О внесении изменений в решение маслихата района Марқакөл от 23 декабря 2025 года № 36/4-VIII О бюджете Калжырского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 15 мая 2026 года № 40/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Марқакөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Марқакөл "О бюджете Калжырского сельского округа на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года №36/4-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Калжырского сельского округа района Марқакөл на 2026-2028 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы –102129,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -7150,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94979,4 тысяч тенге;
2) затраты – 102129,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,1 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 0,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Қалжыр ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Марқакөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы №36/4-VIII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 2026 жылғы 15 мамырдағы № 40/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Марқакөл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Марқакөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы №36/4-VIII "Қалжыр ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Марқакөл ауданының Қалжыр ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті" сәйкесінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 102129,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 7150,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94979,4 мың теңге;
2) шығындар – 102129,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 0,1 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 0,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.