"Маралды ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/7-VІII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2026 жылғы 21 шілдедегі № 56/7-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Күршім аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/7-VІII "Маралды ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданы Маралды ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 94052,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 8658,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1885,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 83509,0 мың теңге;
2) шығындар - 96381,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2329,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2329,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 2329,4 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 2329,4 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 48/7-VІII "О бюджете Маралдинского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 июля 2026 года № 56/7-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Маралдинского сельского округа на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № 48/7-VІII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Маралдинского сельского округа Курчумского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 94052,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 8658,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1885,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 83509,0 тысяч тенге;
2) затраты - 96381,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2329,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2329,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2329,4 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 2329,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.