диформы" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш.
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
4473
литр
385.
Сауда белгісінің сұйық кешенді микротыңайтқышы "Волски Диформы" "Марганец-Цинк" маркалы
Mn-4,4, Zn-2,2, N-0,81, SO3-9,1, P2O5-0,49
3400
литр
386.
"Волски Микрокомплекс" маркалы "Микромак" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш

Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541
литр
387.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31, Fe: 0,3, Mo: 0,2, Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04, N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7, MgО: 1,32
2925
литр
388.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2925
литр
389.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2495
литр
390.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015
1500
литр
391.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
Cu-0,005, Zn-0,005, В-0,009, Mn-0,19, Fe-0,02, Mo-0,001, Со-0,001, Se-0,001, N-4, P2O5-5, K2O-12, SO3-3,5
1625
литр
392.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,0048, В-0,01, Mo-0,001, Fe-0,016, Cu-0,0048, Co-0,001, Se-0,001
1625
литр
393.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"
Cu-0,07, Zn-0,16, В-0,02, Mn-0,05, Fe-0,07, Mo-0,05, Со-0,01, Se-0,002, N-5, P2O5-20, K2O-5, SO3-0,8, MgО-0,18
2800
литр
394.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,0016
2800
литр
395.
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
165000
тонна
396.
Жидкое комплексное удобрение "Экомак"
N - 2,0, Р2О5 - 4,0, К2О - 2,0, МgO - 0,8, SO3 - 4,1, Zn - 0,99, Cu - 0,96, Mo - 0,10, Mn - 0,62, Co - 0,19, Fe - 0,23, B - 0,39
2495
литр
397.
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Железо"
Fe-8,8, N-5,0, P2O5-3,0
2150
литр
398.
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn-5,8, N-4,7, P2O5-1,9
2650
литр
399.
Жидкое минеральное удобрение "PlantoBor"
Бор – не менее 10,5%, Азот – не менее 3,5%
3125
литр
400.
Жидкое минеральное удобрение "ВИТАНОЛЛ" марки N
N-26. SO3-9. Mg-0.05. B-0.03. CU-0.03. Mn-0.03. Zn-0.03
1285
литр
401.
Жидкое минеральное удобрение "ВИТАНОЛЛ" марки NP
N-9, P2O5-27, SO3-9, Mg-0.05, B-0.03, Cu-0.03, Mn-0.03, Zn-0.03

Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541
литр
387.
"Волски Микрокомплекс" маркалы "Микроэл" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31, Fe: 0,3, Mo: 0,2, Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04, N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7, MgО: 1,32
2925
литр
388.
"Волски Микрокомплекс" маркалы "Микроэл" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2925
литр
389.
"Волски Микрокомплекс" маркалы "Экомак" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2495
литр
390.
"Страда" маркалы "Страда N" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015
1500
литр
391.
"Страда" маркалы "Страда К" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Cu-0,005, Zn-0,005, В-0,009, Mn-0,19, Fe-0,02, Mo-0,001, Со-0,001, Se-0,001, N-4, P2O5-5, K2O-12, SO3-3,5
1625
литр
392.
"Страда" маркалы "Страда К" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,0048, В-0,01, Mo-0,001, Fe-0,016, Cu-0,0048, Co-0,001, Se-0,001
1625
литр
393.
"Страда" маркалы "Страда Р" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Cu-0,07, Zn-0,16, В-0,02, Mn-0,05, Fe-0,07, Mo-0,05, Со-0,01, Se-0,002, N-5, P2O5-20, K2O-5, SO3-0,8, MgО-0,18
2800
литр
394.
"Страда" маркалы "Страда Р" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,0016
2800
литр
395.
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш (СКТ)
N-11, Р-37
165000
тонна
396.
Сұйық минералды тыңайтқыш "Экомак"
N - 2,0, Р2О5 - 4,0, К2О - 2,0, МgO - 0,8, SO3 - 4,1, Zn - 0,99, Cu - 0,96, Mo - 0,10, Mn - 0,62, Co - 0,19, Fe - 0,23, B - 0,39
2495
литр
397.
"Волски Моноформы" маркалы "Волски Моно-Железо" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Fe-8,8, N-5,0, P2O5-3,0
2150
литр
398.
"Волски Моноформы" маркалы "Волски Моно-Цинк" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Zn-5,8, N-4,7, P2O5-1,9
2650
литр
399.
Сұйық минералды тыңайтқыш "PlantoBor"
Бор –10,5% кем емес, Азот –3,5% кем емес
3125
литр
400.
Сұйық минералды тыңайтқыш "ВИТАНОЛЛ" маркалы N
N-26. SO3-9. Mg-0.05. B-0.03. CU-0.03. Mn-0.03. Zn-0.03
1285
литр
401.
Сұйық минералды тыңайтқыш "ВИТАНОЛЛ" маркалы NP
N-9, P2O5-27, SO3-9, Mg-0.05, B-0.03, Cu-0.03, Mn-0.03, Zn-0.03

11867
литр
729.
Органо-минеральное удобрение Millerstart®
Экстракт морских водорослей - 99,5%, Цинк (Zn)-0,5%
15062
литр
730.
Органоминеральное удобрение "Planto Гумат+"
Азот -не менее 9,0%, P2O5 -не менее 5,2%, К2О - не менее 3,4%
1250
литр
731.
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Зерновой"
аминокислоты-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
732.
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Кукуруза"
аминокислоты-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
733.
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Масличный"
аминокислоты-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
3375
литр
734.
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Рост"
аминокислоты-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
3375
литр
735.
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Свекла"
аминокислоты-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
3375
литр
736.
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Старт"
аминокислоты-5,5%, полисахариды-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3450
литр
737.
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Универсал"
аминокислоты-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3375
литр
738.
Органо-минеральное удобрение "Борошанс"
В - 20%, N - 4%, органическое вещество - 20%, экстракт морских водорослей - 20%
7660
литр
739.
Органо-минеральное удобрение "Макрошанс"
1% Cu, 3% Fe, 0,7% Mn, 1,6% Zn, 0,3% B, 0,7% Mg, 1% S, 5% K, 20% органическое вещество
8225
литр
740.
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Антистресс
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2 -15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe -0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 45,1
1278
литр
741.
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Блок
гуминовые кислоты - 42,0; K2O-5,1; Mg-1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 29,0
1278
литр
742.
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Бор
гуминовые кислоты 42,0; N-NH2 -15,0; N-NH4 -15,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe -0,9; 0,2-0,5 Mn-1,2; Mо - 0,2; Zn -0,6; B- 2,5; Co-0,1; Органическое вещество - 14,5
1278
литр
743.
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Кущение
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2-30,0; N-NH4- 5,0; P₂O5-8,0; K2O-25,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.

11867
литр
729.
Органикалық-минералды тыңайтқыш Millerstart
Zn-0,5%, теңіз балдыры сығындысы-99,5%
15062
литр
730.
Органикалық тыңайтқыш "Planto Гумат+"
Азот-9,0% кем емес, P2O5-5,2% кем емес, К2О-3,4% кем емес
1250
литр
731.
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Зерновой" маркалы
аминқышқылдары-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn- 0,6%, Cu-0,4%, В-0,2%, Мо-0,02%, Ко-0,02%
3375
литр
732.
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Кукуруза" маркалы
аминқышқылдары-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, В- 0,3%, Мо-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
733.
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Масличный" маркалы
аминқышқылдары-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, В- 0,7%, Мо-0,04%, Co-0,02%
3375
литр
734.
Органикалық-минералды тыңайтқыш Биостим, "Рост" маркалы
аминқышқылдары-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0, 1%
3375
литр
735.
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Свекла" маркалы
аминқышқылдары-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, В-0,5%, Мо-0,02%
3375
литр
736.
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Старт" маркалы
аминқышқылдары-5,5%, полисахаридтер-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn -0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, В-0,1%, Мо-0,01%
3450
литр
737.
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Универсал" маркалы
аминқышқылдары-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3375
литр
738.
органикалық-минералды тыңайтқыш "Борошанс"
В - 20%, N - 4%, органикалық заттар-20%, теңіз балдыры сығындысы - 20%
7660
литр
739.
органикалық-минералды тыңайтқыш "Макрошанс"
1% Cu, 3% Fe, 0,7% Mn, 1,6% Zn, 0,3% B, 0,7% Mg, 1% S, 5% K, 20% органикалық заттар
8225
литр
740.
органикалық-минералды тыңайтқыш Минавит: Минавит Антистресс маркалы
гумин қышқылы - 42,0; N-NH2 -15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe -0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; органикалық заттар - 45,1
1278
литр
741.
органикалық-минералды тыңайтқыш Минавит: Минавит Блок маркалы
гумин қышқылы - 42,0; K2O-5,1; Mg-1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; органикалық заттар - 29,0
1278
литр
742.
органикалық-минералды тыңайтқыш Минавит: Минавит Бор маркалы
гумин қышқылы 42,0; N-NH2 -15,0; N-NH4 -15,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe -0,9; 0,2-0,5 Mn-1,2; Mо - 0,2; Zn -0,6; B- 2,5; Co-0,1; органикалық заттар - 14,5
1278
литр
743.
органикалық-минералды тыңайтқыш Минавит: Минавит Кущение маркалы
гумин қышқылы - 42,0; N-NH2-30,0; N-NH4- 5,0; P₂O5-8,0; K2O-25,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; органикалық заттар - 9,5.

1125.
Удобрения TIFI Max (Тифи Макс)
N-2, Zn-0,0002, Cu-0,0002
46750
килограмм
1126.
Удобрения TRAINER (Тренер)
N-5, Zn-0,0005, Cu-0,0003 аминокислоты и пептиды-29
4250
литр
1127.
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-32
72322
тонна
1128.
Удобрения гелеобразные Agro Gel Balance (25-25-25)
N - 25%, P2O5 -25%, K2O – 25%, MgO-1.1%, фульвокислоты-1.8%
2250
килограмм
1129.
Удобрения гелеобразные Agro Gel Fruit (15-10-50)
N - 15%, P2O5 -10%, K2O – 50%, MgO-1.1%, фульвокислоты-1.8%
2250
килограмм
1130.
Удобрения гелеобразные Agro Gel P-K (0-50-50)
N - 0%, P2O5 -50%, K2O –50%, MgO-1.1%, фульвокислоты-1.8%
2250
килограмм
1131.
Удобрения гелеобразные Agro Gel Start (15-65-15)
N - 15%, P2O5 -65%, K2O – 15%, MgO-1.1%, фульвокислоты-1.8%
2250
килограмм
1132.
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Сад-Огород Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 110; К2О, не менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2141
литр
1133.
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рубин
N общ, не менее 50; Р2О5, не менее 320; К2О, не менее 95; CaО, не менее 50; MgO, не менее 15; Zn 4,5; активное органическое вещество 200
2556
литр
1134.
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06; активное органическое вещество 200
2165
литр
1135.
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2298
литр
1136.
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
2201
литр
1137.
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив
Nобщ, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2172
литр
1138.
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки Старт
Nобщ, не менее 25; P2O5, не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не менее 10; MgO, не менее,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1109
литр
1139.
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Цинк
Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 43; Zn 30
632
литр

1125.
Тыңайтқыш
TIFI Max (Тифи Макс)
N-2, Zn-0,0002, Cu-0,0002
46750
килограмм
1126.9
Тыңайтқыш
TRAINER (жаттықтырушы)
N-5, Zn-0,0005, Cu-0,0003 амин қышқылдары және пептидтер-29
4250
литр
1127.9
Сұйық азот тыңайтқыштары
(КАС)
N-32
72322
тонна
1128.
Гель тәрізді тыңайтқыштар Agro Gel Balance (25-25-25)
N - 25%, P2O5 -25%, K2O – 25%, MgO-1.1%, фульвоқышқылдары -1.8%
2250
килограмм
1129.
Гель тәрізді тыңайтқыштар Agro Gel Fruit (15-10-50)
N - 15%, P2O5 -10%, K2O – 50%, MgO-1.1%, фульвоқышқылдары -1.8%
2250
килограмм
1130.
Гель тәрізді тыңайтқыштар Agro Gel P-K (0-50-50)
N - 0%, P2O5 -50%, K2O –50%, MgO-1.1%, фульвоқышқылдары -1.8%
2250
килограмм
1131.
Гель тәрізді тыңайтқыштар Agro Gel Start (15-65-15)
N - 15%, P2O5 -65%, K2O – 15%, MgO-1.1%, фульвоқышқылдары -1.8%
2250
килограмм
1132.
Күрделі органоминералды тыңайтқыштар КомплеМет: Сад-Огород Импульс маркалы
Nжалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 110; К2О, кемінде 75; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
2141
литр
1133.
Күрделі органоминералды тыңайтқыштар КомплеМет: Рубин маркалы
N жалпы, 50-ден кем емес; Р2О5, 320-дан кем емес; К2О, 95-тен кем емес; СаО, 50-ден кем емес; MgO, 15-тен кем емес; Zn 4,5; белсенді органикалық зат 200
2556
литр
1134.
Күрделі органоминералды тыңайтқыштар КомплеМет: Рапс Импульс маркалы
Nжалпы, кемінде 25; Р2О5, кемінде 120; К2О, кемінде 80; SO4, кемінде 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06; белсенді органикалық заттар 200
2165
литр
1135.
Күрделі органоминералды тыңайтқыштар КомплеМет: Кукуруза Импульс маркалы
Nжалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 140; К2О, кемінде 90; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық зат 200
2298
литр
1136.
Күрделі органоминералды тыңайтқыштар КомплеМет: Бутон маркалы
Nжалпы, 50-ден кем емес; Р2О5, 200-ден кем емес; СаО, 50-ден кем емес; B 3,0; белсенді органикалық зат 100
2201
литр
1137.9
Күрделі органоминералды тыңайтқыштар КомплеМет: Актив маркалы
Nжалпы, кемінде 105*; P2O5, кемінде 99; K2O, кемінде 87; ЅО4, кемінде 10; MGO, кемінде 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
2172
литр
1138.
Күрделі органоминералды тыңайтқыштар КомплеМет Старт маркалы
Nжалпы, 25-тен кем емес; P2O5, 180-ден кем емес; K2O, 70-тен кем емес; SO4, 10-нан кем емес; MgO, 17-ден кем емес; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1109
литр
1139.
Күрделі тыңайтқыштар КомплеМет: Цинк маркалы
Р2О5, 67-ден кем емес; К2О, 43-тен кем емес; Zn 30
632
литр