О внесении изменений в решение маслихата района Үлкен Нарын от 23 декабря 2025 года №19/204-VIII "О бюджете Солдатовского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 7 августа 2026 года № 26/268-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Үлкен Нарын "О бюджете Солдатовского сельского округа на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 19/204-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Солдатовского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 678,0 тысяч теңге:
налоговые поступления - 7 029,0 тысяч теңге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступления от продажи основного капитала – 600,0 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 39 049,0 тысяч теңге;
2) затраты - 49 678,1 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч теңге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч теңге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч теңге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч теңге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 000,1 тысяч теңге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 000,1 тысяч теңге:
поступление займов – 0,0 тысяч теңге;
погашение займов – 0,0 тысяч теңге;

Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы №19/204-VIII "2026-2028 жылдарға арналған Солдатово ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2026 жылғы 7 тамыздағы № 26/268-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Үлкен Нарын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Солдатово ауылдық округінің бюджеті туралы" Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 19/204-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілісін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Солдатово ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер –  46 678,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 029,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 600,0 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi  - 39 049,0 мың теңге;
2) шығындар –  49 678,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –  0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –  0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мыңтеңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 000,1 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 000,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 3 000,1 тысяч теңге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Үлкен Нарын Ж. Сыдыкова
Приложение к решению
маслихата района Үлкен Нарын
от 7 августа 2026 года
№26/268-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата района Үлкен Нарын
от 23 декабря 2025 года

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 000,1 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Сыдыкова
Үлкен Нарын ауданы
мәслихатының
2026 жылғы 7 тамыздағы
№26/268-VIII шешіміне
қосымша
Үлкен Нарын ауданы
мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы