О внесении изменения в решение акима Тарбагатайского района от 23 ноября 2011 года № 20 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 11 февраля 2026 года № 1
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Тарбагатайского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Тарбагатайского района от 23 ноября 2011 года № 20 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-16-117) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Е. Курмангалиеву.
Аким Тарбагатайского района Д. Жоргекбаев
Приложение к решению
акима Тарбагатайского района
от 11 февраля 2026 года №1
Приложение к решению
акима Тарбагатайского района
от 23 ноября 2011года № 20
Границы избирательных участков Тарбагатайского района.
№ 897 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Ахметбулак, улица Даулетбая, № 53, здание коммунально-государственного учереждения "Комплекс Школа-детский сад имени Динмухамеда Кунаева" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Ахметбулак
№ 898 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Жанаталап, улица Кожахметова, № 1, здание коммунально-государственного учереждения "Средняя школа Жанаталап" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Жанаталап.
№ 899 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Жанаауыл, улица Кенжебаева, № 3, здание коммунально-государственного учереждения "Средняя школа имени Кабдена Акынова - заслуженного учителя Республики Казахстан" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Жанаауыл.
№ 900 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Сарыолен, улица Кабанбая, № 41, здание коммунально-государственного учереждения "Основная средняя школа имени Б.Момышулы" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Сарыолен.
№ 901 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Бозша, улица А.Мухаметжанова, № 27, здание коммунально-государственного учереждения "Комплекс Школа -детский сад имени Даулетбая" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Бозша.
№ 902 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Манырак, улица Даулетбая, № 45, здание дома культуры Манырак при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Акжар" Тарбагатайского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта.
Границы: Территория села Манырак.
№ 903 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Жаналык, здание коммунально-государственного учереждения "Жаналыкская средняя школа имени Кабикена Жарылгасынова" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Жаналык.
№ 904 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Жанатилеу, Акан-сери, № 21, здание клуба Жанатилеу при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Акжар" Тарбагатайского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта.
Границы: Территория села Жанатилеу.
№ 905 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Акжар, улица Байжигит, №65, здание коммунально-государственного учереждения "Средняя школа имени Абая" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.

Тарбағатай ауданы әкімінің 2011 жылғы 23 қарашадағы "Сайлау учаскелерiн құру туралы" № 20 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімінің 2026 жылғы 11 ақпандағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабының 1, 2-тармақтарына сәйкес Тарбағатай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Тарбағатай ауданы әкімінің 2011 жылғы 23 қарашадағы "Сайлау учаскелерiн құру туралы" № 20 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-16-117 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің аппарат басшысы Е. Курмангалиевка жүктелсін.
Аудан әкімі Д. Жоргекбаев
Тарбағатай ауданы әкімінің
2026 жылғы 11 ақпандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Тарбағатай ауданы әкімінің
2011жылғы 23 қарашадағы
№ 20 шешіміне қосымша
Тарбағатай ауданының сайлау учаскелері:
№ 897 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ахметбұлақ ауылы, Дәулетбай көшесі, № 53. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ахметбұлақ ауылының аумағы.
№ 898 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңаталап ауылы, Қожахметов көшесі, № 1. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Жаңаталап орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңаталап ауылының аумағы.
№ 899 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңаауыл ауылы, Кенжебаев көшесі, № 3. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген мұғалімі - Қабден Ақынов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңаауыл ауылының аумағы.
№ 900 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сарыөлең ауылы, Қабанбай көшесі, № 41. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Б.Момышұлы атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сарыөлең ауылының аумағы.
№ 901 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бозша ауылы, А.Мұхаметжанов көшесі, № 27. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Дәулетбай атындағы мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бозша ауылының аумағы.
№ 902 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Маңырақ ауылы, Дәулетбай көшесі № 45. Тарбағатай аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақжар мәдениет үйі" коммуналдық мемлекттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Маңырақ мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Маңырақ ауылының аумағы.
№ 903 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңалық ауылы, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Қабыкен Жарылғасынов атындағы Жаңалық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңалық ауылының аумағы.
№ 904 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңатілеу ауылы, Ақан-сері № 21, Тарбағатай аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақжар мәдениет үйі" коммуналдық мемлекттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Жаңатілеу клуб үйінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңатілеу ауылының аумағы.
№ 905 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақжар ауылы, Байжігіт көшесі № 65. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица А.Байтурсынова – дома № 1, 2, 3, 3/1, 4, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22/2, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 32/б, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 43;
улица А.Иманова - дома № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11;
улица А.Молдагулова - дома № 1, 1/2, 2, 3, 6, 7, 9, 13, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 18, 19, 21, 21/1, 21/2, 23, 23/1, 25, 26, 27, 33, 35, 35/2, 37, 37/а, 37/1, 37/2, 38, 105;
улица Байжигит - дома № 1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/2, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 12, 15, 16, 17, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/2, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/1, 65, 67, 83;
улица Даулетбая - дома № 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Жамбыла - дома № 12/3, 14, 16, 18, 18/1, 18/4, 20, 22, 24, 24/2, 24/4, 26, 26/9, 28, 28/1, 30/а, 30/б, 32, 36, 48;
улица Желтоксан - дома № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 26, 27, 30, 31, 34, 65;
улица Ы.Алтынсарина - дома № 1, 1/2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2;
улица И.Жансугурова - дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
улица Курмангазы - дома № 1, 3, 6, 7, 8, 8/б, 8/1, 8/2, 10, 10/б, 10/2, 13, 16, 17, 17/а, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/2, 21, 22/а, 23, 23/1, 23/2, 25, 25/1, 27/а, 29, 29/2,
улица Кусанова - дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 24;
улица М.Жумабаева - дома № 1, 1/а, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16;
улица М.Маметова - дома № 4, 7, 10, 11, 11/1, 12, 13/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/а;
улица Молдагали - дома № 1/1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/2, 30, 37/1;
Участок Мойын - дом № 2;
улица О.Бокей - дома № 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 24, 25, 29, 31, 33, 35;
улица С.Торайгырова - дома № 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/б, 6, 7, 7/б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 27/1, 28, 31, 32, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 59, 59/б, 62, 63, 67, 71,73,75,77, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 99, 101, 109, 123, 125, 127, 129, 131, 135;
улица Сансызбая - дома № 1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 4, 4/2, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 22/б, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1;

Шекаралары: А.Байтұрсынов көшесі - № 1, 2, 3, 3/1, 4, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22/2, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 32/б, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 43 үйлері;
А.Иманова көшесі - № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11 үйлері;
Ә.Молдағұлова көшесі - № 1, 1/2, 2, 3, 6, 7, 9, 13, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 18, 19, 21, 21/1, 21/2, 23, 23/1, 25, 26, 27, 33, 35, 35/2, 37, 37/а, 37/1, 37/2, 38, 105 үйлері;
Байжігіт көшесі - № 1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/2, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 12, 15, 16, 17, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/2, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/1, 65, 67, 83 үйлері;
Дәулетбай көшесі - № 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 18/1, 19, 20, 21,22 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34 үйлері;
Жамбыл көшесі -№ 12/3, 14, 16, 18, 18/1, 18/4, 20, 22, 24, 24/2, 24/4, 26, 26/9, 28, 28/1, 30/а, 30/б, 32, 36, 48 үйлері;
Желтоқсан көшесі - № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 26, 27, 30,31,34, 65 үйлері;
Ы.Алтынсарин көшесі - № 1, 1/2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2 үйлері;
І.Жансүгіров көшесі - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлері;
Құрманғазы көшесі - № 1, 3, 6, 7, 8, 8/б, 8/1, 8/2, 10, 10/б, 10/2, 13, 16, 17, 17/а, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/2, 21, 22/а, 23, 23/1, 23/2, 25, 25/1, 27/а, 29, 29/2, үйлері;
Құсанов көшесі - № 1, 1/1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 24 үйлері;
М.Жұмабаев көшесі - № 1, 1/а, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16 үйлері;
М.Мәметова көшесі - № 4, 7,10, 11, 11/1, 12,13/1 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/а, үйлері;
Молдағали көшесі - № 1/1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/2, 30, 37/1 үйлері;
Мойын учаскесі - № 2 үйі;
О.Бөкей - № 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 24, 25, 29, 31, 33, 35 үйлері;
С.Торайғыров көшесі - № 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/б, 6, 7, 7/б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 27/1, 28, 31, 32, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 59, 59/б, 62, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 99, 101, 109, 123, 125, 127, 129, 131, 135 үйлері;
Сансызбай көшесі - № 1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 4, 4/2, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 22/б, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1 үйлері;

улица Т.Аубакирова - дома № 1, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/а, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/2, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Т.Токтарова - дома № 3, 3/1, 6, 7, 11, 11/2, 14, 16, 17, 18, 18/1, 20, 22, 23, 25, 27, 28/а, 37;
улица Т.Уалиева - дома № 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
улица Шакарима - дома № 1, 2, 4, 6, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 16/4, 16/5, 20;
улица Шапатова - дома № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 15/1.
№ 906 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Акжар, улица Жамбыла, № 17, здание при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Акжар" Тарбагатайского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта.
Границы: улица А.Мухамадиева - дома № 2, 2/1, 3, 3/2, 4, 4/2, 5, 5/2, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 24/2, 26, 26/а, 26/1, 28, 30, 32;
улица Абая - дома № 1, 2, 3, 4, 6, 9;
улица Б.Сайханова - дома № 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18/1, 18/2, 19, 20/2;
улица Байжигит - дома № 54, 56, 58, 60, 60/1, 62, 75, 77, 77/а, 87, 87/2, 89, 91, 97;
улица Г.Муратбаева - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 10, 10/а, 12, 14, 15, 17, 19, 22, 22/1, 24, 32, 34, 36, 38, 46;
улица Даулетбая – дома № 36, 36/1, 36/2, 38, 40, 41, 41/7, 42, 43, 43/1, 45, 46, 46/б, 48;
улица Жамбыла - дома № 1, 3, 5, 7, 11, 19, 19/1, 21, 23, 25, 25/б, 27/2, 29, 29/а, 29/1, 29/2, 31, 33;
улица И.Хасена - дома № 2, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/2, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36/1, 36/2;
улица К.Байсейтова - дома № 3, 4, 5, 7, 7/7, 7/14, 8, 9, 10, 10/6, 10/8, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15/а, 16, 17, 21, 25, 27, 27/2, 27/9, 27/15;
улица К.Камисбаева - дома № 36, 36/1, 38, 40, 46, 48, 54, 55, 56, 56/а, 58, 60, 60/1, 64, 141, 145, 147, 151, 153, 155/1;
улица К.Кунафиянова - дома № 1, 4, 5/2, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 16;
улица Кабанбая - дома № 4, 6, 8, 8/а, 8/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 18/а, 18/2, 19, 19/а, 20, 22, 24, 26, 34, 34/а, 36, 38, 38/а, 38/б, 40, 42/а, 46, 48, 50, 50/2, 52, 56, 58, 58/а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86;
улица К.Абилкаса - дома № 2, 3, 6, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 18/а, 18/б, 20/а, 20/б, 22/а, 22/б, 24/а, 24/б, 26/а, 26/б, 28/а, 28/б, 30/а, 30/б, 31/а, 31/б, 33/а, 33/б, 34/а, 34/б, 36/а, 36/б, 38/а, 38/б, 40/а, 40/б, 42/а, 42/б, 44/а, 44/б, 46/а, 46/б, 48/1, 50/а, 50/б, 50/2;
улица М.Макатаева - дома № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 4, 4/а, 4/1, 4/2, 5, 5/б, 5/1, 5/2, 7, 8, 10, 10/2, 11, 12;

Т.Әубәкіров көшесі - № 1, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/а, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/2, 15, 16, 17, 19, 21, 23,25 үйлері;
Т.Тоқтаров көшесі - № 3, 3/1, 6, 7, 11, 11/2, 14, 16, 17, 18, 18/1, 20, 22, 23, 25, 27, 28/а, 37 үйлері;
Т.Уалиев көшесі - № 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13 үйлері;
Шәкәрім көшесі - № 1, 2, 4, 6, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 16/4, 16/5, 20 үйлері;
Шапатов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 15/1 үйлері.
№ 906 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақжар ауылы, Жамбыл көшесі, № 17, Тарбағатай аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақжар мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: А.Мұхамадиева көшесі - № 2, 2/1, 3, 3/2, 4, 4/2, 5, 5/2, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 24/2, 26, 26/а, 26/1, 28, 30, 32 үйлері;
Абай көшесі - № 1, 2, 3, 4, 6, 9 үйлері;
Б.Сайханов көшесі - № 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18/1, 18/2, 19, 20/2 үйлері;
Байжігіт көшесі - № 54, 56, 58, 60, 60/1, 62, 75, 77, 77/а, 87, 87/2, 89, 91, 97 үйлері;
Ғ.Мұратбаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 10, 10/а, 12, 14, 15, 17, 19, 22, 22/1, 24, 32, 34, 36, 38, 46 үйлері;
Дәулетбай көшесі - № 36, 36/1, 36/2, 38, 40, 41, 41/7, 42, 43, 43/1, 45, 46, 46/б, 48 үйлері;
Жамбыл көшесі - № 1, 3, 5, 7, 11, 19, 19/1, 21, 23, 25, 25/б, 27/2, 29, 29/а, 29/1, 29/2, 31, 33 үйлері;
И.Хасен - № 2, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/2, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36/1, 36/2 үйлері;
К.Байсейітова көшесі - № 3, 4, 5, 7, 7/7, 7/14, 8, 9, 10, 10/6, 10/8, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15/а, 16, 17, 21, 25, 27, 27/2, 27/9, 27/15 үйлері;
К.Қамысбаев көшесі - № 36, 36/1, 38, 40, 46, 48, 54, 55, 56, 56/а, 58, 60, 60/1, 64, 141, 145, 147, 151, 153, 155/1;
Қ.Құнафиянов көшесі - № 1, 4, 5/2, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 16 үйлері;
Қабанбай көшесі - № 4, 6, 8, 8/а, 8/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 18/а, 18/2, 19, 19/а, 20, 22, 24, 26, 34, 34/а, 36, 38, 38/а, 38/б, 40, 42/а, 46, 48, 50, 50/2, 52, 56, 58, 58/а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86 үйлері;
Қ.Әбілқас көшесі - № 2,3, 6, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2 13,15,17, 18/а, 18/б, 20/а, 20/б, 22/а, 22/б, 24/а, 24/б, 26/а, 26/б, 28/а, 28/б, 30/а, 30/б, 31/а, 31/б, 33/а, 33/б, 34/а, 34/б, 36/а, 36/б, 38/а, 38/б, 40/а, 40/б, 42/а, 42/б, 44/а, 44/б, 46/а, 46/б, 48/1, 50/а, 50/б үйлері;
М.Мақатаев көшесі - № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 4, 4/а, 4/1, 4/2, 5, 5/б, 5/1, 5/2, 7, 8, 10, 10/2, 11, 12 үйлері;

улица С.Сейфуллина – дома № 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 24/1, 24/2;
улица Т.Рыскулова – дома № 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 6/а, 6/1, 7/1, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 12/2, 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/б, 19/2, 20, 20/1, 21, 23, 24/2, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28, 28/1, 29, 30, 32, 32/1, 32/3, 33, 34/3, 35, 36, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 38, 38/1, 38/2;
улица Толагай – дома № 5, 5/1, 7, 11, 11/1, 13/1, 13/2, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2;
улица Ы.Нуразханова – дома № 1, 2, 3, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/2, 42, 44, 45, 47, 48, 50, 51;
№ 907 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Акжар, улица Кабанбай батыра, № 29, здание коммунально-государственного учереждения "Школа-лицей имени К.Билялова" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области
Границы: улица А.Мухамадиева - дома № 11, 11/1, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/1, 68, 70, 72, 74, 76, 77;
улица Абая - дома № 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17/а, 18, 20, 21, 21/а, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 40, 42, 44, 45;
улица Б.Майлина - дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 26;
улица Б.Момышулы - дома № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 14;
улица Байжигит - дома № 48, 64/1, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 80/1, 80/2, 92, 94, 96, 96/2, 98, 98/1, 99, 100, 101, 101/1, 101/2, 103, 104, 104/1, 105, 106, 107, 108, 108/1, 109, 110, 110/2, 111, 112, 113, 113/1, 114, 115, 118, 119, 131, 132, 134;
улица Даулетбая – дома № 47, 47/1, 47/3, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 57/2, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 75, 76, 77, 79, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 101, 102, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 115/2, 116, 117, 118, 121;
улица К.Камисбаева – дома № 157, 157/1, 159, 161, 163, 165;
улица К.Сатпаева – дома № 2, 3;
улица К.Тогисова – № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 28, 30, 32, 32/1, 36, 38, 38/а, 40, 42, 44;
улица Кабанбая – дома № 5, 7, 11, 13, 17/а, 17/1, 17/2, 21, 23, 25, 27, 27/б, 27/1, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/1, 41/2, 47, 49, 51, 55, 57, 61;
улица Каленова – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23;

С.Сейфуллин көшесі - № 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 24/1, 24/2 үйлері;
Т.Рысқұлов көшесі - № 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 6/а, 6/1, 7/1, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 12/2, 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/б, 19/2, 20, 20/1, 21, 23, 24/2, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28, 28/1, 29, 30, 32, 32/1, 32/3, 33, 34/3, 35, 36, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 38, 38/1, 38/2 үйлері;
Толағай көшесі - № 5, 5/1, 7, 11, 11/1,13/1,13/2, 15/1,15/2,17/1,17 /2,19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2үйлері;
Ы.Нұразханов көшесі - № 1, 2, 3, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/2, 42, 44, 45, 47, 48, 50, 51 үйлері.
№ 907 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақжар ауылы, Қабанбай батыр көшесі, № 29. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Қ.Билялов атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: А.Мұхамадиева көшесі - № 11, 11/1, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/1, 68, 70, 72, 74, 76, 77 үйлері;
Абай көшесі - № 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17/а, 18, 20, 21, 21/а, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 40, 42, 44, 45 үйлері;
Б.Майлин көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 26 үйлері;
Б.Момышұлы көшесі - № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 14 үйлері;
Байжігіт көшесі - № 48, 64/1, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 80/1, 80/2, 92, 94, 96, 96/2, 98, 98/1, 99, 100, 101, 101/1, 101/2, 103, 104, 104/1, 105, 106, 107, 108, 108/1, 109, 110, 110/2, 111, 112, 113, 113/1, 114, 115, 118, 119, 131, 132, 134 үйлері;
Дәулетбай көшесі - № 47, 47/1, 47/3, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 57/2, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 75, 76, 77, 79, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 101, 102, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 115/2, 116, 117, 118, 121 үйлері;
К.Қамысбаев көшесі - № 157, 157/1, 159, 161, 163, 165 үйлері;
Қ.Сәтпаев көшесі - № 2, 3 үйлері;
К.Төгісов көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 28, 30, 32, 32/1, 36, 38, 38/а, 40, 42, 44 үйлері;
Қабанбай көшесі - № 5, 7, 11, 13, 17/а, 17/1, 17/2, 21, 23, 25, 27, 27/б, 27/1, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/1, 41/2, 47, 49, 51, 55, 57, 61 үйлері;
Каленов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлері;

улица М.Ауезова - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 38/1, 40, 44, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62;
улица Р.Баширова - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22, 24, 26;
улица Т.Бигельдинова – дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Т.Рыскулова – дома № 37, 41, 42, 42/б, 42/1, 42/2, 44, 44/2, 44/3, 44/4, 46, 46/2, 47, 47/1, 48, 48/1, 48/2, 49, 49/1, 49/3, 50, 50/1, 50/2, 50/5, 51, 52, 52/1, 52/2, 53, 54, 54/1, 55, 56, 56/6, 57, 58, 58/2, 59, 60, 60/А, 60/2, 60/4, 61, 61/3, 62, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 75, 78, 79, 80, 81, 84, 84/4, 86, 90, 96, 100, 103, 106, 112, 116, 118/1, 118/2, 119/1, 119/2, 120/1, 120/2, 121/1, 121/2, 122/1, 122/2, 123/1, 123/2, 124/1, 124/2, 125/1, 125/2, 126/1, 126/2, 127/1, 127/2, 128/1, 128/2, 129/1, 129/2, 130/1, 131/2, 132/1, 132/2, 133/1, 133/2, 134/1, 134/2, 135/1, 135/2, 136/1, 136/2, 137/1, 137/2, 138/1, 138/2, 139/1, 139/2, 140/1, 140/2, 141/1, 141/2, 142/1, 142/2, 143/1, 143/2, 144/1, 144/2, 145/1, 145/2, 146/1, 146/2, 147/1, 147/2, 148/1, 148/2, 149/1, 149/2, 150/1, 150/2, 151/1, 151/2, 152/1, 152/2, 154/1, 154/2;
участок Екибас – дома № 1, 27;
улица Ш.Уалиханова – дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8.
№ 908 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Жетиарал, улица Билялова, №1, здание дома культуры Жетиарал при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Акжар" Тарбагатайского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта.
Границы: Территория села Жетиарал.
№ 909 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Асусай, улица М.Дулатова, № 1/1, здание коммунально-государственного учереждения "Комплекс Школа-детский сад Асусай" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Асусай.
№ 910 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Камысты, улица Ш.Уалиханова, № 39, здание коммунально-государственного учереждения "Основная средняя школа имени С.Торайгырова", отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Камысты.
№911 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Жангызтал, улица М.Ауезова, № 2, здание коммунально-государственного учереждения "Начальная школа Жангызтал" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Жангызтал.
№ 912 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Куйган, улица М.Озтурк, № 3, здание молодежный центр при государственном учереждении "Аппарата акима Куйганского сельского округа".
Границы: Территория села Куйган.
№ 913 избирательный участок

М.Әуезов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 38/1, 40, 44, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62 үйлері;
Р.Баширов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22, 24, 26 үйлері;
Т.Бигельдинов көшесі - № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлері;
Т.Рысқұлов көшесі - № 37, 41, 42, 42/б, 42/1, 42/2, 44, 44/2, 44/3, 44/4, 46, 46/2, 47, 47/1, 48, 48/1, 48/2, 49, 49/1, 49/3,50, 50/1, 50/2, 50/5, 51, 52, 52/1, 52/2, 53, 54, 54/1, 55, 56, 56/6, 57, 58, 58/2, 59, 60, 60/А,60/2, 60/4, 61, 61/3, 62, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 75, 78, 79, 80, 81, 84, 84/4, 86, 90, 96, 100, 103, 106, 112, 116, 118/1, 118/2, 119/1, 119/2, 120/1, 120/2, 121/1, 121/2, 122/1, 122/2, 123/1, 123/2, 124/1, 124/2, 125/1, 125/2, 126/1, 126/2, 127/1, 127/2, 128/1, 128/2, 129/1, 129/2, 130/1, 131/2, 132/1, 132/2, 133/1, 133/2, 134/1, 134/2, 135/1, 135/2, 136/1, 136/2, 137/1, 137/2, 138/1, 138/2, 139/1, 139/2, 140/1, 140/2, 141/1, 141/2, 142/1, 142/2, 143/1, 143/2, 144/1, 144/2, 145/1, 145/2, 146/1, 146/2, 147/1, 147/2, 148/1, 148/2, 149/1, 149/2, 150/1, 150/2, 151/1, 151/2, 152/1, 152/2, 154/1, 154/2, үйлері;
үйлері;
Екібас учаскесі - № 1, 27 үйлері;
Ш.Уәлиханов көшесі - № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері.
№ 908 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жетіарал ауылы, Билялов көшесі, № 1. Тарбағатай аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақжар мәдениет үйі" коммуналдық мемлекттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Жетіарал мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Жетіарал ауылының аумағы.
№ 909 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Асусай ауылы, М.Дулатов көшесі, № 1/1. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Асусай мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Асусай ауылының аумағы.
№910 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қамысты ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, № 39. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Торайғыров атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қамысты ауылының аумағы.
№ 911 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңғызтал ауылы, М.Әуезов көшесі, № 2. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Жаңғызтал бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңғызтал ауылының аумағы.
№ 912 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Құйған ауылы, М.Өзтүрік көшесі, № 3. "Құйған ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіне қарасты жастар орталығының ғимараты.
Шекарасы: Құйған ауылының аумағы.
№ 913 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: Село Жаланаш, улица Н.Калиева, № 38/1, здание коммунально-государственного учереждения "Комплекс Школа-детский сад имени С.Кобеева" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Жаланаш.
№ 914 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Жамбыл, улица Тогас, № 10, здание коммунально-государственного учереждения "Комплекс Школа-детский сад имени Жамбыла" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Жамбыл.
№ 915 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Шолакорда, 1 квартал, № 1, здание коммунально-государственного учереждения "Комплекс Школа-детский сад имени Майлина" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Шолакорда.
№ 916 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Карасу, улица Атабаева, № 3, здание дома культуры Карасу при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Акжар" Тарбагатайского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта.
Границы: Территория села Карасу
№ 917 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Акмектеп, 1 квартал, № 1, здание коммунально-государственного учереждения "Средняя школа Акмектеп" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно - Казахстанской области.
Границы: Территория села Акмектеп.
№ 918 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Карой, 1 квартал, № 13, здание коммунально-государственного учереждения "Начальная школа Карой" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Карой.
№ 919 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Тауке, улица Казыбек Би, № 23, здание коммунально-государственного учереждения "Основная средняя школа имени Т.Тохтарова" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Тауке.
№ 920 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Кабанбай, улица Кабанбая, № 1, здание дома культуры Кабанбай при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Акжар" Тарбагатайского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта.
Границы: Территория села Кабанбай.
№ 921 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Шенгелды, улица К.Конаева, № 34, здание коммунально-государственного учереждения "Шенгельдинская основная средняя школа – ясли – детский сад имени К.Сатпаева" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Шенгелды.
№ 922 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Казахстан, улица Абая, № 18, здание коммунально-государственного учереждения "Начальная школа Казахстан" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Казахстан.
№ 923 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Шорга, улица Толе Би, № 3/А, здание коммунально-государственного учереждения "Средняя школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Шорга.
№ 924 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Тугыл, улица Желтоксана, № 7, здание коммунально-государственного учереждения "Средняя школа имени Т.Рыскулова" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.

Сайлау учаскесінің орталығы: Жалаңаш ауылы, Н.Қалиев көшесі, № 38/1. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "С. Көбеев атындағы мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жалаңаш ауылының аумағы.
№ 914 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жамбыл ауылы, Тоғас көшесі, № 10. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Жамбыл атындағы мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жамбыл ауылының аумағы.
№ 915 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шолақорда ауылы, 1 мөлтек, № 1. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Майлин атындағы мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шолақорда ауылының аумағы.
№ 916 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарасу ауылы, Атабаев көшесі, № 3. Тарбағатай аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақжар мәдениет үйі" коммуналдық мемлекттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Қарасу мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Қарасу ауылының аумағы.
№ 917 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмектеп ауылы, 1 мөлтек, № 1. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақмектеп орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмектеп ауылының аумағы.
№ 918 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарой ауылы, 1 мөлтек, № 13. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Қарой бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қарой ауылының аумағы.
№ 919 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тәуке ауылы, Қазбек Би көшесі, № 23. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Т.Тоқтаров атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тәуке ауылының аумағы.
№ 920 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қабанбай ауылы, Қабанбай көшесі, № 1. Тарбағатай аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақжар мәдениет үйі" коммуналдық мемлекттік қазыналық кәсіпорнына қарасты Қабанбай клуб үйінің ғимараты.
Шекарасы: Қабанбай ауылының аумағы.
№ 921 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шеңгелді ауылы, Қонаев, № 34. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Қ.Сәтпаев атындағы Шеңгелді мектеп –бөбекжай- балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шеңгелді ауылының аумағы.
№ 922 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қазақстан ауылы, Абай көшесі, № 18. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Қазақстан бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қазақстан ауылының аумағы.
№ 923 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шорға ауылы, Төле Би көшесі, № 3/А. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шорға ауылының аумағы.
№ 924 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тұғыл ауылы, Желтоқсан көшесі, № 7. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Т. Рысқұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:

Границы: улица А.Молдагулова - дома № 2, 5, 7, 12, 17/2;
улица Абая - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/а, 43/б, 44, 45, 47, 49, 176;
улица Автомобилистов - дома № 1, 2, 15;
улица Автошкольная – дома № 5, 7, 9, 20, 23, 27, 22/1, 22/2;
улица Болашак - дома № № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11;
улица Ж.Калиаскарова - дома № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20;
улица Желтоксан - дома № 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 12/1, 12/2, 12/3, 14/2, 15, 15/2, 16, 16/1, 18/1, 18/2;
зимовка Сарыбулак – дом № 1;
улица Ы.Алтынсарина - дома № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2;
улица К.Сатбаева - дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 16, 20/1, 20/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 39;
улица К.Чуленова - дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2,4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица К.Шаганова - дома № 4, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Лихачева - дома № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 8, 13;
улица М.Маметова - дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 115, 144, 145, 146, 148, 150;
улица Найзабаева - дома № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11, 12, 13, 15, 35;
улица Рыбацкая - дома № 1/1, 1/2, 4, 10, 12, 16, 20, 22, 26, 28, 30, 34, 36;
улица Тарбагатай - дома № 1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 8/1, 8/2, 10, 11, 15, 22, 23, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 30/3, 33, 34/3, 38, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47, 47/1, 47/2, 49, 49/2;
улица Юбилейная - дома № 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19;
улица Юности - дома № 5, 7, 12, 20, 22, 24.
№ 925 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Тугыл, улица Желтоксана, № 12, здание дома культуры Тугыл при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Акжар" Тарбагатайского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта.

Ә.Молдағұлова көшесі - № 2, 5, 7, 12, 17/2 үйлері;
Абай көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/а, 43/б, 44, 45, 47, 49, 176 үйлері;
Автомобилистов көшесі - № 1, 2, 15 үйлері;
Автошкольная көшесі - № 5, 7, 9, 20, 23, 27, 22/1, 22/2 үйлері;
Болашақ көшесі - № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11 үйлері;
Ж.Қалиасқаров көшесі - № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20 үйлері;
Желтоқсан көшесі - № 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 12/1, 12/2, 12/3, 14/2, 15, 15/2, 16, 16/1, 18/1, 18/2 үйлері;
Сарыбұлақ қыстағы - №1 үйі;
Ы.Алтынсарин көшесі - № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2 үйлері;
Қ.Сәтбаев көшесі - № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 16, 20/1, 20/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 39 үйлері;
Қ.Чуленов көшесі - № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2,4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлері;
К.Шаганов көшесі - № 4, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері;
Лихачева көшесі - № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 8, 13 үйлері;
М.Мәметова көшесі - № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 115, 144, 145, 146, 148, 150 үйлері;
Найзабаев көшесі - № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11, 12, 13, 15, 35 үйлері;
Рыбацкая көшесі - № 1/1, 1/2, 4, 10, 12, 16, 20, 22, 26, 28, 30, 34, 36 үйлері;
Тарбағатай көшесі - № 1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 8/1, 8/2, 10, 11, 15, 22, 23, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 30/3, 33, 34/3, 38, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47, 47/1, 47/2, 49, 49/2; үйлері;
Юбилейная көшесі - № 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19 үйлері;
Юность көшесі - № 5, 7, 12, 20, 22, 24 үйлері.
№ 925 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тұғыл ауылы, Желтоқсан көшесі, № 12. Тарбағатай аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақжар мәдениет үйі" коммуналдық мемлекттік қазыналық кәсіпорнына қарасты "Тұғыл мәдениет үйінің" ғимараты.
Шекаралары:

Границы: улица Абая - дома № 46,48,50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119;
улица Амангелди - дома № 21, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 30;
улица Желтоксан - дома № 24, 26, 26/1, 27, 30, 34, 34/1, 38, 38/18, 39, 54, 67/2;
улица Ы.Алтынсарина - дома № 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50/1, 52/1, 52/2, 53, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59/1, 59/2, 60/2, 60/1, 61, 63/1, 63/2, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 69/1, 69/2, 70, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101;
улица К.Сатбаева - дома № 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85/1, 85/2, 86, 87/1, 87/2, 88, 89/1, 89/2, 91, 92, 94, 96, 98;
улица К.Чуленова - дома № 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66/1, 66/2, 67, 68, 68/1, 68/2, 69/а, 70/1, 70/2, 71, 72/1, 72/2, 73, 74/1, 74/2, 75, 76/1, 76/2, 77, 78, 79, 80, 81, 83/1, 83/2, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
улица М.Маметова - дома № 39, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94а, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103,105;
улица Найзабаева - дома № 21, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 50, 51/1, 51/2, 53, 59, 61, 67/1, 69/1, 69/2, 71, 73, 75;
улица Пристаньская - дома № 1, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 11;
улица Рыбацкая - дома № 40, 42, 44, 45, 46, 56, 60, 62, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 89, 90, 96, 98;
№ 926 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Тугыл, улица Алтынсарина, № 23, здание коммунально-государственного учереждения "Средняя школа имени Ш. Уалиханова" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области
Границы: улица А.Байтұрсынова - дома № 1, 1/1, 2, 2/2, 4/1,4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10;
улица Абая - дома № 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143/1, 143/2, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152/1, 152/2, 153, 154/1, 154/2, 155, 156/1, 156/2, 157, 158/1, 158/2, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168, 169, 170 , 171;

Абай көшесі - № 46,48,50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 үйлері;
Амангелді көшесі - № 21, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 30 үйлері;
Желтоқсан көшесі - № 24, 26, 26/1, 27, 30, 34, 34/1, 38, 38/18, 39, 54, 67/2 үйлері;
Ы.Алтынсарин көшесі - № 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50/1, 52/1, 52/2, 53, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59/1, 59/2, 60/2, 60/1, 61, 63/1, 63/2, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 69/1, 69/2, 70, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101 үйлері;
Қ.Сәтбаев көшесі - № 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85/1, 85/2, 86, 87/1, 87/2, 88, 89/1, 89/2, 91, 92, 94, 96, 98 үйлері;
Қ.Чуленов көшесі - № 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66/1, 66/2, 67, 68, 68/1, 68/2, 69/а, 70/1, 70/2, 71, 72/1, 72/2, 73, 74/1, 74/2, 75, 76/1, 76/2, 77, 78, 79, 80, 81, 83/1, 83/2, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 үйлері;
М.Мәметова көшесі - № 39, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94а, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103,105 үйлері;
Найзабаева көшесі - № 21, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 50, 51/1, 51/2, 53, 59, 61, 67/1, 69/1, 69/2, 71, 73, 75 үйлері;
Пристаньская көшесі - № 1, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 11 үйлері;
Рыбацкая көшесі - № 40, 42, 44, 45, 46, 56, 60, 62, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 89, 90, 96, 98 үйлері;
№ 926 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тұғыл ауылы, Алтынсарин көшесі, № 23. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Ш. Уәлиханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
А.Байтұрсынов көшесі - № 1, 1/1, 2, 2/2, 4/1,4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10 үйлері;
Абай көшесі - № 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143/1, 143/2, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152/1, 152/2, 153, 154/1, 154/2, 155, 156/1, 156/2, 157, 158/1, 158/2, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168, 169, 170 , 171 үйлері;

улица Алтын-балык - дома № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1 5/2;
улица Б.Момышулы - дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Жамбыла - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36/1, 36/2;
улица Ы.Алтынсарина - дома № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 103/1, 103/2, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 108, 109/1, 109/2, 110, 111/1, 111/2, 113, 115, 117/1, 117/2, 119, 121, 123, 124, 125;
улица К.Сатбаева - дома № 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
улица К.Чуленова - дома № 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 105/1, 105/2, 106/1, 106/2, 107/1, 107/2, 108/1, 108/2, 109/2, 109/1, 110/1, 110/2, 111, 112/1, 112/2, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 135, 137, 140;
улица Кабанбая - дома № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 10, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2;
улица Карасуат - дома № 8, 10, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 36, 38/10;
улица М.Маметова - дома № 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 126, 127, 129, 130, 131, 133/1, 133/2, 135/1, 135/2, 137/1, 137, 138, 139/2, 141, 143, 144, 145;
улица Рыбацкая - дома № 25, 27, 88, 92, 99, 100, 102, 103/1, 104, 106, 109, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 140, 142, 144, 147, 148, 152, 153, 158, 160;
улица Саулет - дома № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7;
улица Желтоксан - дом № 27;
улица Ш.Уалиханова - дома № 9, 10, 23/2, 25/1, 25/2, 26, 26/2, 26/3, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/12, 26/13, 28, 30, 33.
№ 927 избирательный участок
Центр избирательного участка: Село Байтогас, улица Байтогас, № 65, здание коммунально-государственного учереждения "Средняя школа имени Г.Мусрепова" отдела образования по Тарбагатайскому району Управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Байтогас.
№ 953 избирательный участок
Села Акжар, улица Байжигит, № 24, пограничная комендатура.

Алтын-балық көшесі - № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1 5/2, үйлері;
Б.Момышұлы көшесі - № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлері;
Жамбыл көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36/1, 36/2 үйлері;
Ы.Алтынсарин көшесі - № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 103/1, 103/2, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 108, 109/1, 109/2, 110, 111/1, 111/2, 113, 115, 117/1, 117/2, 119, 121, 123, 124, 125 үйлері;
Қ.Сәтбаев көшесі - № 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138 үйлері;
Қ. Чуленов көшесі - № 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 105/1, 105/2, 106/1, 106/2, 107/1, 107/2, 108/1, 108/2, 109/2, 109/1, 110/1, 110/2, 111, 112/1, 112/2, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 135, 137, 140 үйлері;
Қабанбай көшесі - № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 10, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2 үйлері;
Қарасуат көшесі - № 8, 10, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 36, 38/10 үйлері;
М.Мәметова көшесі - № 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 126, 127, 129, 130, 131, 133/1, 133/2, 135/1, 135/2, 137/1, 137, 138, 139/2, 141, 143, 144, 145 үйлері;
Рыбацкая көшесі - № 25, 27, 88, 92, 99, 100, 102, 103/1, 104, 106, 109, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 140, 142, 144, 147, 148, 152, 153, 158, 160 үйлері;
Сәулет көшесі - № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7 үйлері;
Желтоқсан көшесі - № 27 үйі;
Ш.Уәлиханов көшесі - № 9, 10, 23/2, 25/1, 25/2, 26, 26/2, 26/3, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/12, 26/13, 28, 30, 33 үйлері.
№ 927 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Байтоғас ауылы, Байтоғас көшесі, № 65. Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің "Ғ. Мүсірепов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Байтоғас ауылының аумағы
№ 953 сайлау учаскесі
Ақжар ауылы, Байжігіт көшесі, № 24. Шекара комендатурасы.