О внесении изменений в решение маслихата района Марқакөл от 23 декабря 2025 года № 36/5-VIII "О бюлжете Тоскаинского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 15 мая 2026 года № 40/5-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Марқакөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Марқакөл "О бюджете Тоскаинского сельского округа на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 36/6 -VІII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тоскаинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 93655,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5141,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –88514,4 тысяч тенге;
2) затраты – 93655,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.";
приложение 1приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Төсқайың ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Марқакөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы №36/5-VIII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 2026 жылғы 15 мамырдағы № 40/5-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тқараңыз.
Марқакөл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Марқакөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы №36/5-VIII "Төсқайың ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Марқакөл ауданының "Төсқайың ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті" сәйкесінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93655,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5141,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 88514,4 мың теңге;
1)шығындар – 93655,4 мың теңге;
2)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
3)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4)бюджет тапшылығы (профициті) - - 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.